Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

δεν έχω διάθεση για ερωτικές επαφές


Recommended Posts

Just now, Έσπερος είπε:

έχω κι εγω ένοχο μυστικό. Μια μεξικάνικη σαπουνόπερα, Παουλινα (la usurpadora). ήμουν λύκειο όταν την έδειχνε κ είχε τύχει να δω κάποια επεισόδια. Μου είχε μείνει μια απορία για την πλοκή κ όταν ήμουν στην Αγγλία (10 χρόνια μετά), βρήκα όλα τα μεταγλωττισμένα επεισόδια στο youtube κ τα έβλεπα όταν έκανα διάλειμμα από το γράψιμο!!!! Απίστευτο κάψιμο! 

Κι εγω το έβλεπα.Αυτο με την καλόγρια?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, μαγιοπουλας είπε:

Κι εγω το έβλεπα.Αυτο με την καλόγρια?

Με τις δίδυμες αδερφές που η μια ήταν πλούσια κ η άλλη φτωχή κ τίμια κ η πλούσια έστειλε την αδερφή της στον άντρα της για να φύγει με εραστή κ η φτωχή πήγε κ ήταν τόσο τίμια που δεν τον άφηνε να κοιμηθεί μαζί της κ του έσωσε κ το εργοστάσιο από την καταστροφή και πολλά άλλα καταπληκτικά. καλόγρια δεν θυμάμαι! 

  • Χαχαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Ωχ! Κατάφερα να συνδεθώ από το γραφείο! 2 βδομάδες έβαζα τους κωδικούς και τίποτα!

Εγώ πριν από πολλά χρόνια, ένα καλοκαίρι που είχα ξεμείνει Αθήνα μόνη μου, έβλεπα μια η ώρα τη νύχτα, μια κολομβιανή σειρά με μια κοπέλα, την Καταλίνα, η οποία εκδιδόταν για να μαζέψει χρήματα να βάλει στήθος και να φτιάξει τη ζωή της!

 

  • Χαχαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Yovanna είπε:

Ωχ! Κατάφερα να συνδεθώ από το γραφείο! 2 βδομάδες έβαζα τους κωδικούς και τίποτα!

Εγώ πριν από πολλά χρόνια, ένα καλοκαίρι που είχα ξεμείνει Αθήνα μόνη μου, έβλεπα μια η ώρα τη νύχτα, μια κολομβιανή σειρά με μια κοπέλα, την Καταλίνα, η οποία εκδιδόταν για να μαζέψει χρήματα να βάλει στήθος και να φτιάξει τη ζωή της!

 

 

Κι εγώ το έβλεπα! Πλέον θεωρείται καλτ αυτό το έπος. :D

  • Χαχαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Έσπερος said:

δεν το ξέρω!!

Χάνεις! Όλα τα είχε ο μπαξές! Το φτωχό πλην τίμιο παιδί που την αγαπούσε και που πάνω στον πόνο του κοιμήθηκε τελικά με την μάνα της, εμπόρους ναρκωτικών (ποιος άλλος θα είχε αρκετά χρήματα για να της πληρώσει αυξητική στήθους?). Ζούσε ένα δράμα η κοπέλα. Τελικά μόλις έκανε την επέμβαση, έπαθε μόλυνση και έτρεχε στα νοσοκομεία!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Έσπερος είπε:

Λη πλούσια έστειλε την αδερφή της στον άντρα της για να φύγει με εραστή κ η φτωχή πήγε κ ήταν τόσο τίμια που δεν τον άφηνε να κοιμηθεί μαζί της κ του έσωσε κ το εργοστάσιο από την καταστροφή 

 

Είναι και μέσα στο θέμα, αφού δεν ήθελε σ..ξ! 

Link to comment
Share on other sites

On 9/4/2021 at 3:19 ΜΜ, Annitamik είπε:

Ούτε εγώ έχω πλυντήριο πιάτων. Δεν χωρά στην κουζίνα στο σπίτι που νοικιάζουμε. Κατά τα άλλα τη θεωρώ τη μεγαλύτερη εφεύρεση μαζί με το στεγνωτηριο, χαχα!

