Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

Ούτε λίγο άχνη γραμμουλα?

Μια ωορρηξία το μήνα λένε ότι την χάνουμε, μήπως έπεσες σ αυτόν τον μήνα?

Να πας σε γιατρό να σε δει με υπέρηχο δέκα δώδεκα μέρες μέρα την αρχή της περιόδου σου

 

Τόση γκαντεμιά πια??? Τον πρώτο μήνα που χρησιμοποίησα τα τεστ να είναι ο μήνας που δεν είχα ωορρηξία απ' όλο τον χρόνο... ΕΕΕ τι να πω.... Θα δω και τώρα που είμαι στις γόνιμες και βλέπω την άλλη βδομάδα τι θα μου πει ο γιατρός μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσάκια μου όλα καλά με τον πρώτο υπέρηχο, είδαμε σάκο (μόνο έναν Μαράκι1980 και ναι θα είμαστε μαζί εγκυούλες), είναι κανονικά ενδομήτρια κύηση και είμαι περίπου 5,5 εβδομάδων!!! Ο γιατρός ήταν πολύ ευχαριστημένος και κλείσαμε ραντεβού σε 2 εβδομάδες για να ακούσουμε καρδούλα, ελπίζω όλα να πάνε καλά για όλες μας έγκυες και μη...σας ευχαριστώ όλες πολύ για τα καλά σας λόγια και περιμένω νέα σας!!!φιλια!

 

Μπραβο βρε κοριτσι μου!!!!!!!!!ποσο συγκινητικο ε?

Που να δεις στην καρδουλα !!!!!!!!με το καλο,με το καλο!!!!!!!

💖❤❤💖Focus on Smile and Rainbow Babies;):lol:💖❤❤💖Always believe💖

💜🌹🍼🍼🌹💙👑Πριγκίπισσά μας+Πρίγκιππά μας👑

🍼Λουκουμάκια μας 🍼Ζουζουνάκια μας🍼

🍼Μελισσάκια μας 🍼Αστεράκια μας🍼

🌹Σας περιμένουμε γλυκά μας πλασματάκια!!!💜🌹🍼🍼🌹💙

Link to comment
Share on other sites

Εφοσον κανεις οτι λεει στις οδηγιες μια χαρα τα κανεις κοριτσι μου.

Λαβε υποψη σου οτι υπαρχουν καποιοι κενοι μηνες μεσα στον χρονο ,που δεν κανουμε ωορρηξια.

Οποτε μπορει να επεσες σε καποιο τετοο μηνα.

Ολα θα πανε υπεροχα ,θα το δεις!

 

Τον Ιούλιο κλείσαμε χρόνο προσπαθειών με μία παλίνδρομη πέρσι το Οκτώβρη, τέτοια εποχή ήμουν στην ανάρρωση, έχω κουραστεί να περιμένω, να προσπαθώ όλα με ρολόι και να απογοητεύομαι κάθε μήνα που έρχεται η κυρία με τα κόκκινα...

Συγνώμη αν σας κούρασα κορίτσια αλλά δεν μπορώ να τα πω στους δικούς μου γιατί στεναχωριούνται και αυτοί, οπότε από να τα κρατάω μέσα μου πάλι καλά που υπάρχουν και τα forum και τα λέμε λίγο:roll:

Link to comment
Share on other sites

Τον προηγούμενο μήνα μία μέρα μόνο είχα μία αχνή γραμμή αλλά αυτό με βάση τις οδηγίες είναι αρνητικό. Τον πήρα τηλ αλλά θα τον δω την άλλη Τετάρτη (18η μέρα:-() Δεν είχε χρόνο γι' αυτήν την εβδομάδα, δεν προνόησα και γω οπότε πάει ο μήνας. :?

 

Ρε μην πας 18η μέρα. Δεν θα δει τίποτα ο γιατρός.

Να πας μόλις σου τελειώσει η περίοδος. Τουλάχιστον να δει αν έχεις οωθηλακια ανεξάρτητα αν θα κανείς ωορηξια.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μην πας 18η μέρα. Δεν θα δει τίποτα ο γιατρός.

