Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Just now, ElenaVi είπε:

Ροζακι μου!πηραμε τα αποτελέσματα χθες κ ειναι απλα φορεας το μωρακι μας ΔΕΝ νοσει!!είμαι πλ ευτυχισμένη!θα Ευχαριστώ τον Θεο καθε μερα για αυτο!χθες ημουν ακομα χειρότερα, αλλα μπηκε ο σύζυγος με τα καλύτερα νεα!Δεν θα ξεχασω ποτε στην ζωη μου το καρδιοχτυπι μολις τον ειδα κ δεν μου ελεγε τι εχει γινει γτ ηθελε να μου κανει εκπληξη. Αν κ γελαγαν κ τα μουστακια του, δεν τολμουσα να σκεφτω θετικα κ μου χαν κοπει τα ποδια μεχρι που ειδα το χαρτι! Η χαρά μου απερίγραπτη, εκλαιγα με λυγμούς για αυτην την ανακούφιση.Τωρα περιμένουμε τον καρυοτυπο κ την επόμενη την αυχενική διαφάνεια, οπου λογικά κ αυτο θα εχει αγχος, αλλα πιστεύω λιγοτερο. Κ εγω εμπαινα να δω αν μου εχεις απαντησει κοριτσι μου..σε ειχα κοντα μου αυτες τις μερες κ ας μην σε ξερω...σε ευχαριστώ πολυ!εύχομαι ολοψυχα να σου χαρίζει παντα ο Θεός οτι επιθυμείς!

Κοριτσαρααααααα μου...μπράβο το πίστευα μέσα μου... με έπιασαν κ εμένα τα κλάματα...Σου γράφω κ κλαίω...λίγο πολύ  επειδή το έχω περάσει κ εγώ...βάλε κ τις ορμόνες...οπότε κατάλαβε... αχχχ πολυ χαρηκα...Όλα καλά θα πάνε κοριτσάκι μου θα δεις...θα πηγαίνεις βήμα βήμα κ θα φτάσετε με το καλο στο τελος...σίγουρα η κάθε εξεταση είναι αγχωτική...Μέχρι να τα πιάσουμε στα χέρια μας δεν θα ηρεμήσουμε... σκέψου ειμαι στον 7ο το νιωθω, που αυτό με ηρεμη αρκετα...Αλλά πάλι υπάρχει ένας φόβος μην συμβεί κάτι...αχχχ ποιο ωραια νέα δεν θα μπορούσα να έχω σημερα...!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ElenaVi, διάβασα την ιστορία σου και συγκινήθηκα πολύ! Πολλά συγχαρητήρια και ο Θεός να έχει καλά εσένα και την οικογένειά σου! Αχ πώς συγκινούμαστε όλες οι μανούλες με αυτά τα θέματα... 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, ElenaVi είπε:

Ροζακι μου!πηραμε τα αποτελέσματα χθες κ ειναι απλα φορεας το μωρακι μας ΔΕΝ νοσει!!είμαι πλ ευτυχισμένη!θα Ευχαριστώ τον Θεο καθε μερα για αυτο!χθες ημουν ακομα χειρότερα, αλλα μπηκε ο σύζυγος με τα καλύτερα νεα!Δεν θα ξεχασω ποτε στην ζωη μου το καρδιοχτυπι μολις τον ειδα κ δεν μου ελεγε τι εχει γινει γτ ηθελε να μου κανει εκπληξη. Αν κ γελαγαν κ τα μουστακια του, δεν τολμουσα να σκεφτω θετικα κ μου χαν κοπει τα ποδια μεχρι που ειδα το χαρτι! Η χαρά μου απερίγραπτη, εκλαιγα με λυγμούς για αυτην την ανακούφιση.Τωρα περιμένουμε τον καρυοτυπο κ την επόμενη την αυχενική διαφάνεια, οπου λογικά κ αυτο θα εχει αγχος, αλλα πιστεύω λιγοτερο. Κ εγω εμπαινα να δω αν μου εχεις απαντησει κοριτσι μου..σε ειχα κοντα μου αυτες τις μερες κ ας μην σε ξερω...σε ευχαριστώ πολυ!εύχομαι ολοψυχα να σου χαρίζει παντα ο Θεός οτι επιθυμείς!

