Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κορωνοιός και προληπτικά μέτρα


♥️T.son

Recommended Posts

1 hour ago, Deena είπε:

Από  συνέντευξη του Θεμιστοκλέους σήμερα για το χρονοδιάγραμμα των εμβολιασμών :

 

 

Πότε σχεδιάζετε να ανοίξετε την πλατφόρμα με όλα τα εμβόλια για τους 30-39 και τους 40-45; Θα προηγηθούν οι 18-29 ή όχι αν σκεφτούμε πως με τα τωρινά δεδομένα εκείνοι δεν θα εμβολιάζονται με AstraZeneca; Στόχος είναι οι 20αρηδες να εμβολιαστούν μέσα στον Ιούλιο ή πιο πριν; Δεν θα αποτελέσει πρόβλημα το γεγονός πως η πλειονότητα των νέων δουλεύει στα νησιά ή κάνει διακοπές;

Μέχρι τέλος Μαΐου θα ανοίξουμε την πλατφόρμα για να μπορούν να κλείσουν ραντεβού για εμβολιασμό και οι επόμενες ηλικιακές ομάδες ανά πενταετία. Η συντριπτική πλειοψηφία των πολιτών αυτών των ηλικιακών ομάδων, δεδομένης πάντα της τήρησης των παραδόσεων, θα εμβολιαστεί εντός Ιουνίου. Τον Ιούνιο θα ανοίξει η πλατφόρμα για τους πολίτες άνω των 18 ετών. Ο εμβολιασμός τους θα αρχίσει τον Ιούνιο και θα ολοκληρωθεί εντός του Ιουλίου.

Ξερεις μηπως ποτε θα ανοίξει η πλατφόρμα για τον εμβολιασμό στο σπιτι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 14,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πείτε με εμμονική αλλά κάναμε γκάλοπ σήμερα πόσοι συνάδελφοι εμβολιάστηκαν/θα εμβολιαστούν. οι ξένοι όλοι έχουν κλείσει. από τους ντόπιους, 1-2 σε στιλ πόυ να τρέχω (ως γενική στάση ζωής) δεν εχουν

ασχοληθει. όλοι οι ντόπιοι θρησκευόμενοι γούρλωσαν μάτια με την ερώτηση κ είπαν εμφατικά «μόνο αν μας υποχρεώσουν». δεν είναι πάνω από 5-6 αλλά δεν μπορεί να είναι σύμπτωση. κ κανεις τους δεν είναι τόσο νέος που να θεωρεί ότι δεν τον αφορά. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Έσπερος είπε:

πείτε με εμμονική αλλά κάναμε γκάλοπ σήμερα πόσοι συνάδελφοι εμβολιάστηκαν/θα εμβολιαστούν. οι ξένοι όλοι έχουν κλείσει. από τους ντόπιους, 1-2 σε στιλ πόυ να τρέχω (ως γενική στάση ζωής) δεν εχουν

ασχοληθει. όλοι οι ντόπιοι θρησκευόμενοι γούρλωσαν μάτια με την ερώτηση κ είπαν εμφατικά «μόνο αν μας υποχρεώσουν». δεν είναι πάνω από 5-6 αλλά δεν μπορεί να είναι σύμπτωση. κ κανεις τους δεν είναι τόσο νέος που να θεωρεί ότι δεν τον αφορά. 

Entiposi mou kanei giati emas sto nisi emboliazontai polis kosmos.  K den einai k touristiko na peis.  Tino eisai?  Les na pisteyoun oti tha tous sosei h eklisia?  

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , ninaki80 είπε:

Entiposi mou kanei giati emas sto nisi emboliazontai polis kosmos.  K den einai k touristiko na peis.  Tino eisai?  Les na pisteyoun oti tha tous sosei h eklisia?  

