Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολόγος στο Έλενα


Recommended Posts

Φθηνος ο Γιαννακοδημος;;;

Ξερω τον Γεοργακοπουλο...ποιος τον θελει;;;

Τον μεγάλο τον εκανα στον Γιαννακοδημο και τον μικρο στον Γεοργακοπουλο...

Οπου μπορω να διαφωτισω...πειτε μου...

 

ο Γιαννακόδημος , δυστυχώς έχει πέθανει,

οπότε μάλλον για το Γεοργακοπουλο, πρέπει να δώσεις πληροφορίες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Ποιος πεθανε;;;;;

 

ο Γιαννακόδημος κοριτσάκι.....τον Δεκέμβριο που μας πέρασε

κρίμα γιατί ήταν εξαιρετικός γιατρός και άνθρωπος, και μικρός....

Link to comment
Share on other sites

ηταν πετριά αυτη που μου ηρθε με τον Γιαννακοδημο...ΣΟΟΟΟΟΟΚ...

Ας ειναι αναπαυμένος εκει ψηλά και να προσεχει ολα τα παιδάκια που εφερε στη ζωη...

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

καμιά εμπειρία απο τον Φαρμακίδη στο Έλενα;;;;;;

εγώ είχα το Φαρμακίδη στη μικρή μου, καλός άνθρωπος και εγώ έμεινα γενικά ευχαριστημένη... δεν ξέρω όμως εάν είναι πολύ ένθερμος για τον Φ/Τ;

2Niwp2.png

6PDKp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΕΛΟΥΣΕΣ...

ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΗ,ΨΑΧΝΩ ΓΙΑΤΡΟ ΓΡΗΓΟΡΑ.

ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΓΡΗΓΟΡΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ.

ΕΙΜΑΙ 6 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ.

ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΚΟΡΙΝΘΟ.

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ

ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ

:confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ έχω έναν καταπληκτικό, πάρα πολύ προσεκτικό και μεγάο παλιό όνομα στην Αθήνα. Μόλις γέννησα και με πρόβλημα κατάφερε και κράτησα το παιδί μέχρι το μ΄να μου. Τον εμπιστεύομαι απόλυτα και έχει και καταπληκτικά μαία. Αν θέλεις στείλε μου να σου πω στοιχεία.

H9ROp3.png

 

 

 

KZr6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γουμαλατσος στο αλεξανδρας ανεπιφυλακτα.ερχεται κ αλλη κοπελα απο κορινθο.αξιζει να πας μια επισκεψη...στη διαθεση σου τα στοιχεια του αν θες

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06 ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07 ΕΦΡΑΙΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11.04.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.09.10 Κ ΘΗΛΑΖΕΙ......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Πηγα στο Ελενα και μου ειπαν οτι πρεπει να κανω αμεσα μια αποξεση αφου δεν βρισκουν εμβρια στον αμνιακο σακο στην 9η εβδομαδα.Μηπως εχετε να προτεινετε καποιον καλο γιατρο με το τηλεφωνο του?(στειλτε μου pm)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Πηγα στο Ελενα και μου ειπαν οτι πρεπει να κανω αμεσα μια αποξεση αφου δεν βρισκουν εμβρια στον αμνιακο σακο στην 9η εβδομαδα.Μηπως εχετε να προτεινετε καποιον καλο γιατρο με το τηλεφωνο του?(στειλτε μου pm)

Καλησπερα sonja .Σου προτεινω το κ.Δαγλα Γιαννη που ειναι εκπληκτικος γυναικολογος στο ΕΛΕΝΑΣ.Κλεινεις ραντεβου μεσα στο ΕΛΕΝΑΣ.Το Δε ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ 6944420043.Στον προτεινω με κλειστα τα ματια.φιλια και καλη επιτυχια.

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ ΓΙΑ ΓΙΑΤΡΟ ΣΑΣ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ ΤΟΝ .Κ.ΔΑΓΛΑ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ .ΣΤΗ ΠΡΩΤΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΗΜΟΥΝ ΠΕΡΔΙΚΙ. ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ ΔΙΕΥΘ/ΤΗΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ. ΚΑΙ ΚΟΡΥΦΗ ΣΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΡΩΙ ΣΤΟΝ 1 ΟΡΟΦΟ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΓΙΝΕΤΕ ΧΑΜΟΣ.

 

Ο Δάγλας είναι ο γυναικόλόγος μου !!!!

Συμφωνώ με 10000 !!!!

Σε ό,τι είπες έχεις απόλυτο δίκιο .

Εγώ έκανα καισαρική . παρουσίασα προβλημα στον 8ο μήνα και γέννησα πρόωρα στη 32 εβδομάδα αν δεν ήταν ο καλός μου ο γιατρός μπορεί να έχανα ακόμα και το μωρόμου !!!

Με βοήθησε πολύ και ευτυχώς με το που παρουσιάστηκε το πρόβλημα το αντιμετώπισε άμεσα κ αποτελεσματικά !!!

Τον ευχαριστώ πολύ !!!

Και στο 2ο μωράκι μου εκεί θα πάω με το καλό , δε το συζητώ!!!

