Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Sheena

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 771
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Sheena εύχομαι όλα να πηγαίνουν καλύτερα για το Νικόλα.

Περιμένουμε με αγωνία νέα...

 

Καλή δύναμη

 

glitterfy050142476D37.gif

Ελίνα, μαμά του Θάνου-22/8/2003, της Εύας και της Χριστίνας (ομοζυγωτικά δίδυμα)-15/6/2006!

 

Link to comment
Share on other sites

Sheena εύχομαι όλα να πηγαίνουν καλύτερα για το Νικόλα.

Περιμένουμε με αγωνία νέα...

 

Καλή δύναμη

 

501037pb72sjnq58.jpg

Ειστε η ζωη μου: Θεοδώρα 3ων, Στελα 2, Μπεμπης-Αποστολος!

Νεκταριε Σ' ΑΓΑΠΩ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

My little one is very sick. Problem with his heart. Its called mediastinits. His heart became bigger abd doesnt work properly.

They dont know why.

All the tests are good, no infection, nothing since now.

The only we can do is to wait. His life is in dangerous.

 

Sheena

Link to comment
Share on other sites

Sheena μου λυπήθηκα πολύ μ'αυτό το καινούργιο δυσάρεστο που προστέθηκε να μεγαλώσει την αγωνία και την ταλαιπωρία σας για τον γλυκό σας Νικόλα. Ελπίζω για μια ακόμη φορά όλα να πάνε καλά και η Ανάσταση του Θεανθρώπου να φέρει για σας το πολυπόθητο θαύμα για την υγεία του παιδιού σας. Οι λαμπάδες μας σήμερα θα καίνε και για σας. Περιμένουμε νέα σας!

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Dear Nickola

there are no words to express my feelings. I hope the best for you and your family.

Tonight all my thoughts are for you.

Please baby be strong and make us all here very happy :wink:

 

Sheena you are a very strong person.

May all moms be like you!

 

Sofia

 

 

«Γιατρε γιατί φογάς ροζ, Είσαι κοριτσάκι???»

Link to comment
Share on other sites

Sheena μου λυπήθηκα πολύ μ'αυτό το καινούργιο δυσάρεστο που προστέθηκε να μεγαλώσει την αγωνία και την ταλαιπωρία σας για τον γλυκό σας Νικόλα. Ελπίζω για μια ακόμη φορά όλα να πάνε καλά και η Ανάσταση του Θεανθρώπου να φέρει για σας το πολυπόθητο θαύμα για την υγεία του παιδιού σας. Οι λαμπάδες μας σήμερα θα καίνε και για σας. Περιμένουμε νέα σας!

:)

Δυο γλυκά χαμόγελα...η ζωή μου όλη...

Link to comment
Share on other sites

I've been reading your post again and again and everytime I read it I wanted to answer but I really didn't know what to say. What can you say on a situation like this...

 

I tried to find out about Nickola's health problem. I did some research but as I'm not a doctor I got more confused than enlightened. I desperately wanted to get hope and infect you with that hope. After two hours of searcing I learned that this infection is considered to be serious but it can be treated with antibiotics and has a good perspective in almost all cases.

 

I can't wish you a happy Easter because no Easter can be happy when you agonize for your child. I just want to tell you that we are all by your side and our thoughts are with you and your little boy.

 

Don't loose your faith. Be strong for Nickolas. I'm confident that everything's gonna be ok in the end and after a while it'll be just a bad memory. Better days are coming for you and your family. Be prepared to live them with joy and happiness.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Sheena μου λυπήθηκα πολύ μ'αυτό το καινούργιο δυσάρεστο που προστέθηκε να μεγαλώσει την αγωνία και την ταλαιπωρία σας για τον γλυκό σας Νικόλα. Ελπίζω για μια ακόμη φορά όλα να πάνε καλά και η Ανάσταση του Θεανθρώπου να φέρει για σας το πολυπόθητο θαύμα για την υγεία του παιδιού σας. Οι λαμπάδες μας σήμερα θα καίνε και για σας. Περιμένουμε νέα σας!

 

 

Sheena... κουράγιο..

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

Sheena, δεν είχα δει ποτέ μεχρι σήμερα άλλο ποστ σου... και σήμερα τυχαία το άνοιξα αυτό ... Διαβασα και όλα τα προηγουμενα...

σε ευχαριστώ που το μοιράστηκες μαζί μας.

Μου διδάσκεις πάρα πολλά

Σου αξιζουν συγχαρητηρια.

Αλλά και στον μικρό σου Νικόλα ο οποίος μας δίνει μαθήματα ζωής.

Ευχομαι ολα να πάνε καλά και αυτό να είναι το τελευταιο.

Ο μικρός σου Νικόλας θα είναι στη σκέψη μου.

Κουράγιο σε όλους σας.

Με υπομονή θα το νικησει και αυτό ο μικρός . Είμαι σίγουρη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχομαι ο Νικόλας να βγεί νικητής και σε αυτή την δοκιμασία, Sheena κουράγιο!!!!!

 

1131634m1jen34fpe.gif

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Σίνα μην χανεις την πιστη ,την υπομονη σου & το κουραγιο σου όλα θα πάνε καλά , ο Νικόλας ξέρει να κερδίζει ολες τις μάχες!

 

Φιλια πολλα και να συνεχεισετε με την απιστευτη δύναμη ψυχης που διαθέτετε.

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

ΣΙΝΑ,λυπαμαι πολυ για την δοκιμασια που περναει ο μικρος ΝΙΚΟΛΑΣ.

Ευχωμαι μεσα απο την καρδια μου να το ξεπερασει γρηγορα.

Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΠΟΥ ΧΩ ΔΕΙ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Sheena μου κουραγιο, ευχομαι να τελειωσουν ολα συντομα και να γυρισετε στο σπιτι σας νικητες.

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...