Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια μου.βρισκόμε στην 3 μέρα καθυστέρησης και 34 μέρα του κύκλου....κ θερμοκρασία έχω 37 τα πρωινά.....αλλά φοβάμαι να κάνω τεστάκι γτ πιστεύω πως θα είναι αρνητικό....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κοριτσάκια μου.βρισκόμε στην 3 μέρα καθυστέρησης και 34 μέρα του κύκλου....κ θερμοκρασία έχω 37 τα πρωινά.....αλλά φοβάμαι να κάνω τεστάκι γτ πιστεύω πως θα είναι αρνητικό....

 

Γιατί να φοβάσαι; Δώσε τέλος στην αγωνία σου! Και ή θα αρχίσουμε να πανηγυρίζουμε ή θα ετοιμαστούμε για τον επόμενο μήνα! Δεν έγινε τίποτα και να μην είσαι εγκυούλα! Αλλά σκέψου να είσαι και να δημιουργείς τόσο στρες στον εαυτό σου.... Εύχομαι μια ολοκάθαρη γραμμούλα στο τεστ και περιμένουμε τα νέα σου!!! :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να φοβάσαι; Δώσε τέλος στην αγωνία σου! Και ή θα αρχίσουμε να πανηγυρίζουμε ή θα ετοιμαστούμε για τον επόμενο μήνα! Δεν έγινε τίποτα και να μην είσαι εγκυούλα! Αλλά σκέψου να είσαι και να δημιουργείς τόσο στρες στον εαυτό σου.... Εύχομαι μια ολοκάθαρη γραμμούλα στο

τεστ και περιμένουμε τα νέα σου!!! :D:D:D:D

 

Ευχαριστωωωω πολύ μαρακι μου.....έχεις δίκιο.πρέπει να δώσω τέλος στην αγωνία μου...απλά επειδή έχουμε πρόβλημα με το σπερμα και δεν είναι εύκολη μια πιθανή εγκυμοσύνη γιαυτό μέσα μου δεν το πιστεύω....αλλά έχεις δίκιο.θα πάω να πάρω τεστάκι τώρα και αύριο το πρωί θα το κάνω αν δεν έχω αδιαθετησει μέχρι τότε.

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΣΑΣ ΟΣΕΣ ΕΙΣΤΕ ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ...:-P

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΡΝΗΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ...ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ...ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 4η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ...

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΙΠΟΤΑ...ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΝ ΕΔΩ ΚΑΙ 5 ΜΕΡΕΣ.(ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ)ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ 37-37,2.ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΒΑΖΩ ΚΟΛΠΙΚΑ ΤΗΝ VASCLOR.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΕΚΕΙ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΚΑΙ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ....:confused:

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΣΑΣ ΟΣΕΣ ΕΙΣΤΕ ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ...:-P

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΡΝΗΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ...ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ...ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 4η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ...

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΙΠΟΤΑ...ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΝ ΕΔΩ ΚΑΙ 5 ΜΕΡΕΣ.(ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ)ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ 37-37,2.ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΒΑΖΩ ΚΟΛΠΙΚΑ ΤΗΝ VASCLOR.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΕΚΕΙ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΚΑΙ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ....:confused:

 

Καλησπερα!Τη χοριακη σου την εκανες μετα απο 14μερες και ηταν αρνητικη η πιο νωρις.Αν την εκανες την 14η μερα τοτε ο γιατρος σου επρεπε να σου πει να σταματησεις την vasclor για να αδιαθετησεις μετα απο καποιες μερες.

GdD5p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η χοριακη εγινε 14η...αλλα ο γιατρος ειπε πως θελει να ειναι σιγουρος και να την επαναλαβουμε σε μια εβδομαδα.ευχαριστω!!!!

 

Περιεργο που σου ειπε να την επαναλαβεις.:roll:Η χοριακη δειχνει αν εισαι εγκυος μετα απο την 14η ημερα.Παντως μην απορεις που δεν αδιαθετησες γιατι η προγεστερονη καθηστερει την περιοδο.

