Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ που, τι προτείνετε?


Recommended Posts

Ας γράψω και εδώ... Ο αγαπημένος μας προορισμός και με παιδιά ήταν Μύκονος, αλλά φέτος είναι απλησίαστη! Κατά τα άλλα και φέτος θα ακουμε για κρίση...

 

Κανένα άλλο μέρος που τα παιδιά (όχι μωρά πια) θα μπορούν να βρουν κάποιες παρέες, αλλά να μην είναι τελείως οικογενεικά; Καμιά ιδέα; Και που να μην είναι απλησίαστα...

 

Η Νάξος είναι πολύ οικογενειακή; Έχει κρύα νερά; Η Ρόδος έχει κάτι καινούργιο για παιδιά σε σχέση με 6 χρόνια πριν; Νεροτσουλήθρες; Η Λευκάδα είναι πολύ ήσυχο μέρος; Έχει κάτι για παιδιά; Η Ζάκυνθος λέει κάτι; Η Μήλος είναι μόνο για ζευγάρια;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 529
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Η Νάξος είναι και οικογενειακή και νεανική. Δηλαδή σίγουρα περνάνε καλά και μικρά παιδιά και προέφηβοι/έφηβοι. έχει απίστευτα νερά, αλλά ναι ήταν κρύα. για τα γούστα και τις αντοχές μου ήταν πολύ κρύα.

 

Η Μήλος είναι ζευγαρονήσι τελεία και παύλα.

 

εμένα μου αρέσει πολύ και το Πήλιο η πλευρά προς Αιγαίο. μπορείς να συνδυάσεις θάλασσα και βουνό και κάνεις απίστευτες πεζοπορείες, εξερευνήσεις με λίγο μεγαλύτερα παιδιά. έχει και τον οδοντωτό.

Link to comment
Share on other sites

Ας γράψω και εδώ... Ο αγαπημένος μας προορισμός και με παιδιά ήταν Μύκονος, αλλά φέτος είναι απλησίαστη! Κατά τα άλλα και φέτος θα ακουμε για κρίση...

 

Κανένα άλλο μέρος που τα παιδιά (όχι μωρά πια) θα μπορούν να βρουν κάποιες παρέες, αλλά να μην είναι τελείως οικογενεικά; Καμιά ιδέα; Και που να μην είναι απλησίαστα...

 

Η Νάξος είναι πολύ οικογενειακή; Έχει κρύα νερά; Η Ρόδος έχει κάτι καινούργιο για παιδιά σε σχέση με 6 χρόνια πριν; Νεροτσουλήθρες; Η Λευκάδα είναι πολύ ήσυχο μέρος; Έχει κάτι για παιδιά; Η Ζάκυνθος λέει κάτι; Η Μήλος είναι μόνο για ζευγάρια;

 

Οντως η μυκονος ειναι φοβερο νησι γιατι προσωπικα για μενα τα συνδυαζει ολα.απο πληρη ησυχια μεχρι νταβαντουρι.εχω να παω βεβαια 5 χρονια γιατι τα οικονομκα δε το επιτρεπουνε αλλα επειδη εχω παει ναξο θα σου πω οτι οχι δεν ειναι εντελως οικογενειακα.βεβαια εγω δεν ειχα παιδακι τοτε αλλα σιγουρα ηταν φανταστικα.εχει ησυχια και φασαρια.εμενα τα νερα μου φανηκαν μια χαρα.στην παραλια της αγιας αννας εχει και φοβερο μπιτςμπαρ.εμεις εκει ημασταν ολοι μερα αλλα και παιδακι που εχω τωρα ανετα θα ξαναπηγαινα ναξο(να μη πω για μυκονο γιατι ειναι οντως ακριβη)σαφεστατα υπαρχουν και αλλα μερη γιατι και σε εμας δεν μας αρεσει το πολυ οικογενειακο-πολυ ησυχια οπως ειναι και τα συβοτα και η ανδρος πολυ ωραια

Link to comment
Share on other sites

Ναι, κάτι τετοιο ψάχνουμε στην ουσία. Ένα στέκι στην παραλία να μπορούμε να περάσουμε όλη μέρα και κάτι να υπάρχει το βράδυ για βόλτα. Ευχαριστώ!

