Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

On 11/27/2021 at 6:00 PM, μαγιοπουλας said:

Εμένα μου ήρθαν τα χριστουγεννιατικα σαπουναλια.ειναι μέσα σε κουτί κ εχουν αφιέρωση ξεχωριστή σε κάθε δασκάλα με το ονόμα της.θα τα βάλουμε σε χριστουγεννιατικα τσαντάκια με αυτά πουωεφτιαξε κ θα τα προσφέρει.ελπθζω ότι δεν θα τα μπερδέψει γιατί θα διαλεξειβεκεινηβτα σανουλακια που θα μπουν.Σκεφτομσι να τα δώσει νωρίτερα μην τυχόν κ κλεισουν τα σχολεία.

 

Φοβερή και πρωτότυπη η ιδέα σου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 157
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

50 minutes ago, kotsifikos said:

Φοβερή και πρωτότυπη η ιδέα σου!!!

Επειδή τα είδα σε φωτο, είναι ακόμη πιο ωραία στην πραγματικότητα  απ'ότι ακούγονται! Κάνουν φοβερή δουλειά !

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Yovanna said:

Επειδή τα είδα σε φωτο, είναι ακόμη πιο ωραία στην πραγματικότητα  απ'ότι ακούγονται! Κάνουν φοβερή δουλειά !

Φαντάζομαι!! Δεν είναι μόνο κάτι συμβολικό, είναι κάτι για το οποίο ο άνθρωπος που το προσφέρει ασχολήθηκε ουσιαστικά!! @μαγιοπουλας ειλικρινά κάθε φορά που περιγράφεις σχετικά  πράγματα (τα δώρα για το πάρτυ, τα σαπουνάκια τώρα) εντυπωσιάζομαι από τις ιδέες σου!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , kotsifikos είπε:

Φαντάζομαι!! Δεν είναι μόνο κάτι συμβολικό, είναι κάτι για το οποίο ο άνθρωπος που το προσφέρει ασχολήθηκε ουσιαστικά!! @μαγιοπουλας ειλικρινά κάθε φορά που περιγράφεις σχετικά  πράγματα (τα δώρα για το πάρτυ, τα σαπουνάκια τώρα) εντυπωσιάζομαι από τις ιδέες σου!!

Α! Ευχαριστώ πολύ! Θυμάσαι στον  Γάμο αλλά ελληνικα όπου η μία ελεγε στην άλλη για τον άντρα  της,καντόν  να νομίζει ότι είναι δική του ιδέα?Κάτι τέτοιο.Δεν ειναο δικές μου ιδέες.Απκα την βρήκα τυχαία από διαφήμιση την κοπέλα στο fb εδω και τρία χρόνια.Κοβει ομως το μάτι μου κ συνδιαζω.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, μαγιοπουλας said:

Α! Ευχαριστώ πολύ! Θυμάσαι στον  Γάμο αλλά ελληνικα όπου η μία ελεγε στην άλλη για τον άντρα  της,καντόν  να νομίζει ότι είναι δική του ιδέα?Κάτι τέτοιο.Δεν ειναο δικές μου ιδέες.Απκα την βρήκα τυχαία από διαφήμιση την κοπέλα στο fb εδω και τρία χρόνια.Κοβει ομως το μάτι μου κ συνδιαζω.

Δική σου ιδέα είναι όμως το να προσφέρεις κάτι  ωραίο που είδες. Αυτό είναι που έχει σημασία.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όλοι οι δάσκαλοι συγγένειες που εχω στην πρωτοβάθμια, γεμιζουν δώρα Χριστούγεννα, Πάσχα ή καλοκαίρι. Το ίδιο σκοπεύω να κάνω και εγώ με τη δασκάλα της κόρης μου, στις άλλες δασκάλες που έχει ίσως ένα μικρό χειροποίητο κόσμημα μαζί με κάποιο χειροποίητο χριστουγεννιατικο γλύκισμα (πχ κάθε χρονιά φτιάχνουμε μπισκότα σε ειδικές εορτινες συσκευασίες, που είναι εφαμιλλα ζαχαροπλαστειου). 

 

Βασικά, πότε κλείνουν τα δημοτικά γιατί έχω χάσει επαφή; 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vtgian said:

Όλοι οι δάσκαλοι συγγένειες που εχω στην πρωτοβάθμια, γεμιζουν δώρα Χριστούγεννα, Πάσχα ή καλοκαίρι. Το ίδιο σκοπεύω να κάνω και εγώ με τη δασκάλα της κόρης μου, στις άλλες δασκάλες που έχει ίσως ένα μικρό χειροποίητο κόσμημα μαζί με κάποιο χειροποίητο χριστουγεννιατικο γλύκισμα (πχ κάθε χρονιά φτιάχνουμε μπισκότα σε ειδικές εορτινες συσκευασίες, που είναι εφαμιλλα ζαχαροπλαστειου). 

 

Βασικά, πότε κλείνουν τα δημοτικά γιατί έχω χάσει επαφή; 

Και εγώ γέμιζα παλιά που δίδασκα σε 2-3-φροντιστήρια + ιδιαίτερα + τα ενδοεπιχειρησιακά που έκανα τα πρωινά. Τα αγαπημένα μου τα Χριστούγεννα, ήταν τα χριστουγεννιάτικα διακοσμητικά! Και τα γλυκά φυσικά! Βέβαια, ενίοτε, από ενήλικες μαθητές μου , στελέχη σε μεγάλες εταιρίες όπου δίδασκα, έχω λάβει πολύ καλά δώρα!

Link to comment
Share on other sites

μεταφέρθηκαν κάποιες δημοσιεύσεις στο θέμα  https://parents.org.gr/forum/topic/91310-koronoios-kai-proliptika-metra/ γιατί εδώ ήταν off topic  

Καλημέρα!

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...