Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

Όσο για τη χοριακή μου τρεις μέρες μετά το 142, θα είμαι ευχαριστημένη αν είναι πάνω από 300.... Ευχαριστώ πολύ-πολύ για τις ευχές!!! :D:D:D

Και φυσικά θα έρθει η ώρα σου!! Μόλις το εγκαταλείψεις όμως! Όλοι το λένε, αλλά πώς να το βγάλεις από το μυαλό σου;;; Εγώ πάντως απλά κουράστηκα και βαρέθηκα να απογοητεύομαι και τα παράτησα, ούτε ωορρηξίες έψαξα... και να σου η γραμμούλα στο τεστάκι!!

 

Μαρακι καλημέρα..... Τι ώρα βγαίνουν τα αποτελέσματα της χοριακής? Εύχομαι να είναι μια μεγάλη χοριακη......Καλή επιτυχία κοπέλα μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαρακι καλημέρα..... Τι ώρα βγαίνουν τα αποτελέσματα της χοριακής? Εύχομαι να είναι μια μεγάλη χοριακη......Καλή επιτυχία κοπέλα μου

 

Ευχαριστω γλυκια μου! Κατα τις 5 το απογευμα, φανταζομαι, οπως και την προηγουμενη φορα. Θα σας ενημερωσω φυσικα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια,τι ου κανετε,πως ειστε????:D

Μυριστηκα χοριακουλα και τσουυυυυπ;):DΜαρακι μουυυυυ καλο διπλασιασμο κοριτσι μου!!!!!!!:D

Ζουζου μουυυυυ,φιλακια και φιλακια σε οοοολα τα κοριτσιαααα!!!!!:D

Παντα τετοια,παντα τετοια!!!!!!;):D

💖❤❤💖Focus on Smile and Rainbow Babies;):lol:💖❤❤💖Always believe💖

💜🌹🍼🍼🌹💙👑Πριγκίπισσά μας+Πρίγκιππά μας👑

🍼Λουκουμάκια μας 🍼Ζουζουνάκια μας🍼

🍼Μελισσάκια μας 🍼Αστεράκια μας🍼

🌹Σας περιμένουμε γλυκά μας πλασματάκια!!!💜🌹🍼🍼🌹💙

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια,τι ου κανετε,πως ειστε????:D

Μυριστηκα χοριακουλα και τσουυυυυπ;):DΜαρακι μουυυυυ καλο διπλασιασμο κοριτσι μου!!!!!!!:D

Ζουζου μουυυυυ,φιλακια και φιλακια σε οοοολα τα κοριτσιαααα!!!!!:D

Παντα τετοια,παντα τετοια!!!!!!;):D

 

Τι κάνεις αννουλα μου? Έχω άγχος για το μαρακι...ανυπομονώ να μας πει τι έγινε με τη χοριακουλα..... Ελπίζω να ήταν ανεβασμένη και να το γιορτάζει τώρα.....εσύ αννουλα τι νέα?

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνεις αννουλα μου? Έχω άγχος για το μαρακι...ανυπομονώ να μας πει τι έγινε με τη χοριακουλα..... Ελπίζω να ήταν ανεβασμένη και να το γιορτάζει τώρα.....εσύ αννουλα τι νέα?

 

Zouzou καλησπερα!!!!!Να μην εχεις αγχος για το Μαρακι μας ολα μια χαρα θα πανε!!!!!!!;):DΑκους Μαρακι μουυυυ?Μπες σε παρακαλω να μας το επιβεβαιωσεις!!!!! !!:D

Ζουζου μουυυυ,εσυ τι κανεις κοριτσι μου?