Να πας μόλις σου τελειώσει η περίοδος. Τουλάχιστον να δει αν έχεις οωθηλακια ανεξάρτητα αν θα κανείς ωορηξια.

 

Έτσι και αλλιώς πρέπει να πάω για τεστ παπ και υπέρηχο οπότε του είπα όποτε έχει χρόνο. Και από τον άλλον μήνα βλέπουμε για την παρακολούθηση της ωορρηξίας...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσακια μου...δυστυχως σημερα αδιαθετησα...απογοητευση οσο δεν πηγαινε,παρολο που περιμενα,καταβαθος ηλπιζα...τεσπα ξεκινα ο μηνας με τις μετρησεις θερμοκρασιας,τεστ ωορρηξιας κ.α.καμια συμβουλη??θελω να ξεχαστω πραγματικα να ηρεμησω!!δεν αντεχω..φιλια!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια μου...δυστυχως σημερα αδιαθετησα...απογοητευση οσο δεν πηγαινε,παρολο που περιμενα,καταβαθος ηλπιζα...τεσπα ξεκινα ο μηνας με τις μετρησεις θερμοκρασιας,τεστ ωορρηξιας κ.α.καμια συμβουλη??θελω να ξεχαστω πραγματικα να ηρεμησω!!δεν αντεχω..φιλια!!

 

Επειδη δεν θα σου μιλησω απο "θεση ισχυος" θα σου πω αυτο που σκεφτομαι για εμενα.

Εμεις κανουμε οτι ειναι ανθρωπινως δυνατο,οι τελικες αποφασεις ομως δεν ειναι στο χερι μας αλλα στο θελημα Του!

Πεφτουμε και ξαναπεφτουμε,το "μυστικο" ομως ειναι να παραμεινουμε ορθιες και με χαμογελο να προχωρησουμε!

Παμε για αλλα κοριτσι μου,ο επομενος μηνας ειναι λιγες μονο μερες μακρια!;):D

💖❤❤💖Focus on Smile and Rainbow Babies;):lol:💖❤❤💖Always believe💖

💜🌹🍼🍼🌹💙👑Πριγκίπισσά μας+Πρίγκιππά μας👑

🍼Λουκουμάκια μας 🍼Ζουζουνάκια μας🍼

🍼Μελισσάκια μας 🍼Αστεράκια μας🍼

🌹Σας περιμένουμε γλυκά μας πλασματάκια!!!💜🌹🍼🍼🌹💙

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και θα τα καταφέρετε!!!

Είσαι πολύ μικρή!

Το σπερμα φτιάχνει θεαματικά αν βρείτε έναν καλό ουρολόγο.

Την ωορρηξία σου μπορείς να την εντοπίζεις με τα τεστ.

Και συγνώμη ποιος ρωτάει τέτοια πράγματα???

καλησπερα Κάντι. σε ευχαριστω για την εμψυχωση.. σημερα εχει ανεβει καπως η ψυχολογια μου... για ολες μας υπαρχει ελπιδα... απλα καποιες μερες με παιρνει απο κατω ... παντως ειναι πολυ σπαστικο κ ψυοφθορο να σε ρωτανε συνεεια ποτε θα κανεις παιδι.. ειδικα οταν θες κ προσπαθεις κ δεν σου καθεται.. μετα το γαμο ειχα παχυνει κιολας κ ολοι μου χαιδευαν την κοιλια κ μετα με ρωτουσαν αν ημουν εγκυος..

vqoap2.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ πολυ!!

Τις πηραμε τις λυπητερες...τηλεφωνικα μου ειπε οτι δεν ειναι πολυ καλα τα αποτελεσματα οσον αφορα τοσο το σπερματοδιαγραμμα, οσο και τις εξετασεις αιματος. Μου ανεφερε επισης οτι υπαρχουν βακτηρια, τα οποια πρεπει να αντιμετωπισει με αντιβιωση και να ξανα επαναλαβει και τις 2 εξετασεις.