Κι εμάς το νησί μας έχει καλύτερη αναλογία εμβολιασμού σε σχέση με την υπόλοιπη χώρα κάνοντας την αναγωγή, κ με δυσκολίες πχ δεν υπάρχει ΑΖ για τους νέους. Δεν ξέρω τι πιστεύουν, δεν ξέρω αν έχουν πάρει γραμμή από τον ίδιο ιερέα, αλλ προφανώς δεν είναι σύμπτωση. κ μια είναι κ ευπαθής ομάδα κ από τα άτομα που έχουμε κ στενή σχέση. δεν με εξέπληξε απλώς στενοχωρήθηκα που επιβεβαιώθηκα κ ανησυχώ για το πώς τα έχει ζυγίσει. 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ μέχρι στιγμής μια χαρά τα πήγα με το εμβόλιο. Είχα τρομάξει λίγο με το πως θα βγουν οι πρώτες ημέρες με όλα όσα είχα ακούσει.  χθές είχα και την διάθεση να βγω έξω και για φαγητό, όλη μέρα ήμουν έξω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, vtgian είπε:

 

Και δικοί μας φίλοι είχαν το ίδιο θέμα με το παιδί τους (φοιτητής), δύο self-test θετικά και τα δύο, έκανε δύο μοριακά σε διαφορετικά διαγνωστικά κέντρα, και τα δύο αρνητικά. Το είχαν πει κιόλας (νομίζω σε ενημέρωση ο Μαγιορκίνης) ότι τα self-test έχουν ένα μικρό μεν αλλά υπαρκτό δε ποσοστό ψευδώς θετικού αποτελέσματος και για αυτό το λόγο αν βγει θετικό πρέπει να επιβεβαιωθεί είτε από rapid είτε από μοριακό.

 

Η ανακοίνωση είχε πάει από τη προηγούμενη εβδομάδα στα σχολεία. Εμάς μας είχε στείλει mail η νηπιαγωγός από την Παρασκευή. Ναι, τυπικά δεν εργάζονταν λόγω Πάσχα αλλά όποιος ενδιαφέρεται, ενημερώνει έγκαιρα και τους γονείς.

 

Τρελή χαρά σήμερα τα νηπιαγωγάκια μας! Όλα ξύπνησαν αξημέρωτα! 

 

Κατά τα άλλα, πολύτιμο εργαλείο το self test. Χαμός στην Αθήνα από ψευδώς θετικά τεστ και γονείς που κατέκλυσαν τα διαγνωστικά για να εξεταστούν τα παιδιά τους ή και οι ίδιοι που αυτοδιαγνώστηκαν θετικοί. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, love kids είπε:

Κατά τα άλλα, πολύτιμο εργαλείο το self test. Χαμός στην Αθήνα από ψευδώς θετικά τεστ και γονείς που κατέκλυσαν τα διαγνωστικά για να εξεταστούν τα παιδιά τους ή και οι δικοί που αυτοδιαγνώστηκαν θετικοί. 

Νομιζω οτι ανιχνεύουν οποιονδηποτε κορονοιο.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , μαγιοπουλας είπε:

Νομιζω οτι ανιχνεύουν οποιονδηποτε κορονοιο.

Δεν ξέρω είναι η αλήθεια και φυσικά το κάνουμε κανονικά αλλά ήταν πολλά τα περιστατικά ψευδούς αποτελέσματος. Και δε λέω, θα κινητοποιηθείς και θα το ψάξεις αλλά κρίμα να φας τζάμπα άγχος και ταλαιπωρία. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, love kids είπε:

Δεν ξέρω είναι η αλήθεια και φυσικά το κάνουμε κανονικά αλλά ήταν πολλά τα περιστατικά ψευδούς αποτελέσματος. Και δε λέω, θα κινητοποιηθείς και θα το ψάξεις αλλά κρίμα να φας τζάμπα άγχος και ταλαιπωρία. 

Αν γίνεται συχνά αυτό στο τέλος οι γονείς δεν θε το πιστεύουν. 

 

Δεν έβγαλαν κ τον αριθμό. φήμες για 3000 τα οποία βέβαια πρέπει να επιβεβαιωθούν. θα φανεί μόλις περάσει η εβδομάδα ποσα σχολεία θα κλείνουν. 

