Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολόγος στο Έλενα


Recommended Posts

μενω στον κολωνο.εαν θες πες μου και για τους δυο γιατρους τα στοιχεια τους και αν ειναι θα παω και στους δυο.

 

εγω πηγαινω σε εναν που εχει γιατρειο στην Λεωφ. Βασ. Σοφιας., σταθμος μετρο Μεγαρο Μουσικης.συνεργαζεται με το Λητω. απλα καταπλικτικος. αν σε ενδιαφερει πες μου. θα σου στειλω το ΠΜ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα,

Εάν κάποια κοπέλα συνεχίζει να ενδιαφέρεται για πληροφορίες σχετικά με την κα Δημοπούλου Βικτώρια (είχα καιρό να μπω στο site κ τώρα τσεκάρισα τα μηνύματα ) ας μου στείλει μήνυμα ή pm. Η κυρία Δημοπούλου έφερε στον κόσμο το πρώτο μου παιδάκι.

Link to comment
Share on other sites

Τον Γιαλελή μου τον είχα συστήσει κι εμένα, άτομο από το ΕΛΕΝΑ, όχι άμεσα γνωστή μου. Δυστυχώς ή ευτυχώς (θα δείξει...:) ) είχα ήδη πάει στην Γεωργιάδου.

Λογικά πρέπει να δέχεται κάποιες μέρες το πρωί στο ΕΛΕΝΑ και λογικά πρέπει να ξέρουν να σου πουν από εκεί. Αλλιώς μπορείς να πάρεις τηλ. να κλείσεις μαζί του απογευματινό ραντεβού-60ευρώ (Γραμματεία Εξ. Ιατρείων (ραντεβού): 6402128, 6402180, 6402191, http://www.hospital-elena.gr/tilefona/index.html).

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=24665&highlight=%E3%E9%E1%EB%E5%EB%DE%F2&page=49 εδώ θα δεις ποιες τον έχουν γιατρό, μήπως μπορούν να σε βοηθήσουν περισσότερο.

 

 

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ,

 

τον έχω βρει και τον έχω ήδη επισκεφθεί.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!!

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ.ΕΙΝΑΙ ΝΕΟΣ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΙΜΟΣ.ΜΟΥ ΕΞΗΓΕΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΤΑΤΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟΡΙΑ ΕΧΩ ΛΟΓΙΚΗ Η ΠΑΡΑΛΟΓΗ.

ΤΟΝ ΕΠΙΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ, ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ,ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙς ΜΟΥ ΜΟΥ ΜΕΤΡΑΕΙ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ.ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ 40 ΕΥΡΩ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΩΝ ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΩ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ.ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΩ ΚΑΙ ΒΑΣΙΖΟΜΑΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ.

ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΩ.ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

eQMGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ,

 

τον έχω βρει και τον έχω ήδη επισκεφθεί.

 

και πώς σου φάνηκε τελικά;

Το παιδί μπαίνει στη ζωή σου & κάνει τόση φασαρία, που δεν αντέχεις.

Το παιδί φεύγει και αφήνει τόση ησυχία, που νομίζεις θα τρελαθείς.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Είμαι νέα στο φόρουμ και θα ήθελα την βοήθειά σας! Ψάχνω για γιατρό στο Έλενα και θα ήθελα την γνώμη σας!!!!

Έχω προς το παρόν υπόψη μου τον κ. Γιαλέλη (ή Γιαλελή;...),τον κ. Καπελάκη, την κα Κωνσταντινίδου και την κα Καργάκου.

Αν έχετε προσωπική εμπειρία, θα με βοηθούσε πολύ η γνώμη σας...

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!!

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ.ΕΙΝΑΙ ΝΕΟΣ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΙΜΟΣ.ΜΟΥ ΕΞΗΓΕΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΤΑΤΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟΡΙΑ ΕΧΩ ΛΟΓΙΚΗ Η ΠΑΡΑΛΟΓΗ.

ΤΟΝ ΕΠΙΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ, ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ,ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙς ΜΟΥ ΜΟΥ ΜΕΤΡΑΕΙ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ.ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ 40 ΕΥΡΩ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΩΝ ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΩ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ.ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΩ ΚΑΙ ΒΑΣΙΖΟΜΑΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ.

ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΩ.ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

 

 

Γεια σου ERIANTON

Με ενδιαφέρει πολύ ο γιατρός σου, όπως τον περιγράφεις! Είναι πολύ σημαντικό να ξέρεις ότι αν τύχει κάτι έχεις έναν άνθρωπο που σε ξέρει και σε θυμάται για να απευθυνθείς... Πως τον λένε;

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ! ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΔΩ! ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 4 ΜΗΝΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ "ΜΗΤΕΡΑ" ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΕΚΕΙ. ΕΤΣΙ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΥΤΕ ΣΕ ΠΟΙΟ ΟΥΤΕ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ. ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΗ. ΚΑΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ........... :roll::?: ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!! :P

 

Γεια σου tweety_mika. Εγώ γέννησα στο ''ΕΛΕΝΑ". Αν θέλεις μπορώ να σου συστήσω το γιατρό μου.

[IMG]http://lbym.lilypie.com/Suo4p2.png[/IMG]
[IMG]http://lb4m.lilypie.com/5wubp2.png[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!!

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ.ΕΙΝΑΙ ΝΕΟΣ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΙΜΟΣ.ΜΟΥ ΕΞΗΓΕΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΤΑΤΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟΡΙΑ ΕΧΩ ΛΟΓΙΚΗ Η ΠΑΡΑΛΟΓΗ.

ΤΟΝ ΕΠΙΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ, ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ,ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙς ΜΟΥ ΜΟΥ ΜΕΤΡΑΕΙ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ.ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ 40 ΕΥΡΩ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΩΝ ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΩ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ.ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΩ ΚΑΙ ΒΑΣΙΖΟΜΑΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ.

ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΩ.ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

eQMGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα! Είμαι νέα στο φόρουμ και θα ήθελα την βοήθειά σας! Ψάχνω για γιατρό στο Έλενα και θα ήθελα την γνώμη σας!!!!

Έχω προς το παρόν υπόψη μου τον κ. Γιαλέλη (ή Γιαλελή;...),τον κ. Καπελάκη, την κα Κωνσταντινίδου και την κα Καργάκου.

Αν έχετε προσωπική εμπειρία, θα με βοηθούσε πολύ η γνώμη σας...

Ευχαριστώ

 

 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.

ΣΟΥ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ

eQMGp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΝ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ, Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ. ΙΑΤΡΕΙΟ ΕΧΕΙ ΣΤΗ Β.ΣΟΦΙΑΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΑΜΕΡ. ΠΡΕΣΒΕΙΑ. ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 15 ΜΕΡΕΣ... ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ PM...

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι οι περισσοτερες εδω μεσα εχουμε να πουμε καλα λογια για τους γιατρους μας (με εξαιρεσεις παντα φυσικα).

Κ εγω τον δικο μου τον θεωρω πολυ καλο, εχει ιατρειο στους Αμπελοκηπους κοντα στο σταθμο του Μετρο κ ξεγενναει στο Μητερα κ στο Αττικο. Αν ενδιαφερεσε πες μου να σου στειλω πμ τα στοιχεια.

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

μαλλον πρεπει να εχω τον ιδιο γιατρο με την dora αν ειναι στο γηπεδο στη λεωφορο αλεξανδρας.ειμαι γενικα ευχαριστημενη,απλος κατανοητος,ηρεμος,και το βασικο ηταν ολη την ωρα του τοκετου παρων χωρις μαια.αν θες σου στελνω τα στοιχεια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ERIANTON μπορείς να μου δώσεις τα στοιχεία του γιατρού σου; Είμαι κι εγώ σε φάση αναζήτησης γυναικολόγου και θα προτιμούσα κάποιον που να ξεγεννάει στο Έλενα, με τα χαρακτηριστικά που περιγράφεις, να είναι δηλ. συζητήσιμος και να σε κάνει να νιώθεις ασφαλής. Η ανθρώπινη πλευρά του γιατρού με ενδιαφέρει εξίσου με την επιστημονική. Είμαι ψιλοπελαγωμένη, οπότε όποια άλλη κοπέλα μπορεί να μου κάνει κάποια σύσταση θα με βοηθήσει πάρα πολύ.

8R4Vp3.png
Link to comment
Share on other sites

ERIANTON μπορείς να μου δώσεις τα στοιχεία του γιατρού σου; Είμαι κι εγώ σε φάση αναζήτησης γυναικολόγου και θα προτιμούσα κάποιον που να ξεγεννάει στο Έλενα, με τα χαρακτηριστικά που περιγράφεις, να είναι δηλ. συζητήσιμος και να σε κάνει να νιώθεις ασφαλής. Η ανθρώπινη πλευρά του γιατρού με ενδιαφέρει εξίσου με την επιστημονική. Είμαι ψιλοπελαγωμένη, οπότε όποια άλλη κοπέλα μπορεί να μου κάνει κάποια σύσταση θα με βοηθήσει πάρα πολύ.