 

Βεβαίως ακομα δεν έχουμε καταλήξει και κάθε ιδέα ευπρόσδεκτη. Μου αρέσει να ψάχνω, το ψάξιμο έχει και αυτό τη γοητεία του.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εχουμε καταγωγη να σας δωσω μερικες πληροφοριες για βοηθεια. Athina πιο πολυ σας ταιριαζει η Ανδρος.

 

Ναξος ειναι χαλια, συγνωμη για οσες τους αρεσει, η Χωρα ειναι ολο τσιμεντο, απογοητευση αν εχεις παει Μυκονο-Παρο-Σιφνο κλπ που ειναι τοσο μα τοσο γραφικα, το φαγητο χαλια, η παραλια ειναι μια στην Αγ Αννα για παιδια γιατι για να πας στην αλλη πλευρα ξερνας σε στροφες και δεν αξιζει και πολυ, και η παραπανω παραλια ειναι γεματη κοσμο και παγωμενο νερο.

 

Μηλος για ζευγαρια. Συμφωνω. Καλο φαγητο ωστοσο. Καλες παραλιες αλλα ταλαιπωρια για οικογενεια.

 

Μυκονος τελεια και γινεται και με παιδια, αλλα ειναι ακριβα και το νησι εχει μονο ενα αλλα μεγαλο προβλημα: δεν παραγει, ολα τα εισαγει απο αλλου ακομα και ντοπια υποτιθεται προιοντα. Εχω γνωστο που εργαζεται σε πανακριβο εστιατοριο εκει και μου ελεγε οτι οι ντοματες τους ειναι περσινες απο καταψυκτη! Οποτε για νεους ειναι σουπερ αλλα τα παιδια μου δεν ξερω αν θελω να τα παω εκει-και για αλλους λογους εχω δει διαφορα ακομα και μερα μεσημερι.

 

Ανδρο εχουμε παει και περασαμε πολυ καλα. Οι παραλιες ειναι πολυ καλες κοντα στο Μπατσι για οικογενεια. Τα δωματια πολυ προσεγμενα. Το φαγητο καλο. Νυχτερινη ζωη δεν ειναι Μυκονος με τιποτα, αλλα μια βολτα την κανεις.

 

Τηνο εχουμε επισης παει, αλλα η Χωρα περα απο την εκκλησια που ειναι φυσικα απιστευτο μερος να επισκευθεις, δεν λεει. Οι παραλιες της ειναι βρωμικες γιατι δεν εχουν βιολογικο καθαρισμο. Το φαγητο ομως καλο.

 

Αν θελετε και για αλλα κυκλαδονησια σας λεω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλησπερα , λεμε να παμε φετος διακοπες με τα τρια μας παιδια 9 , 7 και 6 χρονων αλλα ομως δεν εχουμε αυτοκινητο ,οποτε πιστευουμε οτι θα ητανε καλο να βρουμε ενα ξενοδοχειο τυπου all inclusive , εχετε να μας προτεινετε κατι; ευχαριστω:-P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
καλησπερα , λεμε να παμε φετος διακοπες με τα τρια μας παιδια 9 , 7 και 6 χρονων αλλα ομως δεν εχουμε αυτοκινητο ,οποτε πιστευουμε οτι θα ητανε καλο να βρουμε ενα ξενοδοχειο τυπου all inclusive , εχετε να μας προτεινετε κατι; ευχαριστω:-P

πολύ καλά λόγια έχω ακούσει για τα grecotel στη λακόπετρα

 

iTLNp3.pnguQzNp3.png

 

If my heart can become pure and simple, like that of a child, I think there probably can be no greater happiness than this. -- Kitaro Nishida

Link to comment
Share on other sites

πολύ καλά λόγια έχω ακούσει για τα grecotel στη λακόπετρα

Μια φίλη μου πήγε για Πάσχα στο Olympia Resort στην Κυλλήνη. Οπως & το Λακόπετρα είναι επίσης πολύ καλά.... αλλά πολύ ακριβά από 110?/άτομο/ημέρα... :confused::rolleyes::confused::( & όμως ήταν φουλ ...!!!!!:roll: :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Θα διαφωνησω για την Τηνο. Αν μεινεις μερικες μερες και γυρισεις το νησι, θα αλλαξεις τελειως γνωμη.