Εγω σε αυτην την περιπτωση τι πρεπει να κανω, ισως μια καλλιεργεια ουρων;

Οποτε προφανως ειναι ανωφελες και οι προσπαθειες, σωστα;

 

Καλημερα θελω να κλεισω ραντεβου για τις ορμονολογικες εξετασεις, σημερα ειναι η 2η μερα της περιοδου μου.Πρεπει να κανω τις εξετασεις συγκεκριμενη ημερα του κυκλου μου. Γνωριζει καποια να με κατατοπισει;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα θελω να κλεισω ραντεβου για τις ορμονολογικες εξετασεις, σημερα ειναι η 2η μερα της περιοδου μου.Πρεπει να κανω τις εξετασεις συγκεκριμενη ημερα του κυκλου μου. Γνωριζει καποια να με κατατοπισει;

 

καλημέρα, εγω αν θυμάμαι καλά τις έκανα 2η μέρα, νομίζω μου είπε ο γιατρός μου 2η με 4η ημέρα...πως και δεν σου το είπε; Λογικά αν πας αύριο δεν θα έχεις θέμα...πάντως σίγουρα στη φάση που έχεις περίοδο κάνεις την εξέταση...καλό υπόλοιπο στη μέρα σου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσακια μου...δυστυχως σημερα αδιαθετησα...απογοητευση οσο δεν πηγαινε,παρολο που περιμενα,καταβαθος ηλπιζα...τεσπα ξεκινα ο μηνας με τις μετρησεις θερμοκρασιας,τεστ ωορρηξιας κ.α.καμια συμβουλη??θελω να ξεχαστω πραγματικα να ηρεμησω!!δεν αντεχω..φιλια!!

 

καλημέρα Stelakion, θα σου έλεγα να μην στεναχωριέσαι αλλά ξέρω ότι δεν θα μ' ακούσεις σ' αυτή τη φάση, θέλω να σου πω ότι καταλαβαίνω απόλυτα το συναίσθημα, το έχω ζήσει τόσες φορές...αλήθεια θέλει δύναμη και επιμονή...σου στέλνω τη συμπαράσταση μου και την ελπίδα ότι θα τα καταφέρεις πολύ γρήγορα!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, εγω αν θυμάμαι καλά τις έκανα 2η μέρα, νομίζω μου είπε ο γιατρός μου 2η με 4η ημέρα...πως και δεν σου το είπε; Λογικά αν πας αύριο δεν θα έχεις θέμα...πάντως σίγουρα στη φάση που έχεις περίοδο κάνεις την εξέταση...καλό υπόλοιπο στη μέρα σου!!!

 

Κοντευω να τρελαθω παιρνω τηλ την γυναικολογο της λεω οτι εχω περιοδο και οτι θελω να κανω τις ορμονολογικες εξετασεις και μου λεει θα κλεισουμε ενα ραντεβου να μιλησουμε και βλεπουμε.Το ραντεβου ειναι για τις 9 Δεκεμβριου!!!Ναι ναι καλα ακουσατε!

Και στο τελος μου πεταει ενα μικρη εισαι ακομα μην αγχωνεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Κοντευω να τρελαθω παιρνω τηλ την γυναικολογο της λεω οτι εχω περιοδο και οτι θελω να κανω τις ορμονολογικες εξετασεις και μου λεει θα κλεισουμε ενα ραντεβου να μιλησουμε και βλεπουμε.Το ραντεβου ειναι για τις 9 Δεκεμβριου!!!Ναι ναι καλα ακουσατε!

Και στο τελος μου πεταει ενα μικρη εισαι ακομα μην αγχωνεσαι.

 

Εγω εκανα ορμονολογικες την 4η μερα της πειοδου μου..ειναι απαραδεκτος ο γιατρος σου..και στο κατω κατω αν βαριεται να στις γραψει ας το πει στην γραμματεα του να το κανει...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα Κάντι. σε ευχαριστω για την εμψυχωση.. σημερα εχει ανεβει καπως η ψυχολογια μου... για ολες μας υπαρχει ελπιδα... απλα καποιες μερες με παιρνει απο κατω ... παντως ειναι πολυ σπαστικο κ ψυοφθορο να σε ρωτανε συνεεια ποτε θα κανεις παιδι.. ειδικα οταν θες κ προσπαθεις κ δεν σου καθεται.. μετα το γαμο ειχα παχυνει κιολας κ ολοι μου χαιδευαν την κοιλια κ μετα με ρωτουσαν αν ημουν εγκυος..