Εμεις 2ος μηνας συλλογης χαμογελαστων εμβρυων!!!!!!;):D

Stellakion,Happaki,cat cat,greentree,Sunrise,και οποιο ακομα κοριτσι ξεχναω,τι κανετε κοριτσουδια μουυυυυ???? :D

💖❤❤💖Focus on Smile and Rainbow Babies;):lol:💖❤❤💖Always believe💖

💜🌹🍼🍼🌹💙👑Πριγκίπισσά μας+Πρίγκιππά μας👑

🍼Λουκουμάκια μας 🍼Ζουζουνάκια μας🍼

🍼Μελισσάκια μας 🍼Αστεράκια μας🍼

🌹Σας περιμένουμε γλυκά μας πλασματάκια!!!💜🌹🍼🍼🌹💙

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Zouzou καλησπερα!!!!!Να μην εχεις αγχος για το Μαρακι μας ολα μια χαρα θα πανε!!!!!!!;):DΑκους Μαρακι μουυυυ?Μπες σε παρακαλω να μας το επιβεβαιωσεις!!!!! !!:D

Ζουζου μουυυυ,εσυ τι κανεις κοριτσι μου?

Εμεις 2ος μηνας συλλογης χαμογελαστων εμβρυων!!!!!!;):D

Stellakion,Happaki,cat cat,greentree,Sunrise,και οποιο ακομα κοριτσι ξεχναω,τι κανετε κοριτσουδια μουυυυυ???? :D

 

Καλά είμαι αννουλα.... Ευτυχώς μέχρι τώρα έχω μόνο αναγουλες και λίγα πονακια χαμηλά.... Την Δευτέρα θα πάω για τον δεύτερο υπέρυχο...θα είναι το νινι 7 εβδομάδων περίπου.....

Link to comment
Share on other sites

Καλά είμαι αννουλα.... Ευτυχώς μέχρι τώρα έχω μόνο αναγουλες και λίγα πονακια χαμηλά.... Την Δευτέρα θα πάω για τον δεύτερο υπέρυχο...θα είναι το νινι 7 εβδομάδων περίπου.....

 

Τέλειαααααααα με το καλο ο υπερηχος σου κοριτσι μουυυυυ!!!!!!:D

💖❤❤💖Focus on Smile and Rainbow Babies;):lol:💖❤❤💖Always believe💖

💜🌹🍼🍼🌹💙👑Πριγκίπισσά μας+Πρίγκιππά μας👑

🍼Λουκουμάκια μας 🍼Ζουζουνάκια μας🍼

🍼Μελισσάκια μας 🍼Αστεράκια μας🍼

🌹Σας περιμένουμε γλυκά μας πλασματάκια!!!💜🌹🍼🍼🌹💙

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου annoula043 !!εγω ειμαι καλα λιγο περισσοτερο αισιοδοξη μετα την πρωτη μου επισκεψη στο νεο γιατρο..εχω ενα θετικο feeling,μακατι να επιβεβαιωθει..το μονο θεμα μου ειναι πως θα πρεπει για τους επομενους 2μηνες να κυνηγαω τον ανδρα μου κ να μετραω θερμοκρασιες,ωορρηξια κ εξετασεις...μεχρι εξεταση για μεσογειακη αναιμια μου ζητησε..δεν ξερω παντως τον ειδα πολυ ενημερωμενο κ να το ερευνα πολυ κ μ'αρεσε πολυ!!τι ακριβως ειναι αυτο που κανεις??ανεξηγητη υπογονιμοτητ εισαι κ εσυ??μαρακι1980 ανυπομονω κοριτσι μου για σενα,χρειαζομαι την μπεμπεδοσκονη σου!!!zouzou88 δηλαδη εισαι σχεδον 2 μηνων??τι πιο ωραιο κοριτσι μου αυτο,ακομα και οι αναγουλες μου φαινονται συμπαθητικες...αρκει να ερθει το ζουζουνι μας!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου annoula043 !!εγω ειμαι καλα λιγο περισσοτερο αισιοδοξη μετα την πρωτη μου επισκεψη στο νεο γιατρο..εχω ενα θετικο feeling,μακατι να επιβεβαιωθει..το μονο θεμα μου ειναι πως θα πρεπει για τους επομενους 2μηνες να κυνηγαω τον ανδρα μου κ να μετραω θερμοκρασιες,ωορρηξια κ εξετασεις...μεχρι εξεταση για μεσογειακη αναιμια μου ζητησε..δεν ξερω παντως τον ειδα πολυ ενημερωμενο κ να το ερευνα πολυ κ μ'αρεσε πολυ!!τι ακριβως ειναι αυτο που κανεις??ανεξηγητη υπογονιμοτητ εισαι κ εσυ??μαρακι1980 ανυπομονω κοριτσι μου για σενα,χρειαζομαι την μπεμπεδοσκονη σου!!!zouzou88 δηλαδη εισαι σχεδον 2 μηνων??τι πιο ωραιο κοριτσι μου αυτο,ακομα και οι αναγουλες μου φαινονται συμπαθητικες...αρκει να ερθει το ζουζουνι μας!!