Καλησπέρα στο φόρουμ! Κορίτσια ακριβώς ένα χρόνο πριν έκανα διακοπή κύησης την 17η εβδομάδα λόγω κυστικής ινωσης.Εχω περάσει διαφορα στάδια μετά από μια τόσο επώδυνη εμπειρία αλλά τουλάχιστον έχω ήδη ένα κοριτσάκι 5 χρονών που βοήθησε αρκετά να ξαναβρώ την ισορροπία μου.ΕlenaVi χωρίς να σε ξέρω χάρηκα τόσο πολύ διαβάζοντας την ανάρτηση σου.Ευχομαι ότι καλύτερο και μια υπέροχη και ξέγνοιαστη εγκυμοσύνη!

 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, ElenaVi είπε:

Ροζακι μου!πηραμε τα αποτελέσματα χθες κ ειναι απλα φορεας το μωρακι μας ΔΕΝ νοσει!!είμαι πλ ευτυχισμένη!θα Ευχαριστώ τον Θεο καθε μερα για αυτο!χθες ημουν ακομα χειρότερα, αλλα μπηκε ο σύζυγος με τα καλύτερα νεα!Δεν θα ξεχασω ποτε στην ζωη μου το καρδιοχτυπι μολις τον ειδα κ δεν μου ελεγε τι εχει γινει γτ ηθελε να μου κανει εκπληξη. Αν κ γελαγαν κ τα μουστακια του, δεν τολμουσα να σκεφτω θετικα κ μου χαν κοπει τα ποδια μεχρι που ειδα το χαρτι! Η χαρά μου απερίγραπτη, εκλαιγα με λυγμούς για αυτην την ανακούφιση.Τωρα περιμένουμε τον καρυοτυπο κ την επόμενη την αυχενική διαφάνεια, οπου λογικά κ αυτο θα εχει αγχος, αλλα πιστεύω λιγοτερο. Κ εγω εμπαινα να δω αν μου εχεις απαντησει κοριτσι μου..σε ειχα κοντα μου αυτες τις μερες κ ας μην σε ξερω...σε ευχαριστώ πολυ!εύχομαι ολοψυχα να σου χαρίζει παντα ο Θεός οτι επιθυμείς!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!!!! Φανταστικά νέα !!!!! Με το καλό όλα λοιπόν!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, δεν ξέρω αν γράφω στο σωστό θέμα. Τι γίνεται αν η μητέρα επιθυμεί διακοπή της κύησης και ο σύζυγος όχι; Συνέβη σε φιλικό μου ζευγάρι και έχω στενοχωρηθεί πάρα πολύ. Δεν ξέρω πώς να βοηθήσω.  Έχουν ήδη ένα παιδάκι και η μητέρα δεν είναι μικρή, κοντεύει τα 45!

Επεξεργάστηκαν by popi76
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, popi76 είπε:

Καλησπέρα, δεν ξέρω αν γράφω στο σωστό θέμα. Τι γίνεται αν η μητέρα επιθυμεί διακοπή της κύησης και ο σύζυγος όχι; Συνέβη σε φιλικό μου ζευγάρι και έχω στενοχωρηθεί πάρα πολύ. Δεν ξέρω πώς να βοηθήσω.  Έχουν ήδη ένα παιδάκι και η μητέρα δεν είναι μικρή, κοντεύει τα 45!

Καλησπέρα...αν η εγκυμοσυνη  δεν έχει κάποιο πρόβλημα κ το μωράκι είναι υγιές,δεν νομίζω ότι επιτρέπεται η διακοπη....Η διακοπή επιτρέπεται  μόνο για ιατρικούς λόγους....αλλιως θα έπρεπε να γίνει σε μικρό χρονικό διάστημα.... Αλλά είναι κρίμα ειλικρινά αν όλα είναι καλά...εύχομαι η εγκυμοσυνη να φτάσει στο τελος...!!!