Εγω πηγαινω καθε χρονο για 10 χρονια. Το εχω αγαπησει πολυ, το βραδυ ειναι πολυ ωραια η χωρα, με τα στενα σοκακια και τα μαγαζακια της, με το λιμανι οπου ειναι μια σουπερ βολτα για οικογενειες γιατι μετα τις οκτω απαγορευεται να κυκλοφορει αποιοδηποτε αυτοκινητο, οποτε γεμιζει οικογενειες με ποδηλατα, πατινια, καροτσια κλπ, με παιδικες χαρες (που δεν βρισκεις σε ολα τα νησια), με τα απιστευτα χωριουδακια που ειναι με κλασσικα ασπρα σπιτακια, ορεινα ή παραθαλλάσια, με τα μικρα ταβερνακια με καλο φαγητο σε καθε χωριο, με παραλιες οπως η κολυμπηθρα, ο αι γιαννης πορτο, το λαουτι, αγ σωστης, παραλια γιαννακη, καλυβια, κιονια, υστερνια κλπ.

Προσωπικα, ναι, προτιμω τις παραλιες της Παρου, αλλα και της Τηνου ειναι παρα πολυ καλες και καθαρες. Και οι τιμες στα σουπερ μαρκετ πολυ καλυτερες στην Τηνο, απλα γιατι βρισκεις πολυ ευκολοτερα επωνυμο σουπερ μαρκετ ή και ντοπιο μεγαλο με εξισου καλες τιμες. Επισης η ποιοτητα φαγητου στις ταβερνες στα χωριουδακια σταθερη για πολλα χρονια, ειναι οικογενειακες και δεν ρισκαρουν την ποιοτητα τους.

Οι περισσοτεροι γνωστοι μας που τους εχουμε πει για την Τηνο, και πηγαν εμειναν πολυ ευχαριστημενοι απο το νησι και τις διακοπες τους. Προσωπικα πιστευω οτι ειναι δυσφυμισμενο νησι απο οσους πηγαινουν πολυ βιαστικα για ταμα μονο και μενουν μονο λιγες ωρες στο λιμανι.

Link to comment
Share on other sites

Θα διαφωνησω για την Τηνο. Αν μεινεις μερικες μερες και γυρισεις το νησι, θα αλλαξεις τελειως γνωμη.

Εγω πηγαινω καθε χρονο για 10 χρονια. Το εχω αγαπησει πολυ, το βραδυ ειναι πολυ ωραια η χωρα, με τα στενα σοκακια και τα μαγαζακια της, με το λιμανι οπου ειναι μια σουπερ βολτα για οικογενειες γιατι μετα τις οκτω απαγορευεται να κυκλοφορει αποιοδηποτε αυτοκινητο, οποτε γεμιζει οικογενειες με ποδηλατα, πατινια, καροτσια κλπ, με παιδικες χαρες (που δεν βρισκεις σε ολα τα νησια), με τα απιστευτα χωριουδακια που ειναι με κλασσικα ασπρα σπιτακια, ορεινα ή παραθαλλάσια, με τα μικρα ταβερνακια με καλο φαγητο σε καθε χωριο, με παραλιες οπως η κολυμπηθρα, ο αι γιαννης πορτο, το λαουτι, αγ σωστης, παραλια γιαννακη, καλυβια, κιονια, υστερνια κλπ.

Προσωπικα, ναι, προτιμω τις παραλιες της Παρου, αλλα και της Τηνου ειναι παρα πολυ καλες και καθαρες. Και οι τιμες στα σουπερ μαρκετ πολυ καλυτερες στην Τηνο, απλα γιατι βρισκεις πολυ ευκολοτερα επωνυμο σουπερ μαρκετ ή και ντοπιο μεγαλο με εξισου καλες τιμες. Επισης η ποιοτητα φαγητου στις ταβερνες στα χωριουδακια σταθερη για πολλα χρονια, ειναι οικογενειακες και δεν ρισκαρουν την ποιοτητα τους.

Οι περισσοτεροι γνωστοι μας που τους εχουμε πει για την Τηνο, και πηγαν εμειναν πολυ ευχαριστημενοι απο το νησι και τις διακοπες τους. Προσωπικα πιστευω οτι ειναι δυσφυμισμενο νησι απο οσους πηγαινουν πολυ βιαστικα για ταμα μονο και μενουν μονο λιγες ωρες στο λιμανι.

