Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κορωνοιός και προληπτικά μέτρα


♥️T.son

Recommended Posts

ισχυει.τα σελφ ειναι τα ιδια με αυτα που κανουν σε διαφορους χωρους ως ραπιντ

σιγουρα παιζει ρολο το χερι.δ μπορω να πω οτι η φαρμακοποιος που πηγα τον γιο μου,το εκανε πιο σωστα απο μενα.μπορει ενας εργαζομενος στο χωρο της υγειας να το κανει ομως πιο σωστα,ειδικα αν εχει γνωσεις κ το κανει συχνα

καμια σχεση με την περιγραφη της εξετασης στο νοσοκομειο που κανουν κ pcr οι γιατροι,που εχει παει ο αντρας μου

ομως κ εγω ξερω περιπτωσεις που με συμπτωματα ακομη κ τα ραπιντ στα σημεια ελεγχου κ φαρμακεια βγαινανε αρνητικα,κ εδειξε το pcr μερικες μερες μετα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 14,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

19 minutes ago, μαγιοπουλας said:

Ναι.ερχεταο ομως ή στιγμή που δείχνουν.

Όπως βλέπετε η πανδημία καλά κρατεί λ πι δείκτες ανεβαίνουν.

Πόσα χρόνια θα κρατήσουμε τη ζωή μας πίσω?Ο Μπούρα νομίζω είπε ότι θα πάρει δεκαετία?

Υπάρχει κ η αλλη πλευρά της ζωής.

Ζήλεψα κ χάρηκα πολύ με τα νέα της Yovannas.Πριν μια εβδομάδα επέστρεψε από δεκαημερο ταξίδι στο Λονδίνο.Δεν έπαθε τίποτα.Κ δεν φοράνε κ μάσκες πια εκεί.Φορεσε τη δική της κ πήγε.

Τι London eye,τι zoo,τι θέατρα,τι ενυδρεια,τι μπακιγχαμ,τι τρομερά ψωνιά σε hamley s  κ Disney store για το παιδί,τι μουσεία τι περπάτημα τι zoo.και την χαρά της αναμονής που την πας ?Βαλιτσες,προγραμματισμος κλείσιμο  εισιτηρίων από εδώ για τα θεάματα κ τις εισόδους...Πολύ μεγάλη ευχαρίστηση ρε παιδια.Ελευθερια.Τη ζωή μας πίσω κ προσαρμοζομαστε στις συνθήκες.

Αυτά να ακούμε να χαιρόμαστε!!!  Έτσι βρε παιδιά πρέπει σιγά σιγά να επιστρέψουμε στην κανονικότητα μας.

Και εμένα με ξεσήκωσε η Γιοβάννα με όλα αυτά που μου είπε και για να είμαι ειλικρινής το σκεφτόμαστε για το καλοκαίρι!!!

Εικόνες, περιγραφές...και εγώ ζήλεψα λίγο (καλοπροαίρετα πάντα) !!θα θελα να ήμουν και εγώ εκεί.

Μα υπάρχει άνθρωπος που δεν του έχουν λείψει τα ταξίδια??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κ ξέχασα κ κστι πολύ σημαντικό για τους λάτρεις του βιβλίου.

Πηγεψσε εκδήλωση όπου ήταν η Τζούλια Ντόναλντ αυτοπροσώπως κ υπέγραψε ένα βιβλίο Γκρουφαλο στο παιδί.Εχουν κ φωτο.Προικα για το μέλλον.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , μαγιοπουλας είπε:

Ναι.ερχεταο ομως ή στιγμή που δείχνουν.

Όπως βλέπετε η πανδημία καλά κρατεί λ πι δείκτες ανεβαίνουν.

Πόσα χρόνια θα κρατήσουμε τη ζωή μας πίσω?Ο Μπούρα νομίζω είπε ότι θα πάρει δεκαετία?

Υπάρχει κ η αλλη πλευρά της ζωής.