Link to comment
Share on other sites

Η εγκυμοσύνη δεν έχει κάποιο πρόβλημα, είναι στην αρχή βέβαια. Ο γιατρός δεν προσπάθησε να αποτρέψει την κοπέλα, ούτε της είπε ότι δεν επιτρέπεται η διακοπή. Είναι δηλαδή κάτι που απαγορεύεται κανονικά; 

Link to comment
Share on other sites

On 13/9/2019 at 1:44 ΜΜ, Ροζακι είπε:

Κοριτσαρααααααα μου...μπράβο το πίστευα μέσα μου... με έπιασαν κ εμένα τα κλάματα...Σου γράφω κ κλαίω...λίγο πολύ  επειδή το έχω περάσει κ εγώ...βάλε κ τις ορμόνες...οπότε κατάλαβε... αχχχ πολυ χαρηκα...Όλα καλά θα πάνε κοριτσάκι μου θα δεις...θα πηγαίνεις βήμα βήμα κ θα φτάσετε με το καλο στο τελος...σίγουρα η κάθε εξεταση είναι αγχωτική...Μέχρι να τα πιάσουμε στα χέρια μας δεν θα ηρεμήσουμε... σκέψου ειμαι στον 7ο το νιωθω, που αυτό με ηρεμη αρκετα...Αλλά πάλι υπάρχει ένας φόβος μην συμβεί κάτι...αχχχ ποιο ωραια νέα δεν θα μπορούσα να έχω σημερα...!!!!

Μπραβο!!!πολυ ωραια νεα και ευχομαι με το καλο να παρετε τα μωρακια σας αγκαλια!!!με την χαρα σας χαιρομαι και εγω και προσευχομαι να πανε ολα καλα

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, popi76 είπε:

Η εγκυμοσύνη δεν έχει κάποιο πρόβλημα, είναι στην αρχή βέβαια. Ο γιατρός δεν προσπάθησε να αποτρέψει την κοπέλα, ούτε της είπε ότι δεν επιτρέπεται η διακοπή. Είναι δηλαδή κάτι που απαγορεύεται κανονικά; 

Όχι δυστυχώς επιτρέπεται  μεχρι κάποια εβδομάδα...δεν θυμάμαι πια ακριβώς...!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Διακοπη  με πρόβλημα γίνεται κ μετά την β επιπέδου... Η άμβλωση να το πω έτσι στα ίσια...σίγουρα είναι πριν την αυχενικη αλλά ποτέ δεν γνωρίζω... εγω διακοπη  που κάναμε μετα την αυχενικη  ημουν κοντά στην 13η εβδομαδα κ για λίγο γλύτωσα την γεννα κ πήγαμε  με αποξεση ...

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για μια φυσιολογική εγκυμοσύνη προς το παρόν. Εγώ ήξερα ότι γίνεται μέχρι την 9η. Γι΄αυτό ο γιατρός της της είπε άμεσα. Το θέμα είναι ότι ο σύζυγος δεν μπορεί να την μεταπείσει, ό,τι και να της λέει. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, popi76 είπε:

Μιλάμε για μια φυσιολογική εγκυμοσύνη προς το παρόν. Εγώ ήξερα ότι γίνεται μέχρι την 9η. Γι΄αυτό ο γιατρός της της είπε άμεσα. Το θέμα είναι ότι ο σύζυγος δεν μπορεί να την μεταπείσει, ό,τι και να της λέει. 

Ναι ίσως είναι κ η βδομάδα που.λες... σίγουρα είναι πριν την αυχενικη... Τώρα ποσο ειναι το κοριτσι;;; κρίμα μακάρι να της αλλάξετε γνώμη...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Ροζακι είπε:

Ναι ίσως είναι κ η βδομάδα που.λες... σίγουρα είναι πριν την αυχενικη... Τώρα ποσο ειναι το κοριτσι;;; κρίμα μακάρι να της αλλάξετε γνώμη...

Είναι στο όριο που της δίνει ο γιατρός. O σύζυγος προσπαθεί, όλοι προσπαθούν. Δεν γίνεται τίποτα!

 

Επεξεργάστηκαν by popi76
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

17 ώρες πρίν, popi76 είπε:

Είναι στο όριο που της δίνει ο γιατρός. O σύζυγος προσπαθεί, όλοι προσπαθούν. Δεν γίνεται τίποτα!