 

 

Το ιδιο συμβαινει κ μ εμενα..Παντρευηκα τελος Μαιου και απο οτε ξεκινησαν αντε βαλατε μπρος ποε θα κανετε παιδακι κτλ..κ μην τυχων κ φορεσω κανενα φαρδουλο μπλουζακι αμεσως να με ρωτανε εισαι εγκυος?

Link to comment
Share on other sites

Κοντευω να τρελαθω παιρνω τηλ την γυναικολογο της λεω οτι εχω περιοδο και οτι θελω να κανω τις ορμονολογικες εξετασεις και μου λεει θα κλεισουμε ενα ραντεβου να μιλησουμε και βλεπουμε.Το ραντεβου ειναι για τις 9 Δεκεμβριου!!!Ναι ναι καλα ακουσατε!

Και στο τελος μου πεταει ενα μικρη εισαι ακομα μην αγχωνεσαι.

 

Κι εμένα ο γιατρός μου μου είπε ιδανικά θα ήταν να τις κάνω Τρίτη μέρα περιόδου. Θα σου πρότεινα να πας σε έναν εξωσωματικο για να σε κατατοπίσει καλύτερα με τις εξετάσεις. Κι εμένα ο απλός γυναικολόγος που είχα δεν μου είχε γράψει ορμονολογικές εξετάσεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εμένα ο γιατρός μου μου είπε ιδανικά θα ήταν να τις κάνω Τρίτη μέρα περιόδου. Θα σου πρότεινα να πας σε έναν εξωσωματικο για να σε κατατοπίσει καλύτερα με τις εξετάσεις. Κι εμένα ο απλός γυναικολόγος που είχα δεν μου είχε γράψει ορμονολογικές εξετάσεις.

 

Το θεμα ειναι οτι στο εξωτερικο που βρισκομαι τις εξετασεις στις κανει το προσωπικο του γυναικολογου, η γραμματεια ειναι καταρτισμενη και για εξετασεις αιματος, εμβολια κλπ, δεν στις γραφει για να πας αλλου να τις κανεις.

Επισης ειναι πολυ δυσκολο να βρω αλλη γιατρο στην περιοχη μου και υποτιθεται αυτη που εχω ειναι μεσα στους 10 καλυτερους γιατρους.

Οταν λες εξωσωματικο, τι εννοεις;Που θα τον βρω;Μπορω να παω ετσι απλα;

Το συστημα υγειας ειναι τοσο διαφορετικο απο αυτο της Ελλαδας και το θεμα ειναι οτι κανεις δεν καθεται να σου εξηγησει,αντε βγαλε ακρη!

Εχουμε που εχουμε τα προβληματα γονιμοτητας, τωρα μας ετυχε και αυτο...αντε μετα να ειμαι αισιοδοξη

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι στο εξωτερικο που βρισκομαι τις εξετασεις στις κανει το προσωπικο του γυναικολογου, η γραμματεια ειναι καταρτισμενη και για εξετασεις αιματος, εμβολια κλπ, δεν στις γραφει για να πας αλλου να τις κανεις.

Επισης ειναι πολυ δυσκολο να βρω αλλη γιατρο στην περιοχη μου και υποτιθεται αυτη που εχω ειναι μεσα στους 10 καλυτερους γιατρους.

Οταν λες εξωσωματικο, τι εννοεις;Που θα τον βρω;Μπορω να παω ετσι απλα;

Το συστημα υγειας ειναι τοσο διαφορετικο απο αυτο της Ελλαδας και το θεμα ειναι οτι κανεις δεν καθεται να σου εξηγησει,αντε βγαλε ακρη!

Εχουμε που εχουμε τα προβληματα γονιμοτητας, τωρα μας ετυχε και αυτο...αντε μετα να ειμαι αισιοδοξη

 

Σορυ για εξωτερικό δεν ξέρω τι ισχύει. Εκτός αν είσαι Κύπρο που έχω να σου προτείνω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια.Σχετικα με τις ορμονικες εξετασεις γινονται 2-3η μερα του κυκλου και ιδανικα την 3η μερα.Μαλιστα κατι που δεν το ηξερα και μου το ειπε ο γιατρος μου προχθες μεσα σε ενα τριωρο απο τη στιγμη που θα ξυπνησεις.Εννοειτε παντα πρωινες ωρες.