Οι δυο ερωτες της ζωής μου :

:DΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 12-08-08 :DΣΤΕΛΙΟΣ 05-03-10

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!Με το καλό να γεννηθούν τα μωράκια σας

Επειδή θέλω να αλλάξω γυναικολόγο,λόγω του ότι ο δικός μου είναι πολύ καλός αλλά συνεργάζεται με μητέρα και ιασω όπου τα λεφτά είναι πάρα πολλά, έχω ακούσει τα καλύτερα γενικά για τον Δάγλα στο Έλενας.Μήπως εσείς που τον έχετε μπορείτε να μου πείτε πόσο σας πήρε για την γέννα και πότε τον βλέπατε?Εννοώ μπορείς να πας και το πρωί ή μόνο με ραντεβού το απόγευμα?Ευχαριστώ πολύ

Γιώργος 21/10/2008 - Αλέξης 09/09/2010

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!!!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΣΑΣ ΧΑΙΡΑΤΩ.

ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΔΑΓΛΑ.ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΜΝΙΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗ.ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΤΑ ΝΕΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΝΑ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ.

ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ Ο ΔΑΓΛΑΣ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΟΣ ΚΑΙ ΤΡΟΜΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ.ΠΕΡΝΑΝΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΕΛΕΝΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΟΥ.ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΣΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ.ΑΠΛΑ ΑΚΡΙΒΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΤΟΥ ΕΛΕΝΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΥΣ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟΥΣ.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑ

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. εαν γνωρίζει κανείς τον σιμάτο στο ιασώ και έχω την εντύπωση ότι είναι και στο έλενα. θα ήθελα να μου πείτε τις εμπειρίες σας. έχω ξεκινήσει προσπάθειες για μωρό και θα ήθελα να πάρω πληροφορίες.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! logoelen όταν λες ακριβός για τα δεδομενα τι εννοείς?δηλαδή πόσο σου πήρε?(αν θες μου λεςή αν θες στείλε πμ)Σε μια φίλη που γέννησε πρόσφατα της πήρε 1500 ευρώ.

Γιώργος 21/10/2008 - Αλέξης 09/09/2010

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! logoelen όταν λες ακριβός για τα δεδομενα τι εννοείς?δηλαδή πόσο σου πήρε?(αν θες μου λεςή αν θες στείλε πμ)Σε μια φίλη που γέννησε πρόσφατα της πήρε 1500 ευρώ.

 

ΤΟ 2007 ΜΟΥ ΠΗΡΕ 1400 ΚΑΙ ΤΟ 2008 1500 ΕΥΡΩ,ΒΕΒΑΙΑ ΕΚΑΝΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΤΙΣ 2 ΑΜΝΙΟ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΟΣ ΓΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Είμαι 26 εβδομάδων στο δεύτερο παιδί (το πρώτο γεννήθηκε με καισαρική) και αποφασίσαμε να το γεννήσω στο Έλενα, αφού απορρίψαμε τα ιδιωτικά για πολλούς λόγους (όχι μόνο οικονομικούς). Μια γνωστή μου μίλησε για το γιατρό Φιλιππίδη.

Έχετε πληροφορίες γι'αυτόν; Δυστυχώς δεν μπορώ να βρω καμμία στο φόρουμ, ούτε γενικά στο internet.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας!Ειμαι κι εγω νεα στο φορουμ και ψαχνω εναν καλο γυναικολογο στο ελενα.Ο δικος μου ειναι στο μητερα αλλα ειναι απλησιαστο για μενα,αφου εμεινα εγκυος για δευτερη φορα.Θα ηθελα αν μπορειτε να μου συστησετε κι εμενα καποιον καλο γιατρο.Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια στο forum!!Κοριτσια θελω να με βοηθείσει καποια εαν μπορεί!!ο γυναικολογος μου δυστυχως πέθανε και τωρα ειμαι εγκυος στο δευτερο παιδί..μου συστησε μια φιλη τον κ. Π. Μυλωνακη γυναικολογο στο Έλενα!!Τον συνάντησα το Σαββατο καθως εχω μια μικρη αιμοραγια σαν πρωτη εντυπωση ....ουτε κρυο ουτε ζεστη. Ισως βεβαια φταιει η ψυχολογια μου καθως εκεινο το πρωι ειδα το αιμα και ειχα σοκαριστει....δεν ξερω....Κοριτσια αν καποια εχει αυτο το γιατρο ή εχει ακουσει κατι....Ευχαριστώ!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω τον Μιλωνάκη πολυ καλος
Alexana γεια σου!!αν μπορεις πες μου λιγα λογια για τον κ.Π. Μυλωνακη. Μου τον συστησε μια φιλη αλλα ειμαι λιγο αγχωμενη .:roll:..ειμαι στην 6η εβδομαδα κυησεως και δεν εχω αποφασισει τι θα κανω με γυναικολογο. Μου ειπαν οτι ειναι καλος αλλα δεν ξερωω.....Α!εαν μπορεις πες μου και για το οικονομικό .....Ευχαριστώ:-P
Link to comment
Share on other sites

γεια σου μαριλου,εγω ειμαι στην 8η εβδομαδα και επισκεφτηκα την περασμενη εβδομαδα το ελενα και συναντηθηκα με ενα γιατρο που μου συστησαν το ονομα του ειναι καλκακος περικλης ειναι νεος συζητησιμος καλος φαινεται.

οσο για το οικονομικο 1000 ο γιατρος και 400 το δωματιο για τις 4 μερες(δικλινο).να σου πω την αληθεια ειμαι και αγχωμενη με το αν οντως θα ειναι καλος οπως φαινεται

eQMGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...