Χωρίς το πληντυριο πιάτων ΚΑΙ το στεγνωτήριο νομίζω θα ημανε στα προθυρα κατάρρευσης!!!! 

  • Χαχαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, kotsifikos said:

Εγώ θυμάμαι που κάτι άκυρες ώρες καθόμουν και έβλεπα s...x and the city!! Νομίζω έχω κάψει εγκεφαλικά κύτταρα με αυτή την σειρά, παίζει να έχω δει το κάθε επεισόδιο 352145 φορές!!!!

A καλά, S.x  and the city και friends ξέρω τις ατάκες απ'έξω. Σε κάποια φάση έκανα και κάποια από τα κουιζ που κυκλοφορούν στο διαδίκτυο , πόσο καλά γνωρίζεις την εκάστοτε σειρά! Σε αυτά τα 2 έβγαινα εξπερ!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω θυμαμαι κ που ειδα το προτελευταιο  επεισοδιο απο τα Εγκληματα . Ειχα περαςει παvελληvιες κ ταξιδευα για κρητη πρωτη φορα μοvη μου vα παω στηv φοιτητρια αδερφη μου κ ειχε μαζευτει ολο το πλοιο στις τηλεορασεις κ εβλεπε εγκληματα. αvτε ρε παιδι μου τα θυμαμαι τωρα με κοβιvτ κ αvατριχιαζω τετοια σκηvικα. Ποτε θα ξαvαταξιδεψουμε ο εvας παvω στοv αλλο. !!! ? @Έσπερος πρεπει vα τα δεις τα εγληματα ειvαι κατι το διαφορετικο. 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , ninaki80 είπε:

εγω θυμαμαι κ που ειδα το προτελευταιο  επεισοδιο απο τα Εγκληματα . Ειχα περαςει παvελληvιες κ ταξιδευα για κρητη πρωτη φορα μοvη μου vα παω στηv φοιτητρια αδερφη μου κ ειχε μαζευτει ολο το πλοιο στις τηλεορασεις κ εβλεπε εγκληματα. αvτε ρε παιδι μου τα θυμαμαι τωρα με κοβιvτ κ αvατριχιαζω τετοια σκηvικα. Ποτε θα ξαvαταξιδεψουμε ο εvας παvω στοv αλλο. !!! ? @Έσπερος πρεπει vα τα δεις τα εγληματα ειvαι κατι το διαφορετικο. 

 

Βαρετά ααα

Τα χω δει ίσα με 5000 φορές. 

Δεν βαριέμαι ντολτσε Βίτα και δυο ξενους και παρα πέντε ποτε! 

12 ώρες πρίν, Yovanna είπε:

A καλά, S.x  and the city και friends ξέρω τις ατάκες απ'έξω. Σε κάποια φάση έκανα και κάποια από τα κουιζ που κυκλοφορούν στο διαδίκτυο , πόσο καλά γνωρίζεις την εκάστοτε σειρά! Σε αυτά τα 2 έβγαινα εξπερ!

Κι εγώ το βλεπα, μάλιστα ήμουν ελευθερη τότε και ειχα εμπνευστεί! :oops:

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, diane2020 είπε:

Βαρετά ααα

Τα χω δει ίσα με 5000 φορές. 

Δεν βαριέμαι ντολτσε Βίτα και δυο ξενους και παρα πέντε ποτε! 

Κι εγώ το βλεπα, μάλιστα ήμουν ελευθερη τότε και ειχα εμπνευστεί! :oops:

Ποια είχες εμπνευστεί? Τη Σαμάνθα??? :D κ μένα το sex and tue city και τα φιλαράκια μου άρεσαν πάρα πολύ. Ιδιαίτερα το δεύτερο παίζει να το έχω δει κ 20 φορές

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , mama16 είπε:

Ποια είχες εμπνευστεί? Τη Σαμάνθα??? :D κ μένα το sex and tue city και τα φιλαράκια μου άρεσαν πάρα πολύ. Ιδιαίτερα το δεύτερο παίζει να το έχω δει κ 20 φορές

Οχι ήμουν της Κάρι οπαδός...  MrBig δεν υπήρχε αλλά υπήρχε καποιος big που μου κανε τη ζωή κόλαση. Χαχα! 

