Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ποτε νιώσατε το μωρό σας...?


Recommended Posts

Ειμαι στην 21η! Καλα ειμαι λες? Να τρωω χωρις τυψεις? :cry:

 

Παρεπιπτωντος εχω τρελαθει στην κλοτσια σημερα μηπως φταινε τα 2 σοκολατακια που εφαγα? :P

 

Στην 21η και μόνο 3,5 κιλά?Φτού...φτού να μην σε ματιάσω!!Μια χάρα είσαι κοριτσάρα μου!!!Τώρα όμως νομίζω ότι πρέπει να αισθάνομαι εγώ τύψεις για ότι τρώω...... :roll:

 

ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

:D Ε μη φορτωθεις εσυ τις δικες μου τυψεις!!!!! Μια χαρα εισαι κι εσυ αλλωστε παιζει ρολο και το υψος και το βαρος που ειχες πριν την εγκυμοσυνη. Νομιζω οτι οσο δεν παιρνουμε κιλα σε μπουτια και χερια τα υπολοιπα ειναι "καλα" κιλα κι ας μας συγχιζουν τα νουμερα στη ζυγαρια :mad:
iD56p3.pnglk6hp3.png
Link to comment
Share on other sites

:D Ε μη φορτωθεις εσυ τις δικες μου τυψεις!!!!! Μια χαρα εισαι κι εσυ αλλωστε παιζει ρολο και το υψος και το βαρος που ειχες πριν την εγκυμοσυνη. Νομιζω οτι οσο δεν παιρνουμε κιλα σε μπουτια και χερια τα υπολοιπα ειναι "καλα" κιλα κι ας μας συγχιζουν τα νουμερα στη ζυγαρια :mad:

 

Καλά λές!!Συν ότι με το τρέξιμο που έχουμε να ρίξουμε το πρώτο διάστημα που θα γεννηθούν τα μωρά.........αντίο κιλά!!!Σε 3 μήνες στυλάκια πάλι!!

 

ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ μακαρι μακαρι! Οποτε να συνεχισω να χτυπαω σοκολατακια να φερνει τουμπες και ο μπεμπης! :lol:

 

Και θα πώ την κλασική ατάκα "Ποδοσφαιριστής θα γίνει!" ΑΑΑ Βρε χαρές ο μπαμπάς μετά!!!!! :D:D:D

 

ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο χαζομπαμπας θες να πεις που μιλαει στην κοιλια μας και περιμενει να του απαντησει! :D

 

Tα ίδια και ο δικός μου!!!!!!!!

 

ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Π. Φαληρο! Αμα σου πω οτι δεν ξερω που πεφτει η Βραυρωνα... :P

 

Λούτσα (παραλία στα μεσόγεια) μετά το ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ......... :roll:

 

ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εισαι λιγο μακρια :D Φανταζομαι οτι το κοντινοτερο μαιευτηριο ειναι το ΙΑΣΩ ε? Εγω εκει θα γεννησω

 

Πράγματι είναι το κοντινότερο αλλά θα πάω στο ΛΗΤΩ διότι εκεί είναι ο γιατρός μου!

 

ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χεχε αντιθετα θα το παμε!

Αχ.....ανυπομονώ να το ακούσω!!!Δεν ξέρω και τι είναι ακόμα...Δεν φαινόταν καλά προχθές που έκανα υπέρυχο.......Μάλλον κόρη όμως!!! :D:D

 

ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λογικα κι εσυ στην 20η εβδομαδα θα το καταλαβεις κανονικα ισως πριν να νιωσεις κατι αλλα να μην εισαι σιγουρη. Πως και δεν εχει δει ακομα το φυλο? Στον απλο υπερηχο πρεπει να φαινεται

iD56p3.pnglk6hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λογικα κι εσυ στην 20η εβδομαδα θα το καταλαβεις κανονικα ισως πριν να νιωσεις κατι αλλα να μην εισαι σιγουρη. Πως και δεν εχει δει ακομα το φυλο? Στον απλο υπερηχο πρεπει να φαινεται

 

Στην αρχή δεν έβλεπε αρσενικά γεννητικά όργανα μετά άρχισαμε να βλέπουμε "κάτι"ανάμεσα αλλά μπορεί να ήταν ο ομφάλιος λώρος και έτσι προκείπτει μάλλον κόρη.........Θα δείξει σίγουρα στον επόμενο.....29.12!!

 

ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πωπω αργει ο επομενος!!! Κι εμας στον προηγουμενο εβλεπε "κατι" και μας ειπε "κατα 80% αγορι αλλα δε σας το λεω με σιγουρια" και στον τελευταιο δεν χρειαστηκε να πει τιποτα ο ανθρωπος "το" ειδαμε ξεκαθαρα :P Υπομονη με το καλο γερο να ναι κι οτι να ναι!!!

iD56p3.pnglk6hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πωπω αργει ο επομενος!!! Κι εμας στον προηγουμενο εβλεπε "κατι" και μας ειπε "κατα 80% αγορι αλλα δε σας το λεω με σιγουρια" και στον τελευταιο δεν χρειαστηκε να πει τιποτα ο ανθρωπος "το" ειδαμε ξεκαθαρα :P Υπομονη με το καλο γερο να ναι κι οτι να ναι!!!

 

Mariapap82 σε ευχαριστώ πολύ!!!Τό ίδιο εύχομαι και σε σένα!!!!Με έναν πόνο!!!

 

ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πηρα αποτομα τωρα στον 5ο και συνολικα τωρα εχω παρει 3,5 και εχω αγχωθει. Λενε οτι ειδικα στο 3ο τριμηνο παιρνεις αρκετα κιλα. Διαβαζω και καποιες εδω που δεν εχουν παρει καθολου μεχρι τον 5ο και απογοητευομαι. Η αληθεια ειναι οτι εχει ανοιξει η ορεξη μου και τρωω και ερχεται το διλημα να συνεχισω να τρωω ετσι ή να κανω καμια διαιτα μπας και καταφερω τον στοχο των 10 κιλων?

 

Κι εγώ τα 3 κιλά τώρα στον πέμπτο μήνα τα πήρα.

Η δική μου όρεξη δεν έχει ανοιξει πάντως (και ελπίζω να κρατήσει αυτό! :cool: ) και απορώ πώς πήρα αυτά τα 3 κιλά. :roll: Και ο δικός μου γιατρός μου είπε για 8-10 κιλά στο σύνολο, κατανεμημένα ως εξής: τίποτα στο πρώτο τρίμηνο, 3 κιλά στο δεύτερο και τα υπόλοιπα στο τρίτο... Ε, μάλλον καλά πάμε ως τώρα...

Είδομεν

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Χμμμμμμμ δηλαδη συμφωνα με το γιατρο σου δεν πρεπει να παρω για τον επομενο 1,5 μηνα που θα κλεισω το 2ο τριμηνο ουτε γραμμαριο!!!! Δυσκολο βρε φιλεναδα αγχωθηκα τωρα! :shock: Στο 3ο τριμηνο θα παρουμε 7 κιλα? :cry: Σκουρα τα πραγματα μηπως να ξεκινησω τη διαιτα???

iD56p3.pnglk6hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...