Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολόγος στο Έλενα


Recommended Posts

παιδια εμενα μου συστησαν τον καλκακο ο οποιος ειναι αρκετα νεος και πολυ συζητησιμος.θελω να πιστευω οτι θα ειναι καλος στην δουλεια του δυστυχως δεν υπαρχει κανεις εδω μεσα να μου το επιβεβαιωσει.αν παλι γνωριζει καμια σας κατι να μου πει παρακαλω

eQMGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΓΕΙΑΣΑΣ! ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ,ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΛΕΝΑ,ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ,ΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ .ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΑ,ΕΤΣΙ ΒΡΗΚΑ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΙΡΙΝΗ)ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΓΙΑΤΡΟΣ.ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕ ΗΤΑΝ ΟΤΙ - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΚΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.ΤΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ- ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΖΗΤΗΣΕΙ 1200 ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ,300 ΓΙΑ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟ.ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝ ΚΑΠΩΣ ΠΟΛΛΑ Η ΕΙΝΑΙ ΝΟΡΜΑΛ?

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΛΗΘΕΥΕΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Η ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΛΙΓΟΤΕΡΑ? ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ,ΤΟ ΙΚΑ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΤΙΠΟΤΑ?:?

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Link to comment
Share on other sites

Εγω είμαι στην 9η εβδομάδα και έχω επισκεφθεί τον Κανακάκη 2 φορές. Δεν είναι κακός, ούτε όμως ενθουσιάστηκα κιόλας. Είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη και ίσως εγώ έχω εξιδανικεύσει την όλη κατάσταση όταν θα ήθελα να είμαι στον γιατρό....Γνωρίζετε εάν συμφωνεί με την παρουσία του πατέρα στον τοκετό?

Παρακαλώ, ενημερώστε. Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα κοριτσια..Πριν λιγες μερες εμαθα οτι θα γινω μανουλα!!Αποφασισα να γεννησω στο Ελενα.μου προτειναν τον Μυλωνακη..Εχει καμια προσωπικη εμπειρια;;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!Ειμαι νεο μελος και ειμαι 5 μηνων και κατι εγκυος.

Ηθελα να σας ρωτησω αν ξερει καμια το γιατρο Τσαντουλα στο Ελενα;

Ευχαριστω εκ των προτερων:-)

Biggp3.png

 

 

l2Czp3.png

Link to comment
Share on other sites

Είμαι νέα στο φόρουμ και βρίσκω τα σχόλιά σας πραγματικά πολύ ενδιαφέροντα! Θεωρώ ότι η ανταλλαγή εμπειριών είναι πολύ βοηθητική! Μπήκα στον 7ο μήνα και ψάχνω εναγονίως έναν γιατρό στο Έλενα. Μέχρι τώρα με παρακολουθούσε γιατρός στην επαρχία, αλλά θα γεννήσω τελικά στην Αθήνα. Έχω μπερδευτεί αρκετά με την επιλογή και είμαι αρκετά αγχωμένη. Μου συστήθηκε ο κ. Σταυρινουδάκης και ο κ. Γιαλελής, αλλά δεν ξέρω τίποτα γι΄αυτούς. Μήπως έχετε περισσότερες πληροφορίες ή εμπειρίες; Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων και εκτιμώ κάθε βοήθεια!

