Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Καλημερα!!!!

Δεν ξερω ποτε θα γινει η εμβρυομεταφορα, δεν εχω ξανα κανει προσπαθεια με κατεψυγμενα εμβρυα! Νομιζω ομως μεσα στην επομενη εβδομαδα θα γινει!

Αντε με το καλο το μαζεμα λοιπον! Οχι ρε συ, αν ειναι σωστα τα δικαιολογητικα σου δεν σε κοβουν σιγουρα! Κατα την γνωμη μου τα μηδενικα σπερμοδιαγραμματα μην τα δειξεις! Θα αρχισουν να σε ρωτανε τι θεαπεια εκανε, ποσο καιρο και μπλα μπλα....αυτο μπορει να σε φερει σε αμηχανια! Ακριβως οτι ζητανε θα τους πας και μην φοβασαι τιποτα! Δεν δαγκωνουν.... ολα θα πανε καλα!!!! Πιστεψε με!!!!!

 

Καλημέρα μάγισσα!!! Δεν θέλει πολλές μέρες προετοιμασία ουσιαστικά το ενδομήτριο φτιάχνεις , θα κανείς και κανα δυο υπερήχους κ οιστραδιολη !!!

Όλα καλά :D θα πάνε!!!!

που θα πάει θα έρθει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 956
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα μάγισσα!!! Δεν θέλει πολλές μέρες προετοιμασία ουσιαστικά το ενδομήτριο φτιάχνεις , θα κανείς και κανα δυο υπερήχους κ οιστραδιολη !!!

Όλα καλά :D θα πάνε!!!!

 

Γεια σου κοριτσάκι!!!! Πως εισαι;;; Τι κανεις;;;

Την δευτερα παω για υπερηχο και οιστραδιολη και θα ειμαι 11η μερα του κύκλου ! Λογικα αν ολα πανε καλα μεσα στην εβδομαδα δεν θα γινει η ετ;;;;

Πες μου τα νεα σου.....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου κοριτσάκι!!!! Πως εισαι;;; Τι κανεις;;;

Την δευτερα παω για υπερηχο και οιστραδιολη και θα ειμαι 11η μερα του κύκλου ! Λογικα αν ολα πανε καλα μεσα στην εβδομαδα δεν θα γινει η ετ;;;;

Πες μου τα νεα σου.....

 

Ναι λογικά μέσα στην εβδομάδα θα την κανεις! Τώρα είμαι καλά , πέρασα πολυ δύσκολα γιατί πρηστικα πολυ μέχρι πάνω στον στομάχι, με πονούσαν ακόμα κ τα πλευρά μου!! Το καλό είναι ότι έχω 8 έμβρυα με προεμφυτευτικο στην κατάψυξη! Θα μπορούσα κ τώρα να κάνω ετ αλλά δεν την παλεύω! Στις γιορτές λογικά θα την κάνω ( καλά ναμαστε )!!

που θα πάει θα έρθει!

Link to comment
Share on other sites

Ναι λογικά μέσα στην εβδομάδα θα την κανεις! Τώρα είμαι καλά , πέρασα πολυ δύσκολα γιατί πρηστικα πολυ μέχρι πάνω στον στομάχι, με πονούσαν ακόμα κ τα πλευρά μου!! Το καλό είναι ότι έχω 8 έμβρυα με προεμφυτευτικο στην κατάψυξη! Θα μπορούσα κ τώρα να κάνω ετ αλλά δεν την παλεύω! Στις γιορτές λογικά θα την κάνω ( καλά ναμαστε )!!

