Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Sheena

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 771
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να πάνε όλα καλά εύχομαι! Ας γίνει γρήγορα καλά ο Νικόλας και να μην ξαναταλαιπωρηθεί ποτέ στην ζωή του! Οι σκέψεις μας είναι μαζί σας!

 

Ήρθες και έγινες το νόημα της ζωής μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Sheena, εύχομαι να πάνε όλα καλά... Να το περάσει όσο πιο ανώδυνα γίνεται όλο αυτό ο Νικόλας μας....

 

Σε ευχαριστούμε που μοιράζεσαι μαζί μας τα νέα σας....

 

Η σκέψη μου κοντά σου. Φιλιά.

db0ip3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι ολα να πανε καλα, και να εχουμε συντομα ευχαριστα νεα απο τον μικρο Νικολα μας!!!

Καλη δυναμη και κουραγιο!

η σκεψη μου ειναι κοντα σας!!!!!

 

φιλια στον μικρο Νικολα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kalispera se olous sas.

 

Simera valane ta external tractions, o Nikos tha paramini se katastoli den ksero gia poses meres. Eksartate apo to poso kala tha megalosi o oisofagos. Exoume mikri pia apostasi na dianisoume.

Efxomai na min iparksoun epiplokes giati auto to stadio ine kai to pio epikindino.

O xirourgos ine poli efxaristimenos apo tin ekbasi tou xirourgiou kai prospatho na ime aisiodoksi.

I alithia ine oti o Nikolas itan idiaiteri periptosi apo tin arxi giati itan igiestatos, me fisiologiko baros kai kinitiki anaptiksi gia tin ilikia tou kai den ekane epiplokes. Efxomai na sinexisi na ine dinatos kai na kani tin ekpliksi gia mia akomi fora.

Anarotieme an iparxoun oikogenies sto forum auto pou na exoun paidaki me atrisia oisofagou.

Stin Ellada den gnorizoun polla gia auti tin pathisi kai tha ithela poli na boithiso mesa apo tin empiria mou kai allous gonis.

Otan irthame edo o Nikolas stin pragmatikotita ixe aniparkto oisofago kai tora imaste 1 bima prin tin enosi.

Emina afoni otan ida ston telefteo iperixo poso poli ixe megalosi.

 

Sas efxaristo gia tin ipostiriksi sas.

 

Sheena

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι να πανε ολα περιφημα στο τελευταιο και κρισιμοτερο σταδιο της επεμβασης!

Να εισαι αισιοδοξη και ολα θα πανε μια χαρα για το μικρο Νικολα :P

Θα ειναι η σκεψη μας μαζι σας, και θα περιμενουμε νεα σας... :wink:

ikfUp2.png WTMrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Sheena ο Νικόλας μας έχει αποδείξει ότι είναι παλικάρι, πίστεύω ότι και τώρα θα συνεχίσει να είναι το ίδιο παλικάρι και θα τα καταφέρει. Εύχομαι όλα να πάνε καλά και αυτή τη φορά, και σε λίγες μέρες να μας πεις τα ευχάριστα!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Sheena... εύχομαι να πάνε όλα καλά... Ο Νικόλας θα τα πάει περίφημα είμαι σίγουρη.... Γιατί ένας Νικόλας δε μπορεί παρά να σημαίνει... γεννημένος ΝΙΚΗΤΗΣ.....

 

Τα φιλιά μου στο Νικόλα αλλά και σε εσένα..

 

Θα περιμένουμε τα ευχάριστα....σύντομα... !!! :D:D:D

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

Sheena... εύχομαι να πάνε όλα καλά... Ο Νικόλας θα τα πάει περίφημα είμαι σίγουρη.... Γιατί ένας Νικόλας δε μπορεί παρά να σημαίνει... γεννημένος ΝΙΚΗΤΗΣ.....

 

Τα φιλιά μου στο Νικόλα αλλά και σε εσένα..

 

Θα περιμένουμε τα ευχάριστα....σύντομα... !!! :D:D:D

71107turcfebzs2.gif

252682in41fsxg03.gif

Link to comment
Share on other sites

492789oli578knqo.gif1035594imsvx70ogi.gif

κουραγιο Sheena και Νικολα.ο θεος να ειναι παντα μαζι σας και να σας προστατευει.ολλα θα πανε καλα,και σε λιγο καιρο θα γυρισετε στο σπιτακι σας και θα τα ξεχασετε ολλα.σας αγαπαμε πολυ και προσευχωμαστε για σας.

71107turcfebzs2.gif

252682in41fsxg03.gif

Link to comment
Share on other sites

Sheena... εύχομαι να πάνε όλα καλά... Ο Νικόλας θα τα πάει περίφημα είμαι σίγουρη.... Γιατί ένας Νικόλας δε μπορεί παρά να σημαίνει... γεννημένος ΝΙΚΗΤΗΣ.....

 

Τα φιλιά μου στο Νικόλα αλλά και σε εσένα..

 

Θα περιμένουμε τα ευχάριστα....σύντομα... !!! :D:D:D

Δυο γλυκά χαμόγελα...η ζωή μου όλη...

Link to comment
Share on other sites

Sheena ο Νικόλας μας έχει αποδείξει ότι είναι παλικάρι, πίστεύω ότι και τώρα θα συνεχίσει να είναι το ίδιο παλικάρι και θα τα καταφέρει. Εύχομαι όλα να πάνε καλά και αυτή τη φορά, και σε λίγες μέρες να μας πεις τα ευχάριστα!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Sheena ατρησία οισοφάγου είναι αντίθετα με ό,τι πιστεύεις, συνήθης ανωμαλία ιδίως για τα πρόωρα βρέφη. Σε γνωστή μας,έγινε η εγχείριση αμέσως μετά τον τοκετό και τώρα το μωρό είναι 3 ετών , πανύψηλος και πολύ γλυκός.

Είμαι σίγουρη οτι όλα θα πάνε περίφημα. Αν μου επιτρέπεις, την εγχείρηση που την ολοκληρώσατε? Το μωρό σας πόσο είναι?

 

Ευχές για καλή επάνοδο

Link to comment
Share on other sites

Sheena... εύχομαι να πάνε όλα καλά... Ο Νικόλας θα τα πάει περίφημα είμαι σίγουρη.... Γιατί ένας Νικόλας δε μπορεί παρά να σημαίνει... γεννημένος ΝΙΚΗΤΗΣ.....

 

Τα φιλιά μου στο Νικόλα αλλά και σε εσένα..

 

Θα περιμένουμε τα ευχάριστα....σύντομα... !!! :D:D:D

 

426952ucwpa0o5g0.gif

.png
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...