Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Sheena

Recommended Posts

Οι δυσκολιες δινονται σε οσους μπορουν να τις αντεξουν!Κουραγιο κοπελιτσα μου!Ολα τελικα θα πανε καλα!Κρατα γερα για χαρη του Νικολα σου!

Εχεις ολη την αγαπη, την στηριξη και τις προσευχες μας!

1042494grprpklr49.gif

yHVLp3.png G2Hmp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 771
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Οι δυσκολιες δινονται σε οσους μπορουν να τις αντεξουν!Κουραγιο κοπελιτσα μου!Ολα τελικα θα πανε καλα!Κρατα γερα για χαρη του Νικολα σου!

Εχεις ολη την αγαπη, την στηριξη και τις προσευχες μας!

1042494grprpklr49.gif

.png
Link to comment
Share on other sites

Κουραγιο!!!!!!!!!!!!

ευχομαι ολα να πανε καλα!!!ξερω πως ειναι παρα πολυ δυσκολο και σε θαυμαζω για το κουραγιο σου ολο αυτον τον καιρο οπως και για την δυναμη του μικρο σου Νικολα.Κανε Λιγο ακομα υπομονη και ολα θα φτιαξουν θα δεις....

Σας στελνω την αγαπη μου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Sheena...Τι να πω...Δες το σαν μια μικρή μικρή παράταση της ταλαιπωρίας σας...

Πολλά φιλιά και πάλι και άαααααπειρες ευχές για γρήγορη ανάρρωση.

Όσο πιο γρήγορη γίνεται!

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Link to comment
Share on other sites

Κουραγιο!!!!!!!!!!!!

ευχομαι ολα να πανε καλα!!!ξερω πως ειναι παρα πολυ δυσκολο και σε θαυμαζω για το κουραγιο σου ολο αυτον τον καιρο οπως και για την δυναμη του μικρο σου Νικολα.Κανε Λιγο ακομα υπομονη και ολα θα φτιαξουν θα δεις....

Σας στελνω την αγαπη μου!!

 

σας σκεφτομαστε....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:cry::cry::cry:

 

Δεν ξερω τι να πω... Κρατα γερα καρδουλα μου...Θα προσευχομαστε να διορθωθει το λαθος με τον πιο ανωδυνο τροπο για το μικρο μας Νικολα. Σας σκεφτομαστε και σας αγαπαμε πολυ κι αν ενωσουμε τις προσευχες μας ο Θεος θα μας ακουσει. Μην λυγισεις τωρα. Ειμαστε μαζι σας και θα περιμενουμε με αγωνια.

Link to comment
Share on other sites

Κουράγιο και δύναμη Sheena! Κουράγιο και στον μικρό Νικόλα να το περάσει και αυτό όσο πιο ανώδινα γίνεται! Η Παναγιά να είναι μαζί σας!

 

Ήρθες και έγινες το νόημα της ζωής μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κουραγιο!!!!!!!!!!!!

ευχομαι ολα να πανε καλα!!!ξερω πως ειναι παρα πολυ δυσκολο και σε θαυμαζω για το κουραγιο σου ολο αυτον τον καιρο οπως και για την δυναμη του μικρο σου Νικολα.Κανε Λιγο ακομα υπομονη και ολα θα φτιαξουν θα δεις....

Σας στελνω την αγαπη μου!!

db0ip3.png

Link to comment
Share on other sites

Sheena άντεξες τόσο καιρό κάνε λίγη υπομονή ακόμη ο μικρός σου ήρωας παίρνει δύναμη από την αγάπη σου οι ευχές μας κοντά σας!!!!

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

Sheena μου περιμενουμε με αγωνια να μαθουμε τα νεα σας αυριο. Μην μας ξεχασεις. Ευχομαι να πανε ολα καλα και να διορθωθει αυριο το προβλημα. Στελνουμε θετική σκεψη, πολλη αγαπη, μια τεραστια αγκαλια στο Νικολα και σ' εσενα και ευχομαστε ολοψυχα να εχετε ολη την τυχη του κοσμου μαζεμενη στο δωματιακι του Νικολα. Η Παναγια μας που ειναι μανα και νιωθει την αγωνια σου και τον πονο σου δεν θα σε αφησει. Ειμαι σιγουρη. Ευχομαι μια στρατια αγγελων να σχηματισουν ασπιδα προστασιας πανω απο το κεφαλακι του Νικολα! Σας αγαπαμε πολυ και σας σκεφτομαστε συνεχεια.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...