 

Μπραβο κοριτσι μου,πολυ ευχαριστα τα νεα σου!!!!!!:D

Ειναι σημαντικο να αισθανεσαι ομορφα με τον γιατρο σου!!!!!!

Εμεις εχουμε θεμα με το σπερματακι μας(ολιγο και ασθενο),ειχαμε 2 εγκυμοσυνες ,μια βιοχημικη,μια παλλινδρομη με φρεσκα.Οτι βγαζαμε βαζαμε.

Τωρα κανουμε συλλογη καθε μηνα,καταψυχουμε χαμογελαστα παγωτινια!!!!:D

💖❤❤💖Focus on Smile and Rainbow Babies;):lol:💖❤❤💖Always believe💖

💜🌹🍼🍼🌹💙👑Πριγκίπισσά μας+Πρίγκιππά μας👑

🍼Λουκουμάκια μας 🍼Ζουζουνάκια μας🍼

🍼Μελισσάκια μας 🍼Αστεράκια μας🍼

🌹Σας περιμένουμε γλυκά μας πλασματάκια!!!💜🌹🍼🍼🌹💙

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστωωωω πολυ κουκλίτσα μου....και εσύ καλή επιτυχία να έχεις κοπέλα μου.....

 

Ευχαριστουμε πολυυυυ πολυυυ κοριτσακι μου!!!!!!!!!:D

Μπεμπεδοσκονη παρακαλωωωωωωωω!!!!!!!!;):D

Φιλια στο σπορακι σου!!!!!!!:D

💖❤❤💖Focus on Smile and Rainbow Babies;):lol:💖❤❤💖Always believe💖

💜🌹🍼🍼🌹💙👑Πριγκίπισσά μας+Πρίγκιππά μας👑

🍼Λουκουμάκια μας 🍼Ζουζουνάκια μας🍼

🍼Μελισσάκια μας 🍼Αστεράκια μας🍼

🌹Σας περιμένουμε γλυκά μας πλασματάκια!!!💜🌹🍼🍼🌹💙

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου!!!!!

Η χοριακή 490!! Καλό δεν είναι;; Την Τρίτη 142 και την Παρασκευή 490!

Φουουουουουοουουουουουουου........... σας ρίχνω μπεμπεδόσκονη!!!!! Και σας στέλνω την αγάπη μου και τις ευχές μου για φουσκωμένες κοιλίτσες γρήγορα-γρήγορα!!!:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου!!!!!

Η χοριακή 490!! Καλό δεν είναι;; Την Τρίτη 142 και την Παρασκευή 490!

Φουουουουουοουουουουουουου........... σας ρίχνω μπεμπεδόσκονη!!!!! Και σας στέλνω την αγάπη μου και τις ευχές μου για φουσκωμένες κοιλίτσες γρήγορα-γρήγορα!!!:D:D:D:D:D

 

Συγχαρητήριαααααα κοπέλα μου....είναι τέλεια.. Μπραβοοοοο... Σου ευχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη....... Αχ δε μπορείς να φανταστείς πόσο χάρηκα.........ρίχνω και εγώ μπόλικη μπεμπεδόσκονη..... Τι σου είπε ο αντρούλης σου? Έκλαψε ?

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου!!!!!

