Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Νομίζω και εγω ωσ πρώτη αντιμετώπιση ειναι η πιο σωστή , σας ευχαριστώ, ακούω τόσο διαφορετικά σχόλια  και αγχώνομαι τη Παρασκευη κυρία τυχαία στο δρόμο μου ειπε οτι έκανε εγχείρηση στη κόρησ στα 12 της χρόνια για να έχει επιτυχία επειδή εχει ολοκληρωθεί η ανάπτυξη στο μεγαλύτερο βαθμό, στο Παίδων Πεντέλης και ευτυχως είχε 100% επιτυχία

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 102
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 2/8/2019 at 2:20 ΠΜ, manoulina είπε:

Εμείς είχαμε κάνει επέμβαση στο Παίδων Πεντέλης για στραβισμό η οποία πήγε πάρα πολύ καλά και το παιδί πλέον είναι μία χαρά δεν καταλαβαίνει κανείς τίποτα

Καλησπέρα , από ποιον γιατρό έγινε η επέμβαση; 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Γειά σας!

Η μικρή μου 5,5 ετών φοράει γυαλιά λόγω μυωπίας και αστιγματισμού. Είχε διαγνωστεί με τεμπέλικο μάτι έτσι κλείναμε το" καλό". Τις τελευταίες μέρες όμως έχει αρχίσει να αλληθωριζει το τεμπέλικο μάτι. Όταν ρώτησα το γιατρό γιατι συμβαίνει αυτό,αφού κλείσαμε το μάτι κ εν τέλη έφτιαξε η οξύτητα (τώρα βλέπει και από τα 2 μάτια 10/10)μου είπε ότι και πολύ άργησε να αλληθωρισει αφού έχει τέτοια διαφορά στην μυωπία στα μάτια ( το ένα μάτι έχει 3 βαθμούς μυωπίας ενώ το άλλο καθόλου) και να συνεχίζω να της το έχω κλειστο για να μην στραβωσει κ άλλο, ωστόσο 

Εγώ βλέπω αντί να βελτιώνεται η κατάσταση με το κλείσιμο του ματιού,να χειροτερεύει,αφού μέχρι πριν 15 μέρες δν αλληθωριζε καθόλου.

Έχει τύχει σε κάποιον άλλο κάτι αντίστοιχο?

ευχαριστώ πολύ 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...