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να μοιραστώ μαζί σας μια πολύτιμη πληροφορία (#not) που έμαθα χτες από γνωστό μου υπήκοο ξένης χώρας που ζούσε παλιά Ελλάδα και δουλεύαμε μαζί, τώρα πια έχει γυρίσει στην χώρα του και όλο τον χειμώνα αλώνιζε την Ευρώπη για τουρισμό...στο Ίντερνετ λοιπόν κυκλοφορούν templates αρνητικών pcr τα οποία μπορείς να φτιάξεις με τα στοιχεία σου και να τυπώσεις προς χρήση....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Deena είπε:

Θέλω να μοιραστώ μαζί σας μια πολύτιμη πληροφορία (#not) που έμαθα χτες από γνωστό μου υπήκοο ξένης χώρας που ζούσε παλιά Ελλάδα και δουλεύαμε μαζί, τώρα πια έχει γυρίσει στην χώρα του και όλο τον χειμώνα αλώνιζε την Ευρώπη για τουρισμό...στο Ίντερνετ λοιπόν κυκλοφορούν templates αρνητικών pcr τα οποία μπορείς να φτιάξεις με τα στοιχεία σου και να τυπώσεις προς χρήση....

Αν είναι δυνατόν...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Deena said:

Θέλω να μοιραστώ μαζί σας μια πολύτιμη πληροφορία (#not) που έμαθα χτες από γνωστό μου υπήκοο ξένης χώρας που ζούσε παλιά Ελλάδα και δουλεύαμε μαζί, τώρα πια έχει γυρίσει στην χώρα του και όλο τον χειμώνα αλώνιζε την Ευρώπη για τουρισμό...στο Ίντερνετ λοιπόν κυκλοφορούν templates αρνητικών pcr τα οποία μπορείς να φτιάξεις με τα στοιχεία σου και να τυπώσεις προς χρήση....

εντάξει τι άλλο θα σκεφτούν να κάνουν.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Deena είπε:

Θέλω να μοιραστώ μαζί σας μια πολύτιμη πληροφορία (#not) που έμαθα χτες από γνωστό μου υπήκοο ξένης χώρας που ζούσε παλιά Ελλάδα και δουλεύαμε μαζί, τώρα πια έχει γυρίσει στην χώρα του και όλο τον χειμώνα αλώνιζε την Ευρώπη για τουρισμό...στο Ίντερνετ λοιπόν κυκλοφορούν templates αρνητικών pcr τα οποία μπορείς να φτιάξεις με τα στοιχεία σου και να τυπώσεις προς χρήση....

Είμαι σε μια ομάδα για ταξίδια στο fb.Μια Ελληνίδα που ζει Βουλγαρία,ελεγε αυτο ακριβως.Το χειμωνα μπαινοβγαιναν Έλληνες για σκι με τέτοια έγγραφα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 22 λεπτά , μαγιοπουλας είπε:

Είμαι σε μια ομάδα για ταξίδια στο fb.Μια Ελληνίδα που ζει Βουλγαρία,ελεγε αυτο ακριβως.Το χειμωνα μπαινοβγαιναν Έλληνες για σκι με τέτοια έγγραφα.

 

Εγώ ως χιονοδρόμος είμαι σε ένα φόρουμ για σκι, εκεί δεν λέγανε για πλαστά τεστ, όσοι πήγαιναν δηλαδή έκαναν κανονικά τεστ, αυτοί που έγραφαν τουλάχιστον. Απλά ήταν πολύ εύκολο να πάρεις το αυτοκίνητό σου από Αθήνα και να πας Bansko, συμπλήρωνες απλά ένα έντυπο που απαιτείτο για ταξίδι στο εξωτερικό, στο οποίο δεν ήταν απαραίτητο καν να αναφέρεις τον λόγο ταξιδιού. Νόμιμα αυτά, όχι με πατέντα.

 

Απλά στο φόρουμ υπήρχαν συμβουλές τύπου "Μην βάζετε τα πέδιλα σε σχάρες στην οροφή του αυτοκινήτου, γιατί θα σας λιντσάρουν" κλπ.