Ζήλεψα κ χάρηκα πολύ με τα νέα της Yovannas.Πριν μια εβδομάδα επέστρεψε από δεκαημερο ταξίδι στο Λονδίνο.Δεν έπαθε τίποτα.Κ δεν φοράνε κ μάσκες πια εκεί.Φορεσε τη δική της κ πήγε.

Τι London eye,τι zoo,τι θέατρα,τι ενυδρεια,τι μπακιγχαμ,τι τρομερά ψωνιά σε hamley s  κ Disney store για το παιδί,τι μουσεία τι περπάτημα τι zoo.και την χαρά της αναμονής που την πας ?Βαλιτσες,προγραμματισμος κλείσιμο  εισιτηρίων από εδώ για τα θεάματα κ τις εισόδους...Πολύ μεγάλη ευχαρίστηση ρε παιδια.Ελευθερια.Τη ζωή μας πίσω κ προσαρμοζομαστε στις συνθήκες.

κ εγω ετσι νιωθω.τωρα σιγα σιγα μας αφηνουν,θα σταματησουν οι μασκες κ τα τεστ στα σχολεια,θα κανουμε σχετικα νορμαλ πασχα,να παρουμε μια ανασα το καλοκαιρι,μπας κ εχουμε κ εσοδα,κ ξανα μανα τα ιδια απο σεπτεμβρη.δ ειμαι αισιοδοξη οτι δ θα εχουμε τπτ απο φθινοπωρο παλι

μπραβο βρε γιοβαννα!να πατε κ αλλα!κ να παμε κ οσες θελουμε!!

το ξερεις οτι ζηλευουμε τρελα..παντα με αγαπη,οποτε με καλο κ σε αλλα!

ποια ταξιδια;εμενα μου ελειψε να κανονισω εναν νορμαλ καφε η βολτα,χωρις να σκεφτομαι:ειναι εμβολιασμενος ο αλλος;θελει σε κλειστο χωρο;μηπως φοβαται;μασκες,αντισηπτικα να παρω..:wacko:

πρίν από 13 λεπτά , kotsifikos είπε:

Αυτά να ακούμε να χαιρόμαστε!!!  Έτσι βρε παιδιά πρέπει σιγά σιγά να επιστρέψουμε στην κανονικότητα μας.

Και εμένα με ξεσήκωσε η Γιοβάννα με όλα αυτά που μου είπε και για να είμαι ειλικρινής το σκεφτόμαστε για το καλοκαίρι!!!

Μα υπάρχει άνθρωπος που δεν του έχουν λείψει τα ταξίδια??

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , vicky86 είπε:

κ εγω ετσι νιωθω.τωρα σιγα σιγα μας αφηνουν,θα σταματησουν οι μασκες κ τα τεστ στα σχολεια,θα κανουμε σχετικα νορμαλ πασχα,να παρουμε μια ανασα το καλοκαιρι,μπας κ εχουμε κ εσοδα,κ ξανα μανα τα ιδια απο σεπτεμβρη.δ ειμαι αισιοδοξη οτι δ θα εχουμε τπτ απο φθινοπωρο παλι

μπραβο βρε γιοβαννα!να πατε κ αλλα!κ να παμε κ οσες θελουμε!!

το ξερεις οτι ζηλευουμε τρελα..παντα με αγαπη,οποτε με καλο κ σε αλλα!

ποια ταξιδια;εμενα μου ελειψε να κανονισω εναν νορμαλ καφε η βολτα,χωρις να σκεφτομαι:ειναι εμβολιασμενος ο αλλος;θελει σε κλειστο χωρο;μηπως φοβαται;μασκες,αντισηπτικα να παρω..:wacko:

Ευτυχώς ανοίγει ο καιρός και οι εξωτερικοί χώροι θα είναι υπέρ μας! Θα κάνουμε πολύ καλό Πάσχα το πιστεύω! Και μετά καλοκαίρι κανονικά διακοπές ήδη κοιτάζουμε τι και πως! Φτου ξελευθερία! 