 

 

Αν μιλας για εμενα, δεν εχω παει μονο στο λιμανι, εχω μεινει εκει για μερες, ουκ ολιγες φορες, και το εχω γυρισει.

Οπωσδηποτε, ειναι και θεμα γουστου. Δηλαδη στο αν σου αρεσει εσενα η Χωρα και εμενα οχι, αυτο ειναι θεμα του τι αρεσει στον καθενα. Πχ και το Τολο πρεπει να αρεσει σε πολυ κοσμο, αλλιως δεν θα ηταν γεματο, εμεις με το που πηγαμε κατσαμε με το ζορι μια μερα και φυγαμε απογοητευμενοι. Εμενα πχ μου αρεσουν πιο ατμοσφαιρικες Χωρες, οπως της Σαντορινης, της Παρου, της Μυκονου, της Σιφνου.

Ομως θα σταθω στο κομματι το αντικειμενικο, τις θαλασσες. Τα Κιονια μου φαινονται σαν να πηγαινω στο Ματι ή τη Ραφήνα. Πηγαμε επισης μια δυο φορες στην κατα τ αλλα ομορφη παραλια του Αγιου Ιωαννη. Βρωμουσε σαν βοθρος! Μας εξηγησαν οτι οντως, αδειαζουν τα λυμματα στη θαλασσα εκει, γιατι δεν εχει βιολογικο καθαρισμο. Μου λεει ο αντρας μου "τοτε γιατι πληρωνω εδω και δεν πηγαμε στη Λουτσα;" και δικιο ειχε! Δεν θα ξεσπιτωθω εγω να πληρωνω, για να κολυμπαω στα σκ@@...

Εννοειται ομως οτι θα ξαναπαμε, για να προσκυνησουμε μονο ομως αυτη τη φορα. Και ενα φαγητο στο μικρο καραβι ή στη Μπουρου, ενα γλυκο Μεσκλιες ειναι αρκετα, για εκδρομη ειναι τελεια. Διαφωνω λοιπον μαζι σου, ισα ισα που το νησι προσφερεται για εκδρομες περισσοτερο κ οχι για διακοπες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μια φίλη μου πήγε για Πάσχα στο Olympia Resort στην Κυλλήνη. Οπως & το Λακόπετρα είναι επίσης πολύ καλά.... αλλά πολύ ακριβά από 110?/άτομο/ημέρα... :confused::rolleyes::confused::( & όμως ήταν φουλ ...!!!!!:roll: :roll: :roll:

 

Σου είπε η φίλη σου ότι πλήρωνε αυτό το ποσό για κάθε άτομο??? Γιατι εμενα μου έχουν πει ότι πλήρωναν τόσο για δύο άτομα κ δύο παιδιά, με όλα τα φαγητά, και ποτά μέσα... που αν τα συγκρίνω με αυτα που χαλάω αν πάω σε απλό ξενοδοχείο ή δωμάτια κ τρώω έξω, ή μαγειρεύω, αγοράζω καφέδες , παγωτά, μπύρες κ τέτοια συν την κούραση της ετοιμασίας του φαγητού, δεν μου φαίνεται πιο ακριβό. Και επίσης μου είπαν ότι έχει πολλες δραστηριοτητες για τα παιδιά.

 

iTLNp3.pnguQzNp3.png

 

If my heart can become pure and simple, like that of a child, I think there probably can be no greater happiness than this. -- Kitaro Nishida

Link to comment
Share on other sites

Σου είπε η φίλη σου ότι πλήρωνε αυτό το ποσό για κάθε άτομο??? Γιατι εμενα μου έχουν πει ότι πλήρωναν τόσο για δύο άτομα κ δύο παιδιά, με όλα τα φαγητά, και ποτά μέσα... που αν τα συγκρίνω με αυτα που χαλάω αν πάω σε απλό ξενοδοχείο ή δωμάτια κ τρώω έξω, ή μαγειρεύω, αγοράζω καφέδες , παγωτά, μπύρες κ τέτοια συν την κούραση της ετοιμασίας του φαγητού, δεν μου φαίνεται πιο ακριβό. Και επίσης μου είπαν ότι έχει πολλες δραστηριοτητες για τα παιδιά.