 

Ω ρε κορίτσι....περασες δυςκολα γαμωτο!!! Παει περασε και αυτο.... Το εχεις πισω σου!!! Καλα θα κανεις να το αφήσεις για αργοτερα!!! Και για ανακτήσεις δυνάμεις ψυχολογικα αλλα κυριως για να ηρεμήσει ο οργανισμός σου απο το σοκ που έπαθε!!!! Η καταψυξη ειναι γεμάτη με γερα και τυχερά εμβρυακια και το μέλλον διαγράφεται λαμπρό!!!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ω ρε κορίτσι....περασες δυςκολα γαμωτο!!! Παει περασε και αυτο.... Το εχεις πισω σου!!! Καλα θα κανεις να το αφήσεις για αργοτερα!!! Και για ανακτήσεις δυνάμεις ψυχολογικα αλλα κυριως για να ηρεμήσει ο οργανισμός σου απο το σοκ που έπαθε!!!! Η καταψυξη ειναι γεμάτη με γερα και τυχερά εμβρυακια και το μέλλον διαγράφεται λαμπρό!!!! :wink:

 

Ναι όλα φωνάζουν "μην κανείς τίποτα τώρα"!!!! Ένα μικρούλη θέλω μωρε....

Αλλά τώρα τα φώτα πάνε σε σένα φτιάξε ένα ωραιότατο ενδομήτριο κ φούσκωσε με κουράγιο κ πάρε τα μικρά σου! Θα παρακολουθώ νέα σου!!! Φιλια πολλά!!!!!😙😙😙

που θα πάει θα έρθει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι όλα φωνάζουν "μην κανείς τίποτα τώρα"!!!! Ένα μικρούλη θέλω μωρε....

Αλλά τώρα τα φώτα πάνε σε σένα φτιάξε ένα ωραιότατο ενδομήτριο κ φούσκωσε με κουράγιο κ πάρε τα μικρά σου! Θα παρακολουθώ νέα σου!!! Φιλια πολλά!!!!!😙😙😙

 

ola tha ginoun...me epimoni ke ipomoni den bori para na ginoun!!!!!

efxaristo poli pou....!!!!!elpizo na exo kala nea afti tin fora.......

filakia pola!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα !! Μαγισσουλα μου τι κανεις ;; Εχεις κάποιο νέο;

 

Καλημέρα κοριτσακι μου!!!!

Σημερα ξεπαγώνουν τα εμβρυακια μου! Θα με παρουν να μου πουν πως πηγε και αν ολα ειναι καλα, αυριο παω για εμβρυομεταφορα!!! Την δευτερα εκανα υπερηχο και οιστραδιολη και ολα ηταν καλα...... Για να δουμε......

Τωρα ξεκιναει το ζορι της αναμονής και της τρέλας!!!! Καθε φορα και ενα τσικ πιο δυσκολο.....

Εσυ εχεις κανενα νεο;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσακι μου!!!!

Σημερα ξεπαγώνουν τα εμβρυακια μου! Θα με παρουν να μου πουν πως πηγε και αν ολα ειναι καλα, αυριο παω για εμβρυομεταφορα!!! Την δευτερα εκανα υπερηχο και οιστραδιολη και ολα ηταν καλα...... Για να δουμε......

Τωρα ξεκιναει το ζορι της αναμονής και της τρέλας!!!! Καθε φορα και ενα τσικ πιο δυσκολο.....

Εσυ εχεις κανενα νεο;;;

 

Τιποτα εγω περιμενω την ημερομηνια απλα! τη χοριακη να κανω και τον υπερηχο αυτα!

Εσυ; Ειχες καποια εξελιξη; δεν ξερω κιολας ποσο καιρο πρεπει να περιμενεις και τα σχετικα τη διαδικασια...ποση αναμονη δηλαδη... Ευχομαι πραγματικα να πανε οοοολα καλα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τιποτα εγω περιμενω την ημερομηνια απλα! τη χοριακη να κανω και τον υπερηχο αυτα!

Εσυ; Ειχες καποια εξελιξη; δεν ξερω κιολας ποσο καιρο πρεπει να περιμενεις και τα σχετικα τη διαδικασια...ποση αναμονη δηλαδη... Ευχομαι πραγματικα να πανε οοοολα καλα...

 

Εγώ εδώ....είμαι ξαπλα μεχρι και αυριο και απο τριτη επιστρέφω στην δουλεια και στην καθημερινότητα με προσοχή! 11/11 θα κανω χοριακη! Ως τοτε υπομονη!!!