Link to comment
Share on other sites

Είμαι νέα στο φόρουμ και βρίσκω τα σχόλια και τις εμπειρίες σας πραγματικά πολύ ενδιαφέροντα! Θεωρώ ότι η ανταλλαγή εμπειριών είναι πολυ βοηθητική! Μπήκα στον 7ο μήνα και ψάχνω εναγονίως έναν γιατρό στο Έλενα. Μέχρι τώρα με παρακολουθούσε γιατρός στην επαρχία, αλλά θα γεννήσω τελικά στην Αθήνα. Μου συστήθηκε ο Σταυρινουδάκης, αλλά δεν ξέρω τίποτα γι΄αυτόν. Επειδή είδα ότι αναφέρθηκε το όνομά του στο Φορουμ, μήπως έχετε περισσότερες πληροφορίες γι΄αυτόν; Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων και εκτιμώ κάθε βοήθεια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ανοίξαμε και σας περιμένουμε (πανικόβλητοι). Η σύζυγός μου είναι στον 8ο μήνα της εγκυμοσύνης της στο πρώτο παιδί μας. Η γιατρός μας δουλεύει στο Μητέρα. Οσο η γυναίκα μου ήταν ικανοποιημένη δεν σκεφτήκαμε να αλλαξουμε, ωστόσο κάποια προβλήματα τώρα τελευταία (και φυσικά το υπέρογκο κόστος του ιδιωτικού, το οποίο σκεφτόμασταν από πριν, αλλά λέγαμε δεν πειράζει θα το καταπιούμε) μας οδηγούν στην αναζήτηση μαιευτήρα σε δημόσιο νοσοκομείο. Το θέμα είναι ότι αφενός δεν έχουμε ιδέα από το τι γιατροί "παίζουν" εκεί και αφετέρου δεν ξέρω ούτε τις "ταρίφες" τους, ούτε αν αυτές τις ταρίφες στις λένε στα μούτρα ή είναι στη διακριτική σου ευχέρεια να δωσεις ό,τι νομίζεις, ούτε τίποτα. Προτιμάμε γυναίκα γυναικολόγο - μαιευτήρα, αν έχει δικο της ιατρείο ακόμη καλύτερα. Παρακαλώ όσες έχετε θετικές εμπειρίες απαντήστε μου το συντομότερο. Εχω πανικοβληθεί πραγματικά!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!Ειμαι νεο μελος και ειμαι 5 μηνων και κατι εγκυος.

Ηθελα να σας ρωτησω αν ξερει καμια το γιατρο Τσαντουλα στο Ελενα;

Ευχαριστω εκ των προτερων:-)

 

τον ξέρω ναι, όχι από γέννα, λόγω άλλης χειρουργικής επέμβασης, δεν έχω καλή άποψη

22-12-06

20-08-09

I0Uqp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ανοίξαμε και σας περιμένουμε (πανικόβλητοι). Η σύζυγός μου είναι στον 8ο μήνα της εγκυμοσύνης της στο πρώτο παιδί μας. Η γιατρός μας δουλεύει στο Μητέρα. Οσο η γυναίκα μου ήταν ικανοποιημένη δεν σκεφτήκαμε να αλλαξουμε, ωστόσο κάποια προβλήματα τώρα τελευταία (και φυσικά το υπέρογκο κόστος του ιδιωτικού, το οποίο σκεφτόμασταν από πριν, αλλά λέγαμε δεν πειράζει θα το καταπιούμε) μας οδηγούν στην αναζήτηση μαιευτήρα σε δημόσιο νοσοκομείο. Το θέμα είναι ότι αφενός δεν έχουμε ιδέα από το τι γιατροί "παίζουν" εκεί και αφετέρου δεν ξέρω ούτε τις "ταρίφες" τους, ούτε αν αυτές τις ταρίφες στις λένε στα μούτρα ή είναι στη διακριτική σου ευχέρεια να δωσεις ό,τι νομίζεις, ούτε τίποτα. Προτιμάμε γυναίκα γυναικολόγο - μαιευτήρα, αν έχει δικο της ιατρείο ακόμη καλύτερα. Παρακαλώ όσες έχετε θετικές εμπειρίες απαντήστε μου το συντομότερο. Εχω πανικοβληθεί πραγματικά!