Κράτα το

Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , λουκουμαδάκι είπε:

Ευτυχώς ανοίγει ο καιρός και οι εξωτερικοί χώροι θα είναι υπέρ μας! Θα κάνουμε πολύ καλό Πάσχα το πιστεύω! Και μετά καλοκαίρι κανονικά διακοπές ήδη κοιτάζουμε τι και πως! Φτου ξελευθερία! 

ναι,πραγματι.ευτυχως υπαρχουν κ οι εξωτερικοι χωροι.κ σαν πολη εχουμε ωραιες επιλογες

εννοειται χαιρομαι κ ανυπομονω, αλλα δ μπορω να μην σκεφτομαι που κ που το μετα..

σαν τμημα η κορη μου κανανε καποιες εκπαιδευτικες εκδρομες,αλλα πλεον ειναι γεγονος κ η πρωτη "κανονικη" εκδρομη στο δημοτικο,οπως συνηθιζοταν παντα!!επιστροφη στην νεα κανονικοτητα

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, vicky86 said:

ναι,πραγματι.ευτυχως υπαρχουν κ οι εξωτερικοι χωροι.κ σαν πολη εχουμε ωραιες επιλογες

εννοειται χαιρομαι κ ανυπομονω, αλλα δ μπορω να μην σκεφτομαι που κ που το μετα..

σαν τμημα η κορη μου κανανε καποιες εκπαιδευτικες εκδρομες,αλλα πλεον ειναι γεγονος κ η πρωτη "κανονικη" εκδρομη στο δημοτικο,οπως συνηθιζοταν παντα!!επιστροφη στην νεα κανονικοτητα

Εμάς δεν έχουν κάνει ακόμα και το συζήτησα ήδη με τη δασκάλα  του. Μου κάνει πολύ εντύπωση που δε το αποφασίζουν, θα κάνει πολύ καλό στα παιδιά, έστω να τα πάνε σε ένα μουσείο, σε μία παράσταση, να κάνουν κάτι διαφορετικό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , kotsifikos είπε:

Εμάς δεν έχουν κάνει ακόμα και το συζήτησα ήδη με τη δασκάλα  του. Μου κάνει πολύ εντύπωση που δε το αποφασίζουν, θα κάνει πολύ καλό στα παιδιά, έστω να τα πάνε σε ένα μουσείο, σε μία παράσταση, να κάνουν κάτι διαφορετικό.

κ μας εχει γινει θεμα στο σχολειο.δυσκολιες απο την διευθυνση νομιζω.

αλλα η δασκαλα θελει.αφου κ περυσι ειχε παει ενα αλλο τμημα που ειχε τοτε

εχουν παει μουσειο λαογραφικο,γυρισε ενθουσιασμενη,σε εκθεση,κ εχουν κανονισει κτ σε θεατρικο δρωμενο στο σχολειο

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, μαγιοπουλας είπε:

Ένας όλους το σελφ μας έδειχνε ξεκάθαρα κ αρνητικοποιηθηκεωτην 8ηβμερα.

Δεν ισχύει αυτό που λες hope.Τα ίδια rapid χρησιμοποιούν κ οι δομές.

Εγω ξεχωρισα ραπιντ και σελφ επειδη αναφερατε παραπανω εταιρειες με εμπιστα αποτελεσματα. Το ξερω οτι ειναι ακριβως το ιδιο πραγμα, ειναι διαφορετικων εταιρειων γι αυτο το ειπα.

Η εμπειρια του καθενα δε νομιζω να μπαινει σε αμφισβητηση του ισχυει δεν ισχυει.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο @Yovanna πρέπει να περάσατε τέλεια! 

 

@vicky86 ούτε εμάς έχουν πάει εκδρομή ακόμα, μόνο ενδοσχολικά έχουν γίνει κάποιες δράσεις. Ξέρω ότι ήταν αρνητικοί κάποιοι δάσκαλοι, ειδικά επειδή τα παιδιά έπρεπε να μπουν σε πούλμαν. Ελπίζω να αλλάξουν στάση. Η δικιά μου ακόμα θυμάται τις εκδρομές με τον παιδικό σταθμό!