 

Γιατί πιέζετε μια γυναίκα που δεν θέλει μια εγκυμοσύνη και ένα παιδί ακόμα; :confused:

 

Κράτα το

Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Just now, λουκουμαδάκι είπε:

Γιατί πιέζετε μια γυναίκα που δεν θέλει μια εγκυμοσύνη και ένα παιδί ακόμα; :confused:

 

Εμ..πες τα..από τη μια κράζουν όλοι ότι πρέπει να το κρατήσεις και απ την άλλη αν δεν μπορείς ν ανταποκριθείς στο μεγάλωμα τους λένε οι ιδιοι 'και γιατί το έκανες αφου δεν το ηθελες;'. 

Για να μην παρεξηγηθώ, δεν ειμαι υπέρ των εκτρώσεων για διάφορους λόγους, αλλά είναι προσωπικό του καθενός και από τη στιγμή που δεν θα της το μεγαλώσουμε εμείς, δεν μπορούμε να την κρίνουμε. 

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ την κρίνω, αλλά ο σύζυγός της είναι φίλος και θέλει το παιδί του!!!! Νιώθει ότι το σκοτώνουν, έτσι μου είπε. Έχω στενοχωρεθεί πάρα πολύ. Σαν σύντροφος είναι υποστηρικτικός, τουλάχιστον έτσι δείχνει, και αγαπάει πολύ τα παιδιά. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, popi76 είπε:

Ούτε εγώ την κρίνω, αλλά ο σύζυγός της είναι φίλος και θέλει το παιδί του!!!! Νιώθει ότι το σκοτώνουν, έτσι μου είπε. Έχω στενοχωρεθεί πάρα πολύ. Σαν σύντροφος είναι υποστηρικτικός, τουλάχιστον έτσι δείχνει, και αγαπάει πολύ τα παιδιά. 

Συμφωνώ με τις κοπέλες από την ώρα που διάβασα το θέμα ήθελα να γράψω ότι είναι νόμιμο δικαίωμα της, το σώμα τγς είναι δικό της . Προφανώς θα έχει τους λόγους της και φυσικά μπορώ να το καταλάβω . Πάσχιζα τρομερά να κάνω ένα παιδί ωστόσο φυσικά και καταλαβαίνω απόλυτα μια γυναίκα που μπορεί για τους χ,ψ λόγους να μην επιθυμεί τη συνέχεια τγς κυηςγς . 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , popi76 είπε:

Ούτε εγώ την κρίνω, αλλά ο σύζυγός της είναι φίλος και θέλει το παιδί του!!!! Νιώθει ότι το σκοτώνουν, έτσι μου είπε. Έχω στενοχωρεθεί πάρα πολύ. Σαν σύντροφος είναι υποστηρικτικός, τουλάχιστον έτσι δείχνει, και αγαπάει πολύ τα παιδιά. 

Πόπη σε τέτοια θέματα όσο και να θέλουμε να βοηθήσουμε απλά δεν ανακατευόμαστε και επουδενί δεν παίρνουμε θέση . Ούτε αν ήταν αδερφή μας, τόσο πολύ. Αν σου ξαναμιλήσει ο φίλος καλύτερα να απέχεις και να αφήσεις το ζευγάρι να βρει τι θα κάνει γιατί και χωρίς να το θέλουμε η άποψη μας φαίνεται. Και συμβούλεψε τον να βγάλει και από τη μέση όλους τους υπόλοιπους που λες ότι έχουν πέσει πάνω της. 

Κράτα το

Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Just now, λουκουμαδάκι είπε:

Πόπη σε τέτοια θέματα όσο και να θέλουμε να βοηθήσουμε απλά δεν ανακατευόμαστε και επουδενί δεν παίρνουμε θέση . Ούτε αν ήταν αδερφή μας, τόσο πολύ. Αν σου ξαναμιλήσει ο φίλος καλύτερα να απέχεις και να αφήσεις το ζευγάρι να βρει τι θα κάνει γιατί και χωρίς να το θέλουμε η άποψη μας φαίνεται. Και συμβούλεψε τον να βγάλει και από τη μέση όλους τους υπόλοιπους που λες ότι έχουν πέσει πάνω της. 