Η χοριακή 490!! Καλό δεν είναι;; Την Τρίτη 142 και την Παρασκευή 490!

Φουουουουουοουουουουουουου........... σας ρίχνω μπεμπεδόσκονη!!!!! Και σας στέλνω την αγάπη μου και τις ευχές μου για φουσκωμένες κοιλίτσες γρήγορα-γρήγορα!!!:D:D:D:D:D

 

Συγχαρητηριααααααααα κοριτσι μου!!!!!!!!!!:D

Εισαι φουυυυυυυυλ εγκυουλα!!!!!!!!!!:D

Μπεμπεδοσκονη φουυυυυυυυλ!!!!!!!!!:D

💖❤❤💖Focus on Smile and Rainbow Babies;):lol:💖❤❤💖Always believe💖

💜🌹🍼🍼🌹💙👑Πριγκίπισσά μας+Πρίγκιππά μας👑

🍼Λουκουμάκια μας 🍼Ζουζουνάκια μας🍼

🍼Μελισσάκια μας 🍼Αστεράκια μας🍼

🌹Σας περιμένουμε γλυκά μας πλασματάκια!!!💜🌹🍼🍼🌹💙

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήριαααααα κοπέλα μου....είναι τέλεια.. Μπραβοοοοο... Σου ευχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη....... Αχ δε μπορείς να φανταστείς πόσο χάρηκα.........ρίχνω και εγώ μπόλικη μπεμπεδόσκονη..... Τι σου είπε ο αντρούλης σου? Έκλαψε ?

 

Εκλαιγε και γελούσε ταυτόχρονα! Χαμός! Δε το πίστευε! Ουτε κι εγώ το πιστεύω! Πολύ σύντομα και στα δικά σας εύχομαι!! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εκλαιγε και γελούσε ταυτόχρονα! Χαμός! Δε το πίστευε! Ουτε κι εγώ το πιστεύω! Πολύ σύντομα και στα δικά σας εύχομαι!! :D:D:D

zouzou88 δεν εννοούσα και στα δικά σου μιας και προηγείσαι!! Για τα άλλα κορίτσια ήταν οι ευχές!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ Μαρακι1980 ποσο χαιρομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κοριτσι μου γλυκο,συγχαρητηρια......ειδες που ολα πηγαν κατευχην....γουρλιδικο το foroum..αχ!μακαρι να εχουμε ολες μας τα ιδια αποτελεσματα με εσενα και την zouzou88 ραντιστε μας με μπεμπεδοσκονη!!!!cat cat που εισαι χαμενη??annoula043 οι εγκυμοσυνες εγιναν με φυσιολογικο τροπο ή με σπερματεγχυση??συγγνωμη για τις τοσες ερωτησεις αλλα δεν τα καταλαβαινω ολα πολυ καλα....ψαχνω να βρω εναλλακτικους τροπους σε περιπτωση που δεν γινει παλι κατι.αν και ειπαμε τελος νοεμβρη αν αδιαθετησω παλι παω για σπερματεγχυση...ετσι μου ειπε ο doc..ποιος γιατρος σ'ακολουθει?εχετε ακουσει για τον παντο αναστασιο??οχι της τηλεορασης...

Link to comment
Share on other sites

zouzou88 δεν εννοούσα και στα δικά σου μιας και προηγείσαι!! Για τα άλλα κορίτσια ήταν οι ευχές!!

 

Ναι μαρακι μου το ξέρω....μίλησες με το γιατρό ? Κανονισες για υπέρυχο ?

Link to comment
Share on other sites

Ναι μαρακι μου το ξέρω....μίλησες με το γιατρό ? Κανονισες για υπέρυχο ?