 

Παρόλα αυτά, το Μουσείο Σχολικής Ζωής στην Πλάκα έχει ωραίες δράσεις που γίνονται και εντός σχολείου, μπορείτε να προτείνετε κάτι τέτοιο ίσως;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , HopeA είπε:

Εγω ξεχωρισα ραπιντ και σελφ επειδη αναφερατε παραπανω εταιρειες με εμπιστα αποτελεσματα. Το ξερω οτι ειναι ακριβως το ιδιο πραγμα, ειναι διαφορετικων εταιρειων γι αυτο το ειπα.

Η εμπειρια του καθενα δε νομιζω να μπαινει σε αμφισβητηση του ισχυει δεν ισχυει.

Όταν ανέβει το ιικο φορτίο βγαίνουν πάντα θετικά.τωρα βεβαια δεν μιλάνε για ελαττωματικα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , μαγιοπουλας είπε:

Όταν ανέβει το ιικο φορτίο βγαίνουν πάντα θετικά.τωρα βεβαια δεν μιλάνε για ελαττωματικα.

Υπάρχουν κρούσματα με χαμηλο ιικό φορτίο που δν ανεβαινει ποτέ κ ανιχνεύονται μετά απο μέρες αφού εχει γίνει η διασπορά. Αυτό λέω, είναι απλό.

Ωστοσο το ιικό φορτίο ανιχνεύεται μονο στο pcr σε ειδικη εξεταση και ερμηνευέται σε κύκλους.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 21 λεπτά , vtgian είπε:

Μπράβο @Yovanna πρέπει να περάσατε τέλεια! 

 

@vicky86 ούτε εμάς έχουν πάει εκδρομή ακόμα, μόνο ενδοσχολικά έχουν γίνει κάποιες δράσεις. Ξέρω ότι ήταν αρνητικοί κάποιοι δάσκαλοι, ειδικά επειδή τα παιδιά έπρεπε να μπουν σε πούλμαν. Ελπίζω να αλλάξουν στάση. Η δικιά μου ακόμα θυμάται τις εκδρομές με τον παιδικό σταθμό!

 

Παρόλα αυτά, το Μουσείο Σχολικής Ζωής στην Πλάκα έχει ωραίες δράσεις που γίνονται και εντός σχολείου, μπορείτε να προτείνετε κάτι τέτοιο ίσως;

σιγουρα η μεταφορα ειναι ενα θεμα.εδω οι αποστασεις ειναι μικρες οποτε πηγαινουν με τα ποδια,αν κ γυρισε κομματια απο την εκδρομη

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο @Yovanna, ζήλεψα φοβερά!

Έχω μπει σ' ένα πολύ σκοτεινό τούνελ τις τελευταίες μέρες. Αλλά υπάρχουν κι άλλα πράγματα στη ζωή, που τόσο καιρό τα έχουμε ξεχάσει. Και ταξίδια και εκδρομές και διακοπές. Μου τα θυμίσατε, με ξεσηκώσατε λίγο. Να 'στε καλά ρε κορίτσια, μου κάνατε καλό. <3

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, kotsifikos είπε:

Έχω πολλούς στον κύκλο μου που είδαν ότι νοσούν από τα σελφ τεστ χωρίς συμπτώματα, και ο γιος μου μέσα σε αυτούς. Δεν είναι όλα αξιόπιστα σίγουρα, λένε πως  πρέπει το ιικό φορτίο  να είναι υψηλό και να γίνεται σωστά ώστε να βγει θετικό. Σίγουρα με το μόνο τεστ που μπορούμε να είμαστε σίγουροι είναι το pcr. 

Πάντως με την όμικρον και εγώ έχω ακούσει αρκετούς που βγήκαν θετικοί 2-3 ημέρες αφού ξεκίνησαν τα συμπτώματα.