 

Μα το γράφει & στις τελευταίες σελ.των περιδικών για tv.,σαν ΠΡΟΣΦΟΡΑ!!!!τα παιδιά πάντα είναι δωρεάν στα all inclusive resosrts...κανείς δεν αμφισβητεί το ότι είναι υπέροχα & για τα παιδιά & για εμάς. Προσωπικά θα έδινα αυτά τα λεφτά να ταξίδευα στο εξωτερικό παρά να κλειστούμε σε ένα καλό ξεν/είο με πισίνες...άποψή μου...:)

Link to comment
Share on other sites

Μα το γράφει & στις τελευταίες σελ.των περιδικών για tv.,σαν ΠΡΟΣΦΟΡΑ!!!!τα παιδιά πάντα είναι δωρεάν στα all inclusive resosrts...κανείς δεν αμφισβητεί το ότι είναι υπέροχα & για τα παιδιά & για εμάς. Προσωπικά θα έδινα αυτά τα λεφτά να ταξίδευα στο εξωτερικό παρά να κλειστούμε σε ένα καλό ξεν/είο με πισίνες...άποψή μου...:)

 

το έχω δει κ στο σαιτ ότι το γράφουν έτσι αλλα δεν είναι κατά ατομο η τιμή. Εγω το συγκρινω σαν χρήματα μόνο με απλό ξενοδοχείο ή ενοικιαζόμενα δωμάτια, στην Ελλάδα πάντα, δεν έκανα σύγκριση ούτε με εξωτερικό΄, ούτε με άλλου είδους διακοπές , αν και ουτε εμενα προσωπικα δεν μου αρεσει αυτο το στυλ των ξενοδοχειων, ουτε εχω παει ποτε ως τωρα, μου φαινεται πως με δυο παιδια 5 και 3 ετων ειναι το μονο μερος που θα μπορεσω να ξεκουραστω απο την αποψη οτι δεν θα κανω απολύτως τίποτα!

 

iTLNp3.pnguQzNp3.png

 

If my heart can become pure and simple, like that of a child, I think there probably can be no greater happiness than this. -- Kitaro Nishida

Link to comment
Share on other sites

το έχω δει κ στο σαιτ ότι το γράφουν έτσι αλλα δεν είναι κατά ατομο η τιμή. Εγω το συγκρινω σαν χρήματα μόνο με απλό ξενοδοχείο ή ενοικιαζόμενα δωμάτια, στην Ελλάδα πάντα, δεν έκανα σύγκριση ούτε με εξωτερικό΄, ούτε με άλλου είδους διακοπές , αν και ουτε εμενα προσωπικα δεν μου αρεσει αυτο το στυλ των ξενοδοχειων, ουτε εχω παει ποτε ως τωρα, μου φαινεται πως με δυο παιδια 5 και 3 ετων ειναι το μονο μερος που θα μπορεσω να ξεκουραστω απο την αποψη οτι δεν θα κανω απολύτως τίποτα!

Εγώ έχω πάει 2 νύχτες πριν 5 χρόνια, περάσαμε πολύ ωραία,αλλά γυρίσαμε 3 κιλά ο καθένας παραπάνω γιατί παρασύρεσαι...& για να δικαιολογήσουν τα λεφτά που δίνεις, από το πρωί μεχρι το βράδυ τρως. Εχει ωραία show, αλλά δεν βλέπεις τίποτα έξω από το ξεν.....αυτός είναι & ο σκοπός τους...να σε κρατήσουν μέσα. Για τους καιρούς που ζούμε πιστεύω ότι τα λεφτά είναι πολλά. Το ότι χαλαρωνεις & ξεκουράζεσαι...εννοείται!!

Link to comment
Share on other sites

Εχει σημασια σε τι "φαση" εισαι!

Ειχαμε παει στο Ολυμπια στη Κυλληνη, οταν ειχα σχεδον νεογεννητο το μωρο και τη μεγαλη μαζι μας. Ηταν ο,τι επρεπε, γιατι πουθενα αλλου δεν θα τα ειχαμε φερει βολτα. Ηταν τελειο. Ξεκουραστηκα και οσο και να εκανε, χαλαλι!!