 

Πάντως, το να εμφανιστείς με πλαστό έγγραφο σε αεροδρόμιο ή συνοριακό σταθμό δεν τον λες και απλό, θέλω να πιστεύω δηλαδή ότι δεν το κάνει ο μέσος επιπόλαιος, χρειάζεται μια γενναία ποσότητα θράσους και αλαζονίας, ο γνωστός μου δηλαδή είναι τέτοιος τύπος (μέχρι αναπόφευκτα να την πατήσει κάποια στιγμή).

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Deena είπε:

 

Εγώ ως χιονοδρόμος είμαι σε ένα φόρουμ για σκι, εκεί δεν λέγανε για πλαστά τεστ, όσοι πήγαιναν δηλαδή έκαναν κανονικά τεστ, αυτοί που έγραφαν τουλάχιστον. Απλά ήταν πολύ εύκολο να πάρεις το αυτοκίνητό σου από Αθήνα και να πας Bansko, συμπλήρωνες απλά ένα έντυπο που απαιτείτο για ταξίδι στο εξωτερικό, στο οποίο δεν ήταν απαραίτητο καν να αναφέρεις τον λόγο ταξιδιού. Νόμιμα αυτά, όχι με πατέντα.

 

Απλά στο φόρουμ υπήρχαν συμβουλές τύπου "Μην βάζετε τα πέδιλα σε σχάρες στην οροφή του αυτοκινήτου, γιατί θα σας λιντσάρουν" κλπ.

 

Πάντως, το να εμφανιστείς με πλαστό έγγραφο σε αεροδρόμιο ή συνοριακό σταθμό δεν τον λες και απλό, θέλω να πιστεύω δηλαδή ότι δεν το κάνει ο μέσος επιπόλαιος, χρειάζεται μια γενναία ποσότητα θράσους και αλαζονίας, ο γνωστός μου δηλαδή είναι τέτοιος τύπος (μέχρι αναπόφευκτα να την πατήσει κάποια στιγμή).

Φυσικα κ χρειάζεται θράσος.Σε τέτοιες χωρες ομως παίζει πιο εύκολα το πλαστό.Κ το καλοκαιρι παρατηρήθηκε αυτο.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , μαγιοπουλας είπε:

Φυσικα κ χρειάζεται θράσος.Σε τέτοιες χωρες ομως παίζει πιο εύκολα το πλαστό.Κ το καλοκαιρι παρατηρήθηκε αυτο.

Δεν παιζει μονο σε τετοιες χωρες το πλαστο! Γνωριζω παρα πολυ καλα οτι στην Αγγλια βρισκεις πλαστο pcr αποτελεσμα με 30 λιρες! Μαλιστα ενας τυπακος Ελληνας «διαφημιζε» τις υπηρεσιες του σε ομαδα το fb! Τον διεγραψαν, αλλα ηδη ειχε γινει γνωστο!

Προφανως και δεν ειναι «προνομιο» της Αγγλιας ή της Βουλγαριας μονο. Προφανως και σε ολες τις χωρες κατασκευαζονται παρομοια πιστοποιητικα. Και θα συνεχισουν να καυασκευαζονται, αν δεν μπει καποια δικλειδα ασφαλειας στην εκτυπωση, οπως ολογραμμα ή υδατογραφημα ή κωδικος ελεγχου οπως αυτος που υπαρχει στα εισητηρια  για συναυλια

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, emmaki said:

 Μαλιστα ενας τυπακος Ελληνας «διαφημιζε» τις υπηρεσιες του σε ομαδα το fb! Τον διεγραψαν, αλλα ηδη ειχε γινει γνωστο!

 

Μα πόσο μυαλό έχει (δεν έχει) κάποιος ώστε να διαφημίσει παράνομες δραστηριότητες δημόσια στο fb???? Δηλαδή ειλικρινά απορώ!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , μαγιοπουλας είπε:

Φυσικα κ χρειάζεται θράσος.Σε τέτοιες χωρες ομως παίζει πιο εύκολα το πλαστό.Κ το καλοκαιρι παρατηρήθηκε αυτο.