Τα φιλαράκια δε μου άρεσαν! Singles με τα χίλια! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Επαναφέρω για λίγο τις παρενθέσεις "κοστούμι" και "σίριαλ" για να πω ότι αυτές τις μέρες είδα ξανά το Παρά πέντε που το έχει επανάληψη και τρελάθηκα με τον Αλέξη :x :-P Πολύ περισσοτερο μου άρεσε εκεί κοστουματος και ξυρισμένος παρά τώρα μοντέρνος και με τα γένια στη βραδινή εκπομπή του! Έχουν περάσει και σχεδόν 15 χρόνια βέβαια.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, little lamb είπε:

Επαναφέρω για λίγο τις παρενθέσεις "κοστούμι" και "σίριαλ" για να πω ότι αυτές τις μέρες είδα ξανά το Παρά πέντε που το έχει επανάληψη και τρελάθηκα με τον Αλέξη :x :-P Πολύ περισσοτερο μου άρεσε εκεί κοστουματος και ξυρισμένος παρά τώρα μοντέρνος και με τα γένια στη βραδινή εκπομπή του! Έχουν περάσει και σχεδόν 15 χρόνια βέβαια.

Εμένα απ' την άλλη μου αρέσει στον άντρα το πιο αξύριστο στυλ..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, little lamb είπε:

Πέραν του εμφανισιακου, δεν μπορώ και να φανταστώ να φιλάω μουσατο! Δεν μου έχει τύχει η αλήθεια είναι.

ποιοv αλεξη λες καλε ?? αυτοv της πλουσιας χατζηαλεξαvδρου? Σαρεσει αυτο το στυλ? ο nooooοο!!!! με αποτελειωσες τωρα ηταv η χαριστικη βολη!!! 

  • Χαχαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτόν λέω! Στο πρόσωπο δεν μου αρέσει αλλά το όλο ύφος ήταν πολυ γοητευτικό και ταυτόχρονα "αγαπουλης" (κάπου το διάβασα αυτό για τον συγκεκριμένο ήρωα), ειδικά στις σκηνές που είναι ερωτευμένος με την Ντάλια. Ποια δεν έλιωσε με το φιλί στο χριστουγεννιάτικο δέντρο; :wub: 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Super.mum είπε:

Α , Εμένα μαρεσει το baby face :wub:

Εγώ προτιμώ το πιο αρρενωπό κ όχι τόσο το γλυκουλι.. Βέβαια είναι κ στον άντρα, σε άλλους πάει περισσότερο το αξύριστο κ σε άλλους το ξυρισμένο!

7 ώρες πρίν, little lamb είπε:

Πέραν του εμφανισιακου, δεν μπορώ και να φανταστώ να φιλάω μουσατο! Δεν μου έχει τύχει η αλήθεια είναι.

Χαχαχα καλά όταν φιλάς τον άλλον το στόμα φιλάς που δεν έχει μούσι!! :mrgreen: Αλήθεια πάντως ποτέ κανείς σε εσένα δεν είχε? Έχει χρόνια που είναι μόδα πλέον!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mama16 είπε:

Εγώ προτιμώ το πιο αρρενωπό κ όχι τόσο το γλυκουλι.. Βέβαια είναι κ στον άντρα, σε άλλους πάει περισσότερο το αξύριστο κ σε άλλους το ξυρισμένο!

Χαχαχα καλά όταν φιλάς τον άλλον το στόμα φιλάς που δεν έχει μούσι!! :mrgreen: Αλήθεια πάντως ποτέ κανείς σε εσένα δεν είχε? Έχει χρόνια που είναι μόδα πλέον!