 

 

Ο σύζυγος μου είχε  3 ημέρες υψηλό πυρετό τα self test και τα rapid αρνητικά την 4 ημέρα που δεν είχε πυρετο βγήκε θετικός.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HopeA είπε:

Υπάρχουν κρούσματα με χαμηλο ιικό φορτίο που δν ανεβαινει ποτέ κ ανιχνεύονται μετά απο μέρες αφού εχει γίνει η διασπορά. Αυτό λέω, είναι απλό.

Ωστοσο το ιικό φορτίο ανιχνεύεται μονο στο pcr σε ειδικη εξεταση και ερμηνευέται σε κύκλους.

Ναι

πρίν από 8 λεπτά , μαγιοπουλας είπε:

Ναι

Δεν ξερω ομως πόσο μεταδίδει κάποιος με τόσο χαμηλό φορτίο.Οπως κ να χει το κέρδος είναι μεγάλο.Δεν μπορείς να κάνεις τόσο συχνά pcr.οποτε αν το ζυγίζεις μονο όφελος υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, vicky86 είπε:

θα σταματησουν οι μασκες κ τα τεστ στα σχολεια,

Αποφασίστηκε? Έχω μέρες να διαβάσω σχετικά με τον κορονοιο και φαίνεται έχω μείνει πίσω. 

 

Σκέψεις για κατάργηση των πιστοποιητικών είχα διαβάζει παλιότερα. 

 

Λέτε να γίνει τόσο γρήγορα η επιστροφή στην κανονικότητα? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Ilaeira είπε:

Μπράβο @Yovanna, ζήλεψα φοβερά!

Έχω μπει σ' ένα πολύ σκοτεινό τούνελ τις τελευταίες μέρες. Αλλά υπάρχουν κι άλλα πράγματα στη ζωή, που τόσο καιρό τα έχουμε ξεχάσει. Και ταξίδια και εκδρομές και διακοπές. Μου τα θυμίσατε, με ξεσηκώσατε λίγο. Να 'στε καλά ρε κορίτσια, μου κάνατε καλό. <3

Τι έπαθες κορίτσι; 

Κράτα το

Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , λουκουμαδάκι είπε:

Τι έπαθες κορίτσι; 

 

Λίγο ο πόλεμος (συγγνώμη, η ειδική στρατιωτική επιχείρηση), λίγο κάποια προσωπικά. Κοιμάμαι από τις 11 το βράδυ για να μην σκέφτομαι. Οριακά κατάθλιψη δηλαδή. Και το παλιόκρυο δεν βοηθάει. 

Θα περάσει κι αυτό, πού θα πάει. :)

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Mama_Anesti_ είπε:

Αποφασίστηκε? Έχω μέρες να διαβάσω σχετικά με τον κορονοιο και φαίνεται έχω μείνει πίσω. 

 

Σκέψεις για κατάργηση των πιστοποιητικών είχα διαβάζει παλιότερα. 

 

Λέτε να γίνει τόσο γρήγορα η επιστροφή στην κανονικότητα? 

οχι ακομη.προς το παρον δ φορανε μασκα στο διαλλειμμα

αλλα ακουω οτι θα ισχυσει μετα το πασχα σιγουρα.ισως προς το παρον μονο ενα τεστ

2 ώρες πρίν, Ilaeira είπε:

 

Λίγο ο πόλεμος (συγγνώμη, η ειδική στρατιωτική επιχείρηση), λίγο κάποια προσωπικά. Κοιμάμαι από τις 11 το βράδυ για να μην σκέφτομαι. Οριακά κατάθλιψη δηλαδή. Και το παλιόκρυο δεν βοηθάει. 

Θα περάσει κι αυτό, πού θα πάει. :)

ευχομαι συντομα να ειναι ολα καλυτερα:)

κ για σενα προσωπικα,αλλσ κ γενικα στον κοσμο

η αληθεια ειναι οτι κ η οργανωση κ μονο ενος ταξιδιου μας ανανεωνει!