 

Ο συγκεκριμένος πάντως δεν είναι από "τέτοιες" χώρες, δυτικότατος είναι, από τις εθνικότητες που δεν τις βάζει το μυαλό σου, αλλά κατά τα άλλα παρασιτικό ον και πλήρως κοινωνικά ανάπηρος. Και οι χειμερινές τουριστικές περιπλανήσεις του με τα πλαστά πιστοποιητικά ήταν σε ολόκληρη την δυτική Ευρώπη....

 

Η Βουλγαρία μέχρι τέλη Δεκέμβρη έτσι κι αλλιώς δεν ζητούσε τεστ για να σε δεχτεί, μόνο για την επιστροφή προς Ελλάδα χρειαζόσουν (μαζί με καραντίνα την οποία κανείς δεν τηρούσε).

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Deena είπε:

 

Ο συγκεκριμένος πάντως δεν είναι από "τέτοιες" χώρες, δυτικότατος είναι, από τις εθνικότητες που δεν τις βάζει το μυαλό σου, αλλά κατά τα άλλα παρασιτικό ον και πλήρως κοινωνικά ανάπηρος. Και οι χειμερινές τουριστικές περιπλανήσεις του με τα πλαστά πιστοποιητικά ήταν σε ολόκληρη την δυτική Ευρώπη....

 

Η Βουλγαρία μέχρι τέλη Δεκέμβρη έτσι κι αλλιώς δεν ζητούσε τεστ για να σε δεχτεί, μόνο για την επιστροφή προς Ελλάδα χρειαζόσουν (μαζί με καραντίνα την οποία κανείς δεν τηρούσε).

Σωστα 

πρίν από 34 λεπτά , emmaki είπε:

Δεν παιζει μονο σε τετοιες χωρες το πλαστο! Γνωριζω παρα πολυ καλα οτι στην Αγγλια βρισκεις πλαστο pcr αποτελεσμα με 30 λιρες! Μαλιστα ενας τυπακος Ελληνας «διαφημιζε» τις υπηρεσιες του σε ομαδα το fb! Τον διεγραψαν, αλλα ηδη ειχε γινει γνωστο!

Προφανως και δεν ειναι «προνομιο» της Αγγλιας ή της Βουλγαριας μονο. Προφανως και σε ολες τις χωρες κατασκευαζονται παρομοια πιστοποιητικα. Και θα συνεχισουν να καυασκευαζονται, αν δεν μπει καποια δικλειδα ασφαλειας στην εκτυπωση, οπως ολογραμμα ή υδατογραφημα ή κωδικος ελεγχου οπως αυτος που υπαρχει στα εισητηρια  για συναυλια

Έχω ακούσει να το συζητουν αυτο κ πρέπει να γίνει άμεσα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , emmaki είπε:

Δεν παιζει μονο σε τετοιες χωρες το πλαστο! Γνωριζω παρα πολυ καλα οτι στην Αγγλια βρισκεις πλαστο pcr αποτελεσμα με 30 λιρες! Μαλιστα ενας τυπακος Ελληνας «διαφημιζε» τις υπηρεσιες του σε ομαδα το fb! Τον διεγραψαν, αλλα ηδη ειχε γινει γνωστο!

Προφανως και δεν ειναι «προνομιο» της Αγγλιας ή της Βουλγαριας μονο. Προφανως και σε ολες τις χωρες κατασκευαζονται παρομοια πιστοποιητικα. Και θα συνεχισουν να καυασκευαζονται, αν δεν μπει καποια δικλειδα ασφαλειας στην εκτυπωση, οπως ολογραμμα ή υδατογραφημα ή κωδικος ελεγχου οπως αυτος που υπαρχει στα εισητηρια  για συναυλια

 