Γεια σου γεννησα πριν 7 μηνες στο ελενας κ ολα πηγαν μια χαρα. Ο γιατρος μου ηταν πολυ καλος κ ειμαι πολυ ευχαριστημενη μαζι του. Ο ιδιος γιατρος εχει ξεγενησει τη μητερα μου και τη θεια μου. Το ονομα του ειναι Δρίτσας και ειναι καθηγητης .Σου ευχομαι ολα να σου πανε καλα.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα,

 

είμαι καινούρια στο φόρουμ και έχω μια μάλλον χαζή ερώτηση να σας κάνω.

Βλέπω ότι όσες γράφετε εδώ είστε ήδη έγκυες, και αναρωτιέμαι, εγώ που δεν είμαι έγκυος (αλλά ας πούμε ότι είναι στα σχέδιά μας), μπορώ να απευθυνθώ σε γυναικολόγο του Έλενα αντί να πηγαίνω στον ιδιώτη που πήγαινα μέχρι τώρα (και που συνεργάζεται με το Μητέρα...) για τις συνηθισμένες επισκέψεις?

Άλλη ερώτηση, στα απογευματινά ραντεβού που είδα ότι κάνουν, οι ασφαλισμένοι στο Δημόσιο καλύπτονται ή πληρώνουν?

Ξερει καμιά σας κάποιον από τους γιατρούς του Ελενα που να έχουν και εξωτερικό ιατρείο?

Χίλια ευχαριστώ και καλή λευτεριά σε όλες!

Link to comment
Share on other sites

1. εννοείται πως μπορείς να βλέπεις γιατρό στα απογευματινά ιατρεία όπως βλέπεις τον ιδιώτη

2. πληρώνεις κανονικά, ΄κανένα ταμείο δεν πληρώνει το κόστος των απογευματινών ιατρείων

3. δε νομίζω πως υπάρχει γιατρός δημόσιου μαιευτηρίου που έχει ιατρείο έξω πλην των πανεπιστημιακών που θα βρεις στο αρεταίειο και στο αττικό

4599150571.png6def44b14c.png

Link to comment
Share on other sites

1. εννοείται πως μπορείς να βλέπεις γιατρό στα απογευματινά ιατρεία όπως βλέπεις τον ιδιώτη

2. πληρώνεις κανονικά, ΄κανένα ταμείο δεν πληρώνει το κόστος των απογευματινών ιατρείων

3. δε νομίζω πως υπάρχει γιατρός δημόσιου μαιευτηρίου που έχει ιατρείο έξω πλην των πανεπιστημιακών που θα βρεις στο αρεταίειο και στο αττικό

 

Δημητρα να σε διορθωσω το δικο μου ταμειο μου καλυπτει κανονικα τις απογευματινες επισκεψεις...Μου δινει μεχρι και 60 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Δημητρα να σε διορθωσω το δικο μου ταμειο μου καλυπτει κανονικα τις απογευματινες επισκεψεις...Μου δινει μεχρι και 60 ευρω.

 

 

Να σε ρωτήσω τι ταμείο έχεις; Μήπως ΤΣΜΕΔΕ; Εγώ αυτό έχω κι θεωρείται από τα καλά, αλλά δεν ξέρω λεπτομέριες...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Είμαι κι εγώ καινούργια στο φόρουμ και μόλις πριν 3 μέρες έμαθα (από τεστ) ότι είμαι έγκυος. Θα ήθελα να βρώ έναν γυναικολόγο στο ΕΛΕΝΑ γιατί έχω ακούσει ότι πρόκειται για καλό δημόσιο νοσοκομείο αλλά και για οικονομικούς λόγους. Επειδή είμαι 40 χρονών και με κάποιες χρόνιες ασθένειες ψάχνω για κάποιον που θα μπορούσε να αναλάβει μια κύηση "υψηλού κινδύνου" σαν τη δική μου. Αν μπορείς ERIANTON να μου στείλεις ένα ΠΜ με τα στοιχεία του γιατρού σου θα το εκτιμούσα πολύ. Σας ευχαριστώ, κι απο ότι φαίνεται θα μου φανεί πολύ χρήσιμο το φόρουμ σας.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...