 

Ε δεν ήταν και πολλοί. 3 ξένοι οπότε μπορεί εκεί να μην είναι μόδα. Ούτε εδώ θυμάμαι αν ήταν μόδα το 2010-13 που συνέβησαν αυτά. Από το 14 γνώρισα τον άντρα μου. Πάντως και τώρα που είναι μόδα, 3 από τις πιο στενές μου φίλες έχουν επίσης άντρες χωρίς γένια. Είναι και όλοι τουλάχιστον 10 χρόνια μεγαλύτεροι από εμάς, οπότε αν δεν είχαν ποτέ γενια θα άφηναν ξαφνικά όταν έγινε μόδα στα 35+ τους ας πούμε; Μόδα είναι για τους πιο μικρούς, που τα αφήνουν εξ αρχής.

Link to comment
Share on other sites

Just now, little lamb είπε:

 

Ε δεν ήταν και πολλοί. 3 ξένοι οπότε μπορεί εκεί να μην είναι μόδα. Ούτε εδώ θυμάμαι αν ήταν μόδα το 2010-13 που συνέβησαν αυτά. Από το 14 γνώρισα τον άντρα μου. Πάντως και τώρα που είναι μόδα, 3 από τις πιο στενές μου φίλες έχουν επίσης άντρες χωρίς γένια. Είναι και όλοι τουλάχιστον 10 χρόνια μεγαλύτεροι από εμάς, οπότε αν δεν είχαν ποτέ γενια θα άφηναν ξαφνικά όταν έγινε μόδα στα 35+ τους ας πούμε; Μόδα είναι για τους πιο μικρούς, που τα αφήνουν εξ αρχής.

Από το 2010 κ μετά νομίζω έγινε μόδα αλλά εντάξει όχι ότι το κάνουν όλοι. Πάντως εγώ βλέπω κ 35αρηδες που μπορεί άλλες φορές να αφήνουν κ άλλες όχι. Δεν είναι κ τόσο μεγάλοι... Να πεις για 45 με 50 ναι προφανώς δεν θα πάνε με τη μόδα

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ο άντρας μου είναι με μούσι πολλά χρόνια, πριν γίνε μόδα δηλαδή, έχει ξυριστεί 3-4 φορές τα τελευταία 14 χρόνια. Την πρώτη φορά που το έκανε και τον είδε ο γιος μας έκλαιγε και του έλεγε ''τι έκανες όχι γιατί γιατί???'' ήταν 2 1/2 ετών. Εγώ τον προτιμώ με μούσι γιατί χωρίς φαίνεται πολυ μικρότερος. Βέβαια θέλει περιποίηση συνέχεια ώστε να διατηρείτε καθαρό και μαλακό, και κυρίως δεν γίνεται να καπνίζεις, μετά μυρίζει πάρα πολύ.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, kotsifikos είπε:

Εμένα ο άντρας μου είναι με μούσι πολλά χρόνια, πριν γίνε μόδα δηλαδή, έχει ξυριστεί 3-4 φορές τα τελευταία 14 χρόνια. Την πρώτη φορά που το έκανε και τον είδε ο γιος μας έκλαιγε και του έλεγε ''τι έκανες όχι γιατί γιατί???'' ήταν 2 1/2 ετών. Εγώ τον προτιμώ με μούσι γιατί χωρίς φαίνεται πολυ μικρότερος. Βέβαια θέλει περιποίηση συνέχεια ώστε να διατηρείτε καθαρό και μαλακό, και κυρίως δεν γίνεται να καπνίζεις, μετά μυρίζει πάρα πολύ.

Κ εμένα από τα 9 χρόνια που είμαστε μαζί 1 μόνο φορά ξυρίστηκε για να θυμηθεί πως είναι!!!! Εμένα μου φαινόταν άλλο άτομο κ πολύ μικρούλης. Τον προτιμώ με μούσι που τον έχω συνηθίσει!! Τα παιδιά δεν τον έχουν δει ποτέ χωρίς, ευτυχώς γιατί δεν θα τον αναγνώριζαν!!!!

 

Τώρα βέβαια για να μπούμε κ στο θέμα πρέπει να τους ζητήσουμε να το ξυρίσουν κ να παίξουμε παιχνίδι ρόλων ότι είμαστε άγνωστοι μεταξύ μας!!!! :mrgreen:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...