Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Sheena

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 771
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

756005th3u2o2wtg.gif

 

Sheena παρα πολυ ευχάριστα νέα !!!

 

Και εγω ήμουν σίγουρη πως όλα θα πάνε καλά !!!

 

Ο Νικόλας εχεί απίστευτη θέληση για ζωη ! και εσύ τεράστια ψυχή !

 

803325tg1avcx6li.gif

 

Μας κάνεις όλους πολυ ευτιχισμένους με αυτά σου τα νέα !!!!!!!!

 

Καλή ανάρρωση λοιπόν στον Νικόλα ! ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ !!!!

 

Σας περιμένουμε , πολλά Φιλια !!!!!!!!! και μια μεγάλη ζεστη αγκαλιά στον Νικόλα !

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστουμε για τα ευχαριστα νεα.Σας σκεφτομαστε καθε μερα και περιμενουμε με ανυπομονησια τα νεα του Νικολα.Ειναι αξιοθαυμαστο το κουραγιο σου αλλα ακομα πιο αξιοθαυμαστη η μαχη που δινει ο Νικολας.Ευχομαι συντομα να τελειωσει η περιπετεια σας και να συνεχισετε τη ζωη σας ανεμελα στο σπιτι σας.Φιλακια στο μικρο μας ηρωα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Νικολα μικρε ηρωα!

Μπραβο μαμα του Νικολα με την μεγαλη καρδια και το γερο στομαχι!

Ειμαστε συνεχως με τις προσευχες μας κοντα σας!:D

Καλη συνεχεια :)

 

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Δυο γλυκά χαμόγελα...η ζωή μου όλη...

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους ήρθαν τα ευχάριστα νέα που τόσο περιμέναμε όλοι μας με την καρδιά στην τσέπη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ο Νικόλας τα κατάφερε!!!!!!!!!!Μα έχει τόσο μεγάλη καρδιά αυτό το παιδί πως να μην ερχόταν στο φυσιολογικό της μέγεθος!!!!!!!Sheena υπομονή λίγο ακόμα και να ξέρεις ότι περιμένουμε πώς και πως τη στιγμή που θα μας γράφεις από το σπίτι σας και θα φεύγεις ΄βιαστική λέγοντας μας ότι ο Νικόλας γκρινιάζει για να πάτε βόλτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπραβο και στους δυο σας. Τα καταφερατε για ακομη μια φορα. Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να μη ξαναχρειαστει να αποδειξετε με αυτο τον τροπο την απιστευτη δυναμη σας. Να'στε παντα καλα! :P

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σε όλους σας.ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ.Τα καταφέρατε για ακόμα μια φορά.Εύχομαι όλα να πάνε καλά απο εδω και πέρα και να κυλήσει ήρεμα η ζωή σας.

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπράβο ήμουνα σίγουρη ότι ο Νικόλας θα έβγαινε και παλι νικήτής!!!!!!!!!!!

 

 

Τι υπέροχα νέα ήταν αυτά......

 

Μπράβο !!!!! :D

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Νικόλα...Μπράβο και σε σένα μαμά Sheena που ήσουν βράχος....και έπαιρνε δύναμη απο σένα ο γιός σου

...περιμενουμε και άλλα καλά νέα!!

rainbow006.gif

Χρήστο γιέ μου είσαι αυτός που με κρατά στην ζωή28895neov1jnyq0.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1043617gva7g81cot.gif

 

Αληθώς Ανέστη ο Κύριος!!

 

Επιτέλους η χαρά της Ανάστασης έφτασε και σε σας!!Τί υπέροχα νέα είναι αυτά!!

Ευτυχώς που ο χειρουργός του στην Αμερική εντόπισε εγκαίρως το πρόβλημα κι έτσι σε λίγο καιρό θα είναι και πάλι στην πατρίδα του ο Νικόλας μας!!

Δεν μπορώ ούτε να διανοηθώ τί τράβηξες μαζί του όλο αυτόν τον καιρό.Είσαι παράδειγμα για όλες μας και πολύ περισσότερο για μένα που νοιώθω ότι με το παραμικρό εξαντλείται η υπομονή μου.Ο Θεός να σας έχει καλά κι από δω κι εμπρός να έχετε υγεία και μια ευτυχισμένη ζωή με αγάπη.Η σκέψη μας κι οι προσευχές μας σας συντροφεύουν πάντα.

 

Με πολλή αγάπη,

 

ΥΠΕΡΟΧΑ, ΥΠΕΡΟΧΑ, ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ :D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι αυτή να είναι η τελευταία περιπέτεια που περάσατε και από εδώ και στο εξής όλα να πάνε καλά για εσάς και να επιστρέψετε σπίτι σας. Και οι δυο είστε ήδη μαχητές και νικητές της ζωής! Καλή συνέχεια και δύναμη!

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Χριστίνα 04/10/10

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι αυτή να είναι η τελευταία περιπέτεια που περάσατε και από εδώ και στο εξής όλα να πάνε καλά για εσάς και να επιστρέψετε σπίτι σας. Και οι δυο είστε ήδη μαχητές και νικητές της ζωής! Καλή συνέχεια και δύναμη!

 

Χάρηκα πολύ με τα νέα σας Sheena!! Να είστε πάντα καλά!

 

Μιά μεγάααααααλη αγκαλία στον Νικόλα σου!

1152474qnxuedjpni.jpg

.png
Link to comment
Share on other sites

Να σας έχει ο Θεός πάντα καλά και να σας προστατευει κάθε ώρα και στιγμή!!!!

 

Ο μικρός σου Νικόλας πρέπει να ξέρεις ότι κατά βάθος είναι πολύ τυχερός!!! Έχει δίπλα του μια δυνατή μανούλα που τον υπεραγαπά!!!!

 

Σου στέλνω την αγάπη μου και ένα πολύ τρυφερό χαμόγελο από την μικρή μου μπουκίτσα!!!! Το έλάχιστο που μπορώ να κάνω!!!!!!

 

Κουράγιο, όλα θα πάνε καλά!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

The truth is I have many days to write to the forum.

I want to thank the members they wrote me and sent me private mail. You are very supportive and I need it.

 

Nickolas was with me to Mc Donald Haus, all these days but only during the day, because he has line for the medicines.

He started to walk!!!! I am very proud of him.

Today we had operation again. They elongated the upper part with Kimura'method.

His mood is good despite his condition, but the scars looks really bad. His neck is red and swelled.

The Head of the Team said that he needs one more time the same elongation, but I really dont know anymore.

Many things can happened, so I stopped to ask for how long I have to stay.

The important is not the time, the important is, Nickolas to be ok. The only certain is that we need plastic surgeon!!!

My daughters are coming on 17 of June. They will spend the summer with me in Leipzig. CRAZY MOTHER WITH 3 CHILDREN IN GERMANY!!!!

 

This is not the way this method supposed to be but this is another story. If the God help us to finish with this nightmare, I am going to write a book.

 

Thats for now.

 

Best wishes to all of you.

 

Sheena

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...