Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Sheena

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 771
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Eύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλα να σας πάνε καλά και - με την βοήθεια του Θεού - να αναρρώσει ο Νικολάκης γρήγορα και να γυρίσετε πίσω στην πατρίδα.Οι προσευχές μας σας συντροφευουν αυτές τις δύσκολες στιγμές...

 

1549678oscn72rk7d.gif

ΣΤΕΛΛΑ blbnp2.png DF5ip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

EXE ΕΜΙΣΤΟΣΥΝΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΤΕ.

ΕΧΕΙΣ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΟΛΩΝ ΜΑΣ!!!!

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΙΣΤΗ

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΣΟΥ.

5ba48f516d.png.png
Link to comment
Share on other sites

Όλα θα πάνε καλά Sheena έχε θάρρος και πίστη και οι δοκιμασίες για εμάς είναι.Θα βγείτε νικητές απο την δοκιμασία κουράγιο.Καλή ανάρωση στο αγγελούδι σου.Οι προσευχές μας μαζί σας.

an1cvfp-Q800010MzAwNjA2M2R8MjUzMTg1MTBkbGF8bXkgbGl0dGxlIGdpcmwgTWFyaWFuaWtpIGlz.gif.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλη δυναμη Sheena,σε σκεφτομαστε παντα εσενα και τον Νικολακη σου....

Θα ειμαστε η παρεα σου για οσο χρειαστει...

 

Κουράγιο κορίτσι μου...

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

Καλη δυναμη!!!!

Λιγο υπομονη ακομα......

Ολα θα πανε καλα!!!!

Ο Νικολας σου και εσυ μπορει να περασετε τις γιορτες εκει,ομως σκεψου πως εχετε φτασει στο τελος και μετα καθε ημερα σας θα ειναι γιορτη,γιατι θα ειναι καλα!!!!!!Επιτελους καλα!!!!οπως πρεπει και οπως θα γινει!

Link to comment
Share on other sites

Eύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλα να σας πάνε καλά και - με την βοήθεια του Θεού - να αναρρώσει ο Νικολάκης γρήγορα και να γυρίσετε πίσω στην πατρίδα.Οι προσευχές μας σας συντροφευουν αυτές τις δύσκολες στιγμές...

 

1549678oscn72rk7d.gif

 

Σου στέλνω την αμέριστη συμπαράσταση μου.

Link to comment
Share on other sites

Κάνε κουράγιο καλή μου κοπέλα, σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου ό,τι καλύτερο για το παιδάκι σου κι εσένα με την βοήθεια του Θεού και της Παναγίτσας...

Καλή ανάρρωση και όλα να πάνε πολύ πολύ καλά!!!!! :D:D:D

229053.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αντε κοριτσάκι μου, λίγο υπομονή ακόμη ! Ελπίζω όλες οι υπόλοιπες γιορτές της ζωής σας να σας βρούν στο σπιτάκι σας ! Φιλιά πολλά στον Νικολάκη και όλα θα πάνε καλά ! :D

Link to comment
Share on other sites

Αντε κοριτσάκι μου, λίγο υπομονή ακόμη ! Ελπίζω όλες οι υπόλοιπες γιορτές της ζωής σας να σας βρούν στο σπιτάκι σας ! Φιλιά πολλά στον Νικολάκη και όλα θα πάνε καλά ! :D

 

Καλή τύχη και καλή ανάρρωση!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλη δυναμη!!!!

Λιγο υπομονη ακομα......

Ολα θα πανε καλα!!!!

Ο Νικολας σου και εσυ μπορει να περασετε τις γιορτες εκει,ομως σκεψου πως εχετε φτασει στο τελος και μετα καθε ημερα σας θα ειναι γιορτη,γιατι θα ειναι καλα!!!!!!Επιτελους καλα!!!!οπως πρεπει και οπως θα γινει!

1aLup3.png

 

BtUIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Eύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλα να σας πάνε καλά και - με την βοήθεια του Θεού - να αναρρώσει ο Νικολάκης γρήγορα και να γυρίσετε πίσω στην πατρίδα.Οι προσευχές μας σας συντροφευουν αυτές τις δύσκολες στιγμές...

 

1549678oscn72rk7d.gif

 

Σου στέλνω την αμέριστη συμπαράσταση μου.

 

Και εύχομαι αίσιο τέλος και τέρμα στη ταλαιπωρία τόσο τη δική σου όσο και του μικρού Νικολάκη!

Link to comment
Share on other sites

Ο Νικόλας πραγμάτικα με εντυπωσιάζει! όχι οτι περιμένα τίποτα λιγότερο απο αυτόν ...

Η δύναμη που αντλεί απο την αγάπη , την φροντήδα και την υπόμονη σου είναι πολύ μεγάλη!

Ευχομαι και τα επόμενα χειρουργία να πάνε καλά , ευχομαι αυτά τα Χριστούγεννα να είναι τα τελευταία που κάνετε μακρυά απο το σπίτι σας!

 

Πολλά φιλιά! :)

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Ο Νικόλας πραγμάτικα με εντυπωσιάζει! όχι οτι περιμένα τίποτα λιγότερο απο αυτόν ...

Η δύναμη που αντλεί απο την αγάπη , την φροντήδα και την υπόμονη σου είναι πολύ μεγάλη!

Ευχομαι και τα επόμενα χειρουργία να πάνε καλά , ευχομαι αυτά τα Χριστούγεννα να είναι τα τελευταία που κάνετε μακρυά απο το σπίτι σας!

 

Πολλά φιλιά! :)

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι ο Θεος να σας βοηθησει να μην χρειαστει να ξανα περασει τιποτα ο Νικολας,σου ευχομαι οτι καλυτερο μεσα απο την καρδια μου,κ ευχομαι ο Νικολας να ειναι παντα γερος κ δυνατος.Κρατα γερα εχουν σχεδον τελειωσει τα βασανα

Link to comment
Share on other sites

Ο Νικόλας πραγμάτικα με εντυπωσιάζει! όχι οτι περιμένα τίποτα λιγότερο απο αυτόν ...

Η δύναμη που αντλεί απο την αγάπη , την φροντίδα και την υπόμονη σου είναι πολύ μεγάλη!

Ευχομαι και τα επόμενα χειρουργία να πάνε καλά , ευχομαι αυτά τα Χριστούγεννα να είναι τα τελευταία που κάνετε μακρυά απο το σπίτι σας!

 

Πολλά φιλιά! :)

 

692281io7etjpgjb.gif

age.png
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...