Καλη επιτυχια σε ολες!!Ολες εχουμε περασει διαφορα,μπορει και να περναμε ακομη,αλλα τις κακες γλωσσες,να τις κοβεται απο νωρις!!Για την δικη σας ψυχικη υγεια.

GdD5p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια.Σχετικα με τις ορμονικες εξετασεις γινονται 2-3η μερα του κυκλου και ιδανικα την 3η μερα.Μαλιστα κατι που δεν το ηξερα και μου το ειπε ο γιατρος μου προχθες μεσα σε ενα τριωρο απο τη στιγμη που θα ξυπνησεις.Εννοειτε παντα πρωινες ωρες.

Καλη επιτυχια σε ολες!!Ολες εχουμε περασει διαφορα,μπορει και να περναμε ακομη,αλλα τις κακες γλωσσες,να τις κοβεται απο νωρις!!Για την δικη σας ψυχικη υγεια.

 

Καλησπερα κοριτσια,αυτο ξερω και εγω,οι ορμονικες γινονται μεταξυ 2ης και 4ης ημερας.

Αυτο για το τριωρο cat μου δεν το γνωριζω.

Συμφωνω απολυτα για το σχολιο με την γλωσσα:mrgreen:

Τα καλυτερα ευχομαι και σε εσενα κοριτσι μου!!!!

💖❤❤💖Focus on Smile and Rainbow Babies;):lol:💖❤❤💖Always believe💖

💜🌹🍼🍼🌹💙👑Πριγκίπισσά μας+Πρίγκιππά μας👑

🍼Λουκουμάκια μας 🍼Ζουζουνάκια μας🍼

🍼Μελισσάκια μας 🍼Αστεράκια μας🍼

🌹Σας περιμένουμε γλυκά μας πλασματάκια!!!💜🌹🍼🍼🌹💙

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια,αυτο ξερω και εγω,οι ορμονικες γινονται μεταξυ 2ης και 4ης ημερας.

Αυτο για το τριωρο cat μου δεν το γνωριζω.

Συμφωνω απολυτα για το σχολιο με την γλωσσα:mrgreen:

Τα καλυτερα ευχομαι και σε εσενα κοριτσι μου!!!!

 

Γεια σου annoula043.

Δεν το ηξερα και εγω για το 3ωρο αν και ειναι η 3η η 4η φορα που τις κανω.Αλλα προχθες ειχα ραντεβου για να ξεκινησω εξωσωματικη και μου το τονισε αυτο,καθως και νηστικη.Προφανος ειναι καποιες λεπτομερειες που ισως και να παιζουν ρολο.

Σου ευχομαι και σ'εσενα με το καλο να εχεις μια εγκυμοσυνη.Εχω διαβασει την ιστορια σου.

GdD5p3.png
Link to comment
Share on other sites

Στις ορμονικές εξετάσεις δεν παίζει απολύτως καμμία σημασία η ώρα!Ούτε και η τροφή!!!

Οι τιμές είναι ίδιες είτε τις μετρήσεις πρωί,μεσημέρι ή απόγευμα!

Η πρωινή ώρα είναι απαραίτητη ΜΟΝΟ όσον αφορά αιματολογικές εξτασεις.

Link to comment
Share on other sites

Στις ορμονικές εξετάσεις δεν παίζει απολύτως καμμία σημασία η ώρα!Ούτε και η τροφή!!!

Οι τιμές είναι ίδιες είτε τις μετρήσεις πρωί,μεσημέρι ή απόγευμα!

Η πρωινή ώρα είναι απαραίτητη ΜΟΝΟ όσον αφορά αιματολογικές εξτασεις.

 

Μαλλον για μερικους γιατρους ισως παιζει ρολο.

GdD5p3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου annoula043.

Δεν το ηξερα και εγω για το 3ωρο αν και ειναι η 3η η 4η φορα που τις κανω.Αλλα προχθες ειχα ραντεβου για να ξεκινησω εξωσωματικη και μου το τονισε αυτο,καθως και νηστικη.Προφανος ειναι καποιες λεπτομερειες που ισως και να παιζουν ρολο.