GdD5p3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου δυστυχως σημερα αδιαθετησα για ακομα μια φορα...νωριτερα απο οτι συνηθως...το ξερω πως δεν εκανα τρελες προσπαθειες το προηγουμενο μηνα αλλα για εμενα ειναι μια επιπλεον αποτυχια...την πεμπτη κλεισαμε επιτελους ραντεβου για σπερματοδιαγραμμα στο λυμπεροπουλο κ αφοτου παρουμε τις απαντησεις σκεφτομαι να απευθυνθω στο παντο(οχι το γνωστο για τις εξωσωματικες)τον αλλο που ειναι ειδικος στο θεμα υπογονιμοτητας...τι αποψη εχετε??zouzou88 σε καταλαβαινω απολυτα αλλα ποτε δεν ξερεις κανε το κ μπορει να παρεις τα καλυτερα νεα...τουλαχιστον μια απο εμας να τα καταφερει να παρουμε κ οι αλλεσ θαρρος...ειμαι πολυ αποφασισμενη πλεον θα κανω τα παντα...ενα θειο δωρο θελω....

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου δυστυχως σημερα αδιαθετησα για ακομα μια φορα...νωριτερα απο οτι συνηθως...το ξερω πως δεν εκανα τρελες προσπαθειες το προηγουμενο μηνα αλλα για εμενα ειναι μια επιπλεον αποτυχια...την πεμπτη κλεισαμε επιτελους ραντεβου για σπερματοδιαγραμμα στο λυμπεροπουλο κ αφοτου παρουμε τις απαντησεις σκεφτομαι να απευθυνθω στο παντο(οχι το γνωστο για τις εξωσωματικες)τον αλλο που ειναι ειδικος στο θεμα υπογονιμοτητας...τι αποψη εχετε??zouzou88 σε καταλαβαινω απολυτα αλλα ποτε δεν ξερεις κανε το κ μπορει να παρεις τα καλυτερα νεα...τουλαχιστον μια απο εμας να τα καταφερει να παρουμε κ οι αλλεσ θαρρος...ειμαι πολυ αποφασισμενη πλεον θα κανω τα παντα...ενα θειο δωρο θελω....

 

Καλημέρα στελακιόν.εγώ τελικά δεν πήρα τεστάκι χτες γτ πάνω που το πήρα απόφαση να πάω να πάρω πονουσε πάρα πολύ και λέω θα έρθει μην πάω τζάμπα....και τελικά δεν ήρθε ακόμα......τζάμπα δε πήρα.θα το έκανα σήμερα..... Και σήμερα δε πονάω...Τι άλλο να είναι ρε γαμωτο εκτός από νινι που μια πονάω και μια όχι? Πάντως και σήμερα 37 πυρετό έχω....και έχω και κάτι άσπρα υγρά....Τι να είναι αυτά?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες τις συμφορουμίτισσες!!

 

Eira και cat76 φαίνεται πως ξέρετε τη διαδικασία της σπερματέγχυσης, οπότε...θα σας χρειαστώ! Τον επόμενο μήνα θα κάνω κι εγώ την πρώτη μου! Θα πάρω σερπαφάρ, θα κάνω ένεση πρεγνυλ και μετά θα βάζω τη vasclor.

Eira πόσες μέρες βάζεις κρέμα;; Πάντως πολύ με χάλασε αυτό που διάβασα, δηλαδή ότι προκαλεί καθυστέρηση. Ο κύκλος μου έχει που έχει τα χάλια του, πάλι θα γίνει άνω-κάτω δηλαδή!! Είχες κορίτσι μου κάποιο συγκεκριμένο θεματάκι και δοκίμασες σπερματέγχυση ή την περιβόητη ανεξήγητη υπογονιμότητα;;;

Stelakion μη στεναχωριέσαι καθόλου!! Σημασία έχει ότι είσαι αποφασισμένη! Όλα τα ζευγάρια που πραγματικά θέλουν ένα παιδάκι τελικά το καταφέρνουν!! Να κάνετε και τις εξετάσεις σας, για να σας φύγει και αυτή η μικρή ανησυχία που σίγουρα θα υπάρχει στο πίσω μέρος του κεφαλιού σας και να το ρίξετε στο σεξ!!! ;););)

Zouzou θα μας σκάσεις!! Κάνε ένα τεστ για να μην ξεσηκώνεσαι και μετά απογοητευτείς ή.....για να ακούσουμε και κανένα ευχάριστο και να ανέβουμε ψυχολογικά όλες μας!! :D:D:D Αν δεις τη γραμμούλα στο τεστ, θα μας πεις τι έκανες για να πιάσεις μπεμπάκι για να σε αντιγράψουμε!! Στέλνω ευχες και θετική ενέργεια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια έκανα τώρα τεστακι και βγήκε +++++ αλλά ακομα δεν μπορώ να το πιστέψω... Έκανα και χοριακη θα βγει το βράδυ.... Αν έμεινα κοριτσάκια εγώ έγκυος θα μείνετε όλες....θα σας πω το βράδυ σίγουρα...... Γιατί ακόμα δεν πιστεύω τπτ....πω πω τρέμω ολόκληρη. Θα σταματήσει η καρδούλα μου.....

