Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συζήτηση με τα παιδιά μας σχετική με το νηπιαγωγείο.


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

22 minutes ago, λουκουμαδάκι said:

Αν μου έλεγαν ένα θα έλεγα Ιχθύς με κάτι από Καρκίνο. Ωροσκόπο; Σελήνη; Κρόνο; Μαύρη τρύπα; Κάτι τέτοιο. Έσπερος πες μας! Εγώ παρθένος σύζυγος Ιχθύς κόρη Αιγόκερος καλά περνάμε :lol:

έχω καλύτερο, εγώ παρθένος, σύζυγος παρθένος, γιος παρθένος!!!!

έλα πες, ξαφνικά νιώθεις ότι σε έχει ευνοήσει η τύχη έτσι δεν είναι??? χαχαχαχαχαχα

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Anna3011 είπε:

Βρε κορίτσια αφού το ξεφτυλίσαμε που το ξεφτυλίσαμε το θέμα να κάνω και εγώ μια ερώτηση στους γνώστες του ζωδιακού; Γιατί όταν με ρωτάνε για τη μικρή και απαντάω ότι είναι Τοξότης με ωροσκόπο Υδροχόο με κοιτάνε όλοι με οίκτο;

δ εχω ιδεα:confused:

οι ταυροι ειναι πολυ σταθεροι

δ φανταζομουν τους αιγοκερους ευαισθητους,αλλα δ εχω εντρυφησει:P

κ εμεις στο σπιτι λιγο πνιγομαστε.1ιχθυς,2σκορπιοι κ 1παρθενος που μαλλον θα μας βγακει την πιστη μεγαλωνοντας:P

πρίν από 6 λεπτά , kotsifikos είπε:

έχω καλύτερο, εγώ παρθένος, σύζυγος παρθένος, γιος παρθένος!!!!

έλα πες, ξαφνικά νιώθεις ότι σε έχει ευνοήσει η τύχη έτσι δεν είναι??? χαχαχαχαχαχα

 

ναι ναι ναι

δ σας ζηλευεω:D

τουλ τα βρισκετε μεταξυ σας

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, vicky86 said:

ναι ναι ναι

δ σας ζηλευεω:D

τουλ τα βρισκετε μεταξυ σας

Εκεί που τα βρίσκουμε σίγουρα είναι στο ότι δεν αντέχει την βρωμιά κανένας μας, και σεβόμαστε τον ψυχαναγκασμό του άλλου γιατί το θεωρούμε τόσο μα τόσο φυσιολογικό, εντυπωσιαζόμαστε όταν βλέπουμε πως υπάρχουν άνθρωποι που δεν είναι έτσι χαχαχα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 23 λεπτά , Anna3011 είπε:

Βρε κορίτσια αφού το ξεφτυλίσαμε που το ξεφτυλίσαμε το θέμα να κάνω και εγώ μια ερώτηση στους γνώστες του ζωδιακού; Γιατί όταν με ρωτάνε για τη μικρή και απαντάω ότι είναι Τοξότης με ωροσκόπο Υδροχόο με κοιτάνε όλοι με οίκτο;

Χώρις να είμαι πολύ ειδικός νομίζω γενικά είναι λίγο στον κόσμο τους, χύμα κ ίσως να κάνουν κ ότι γουστάρουν... Κ τώρα που το σκέφτομαι πρέπει το ίδιο να είναι η κόρη μου... Πάω να κοιτάξω ωροσκόπο για σίγουρα! :P

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , mama16 είπε:

Χώρις να είμαι πολύ ειδικός νομίζω γενικά είναι λίγο στον κόσμο τους, χύμα κ ίσως να κάνουν κ ότι γουστάρουν... Κ τώρα που το σκέφτομαι πρέπει το ίδιο να είναι η κόρη μου... Πάω να κοιτάξω ωροσκόπο για σίγουρα! :P

κ γω χωρις να ειμαι ειδικος,για υδροχοους καπως ετσι ειναι

για τον τοξοτη δ ξερω

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, λουκουμαδάκι said:

Σας φαντάζομαι στο κέντρο του σπιτιού αφού το έχετε αστράψει και είναι τριζάτο να δίνετε συγχαρητήρια ο ένας στον άλλο λέγοντας perfect ah spectacular ah oh so clean ah immaculate condition! (Με πατάκια στα πόδια και σκουφάκια στο κεφάλι) :lol:

κάπως έτσι!!