Νομίζω αυτό είναι η πιο σωστή συμβουλή . 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Summer love είπε:

Νομίζω αυτό είναι η πιο σωστή συμβουλή . 

Έχετε δίκιο. Πήγαν όλοι να πάρουν θέση: η μάνα της πήγε να την αποτρέψει, η φίλη της πήρε το μέρος της, ο σύζυγος τα δικά του, απελπισμένος. Βασικά τον πόνο του μου είπε... Δεν πέτυχαν κάτι. Εγώ ήμουν περισσότερο ακροατής των παραπόνων του συζύγου, αν και είπα ότι στην θέση της δεν θα το έκανα. Δεν μίλησα απευθείας μαζί της. 

Πάντως, όσο και να νομίζουμε ότι το σώμα μας μάς ανήκει, υπάρχουν νομικά κενά σε αυτό. Να σας πω ένα παράδειγμα: μια παντρεμένη γυναίκα δεν μπορεί να καταψύξει τα ωάριά της, αν δεν συναινεί ο σύζυγος! Με βάση την ισχύουσα τώρα νομοθεσία. Άρα ποιο σώμα μου ανήκει, αν δεν μπορώ να αποφασίσω μόνη μου για τα ωάριά μου; 

Summerlove, αυτό που με προβληματίζει είναι ότι ο σύζυγος έχει κλονιστεί και λέει ότι μετά από αυτό η σχέση τους δεν θα μπορεί να είναι η ίδια....

Επεξεργάστηκαν by popi76
Link to comment
Share on other sites

On 13/9/2019 at 1:44 ΜΜ, Ροζακι είπε:

Κοριτσαρααααααα μου...μπράβο το πίστευα μέσα μου... με έπιασαν κ εμένα τα κλάματα...Σου γράφω κ κλαίω...λίγο πολύ  επειδή το έχω περάσει κ εγώ...βάλε κ τις ορμόνες...οπότε κατάλαβε... αχχχ πολυ χαρηκα...Όλα καλά θα πάνε κοριτσάκι μου θα δεις...θα πηγαίνεις βήμα βήμα κ θα φτάσετε με το καλο στο τελος...σίγουρα η κάθε εξεταση είναι αγχωτική...Μέχρι να τα πιάσουμε στα χέρια μας δεν θα ηρεμήσουμε... σκέψου ειμαι στον 7ο το νιωθω, που αυτό με ηρεμη αρκετα...Αλλά πάλι υπάρχει ένας φόβος μην συμβεί κάτι...αχχχ ποιο ωραια νέα δεν θα μπορούσα να έχω σημερα...!!!!

Τι να πω κοριτσακι μου, με συγκινεις, αλήθεια!Δυστυχώς πιο πλ χαίρονται καποιες φόρες ατομα που δεν σε ξερουν, παρα ατομα συγγενικα...δυστυχώς κ ευτυχως φυσικα γτ βλεπεις οτι σε νοιώθουν ατομα. Σε ευχαριστώ πολυ...αυριο η αυχενική κ μας εχουν χαλασει λιγο την διαθεση (εχουμε ιερεα ξαδερφο κ μας ειπε καποια πράγματα, η εκκλησία ολα αυτα τα θεωρει απαραδεκτα, το να ψάχνουμε το παιδι κ να κάνουμε επιλογες), οποτε καταλαβαινεις. Εύχομαι να πανε ολα τελεια αγαπη μου γλυκειά κ να κρατησεις το μωρακι σου με το καλο...ολα καλα να σου πανε! Το αξιζεις!

On 13/9/2019 at 4:39 ΜΜ, Iris89 είπε:

ElenaVi, διάβασα την ιστορία σου και συγκινήθηκα πολύ! Πολλά συγχαρητήρια και ο Θεός να έχει καλά εσένα και την οικογένειά σου! Αχ πώς συγκινούμαστε όλες οι μανούλες με αυτά τα θέματα... 