 

Εγω πάντως εχω αψογη εμπειρία απο το Αττικό. Γενικα οι γιατροι στα Δημοσια παιρνουν απο 1000-1500 ευρώ. Εμένα ο γιατρός μου στο Αττικο είχε ιατρείο στην Ηλιουπολή αλλά με βολεβε να με βλέπει στο νοσοκομείο. Οταν μου έκανε υπέρυχο του έδινα κατι τις ετσι γιατι δεν πήγαινα στο ιατρείο του καθόλου. Τωρα θα γεννήσω στο Ελενας μονο και μόνο γιατι με βολέβει καλύτερα με άλλον γιατρο όμως. Στο Αττικο τον γιατρό μου τον ελεγαν Μπατάλια. Καλα λόγοα έχω ακούσει και για τον Χρέλια. Τηλέφωνα δεν εχω. Πάντως να ξέρεις είναι εξαιρετικό νοσοκομείο και πολύ καθαρό. Το Ελενας έχει πολύ καλά δωμάτια στον 5ο. Μόνο στο Αλεξάνδρας δε θα γεννούσα,καλοί γιατροι αλλά αθλία κατάσταση. Π'αντως οποιο δημόσιο και να επιλέξεις θα σου ερθει πολυ-πολυ οικονομικότερα απο ιδιωτικο. Μη ξεχάσω την αμοιβή του γιατρού την συμφωνείς απο πρίν. Το βρίσκω λογικο γιατι θα είναι ο γιατρος που μπορεί να τον ξυπνήσεις αχάραγα για οποιοδήποτε πρόβλημα,αλλιως αν δε θες να δώσεις τίποτα πάς σε όποιον λάχει (κακό αυτο). Να φανταστεις εγώ θα κανονίσω λουξ μονόκλινο λόγο το οτι αν γεννουσα σε ιδιωτικό θα ήθελα μια περιουσια τώρα μόνο 500 το δωμάτιο, νομίζω αξίζει το κοπο μια τέτοια πολυτέλεια, και τα 900 θα τα πάρεις πίσω ως επίδομα απο το ικα. Καλη τύχη στην αναζήτηση σας και με το καλό.

Οι έλληνες είναι ρατσιστες....δυστηχως με τους υπόλοιπους έλληνες......

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια(/Αγόρια) ευχαριστώ εκ των προτέρων για όποιες πληροφορίες μου δώσετε .

 

'Εμαθα οτι είμαι έγκυος και εχω απευθυνθεί σε κάποιον γυναικολόγο .

Ομως θα προτιμούσα να γεννήσω σε δημόσιο μαιευτήριο για οικονομικούς λόγους , αλλα επίσης διότι ακούγεται οτι σε περίπτωση επιπλοκής είναι καλύτερα εξοπλισμένα για να αντιμετωπίσουν την κατάσταση .

 

Εχω ακούσει καλά λόγια για το 'Ελενα και σκέφτομαι οτι ίσως να είναι η καλύτερη επιλογή .

Ομως σε ποιον γυναικολόγο ?

Θέλω εναν πολύ καλό γυναικολόγο , που να είναι υπέρ του φυσιολογικού τοκετού , να με προσέξει , αλλα να είναι και ικανός να αντιμετωπίσει δυσκολες καταστάσεις , αν αυτές παρουσιαστούν .

Αν κάποια/ος εχει να μου συστήσει κάποιον , θα το εκτιμούσα πολύ !

 

Ευχαριστώ ! :)

JJBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας , ψάχνω κάποιον πολύ καλό γιατρό στο 'Ελενα ή Αλεξάνδρα , που :

 

1. είναι υπέρ του φυσιολογικού τοκετού αλλα αν κάτι πάει στραβά μπορώ να του έχω εμπιστοσύνη οτι θα το χειριστεί με τον καλύτερο τρόπο . Επίσης δεν θέλω ανευ λόγου να με βάλει σε προγραμματισμένο τοκετό ή καισαρική .

 

2. θα είναι κοντά μου οταν θα υπάρχει πρόβλημα αλλα και στη γέννα και δεν με νοιάζει αν είναι ομιλητικός ή χαμογελαστός .

 

Οποια κοπέλα έχει κάποιον που πληρεί τα παραπάνω κριτήρια και τον εμπιστεύεται απόλυτα , θα ήθελα να μου στείλει π.μ. ή να γράψει στο φόρουμ .

 

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων γιατί την θεωρώ συμαντική επιλογή .