χαχαχαχαχαχ

Γενικά είμαι σαν την Μόνικα...αλήθεια εκείνη τι ζώδιο να ήταν?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , kotsifikos είπε:

κάπως έτσι!!

χαχαχαχαχαχ

Γενικά είμαι σαν την Μόνικα...αλήθεια εκείνη τι ζώδιο να ήταν?

Σίγουρα παρθένος!!!!! :D

 

Τλκ η κόρη μου ωροσκόπο έχει Κριό... Κ στα αρνητικά της έλεγε αυτό: Τα αρνητικά στοιχεία του χαρακτήρα σου είναι η απόλυτη συμπεριφορά σου, δεν αλλάζεις εύκολα γνώμη και υπάρχουν στιγμές που γίνεσαι οξύθυμος. 

Σαν να την χαρακτηρίζει τλκ!! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , kotsifikos είπε:

κάπως έτσι!!

χαχαχαχαχαχ

Γενικά είμαι σαν την Μόνικα...αλήθεια εκείνη τι ζώδιο να ήταν?

Θα έπρεπε να σε έχουμε καταλάβει από το χθεσινό θέμα που ο μικρός γύρισε με την τσάντα χύμα! Αλλά αφού και εκείνος είναι παρθένος μάλλον πρόκειται για τυχαίο γεγονός. Ορίστε το λύσαμε και αυτό... ζωδιακά! 

 

Το ζώδιο της Εσπερος μας λείπει και ηρεμούμε για σήμερα! Εκτός αν προκύψει πρόβλημα με το τάπερ! :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ συνειδητοποίησα ότι δεν είχα ψάξει ποτέ τον ωροσκόπο του μικρού. Εσείς που ξέρετε, σκορπιός με αιγόκερω είναι καλό??

@kotsifikos Μόνικα σοβαρά??

Εγώ είμαι περισσότερο σαν τον Γκούφυ, που έλεγε ότι όσο πιο ακατάστατο είναι ένα σπίτι, τόσο πιο σπιτίσιο γίνεται :mrgreen: Μου αρέσει να είναι άψογο το σπίτι, αλλά χωρίς να κοπιάσω γι'αυτο:D!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Yovanna είπε:

Εγώ συνειδητοποίησα ότι δεν είχα ψάξει ποτέ τον ωροσκόπο του μικρού. Εσείς που ξέρετε, σκορπιός με αιγόκερω είναι καλό??

@kotsifikos Μόνικα σοβαρά??

Εγώ είμαι περισσότερο σαν τον Γκούφυ, που έλεγε ότι όσο πιο ακατάστατο είναι ένα σπίτι, τόσο πιο σπιτίσιο γίνεται :mrgreen: Μου αρέσει να είναι άψογο το σπίτι, αλλά χωρίς να κοπιάσω γι'αυτο:D!

νομιζω μια φορα ειχα δει ωροσκοπο αλλα ουτε που θυμαμαι.παιδιων η δικο μου

δ ξερω αν ειναι κ πολυ καλο που ειναι σκορπιος:roll:παντως αν εχεις αποριες να τον "ψυχολογησουμε" θα μπορω να βοηθησω:razz:

μια συμβουλη μπορω να την δωσω απο τωρα:μην εμπλακεις κ πολυ στην ερωτικη του ζωη<_<

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, vicky86 said:

νομιζω μια φορα ειχα δει ωροσκοπο αλλα ουτε που θυμαμαι.παιδιων η δικο μου

δ ξερω αν ειναι κ πολυ καλο που ειναι σκορπιος:roll:παντως αν εχεις αποριες να τον "ψυχολογησουμε" θα μπορω να βοηθησω:razz:

μια συμβουλη μπορω να την δωσω απο τωρα:μην εμπλακεις κ πολυ στην ερωτικη του ζωη<_<

Ωχ.. δύσκολες μέρες προμηνύονται? Ελάχιστα ξέρω από ζώδια. Πάντως, όσοι ξέρουν από ζώδια, βρίσκουν αμέσως το δικό μου. Εντυπωσιακά εύκολα δηλαδή. Μου λένε ότι κάνει μπαμ!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Yovanna είπε:

Ωχ.. δύσκολες μέρες προμηνύονται? Ελάχιστα ξέρω από ζώδια. Πάντως, όσοι ξέρουν από ζώδια, βρίσκουν αμέσως το δικό μου. Εντυπωσιακά εύκολα δηλαδή. Μου λένε ότι κάνει μπαμ!

Λιοντάρι;

Κράτα το

Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

εγω είμαι αναλφάβητη σ αυτά. δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με χαρακτήρες ζωδίων. διαβάζω όμως για πλάκα τις προβλέψεις καμία φορά κ γελάμε αν λέει κάτι πιπεράτο. 

 

Δεν σας λέω όμως τι είμαι. 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Έσπερος said:

εγω είμαι αναλφάβητη σ αυτά. δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με χαρακτήρες ζωδίων. διαβάζω όμως για πλάκα τις προβλέψεις καμία φορά κ γελάμε αν λέει κάτι πιπεράτο. 

 

Δεν σας λέω όμως τι είμαι. 

 

Πεσ ντε μας έσκασες. Ιχθυς ή Καρκίνος είσαι πάντως μάλλον καρκίνος 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Έσπερος said:

εγω είμαι αναλφάβητη σ αυτά. δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με χαρακτήρες ζωδίων. διαβάζω όμως για πλάκα τις προβλέψεις καμία φορά κ γελάμε αν λέει κάτι πιπεράτο. 

 

Δεν σας λέω όμως τι είμαι. 

 

Προσωπικά θα το αντέξω να μη μάθω, αλλά φοβάσαι μη σε αναγνωρίσουν λόγω αυτής της τόσο απόρρητης πληροφορίας?:mrgreen: Ό,τι και να είσαι, είσαι εσύ και μερικές εκατοντάδες χιλιάδες ακόμη..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , λουκουμαδάκι είπε:

Λιοντάρι;

σε πηραν χαμπαρι γιοβαννα κ απο το φορουμ?:D

πρίν από 37 λεπτά , maripoz είπε:

Πεσ ντε μας έσκασες. Ιχθυς ή Καρκίνος είσαι πάντως μάλλον καρκίνος 

με τπτ καρκινος

ελεγε αγαπημενη φραση τοξοτη:τι θα πει ο κοσμος

πρίν από 56 λεπτά , Yovanna είπε:

Ωχ.. δύσκολες μέρες προμηνύονται? Ελάχιστα ξέρω από ζώδια. Πάντως, όσοι ξέρουν από ζώδια, βρίσκουν αμέσως το δικό μου. Εντυπωσιακά εύκολα δηλαδή. Μου λένε ότι κάνει μπαμ!

θα πρεπει να ρωτησω κ την μαμα μου:razz:αν κ τα αγορια ειναι λιγο διαφορετικα.τουλ θα σου λεω τι περναω με τον δικο μου,να ξερεις τι σε περιμενει μια κ ειναι ενα χρονο μεγαλυτερος

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, vicky86 said:

σε πηραν χαμπαρι γιοβαννα κ απο το φορουμ?:D

με τπτ καρκινος

ελεγε αγαπημενη φραση τοξοτη:τι θα πει ο κοσμος

θα πρεπει να ρωτησω κ την μαμα μου:razz:αν κ τα αγορια ειναι λιγο διαφορετικα.τουλ θα σου λεω τι περναω με τον δικο μου,να ξερεις τι σε περιμενει μια κ ειναι ενα χρονο μεγαλυτερος

Καρκίνος είναι που σου λεω

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...