 

Μίλησα με το γιατρό μου την Τρίτη. Όταν πήρα τα αποτελέσματα της δεύτερης χοριακής, του τηλεφώνησα αλλά δεν απάντησε. Δεν επέμεινα, γιατί αυτός είναι συνήθως σούπερ τυπικός και σηκώνει τηλέφωνα, οπότε υποθέτω ότι ήταν σε τοκετό. Και δε θέλω να ενοχλήσω το ΣΚ, οπότε θα ξαναπάρω τη Δευτέρα. Στο αρχικό μας τηλεφώνημα όμως μου είχε πει να πάω σε καμιά δεκαριά μερες για να δούμε σάκο και λίγο αργότερα για να ακούσουμε καρδούλα, γιατί οι τιμές της χοριακής δείχνουν ότι η σύλληψη εγινε αργά μέσα στον κύκλο και δε θα βλέπαμε τίποτα πιο νωρίς.

Εμένα δε με πειράζει καθόλου να περιμένω, γιατί έτσι κι αλλιώς δε μ' αρέσει καθόλου μα καθόλου ο υπέρηχος!!! Ανυπομονώ για τη στιγμή που θα γίνονται από πάνω, από την κοιλίτσα!

Να σε ρωτήσω δύο πράγματα, μήπως τα συζήτησες με το γιατρό σου; α) από επαφές τι κάνουμε; Εμείς τις έχουμε κόψει από τη μέρα που μάθαμε για την εγκυμοσύνη. β) Ξέρεις τι γίνεται με τους καφέδες; Πήρα φίλτρου ντεκαφεινέ αλλά η κουμπάρα μου λέει ότι δεν έχει σχέση που είναι χωρίς καφείνη, πάλι μόνο έναν/ημέρα μπορώ να πιω!!

Και το τελευταίο...μήπως πρέπει να γράφω κάπου άλλου τώρα πια; Μπορεί κάποια κοπέλα να μη θέλει να διαβάζει για τους καφέδες μου, ενώ προσπαθεί να μείνει έγκυος και το σέβομαι απόλυτα!

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με το γιατρό μου την Τρίτη. Όταν πήρα τα αποτελέσματα της δεύτερης χοριακής, του τηλεφώνησα αλλά δεν απάντησε. Δεν επέμεινα, γιατί αυτός είναι συνήθως σούπερ τυπικός και σηκώνει τηλέφωνα, οπότε υποθέτω ότι ήταν σε τοκετό. Και δε θέλω να ενοχλήσω το ΣΚ, οπότε θα ξαναπάρω τη Δευτέρα. Στο αρχικό μας τηλεφώνημα όμως μου είχε πει να πάω σε καμιά δεκαριά μερες για να δούμε σάκο και λίγο αργότερα για να ακούσουμε καρδούλα, γιατί οι τιμές της χοριακής δείχνουν ότι η σύλληψη εγινε αργά μέσα στον κύκλο και δε θα βλέπαμε τίποτα πιο νωρίς.

Εμένα δε με πειράζει καθόλου να περιμένω, γιατί έτσι κι αλλιώς δε μ' αρέσει καθόλου μα καθόλου ο υπέρηχος!!! Ανυπομονώ για τη στιγμή που θα γίνονται από πάνω, από την κοιλίτσα!

Να σε ρωτήσω δύο πράγματα, μήπως τα συζήτησες με το γιατρό σου; α) από επαφές τι κάνουμε; Εμείς τις έχουμε κόψει από τη μέρα που μάθαμε για την εγκυμοσύνη. β) Ξέρεις τι γίνεται με τους καφέδες; Πήρα φίλτρου ντεκαφεινέ αλλά η κουμπάρα μου λέει ότι δεν έχει σχέση που είναι χωρίς καφείνη, πάλι μόνο έναν/ημέρα μπορώ να πιω!!

Και το τελευταίο...μήπως πρέπει να γράφω κάπου άλλου τώρα πια; Μπορεί κάποια κοπέλα να μη θέλει να διαβάζει για τους καφέδες μου, ενώ προσπαθεί να μείνει έγκυος και το σέβομαι απόλυτα!