Εξωτερικο τρελλαινομαι αλλα στην κατασταση μας, ηταν απαγορευτικο γιατι μου αρεσει και με παιδια αλλα οχι με νεογεννητο-το κανουν οι ξενες το ξερω, αλλα εγω προτιμω να εχει ξεπεταχτει λιγο οσες φορες το εκανα κουραστηκα πολυ....

Οπωσδηποτε, αν ειμασταν μονοι το ζευγαρι ή μεγαλα τα παιδια, τα ιδια λεφτα στο εξωτερικο ή σε αλλο προορισμο να γυρναμε ολη μερα θα προτιμουσαμε, 1000%

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

καλησπερα κοριτσια

τη βοηθεια σας και τη γνωμη σας για παρο

λεμε για ιουλη οι 3 μας με τη μικρη(4 σχεδον)

διαβασα πιο πανω οτι εχει ζεστες θαλασσες

γιατι περυσι 3 χρονια ζακυνθο και καλαματα ηταν ζεστες και τελειες

Κανείς δεν μπορεί να μας κάνει να αισθανόμαστε

κατώτεροι χωρίς την άδεια μας Eleanor Roosevelt

 

Πες μου κάτι, θα το ξεχάσω,δείξε μου κάτι, μπορεί να μην το θυμηθώ,Βάλε με να κάνω κάτι, θα το καταλάβω Ρητό, ιθαγενών της Αμερικής

Link to comment
Share on other sites

εχετε καμια εμπειρια απο διακοπες στη Σκιάθο?

 

Η Σκιάθος είναι ιδανική για διακοπες με μικρα παιδια(βασικά για ολα τα γουστα ειναι αυτο το νησι!)Πολύ ωραιες θαλασσες και παραλίες. βολτες στη χωρα και ωραία μέρη για φαγητο...Νομιζω ειναι πολυ καλη επιλογη...

hfYup2.pngnHCVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Η Σκιάθος είναι ιδανική για διακοπες με μικρα παιδια(βασικά για ολα τα γουστα ειναι αυτο το νησι!)Πολύ ωραιες θαλασσες και παραλίες. βολτες στη χωρα και ωραία μέρη για φαγητο...Νομιζω ειναι πολυ καλη επιλογη...

Είχαμε πάει πέρυσι Σκιάθο, αλλά & παληότερα. Τέλειες παραλίες αλλά πολύ ακριβό νησί!!! :confused: :confused: :shock:

Link to comment
Share on other sites

Σκιάθος πήγα πέρυσι. Πολύ ωραίες παραλίες όντως αλλά τι να το κάνεις όταν έχει τόσο κόσμο και οι περισσότεροι είναι τουρίστες. Νομίζω ότι δεν ενδεικνύεται για οικογένειες τον Αύγουστο.Δεν μπορείς να φανταστείς πόσα topless είδαμε. Ισως τους άλλους μήνες να είναι καλύτερα. Και συμφωνώ πολύ ακριβό νησί όσον αφορά τα δωμάτια και τα ακτοπλοϊκά εισιτήρια.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...
ναι εγώ..πέρυσι το καλοκαίρι..τι θα ήθελες να μάθεις;

 

πώς ήταν, είναι οκ για διακόπες με παιδια απο άποψη θάλασσας, αποστάσεων, ποιοτητα διαμονης και φαγητού, γενικα τι ειδες θετικο κ τι αρνητικο κ ότι άλλη πληροφορια ή αξιοσημειωτο δεκτό , ευχαριστω!!!

 

iTLNp3.pnguQzNp3.png

 

If my heart can become pure and simple, like that of a child, I think there probably can be no greater happiness than this. -- Kitaro Nishida

Link to comment
Share on other sites

πώς ήταν, είναι οκ για διακόπες με παιδια απο άποψη θάλασσας, αποστάσεων, ποιοτητα διαμονης και φαγητού, γενικα τι ειδες θετικο κ τι αρνητικο κ ότι άλλη πληροφορια ή αξιοσημειωτο δεκτό , ευχαριστω!!!

 

Καλησπέρα. Και μένα θα με ενδιέφερε οποιαδήποτε πληροφορία για διακοπές στο Πήλιο. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...