αλλα κ λιγο χρονο να βρεις να κανεις κτ που σε ευχαριστει,οπως παλια.απο το πιο απλο να πας να δεις μια ταινια,μια παρασταση,να βρεθεις με φιλους

Link to comment
Share on other sites

@Yovanna respect! Θα ήταν πολύ ωραίο να μας εξιστορήσεις τις περιπέτειές σας και τις αντιδράσεις του μικρού σε όσα είδε! :wink:

 

Έχω αρχίσει να ζηλεύω το θάρρος των ανθρώπων που ταξιδεύουν στο εξωτερικό. Για κάποιο λόγο ακόμα κολλάω. Ωστόσο οφείλω να πω ότι όσοι φίλοι ταξίδεψαν έξω τελευταία (και δεν είναι λίγοι) γύρισαν υγιέστατοι. Μάλλον πρέπει να το ξανασκεφτώ. Εμείς ψιλοξεθαρρέψαμε αλλά συνεχίζουμε να κινούμαστε κυρίως σε ανοιχτούς χώρους. Σε σπίτια φίλων όμως για να παίξουν τα παιδιά πλέον πηγαίνουμε. Και παιδικό θέατρο και μουσείο πήγαμε. Και για φαγητό με το παιδί.

 

Περιμένω πως και πως να βγει η μάσκα από τα σχολεία. Και η μικρή περιμένει και ρωτάει συχνά πυκνά. Πρόσφατα που είχαν τηλεμάθημα λόγω καιρού τη ρώτησα αν προτιμά το τηλεμάθημα από το σχολείο. "Όχι" μου είπε, "γιατί στο τηλεμάθημα μπορώ να ακουμπάω τα παιδάκια". Συγκινήθηκα...και χάρηκα παράλληλα για την ανάγκη της για σωματική επαφή. Τρέμω στην ιδέα ότι θα συνηθίσει μια αποστειρωμένη πραγματικότητα.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Anna3011 είπε:

@Yovanna respect! Θα ήταν πολύ ωραίο να μας εξιστορήσεις τις περιπέτειές σας και τις αντιδράσεις του μικρού σε όσα είδε! :wink:

 

Έχω αρχίσει να ζηλεύω το θάρρος των ανθρώπων που ταξιδεύουν στο εξωτερικό. Για κάποιο λόγο ακόμα κολλάω. Ωστόσο οφείλω να πω ότι όσοι φίλοι ταξίδεψαν έξω τελευταία (και δεν είναι λίγοι) γύρισαν υγιέστατοι. Μάλλον πρέπει να το ξανασκεφτώ. Εμείς ψιλοξεθαρρέψαμε αλλά συνεχίζουμε να κινούμαστε κυρίως σε ανοιχτούς χώρους. Σε σπίτια φίλων όμως για να παίξουν τα παιδιά πλέον πηγαίνουμε. Και παιδικό θέατρο και μουσείο πήγαμε. Και για φαγητό με το παιδί.

 

Περιμένω πως και πως να βγει η μάσκα από τα σχολεία. Και η μικρή περιμένει και ρωτάει συχνά πυκνά. Πρόσφατα που είχαν τηλεμάθημα λόγω καιρού τη ρώτησα αν προτιμά το τηλεμάθημα από το σχολείο. "Όχι" μου είπε, "γιατί στο τηλεμάθημα μπορώ να ακουμπάω τα παιδάκια". Συγκινήθηκα...και χάρηκα παράλληλα για την ανάγκη της για σωματική επαφή. Τρέμω στην ιδέα ότι θα συνηθίσει μια αποστειρωμένη πραγματικότητα.

Σε ποιο μουσείο πήγατε?

Α!κ ξέχασα.μουωειπε η yovanna ότι ο μικρός ξετρελάθηκε με τους δεινοσαύρους κ την Legoland 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...