Δεν υπάρχει περίπτωση να μπορείς να επαληθεύσεις την εγκυρότητα εντός PCR αν δεν υποχρεώσεις τα διαγνωστικά να εφαρμόσουν ψηφιακή υπογραφή (όπως το δημόσιο). Ακόμα και έτσι, θα πρέπει η επαλήθευση να μπορεί να γίνει διακρατικά. Τη τρέχουσα ωστόσο βεβαίωση εμβολιασμού, που τυπώνεται από την πλατφόρμα και μπορείς εύκολα να την έχεις και στο κινητό σου , μπορεί ο οποιοδήποτε, ανά πάσα στιγμή να επαληθεύσει την εγκυρότητά της. Τόσο το QR της όσο και ο ίδιος ο κωδικός του εγγράφου είναι αρκετά (μιλώντας για έλεγχο σε  Έλληνες πολίτες, ανα την επικράτεια). Ο στόχος του ευρωπαϊκού "διαβατηρίου" ή γενικότερα της ταυτότητας εμβολιασμού θα έκανε εύκολη τη διαπίστευση σε διακρατικό επίπεδο.

Link to comment
Share on other sites

Εγω έχω άλλο καλό για το success story του τουρισμού. Αν οι άλλες χώρες εξακολουθούν να ζητούν pcr για όποιον φεύγει από Ελλάδα, προφανώς δεν μπορούμε να καλύψουμε τη ζήτηση, ειδικά στα νησιά που έχουν έναν αναλυτή μόνο άντε κ άλλον έναν σε ιδιωτικό κέντρο. γιατί προφανώς δεν θα προλαβαίνουν να τα αναλύουν. τα διάβαζα σε συζήτηση γιατρών γιατί έχουν ήδη υπάρξει ταξιδιώτες στην Ελλάδα που ήθελαν να γυρίσουν στη χώρε τους κ δοκίμαζαν να ζητήσουν pcr σε ΚΥ νησιών κ δεν γινόταν για διάφορους λόγους.... 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Έσπερος είπε:

Εγω έχω άλλο καλό για το success story του τουρισμού. Αν οι άλλες χώρες εξακολουθούν να ζητούν pcr για όποιον φεύγει από Ελλάδα, προφανώς δεν μπορούμε να καλύψουμε τη ζήτηση, ειδικά στα νησιά που έχουν έναν αναλυτή μόνο άντε κ άλλον έναν σε ιδιωτικό κέντρο. γιατί προφανώς δεν θα προλαβαίνουν να τα αναλύουν. τα διάβαζα σε συζήτηση γιατρών γιατί έχουν ήδη υπάρξει ταξιδιώτες στην Ελλάδα που ήθελαν να γυρίσουν στη χώρε τους κ δοκίμαζαν να ζητήσουν pcr σε ΚΥ νησιών κ δεν γινόταν για διάφορους λόγους.... 

Παντως δεν θελουν ολες οι χωρες pcr

Η Αγγλια δεχεται και rapid αρκει να λεει με λατινικους χαρακτηρες το ονομα του εργαστηριου, το ονομα και τον αριθμο διαβατηριου του ταξιδιωτη και στα αγγλικα το αποτελεσμα.

(Μετα βεβαια εχει 10 μερες καραντινα και τεστ τη 2η και 8η μερα)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , emmaki είπε:

Παντως δεν θελουν ολες οι χωρες pcr

Η Αγγλια δεχεται και rapid αρκει να λεει με λατινικους χαρακτηρες το ονομα του εργαστηριου, το ονομα και τον αριθμο διαβατηριου του ταξιδιωτη και στα αγγλικα το αποτελεσμα.

(Μετα βεβαια εχει 10 μερες καραντινα και τεστ τη 2η και 8η μερα)

Και το rapid μόνο πάντως για τα μετρίου μεγέθους νησιά όπως είναι πχ τα μεγάλα Κυκλαδονησια που βασικά έχουν μόνο ΚΥ κ 1-2 ιδιωτικά εργαστήρια στην καλύτερη περιπτωση, είναι μεγάλη  επιβάρυνση αν σκεφτείς οτι θα γίνονται κ τεστ για τους εργαζόμενους εκεί όταν παρίσταται ανάγκη. Δεν μπορώ  να φανταστώ να λειτουργεί αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...