 

Να ρωτήσω κάτι ακόμα . Στο Ελενα κάνουν επισκληρίδιο στον φυσιολογικό τοκετό , γιατί κάπου διάβασα οτι δεν κάνουν .

Θέλω απλά να έχω την επιλογή σε περίπτωση που οι πόνοι είναι πολύ έντονοι .

JJBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κλειώ Καλησπέρα.Είμαι και εγώ ακριβώς στην ίδια φάση με εσένα!!Βρήκες κάποιον γιατρό τελικά?Και εγώ στο Έλενα θέλω να γεννήσω.Βρε κορίτσια καμμία δεν μπορεί να μας βοηθήσει?????

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Εγω πάντως εχω αψογη εμπειρία απο το Αττικό. Γενικα οι γιατροι στα Δημοσια παιρνουν απο 1000-1500 ευρώ. Εμένα ο γιατρός μου στο Αττικο είχε ιατρείο στην Ηλιουπολή αλλά με βολεβε να με βλέπει στο νοσοκομείο. Οταν μου έκανε υπέρυχο του έδινα κατι τις ετσι γιατι δεν πήγαινα στο ιατρείο του καθόλου. Τωρα θα γεννήσω στο Ελενας μονο και μόνο γιατι με βολέβει καλύτερα με άλλον γιατρο όμως. Στο Αττικο τον γιατρό μου τον ελεγαν Μπατάλια. Καλα λόγοα έχω ακούσει και για τον Χρέλια. Τηλέφωνα δεν εχω. Πάντως να ξέρεις είναι εξαιρετικό νοσοκομείο και πολύ καθαρό. Το Ελενας έχει πολύ καλά δωμάτια στον 5ο. Μόνο στο Αλεξάνδρας δε θα γεννούσα,καλοί γιατροι αλλά αθλία κατάσταση. Π'αντως οποιο δημόσιο και να επιλέξεις θα σου ερθει πολυ-πολυ οικονομικότερα απο ιδιωτικο. Μη ξεχάσω την αμοιβή του γιατρού την συμφωνείς απο πρίν. Το βρίσκω λογικο γιατι θα είναι ο γιατρος που μπορεί να τον ξυπνήσεις αχάραγα για οποιοδήποτε πρόβλημα,αλλιως αν δε θες να δώσεις τίποτα πάς σε όποιον λάχει (κακό αυτο). Να φανταστεις εγώ θα κανονίσω λουξ μονόκλινο λόγο το οτι αν γεννουσα σε ιδιωτικό θα ήθελα μια περιουσια τώρα μόνο 500 το δωμάτιο, νομίζω αξίζει το κοπο μια τέτοια πολυτέλεια, και τα 900 θα τα πάρεις πίσω ως επίδομα απο το ικα. Καλη τύχη στην αναζήτηση σας και με το καλό.

 

foulina αν δεν γίνομαι αδιάκτριτη γιατί δεν θα γεννήσεις στο Αττικό?

Είμαι απο επαρχία γέννησα το 1ο παιδάκι μας εδώ ακολούθησε μια παλλίδρομη και τώρα πρώτα ο Θεός στην επόμενη εγκυμοσύνη για λόγους ψυχολογικούς κ οχι μόνο θα ήθελα να γεννήσω στην Αθήνα όπου έχω κ σπίτι για διαμονή , αυτές τις μέρες ψάχνω σαν τρελή πληροφορίεσ για το Ελενα κ το Αττικό γιατί σε κάποιο απο αυτά τα δυο θα απευθυνθώ έχω διαβάσει πάρα πάρα πολλά μηνύματα απο κοπέλες και έχω βρεί ελάχιστα για το Αττικό κ τα περοσσότερα αναφαίρονται στον Χρέλια κ σε κάποια γιατρό εκεί που κάνει τουσ υπέρηχους , αν έχεις άποψη κ για τα 2 μεαιτήρια σε παρακαλώ πολύ ενημέρωσέ με ως προς τις εγκαταστάσεις κ των 2 , την ταλαιπωρία για το ραντεβού , φαγητό , κλίνες , αίθουσα οδύνων ,προσωπικό , υποστήριξη θυλασμού , εντετική νεογνών κλπ οτι πληροφορία έχεις μου ιδιαιτέρως χρήσιμη.