Ποτε ειναι το ραντεβου στην επιτροπη;;; Θυμισε μου.....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εδώ....είμαι ξαπλα μεχρι και αυριο και απο τριτη επιστρέφω στην δουλεια και στην καθημερινότητα με προσοχή! 11/11 θα κανω χοριακη! Ως τοτε υπομονη!!!

Ποτε ειναι το ραντεβου στην επιτροπη;;; Θυμισε μου.....

 

Αντε ωραία!! Λίγο έμεινε; Πως είσαι εσύ; Να είσαι ήρεμη, όσο μπορείς δηλαδή...

Το ραντεβού είναι στις 19 κοντεύουμε... Να σε ρωτήσω τα σπερμοδιαγράμματα είναι και τα 2 απο διαφορετικά μικροβιολογικά εργαστήρια, επειδη γράφει συμβεβλημένα εργαστήρια ΕΟΠΥΥ και μου κίνησε λίγο την περιέργεια τι εννοεί με αυτό; Εσείς πήγατε σε νοσοκομείο ή μονο σε εργαστήρια; Τωρα ξερεις οτι δεν ειμαι σιγουρη 100% ρωτάω μη γίνει καμία στραβη!! :?;)

Link to comment
Share on other sites

Αντε ωραία!! Λίγο έμεινε; Πως είσαι εσύ; Να είσαι ήρεμη, όσο μπορείς δηλαδή...

Το ραντεβού είναι στις 19 κοντεύουμε... Να σε ρωτήσω τα σπερμοδιαγράμματα είναι και τα 2 απο διαφορετικά μικροβιολογικά εργαστήρια, επειδη γράφει συμβεβλημένα εργαστήρια ΕΟΠΥΥ και μου κίνησε λίγο την περιέργεια τι εννοεί με αυτό; Εσείς πήγατε σε νοσοκομείο ή μονο σε εργαστήρια; Τωρα ξερεις οτι δεν ειμαι σιγουρη 100% ρωτάω μη γίνει καμία στραβη!! :?;)

 

Καλημέρα!!!!!

Άντε και περνάνε οι μερες......

Καλα κανεις και ρωτας!!!!

Το ενα τουλαχιστον σπερμοδιαγραμμα πρεπει να ειναι απο εργαστήριο συμβεβλημένο με τον εοπυυ! Ευκολο ειναι να το μάθεις αυτο! Παίρνεις ενα τηλεφωνο εκει που τα κάνατε και ρωτας αν εχουν σύμβαση με τον εοπυ!

Εμεις ειχαμε κανει το ενα σε δημόσιο νοσοκομειο και το αλλο σε συμβεβλημένο ιδιωτικό ! Το δημοσιο δεν ειναι απαραίτητο ! Το ενα απο τα δυο ομως πρεπει να ειναι συμβεβλημένο!αν ειναι και τα δυο συμβεβλημένα ακομα καλυτερα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!

Άντε και περνάνε οι μερες......

Καλα κανεις και ρωτας!!!!

Το ενα τουλαχιστον σπερμοδιαγραμμα πρεπει να ειναι απο εργαστήριο συμβεβλημένο με τον εοπυυ! Ευκολο ειναι να το μάθεις αυτο! Παίρνεις ενα τηλεφωνο εκει που τα κάνατε και ρωτας αν εχουν σύμβαση με τον εοπυ!

Εμεις ειχαμε κανει το ενα σε δημόσιο νοσοκομειο και το αλλο σε συμβεβλημένο ιδιωτικό ! Το δημοσιο δεν ειναι απαραίτητο ! Το ενα απο τα δυο ομως πρεπει να ειναι συμβεβλημένο!αν ειναι και τα δυο συμβεβλημένα ακομα καλυτερα!!!!!!

 

To ένα ειναι σίγουρα!!! Ευτυχώς... Θα πάω απλά να βάλει μια σφραγίδα παραπάνω! Το άλλο πάλι ότι ο γυναικολόγος πρεπει να είναι έχει λέει άδεια εκτέλεσης υπερήχων στο ΚΕΣΥ... τι ειναι πάλι τούτο.... δεν τον βρισκω να τον ρωτησω και αν δεν ειναι;;;;; Είναι ιδιώτης πάντως.