Σου ευχομαι και σ'εσενα με το καλο να εχεις μια εγκυμοσυνη.Εχω διαβασει την ιστορια σου.

 

Το δεσμευτικο για το 3ωρο δεν το ηξερα κοριτσι μου αλλα ουτε και οτι πρεπει νηστικη.

Αν καποιος εργαζεται πολυ πρωι,δεν ξερω κατα ποσο ειναι εφικτο για αυτο πολλες φορες δινουμε και απογευματινες ωρες αιμα.Για να το λεει ο γιατρος σου και να το τονιζει σιγουρα κατι παραπανω ξερει.Αν θελεις ρωτησε τον σε παρακαλω για το 3ωρο και νηστικη,ποιο ρολο παιζει στο αποτελεσμα .

Ευχαριστω τοσο πολυ γαι τις ευχες κοριτσι μου,την δικη σου ιστορια δεν την ξερω,ολα να σου πανε υπεροχα!!!

💖❤❤💖Focus on Smile and Rainbow Babies;):lol:💖❤❤💖Always believe💖

💜🌹🍼🍼🌹💙👑Πριγκίπισσά μας+Πρίγκιππά μας👑

🍼Λουκουμάκια μας 🍼Ζουζουνάκια μας🍼

🍼Μελισσάκια μας 🍼Αστεράκια μας🍼

🌹Σας περιμένουμε γλυκά μας πλασματάκια!!!💜🌹🍼🍼🌹💙

Link to comment
Share on other sites

Στις ορμονικές εξετάσεις δεν παίζει απολύτως καμμία σημασία η ώρα!Ούτε και η τροφή!!!

Οι τιμές είναι ίδιες είτε τις μετρήσεις πρωί,μεσημέρι ή απόγευμα!

Η πρωινή ώρα είναι απαραίτητη ΜΟΝΟ όσον αφορά αιματολογικές εξτασεις.

 

Αν εχω καταλαβει σωστα ,οι ορμονικες ,με εξεταση αιματος δεν γινονται?

Ή εννοειται καποιες αλλες ορμονικες?

Συγγνωμη μπερδευτηκα:confused:

💖❤❤💖Focus on Smile and Rainbow Babies;):lol:💖❤❤💖Always believe💖

💜🌹🍼🍼🌹💙👑Πριγκίπισσά μας+Πρίγκιππά μας👑

🍼Λουκουμάκια μας 🍼Ζουζουνάκια μας🍼

🍼Μελισσάκια μας 🍼Αστεράκια μας🍼

🌹Σας περιμένουμε γλυκά μας πλασματάκια!!!💜🌹🍼🍼🌹💙

Link to comment
Share on other sites

Το δεσμευτικο για το 3ωρο δεν το ηξερα κοριτσι μου αλλα ουτε και οτι πρεπει νηστικη.

Αν καποιος εργαζεται πολυ πρωι,δεν ξερω κατα ποσο ειναι εφικτο για αυτο πολλες φορες δινουμε και απογευματινες ωρες αιμα.Για να το λεει ο γιατρος σου και να το τονιζει σιγουρα κατι παραπανω ξερει.Αν θελεις ρωτησε τον σε παρακαλω για το 3ωρο και νηστικη,ποιο ρολο παιζει στο αποτελεσμα .

Ευχαριστω τοσο πολυ γαι τις ευχες κοριτσι μου,την δικη σου ιστορια δεν την ξερω,ολα να σου πανε υπεροχα!!!

 

Κοιταξε annoula και εγω δεν το ηξερα,εξαλλου το εγραψα οτι δεν ειναι η πρωτη φορα που τις κανω.Κανενας αλλος γιατρος δεν μου το ειπε.Τωρα μου το ανεφεραι και προφανος γι'αυτον θα εχει καποια σημασια.Ειπα να το μοιραστω μιας και ηταν προσφατο.Απο εκει και περα η καθε μια κανει οτι της πει ο γιατρος της και αυτον πρεπει να εμπειστευεται.;)

Ευχαριστω για τις ευχες σου.Το ευχομαι για ολες μας!!

GdD5p3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...