και όποια άλλη κοπέλα έχει άποψη κ για τα 2μαιευτήρια τη παρακαλώ να με ενημερώσει , νομίζω κ το yogini κάπου είχε αναφερθεί για τον Χρέλια στο Αττικό , γνωρίζω οτι γέννησες στο έλενα αλλά αν έχεις πληροφορία εξ΄ιδίου και για τα δύο σε παρακλά πές μου τα + και τα -.

Να είστε καλά κορίτσια.... να σας ζήσουν τα παιδάκια σας και όσες είστε εν αναμονή με το καλό τα μωράκια σας στην αγκαλίτσα σας.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν maira77 ο μόνος λόγος που θα γεννήσω στο Ελενας είναι η αποσταση που ε'ιχε το Αττικο απο το σπίτι μου ενω το Ελενας είναι πιο προσβάσιμο σε εμένα και σε συγγενείς που θα βοηθησουν λόγω του μετρο. Οσον αφορά τα χειρουργία στο Ελενας δε ξερω αλλά τα εξωτερικα στο Αττικό είναι κλάσεως ανωτερα. Επίσης τα χειρουργεία στο Αττικο είναι εξαιρετικα και πεντακαθαρα όπως και τα δωμάτια. Το 4κλινο είναι πολύ ευρύχωρο , το φαγητό μετριο. Πάντως να έχεις υπόψιν οτι στο Αττικο πρέπει να παρεις ζιπουνακια, ρουχαλάκια, πετσέτες, και οτι άλλο χρειάζετε το μωρακι εκτός απο πάνες ενω στο Ελενας μόνο οτι χρειαζεσαι εσυ. Επίσης στο Αττικο δεν επιτρέπουν τα λουλουδια και τα γλυκά. Το επισκεπτήριο στο Αττικο είναι αυστηρο καθώς σε κάθε λεχώνα επιτρέπουν στο δωμάτιο μονο 2 ατομα ανα λεχώνα. Επίσης είναι πολυ υπερ του μητρικου θηλασμου και δεν προκειτε να σου δώσουν ευκολα μπουκάλι με ξένο γαλα. Ολα αυτα βεβαια πρίν 3 χρόνια που γέννησα εκει. Δε ξέρω αν εχει αλλάξει κάτι. Αν θυμηθώ κατι άλλο θα σου πω και οποια ερωτηση έχεις μη διστάσεις. Ευχομαι γρήγορα να μάθεις οτι ξαναείσαι εγκυούλα.

Οι έλληνες είναι ρατσιστες....δυστηχως με τους υπόλοιπους έλληνες......

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανούλες,

Είμαι κι εγώ νέο μέλος στο φόρουμ, σε λίγες ημέρες γεννάω και μου έχουν συστήσει και με παρακολουθεί στο Έλενα ο Αντουέρα. Μέχρι στιγμής δεν έχω κάποιο πρόβλημα. Αυτό που με απασχολεί είναι η αντιμετώπισή του στη διαδικασία της γέννας.

Είχε κάποια το συγκεκριμένο γιατρό?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλησπερα στις μανουλες! ειμαι καινουργια και εγω εδω ειμαι πεντε μηνων και περιμενω ενα αγορακι.εχω γιατρο ο οποιος ειναι παρα πολυ καλος και τον εμπιστευομαι με κλειστα αλλα ειναι στι ιασω και οπωσ καταλαβαινεται ψαχνω για γιατρο στο ελενα... θα ηθελα να μου δωσετε περισσοτερες πληροφοριες οποιες γνωριζετε για το κ.δαγλα σκεφτομαι να τον επισκεφτω και φυσικα εμαθα γι αυτον απο δω μεσα αλλα δε γραφει πολλα μονο για τη κ, γεωργιαδου στην οποια ηθελα να παω αλλα διαβασα κανα δυο περιστατικα και αλλαξα γνωμη.αν καποια γνωριζει περισσοτερες πληροφοριες θα ηθελα πολυ να μου πει φυσικα και για τους δυο αλλα πιο πολυ για το κ. δαγλα.ευχαριστωωωω!!!!!!