Εσυ δε μου είπες πως εισαι πως αισθάνεσαι;;;; μαγισσουλα μου καλη!!

Link to comment
Share on other sites

To ένα ειναι σίγουρα!!! Ευτυχώς... Θα πάω απλά να βάλει μια σφραγίδα παραπάνω! Το άλλο πάλι ότι ο γυναικολόγος πρεπει να είναι έχει λέει άδεια εκτέλεσης υπερήχων στο ΚΕΣΥ... τι ειναι πάλι τούτο.... δεν τον βρισκω να τον ρωτησω και αν δεν ειναι;;;;; Είναι ιδιώτης πάντως.

Εσυ δε μου είπες πως εισαι πως αισθάνεσαι;;;; μαγισσουλα μου καλη!!

 

Αυτο για την σφραγίδα δεν το ξερω (πρεπει να μελετήσω χχαχαχα) γιατι οταν περασα εγω δεν το ζητούσαν ! Ειναι καινουριο φρούτο!

Εγω.....επίτηδες δεν απαντάω.....στο πως ειμαι!!!!!! Ζορίζομαι λιγακι!!!! Ειναι η πιο δυσκολη φορα!!!! Καθε φορα και πιο δυσκολα! Αλλα οκ....θα περασουν οι μερες!!!! Παντα περνάνε αλλωστε!!!! Υπομονηηηηηηηηη......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτο για την σφραγίδα δεν το ξερω (πρεπει να μελετήσω χχαχαχα) γιατι οταν περασα εγω δεν το ζητούσαν ! Ειναι καινουριο φρούτο!

Εγω.....επίτηδες δεν απαντάω.....στο πως ειμαι!!!!!! Ζορίζομαι λιγακι!!!! Ειναι η πιο δυσκολη φορα!!!! Καθε φορα και πιο δυσκολα! Αλλα οκ....θα περασουν οι μερες!!!! Παντα περνάνε αλλωστε!!!! Υπομονηηηηηηηηη......

 

 

Αν περνάνε λέει... έχεις δίκιο κάποιες φορές αισθάνεσαι καλύτερα όταν δεν το συζητάς... υπομονή και κουράγιο !! Ότι χρειαστείς εδώ είμαι :)

Link to comment
Share on other sites

Αν περνάνε λέει... έχεις δίκιο κάποιες φορές αισθάνεσαι καλύτερα όταν δεν το συζητάς... υπομονή και κουράγιο !! Ότι χρειαστείς εδώ είμαι :)

 

Μωρε για να μην σε ρίξω και εσενα δεν λεω και πολλα οταν δεν ειμαι σουπερ.....

Link to comment
Share on other sites

Μωρε για να μην σε ρίξω και εσενα δεν λεω και πολλα οταν δεν ειμαι σουπερ.....

 

:wink: είσαι πολύ καλή... αντέχω κι εγώ όμως γιαυτό να μου λες να σου δίνω όσο κουράγιο μπορώ !! Φιλιά πολλά ξέρω ότι τα νέα σου θα είναι ευχάριστα σύντομα! !

Link to comment
Share on other sites

Μωρε για να μην σε ρίξω και εσενα δεν λεω και πολλα οταν δεν ειμαι σουπερ.....

 

Δεν λέω τίποτα μόνο να πάνε όλα καλά!!! Σου στέλνω τα φιλια μου κ πολυ θετική ενέργεια για θετικά αποτελεσματα🍼🍼🍼🍼! Καλή κ γλυκιά βραδιά!!!

που θα πάει θα έρθει!

Link to comment
Share on other sites

Ε βρε κοπέλα μου , φτυσμενες είμαστε;;; Δεν μπορώ να καταλάβω!!! Σου δωσαν κάποια εξήγηση;;

 

Τηλεφωνικώς καμία.... Δεν μπορει να καταλαβει τι παει στραβα!!!! Θα παω καποια στιγμη να τα πουμε απο κοντα......

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...