 

Μαρακι το σκεφτηκα και εγώ να γραψω κάπου αλλού αλλά δε μπορούσα να φυγω από τα κοριτσάκια μου εδώ και να μην μαθαίνω νέα τους....επίσης επαφές επιτρέπονται αλλά να μην τελειώνει μέσα σου...εμείς δε μπορούσαμε βέβαια και δε κάναμε τπτ.....δεν νοιώθουμε άνετα..... Καφέδες επιτρέπεται ένας την ημέρα αλλά εγώ δεν ήμουν πολύ φαν τον καφέδων κςι τότε έκοψα τελείως.....δε με ενοχλεί......όσο για τον υπέρυχο έχεις δίκιο....εγώ πρώτο έκανα κολπικο και μάλλον και αύριο κολπικο θα κάνουμε...και αύριο θα μου κανει και τεστ πάπ...η αλήθεια είναι πως αγχώνομαι λίγο αλλά πιστεύω θα είναι η τελευταία φορά....μετά θα είναι κοιλιακος υπέρηχος.... Μην αγχώνεσαι. . Σκέψου ότι θα βλέπεις το πολυπόθητο μωράκι σου.....δε θα σε νοιάζει τπτ....

Link to comment
Share on other sites

Zouzou88 ποτε ειχες τελευταια περιοδο;

 

Μαρακι είχα 28 Αυγούστου.....εγώ πήγα στο γιατρό στις 5 εβδομάδες και 3 μέρες.τόσο έδειξε ο υπέρηχος ότι ήμουν τότε.και άκουσα και καρδούλα.. Αν και ήταν πολύ νωρίς κ μου είπε ότι μάλλον δεν θα ακούσουμε.... Ίσως ήταν και ο κολπικο υπέρηχος που βοήθησε και την άκουσα τόσο νωρίς....είχε 111 παλμους το λεπτό.....δεν ήταν πολύ δυνατοί αλλά μάλλον τότε είχε αρχίσει να χτυπάει..... Τώρα αύριο θα είμαι 7 εβδομάδων και 3 ημερών.... Εσύ πόσο Υπολογίζεις τώρα ότι είσαι ?

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι είχα 28 Αυγούστου.....εγώ πήγα στο γιατρό στις 5 εβδομάδες και 3 μέρες.τόσο έδειξε ο υπέρηχος ότι ήμουν τότε.και άκουσα και καρδούλα.. Αν και ήταν πολύ νωρίς κ μου είπε ότι μάλλον δεν θα ακούσουμε.... Ίσως ήταν και ο κολπικο υπέρηχος που βοήθησε και την άκουσα τόσο νωρίς....είχε 111 παλμους το λεπτό.....δεν ήταν πολύ δυνατοί αλλά μάλλον τότε είχε αρχίσει να χτυπάει..... Τώρα αύριο θα είμαι 7 εβδομάδων και 3 ημερών.... Εσύ πόσο Υπολογίζεις τώρα ότι είσαι ?

 

Ιδεα δεν εχω! Τελευταια περιοδο ειχα στις 8/9 αλλα με βαση τις τιμες της χοριακης μου (ο γιατρος μου τηλεφωνησε σημερα και μου ειπε να ξανακανω μια εξεταση μεσα στην επομενη εβδομαδα) η συλληψη εγινε αργα μεσα στον κυκλο, δηλ. σιγουρα μετα τη 15η μερα.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο κοριτσι μου,πολυ ευχαριστα τα νεα σου!!!!!!:D

Ειναι σημαντικο να αισθανεσαι ομορφα με τον γιατρο σου!!!!!!

Εμεις εχουμε θεμα με το σπερματακι μας(ολιγο και ασθενο),ειχαμε 2 εγκυμοσυνες ,μια βιοχημικη,μια παλλινδρομη με φρεσκα.Οτι βγαζαμε βαζαμε.

Τωρα κανουμε συλλογη καθε μηνα,καταψυχουμε χαμογελαστα παγωτινια!!!!:D

 

Αννούλα κάνεις φυσικούς κύκλους με κλομιφαίνη?Σε ποιό κέντρο είσαι?Μαζεύεις για να βάλεις 2 κατεψυγμένα έμβρυα?Πώς πάει η διαδικασία?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...