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΧΑΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙς ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΝ ΚΑΛΚΑΚΟ ΠΕΡΙΚΛΗ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΕΟΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΔΙΑΒΑΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΖΗΤΗΣΙΜΟΣ ΠΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΙΚΟ ΚΑΘΩΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΔΗΣ.ΓΙΑ ΤΥΣ ΔΥΟ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΔΕΝ ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΙ ΟΤΑΝ ΕΓ ΘΑ ΘΕΛΩ.ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΜΗΝΥΜΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ.ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΑΝΟΥΛΑ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ?

eQMGp2.png

Link to comment
Share on other sites

erianton ευχαριστω πολυ. μεχρι 3 ιανουαριου μου εχουν δωσει.εχεισ περισσοτερες πληροφοριες να μου δωσεις για το κ.καλκακο?ειναι στο ελενα και αυτος? εχω μπερδευτει παρα πολυ και δε ξερω τελικα με ποιο γιατρο να κλεισω ραντεβου.

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites

ναι ειναι στο ελενα και συνεργαζεται και με το λητω.

η αμοιβη του ειναι 1000 ευρω το δωματιο το δικλινο ειναι στα 400 για τις τεσσερις μερες.ραντεβου κλεινω μονο απογευματινα 40 ευρω καθε φορα υπερηχο και δεν περιμενω ποτε,παω στο νοσοκομειο στο ραντεβου τον παιρνω τηλ και ερχεται και με βρισκει στο σαλονι για να μην τον ψαχνω εγω μαζι σε ολους τους υπερηχους ειναι μαζι και ο αντρας μου.

να επισκεφτεις το θεμα μανουλες ιανουαριου 2010 αν θελεις ειμαστε αρκετες και μιλαμε για την εγκυμοσυνη μας οποτε μπορεις να λυσεις και οτι αποριες εχεις

.καλο ειναι να πας και να μιλησεις με τον καθενα και να κρινεις ποιος σου κανει ευχομαι να βρεις τον καλυτερο για σενα

eQMGp2.png

Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστω παρα πολυ για τι βοηθεια σου.θα παω να δω πρωτα αυτον που μου συστησες γιατι μου ειπες οτι ειναι σχετικα μικρος οποτε θα δινει περισσοτερη σημασια και δε θα σε πεταει ετσι στο λεπτο και θα σε ενημερωσω. ευχαριστω ποολυ φιλιαα!!!

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites

Koρίτσια γειά σας. Είμαι κι εγώ καινούργια στο φορουμ και στην 20 εβδομάδα της κύησης. Όλα πάνε καλά μέχρι στιγμης, αλλά απόφασισα να αλλάξω γιατρό, αφού ο προηγούμενος γιατρός μου διέγνωσε ουρολοίμωξη από το τηλέφωνο και μου έδωσε αντιβίωση για 6 μέρες. Φυσικά δεν την πήρα, αλλά εκανα καλλιέργεια ούρων η οποία ήταν αρνητική κι έτσι γλύτωσα τα φάρμακα. Το γεγονός όμως αυτό με κλόνισε και αποφάσισα να βρώ ένα γιατρο πιο προσεκτικό. Υπάρχει λοιπόν ένας μαιετήρας, ο Στέφανος Παππας, που είναι στο ΙΚΑ του Ν. Κόσμου και ξεγεννάει στο Μητέρα και στο Έλενα. Φαίνεται πολύ καλός και έντιμος άνθρωπος. Μήπως έχει ακούσει καμμιά σας κάτι? Ευχαριστώ και καλή λευτεριά σε όλες μας!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...