Σε ευχαριστώ παρα πολυ Iris, η αλήθεια ειναι οτι εδω μπορουμε να καταλάβουμε πολυ περισσότερο η μια την αλλη, αυτο τουλάχιστον αποδεικνύεται.παντα υγεια σου εύχομαι κ οτι επιθυμείς! 

On 13/9/2019 at 11:05 ΜΜ, Ior1983 είπε:

Καλησπέρα στο φόρουμ! Κορίτσια ακριβώς ένα χρόνο πριν έκανα διακοπή κύησης την 17η εβδομάδα λόγω κυστικής ινωσης.Εχω περάσει διαφορα στάδια μετά από μια τόσο επώδυνη εμπειρία αλλά τουλάχιστον έχω ήδη ένα κοριτσάκι 5 χρονών που βοήθησε αρκετά να ξαναβρώ την ισορροπία μου.ΕlenaVi χωρίς να σε ξέρω χάρηκα τόσο πολύ διαβάζοντας την ανάρτηση σου.Ευχομαι ότι καλύτερο και μια υπέροχη και ξέγνοιαστη εγκυμοσύνη!

 

Σε καταλαβαίνω...ησουν κ σε προχωρημένη εγκυμοσύνη! Τι ειδος αμβλωσης εκανες, αν θες φυσικα μου απαντας γτ καταλαβαίνω οτι ειναι δυσαρεστη εμπειρία. Σε ευχαριστώ πολυ για τις ευχες σου κ σου εύχομαι απο εδω κ περα μονο ευχαριστες εμπειρίες...με το καλο το επόμενο παιδακι σου να ειναι υγιεστατο!Ειναι τρομερα δυσκολο αυτο που συνεβη...ομως σίγουρα δεν θα γίνεται καθε φορα!σου εύχομαι οτι καλύτερο...

On 13/9/2019 at 11:42 ΜΜ, geo81 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!!!! Φανταστικά νέα !!!!! Με το καλό όλα λοιπόν!!!! 

Ευχαριστώ πολυ κορίτσι μου!Μακάρι να πανε ολα κλ μεχρι το τελος :-) οτι επιθυμείς σου εύχομαι!

On 16/9/2019 at 2:28 ΠΜ, Anne289 είπε:

Μπραβο!!!πολυ ωραια νεα και ευχομαι με το καλο να παρετε τα μωρακια σας αγκαλια!!!με την χαρα σας χαιρομαι και εγω και προσευχομαι να πανε ολα καλα

Ευχαριστούμε Αννουλα!Ναι, αν μπορείς να προσεύχεσαι σε ευχαριστουμε πολυ!παντα υγεια να εχεις!κ εσυ οτι επιθυμείς να ερθει κοντά σου γρήγορα!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, popi76 είπε:

Έχετε δίκιο. Πήγαν όλοι να πάρουν θέση: η μάνα της πήγε να την αποτρέψει, η φίλη της πήρε το μέρος της, ο σύζυγος τα δικά του, απελπισμένος. Βασικά τον πόνο του μου είπε... Δεν πέτυχαν κάτι. Εγώ ήμουν περισσότερο ακροατής των παραπόνων του συζύγου, αν και είπα ότι στην θέση της δεν θα το έκανα. Δεν μίλησα απευθείας μαζί της. 

Πάντως, όσο και να νομίζουμε ότι το σώμα μας μάς ανήκει, υπάρχουν νομικά κενά σε αυτό. Να σας πω ένα παράδειγμα: μια παντρεμένη γυναίκα δεν μπορεί να καταψύξει τα ωάριά της, αν δεν συναινεί ο σύζυγος! Με βάση την ισχύουσα τώρα νομοθεσία. Άρα ποιο σώμα μου ανήκει, αν δεν μπορώ να αποφασίσω μόνη μου για τα ωάριά μου; 

Summerlove, αυτό που με προβληματίζει είναι ότι ο σύζυγος έχει κλονιστεί και λέει ότι μετά από αυτό η σχέση τους δεν θα μπορεί να είναι η ίδια....

Ενδιαφέρον αυτό που λες για τα ωάρια ! Πρώτη φορά το ακούω και θα το κοιτάξω .αν Πράγματι ισχύει θα είναι τρελό ...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...