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια έκανα τώρα τεστακι και βγήκε +++++ αλλά ακομα δεν μπορώ να το πιστέψω... Έκανα και χοριακη θα βγει το βράδυ.... Αν έμεινα κοριτσάκια εγώ έγκυος θα μείνετε όλες....θα σας πω το βράδυ σίγουρα...... Γιατί ακόμα δεν πιστεύω τπτ....πω πω τρέμω ολόκληρη. Θα σταματήσει η καρδούλα μου.....

 

Και από εδώ συγχαρητήρια!!!!! :D:D:D

Χαχα! Στο είχα γράψει ότι είχα καλό προαίσθημα, νομίζω!! Κάνε ένα χαδάκι στην κοιλίτσα και από εμας!!

Link to comment
Share on other sites

Και από εδώ συγχαρητήρια!!!!! :D:D:D

Χαχα! Στο είχα γράψει ότι είχα καλό προαίσθημα, νομίζω!! Κάνε ένα χαδάκι στην κοιλίτσα και από εμας!!

 

Σε ευχαριστώ πολύ μαρακι μου ειλικρινά δεν μπορώ ακόμα να το πιστέψω....το site τελικά είναι πολύ γουρικο..... Πιστεύω ότι η χοριακη θα βγει αρνητική....ειλικρινά κοριτσάκια μου μην αγχωνεστε.αν όντως έμεινα εγώ έγκυος θα μπορέσετε όλες.....το σπερμα του άντρα μου δεν ήταν καθόλου στα φόρτε του..ίσως και γιαυτό δε μπορώ να το πιστέψω ακόμα....θα με φάει το άγχος μέχρι της 8....

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ μαρακι μου ειλικρινά δεν μπορώ ακόμα να το πιστέψω....το site τελικά είναι πολύ γουρικο..... Πιστεύω ότι η χοριακη θα βγει αρνητική....ειλικρινά κοριτσάκια μου μην αγχωνεστε.αν όντως έμεινα εγώ έγκυος θα μπορέσετε όλες.....το σπερμα του άντρα μου δεν ήταν καθόλου στα φόρτε του..ίσως και γιαυτό δε μπορώ να το πιστέψω ακόμα....θα με φάει το άγχος μέχρι της 8....

 

 

Γιατί βρε κοριτσάκι μου να έχεις άγχος;;;; Τα τεστ μπορεί καμιά φορά να βγουν αρνητικά, ενώ υπάρχει εγκυμοσύνη, οκ. Το αντίθετο όμως δε γίνεται!! Να δεις που θα έχεις μια μεγάαααλη χοριακή!!! Και πριν το τεστ αγχωνόσουν και τι κατάλαβες;;; Κάτσε τώρα να το απολαύσεις και να το γιορτάσεις και μη σκέφτεσαι τίποτα αρνητικό! Στο κάτω-κάτω αν δημιουργηθεί πρόβλημα (που αποκλείεται!!!!), θα έχεις πολύ χρόνο να στεναχωρεθείς! Δε μπορείς λίγο τώρα να χαρείς;;;; Το σποράκι θέλει χαρούμενη τη μαμά του σου λέω!!!! :):):)

Link to comment
Share on other sites

Γιατί βρε κοριτσάκι μου να έχεις άγχος;;;; Τα τεστ μπορεί καμιά φορά να βγουν αρνητικά, ενώ υπάρχει εγκυμοσύνη, οκ. Το αντίθετο όμως δε γίνεται!! Να δεις που θα έχεις μια μεγάαααλη χοριακή!!! Και πριν το τεστ αγχωνόσουν και τι κατάλαβες;;; Κάτσε τώρα να το απολαύσεις και να το γιορτάσεις και μη σκέφτεσαι τίποτα αρνητικό! Στο κάτω-κάτω αν δημιουργηθεί πρόβλημα (που αποκλείεται!!!!), θα έχεις πολύ χρόνο να στεναχωρεθείς! Δε μπορείς λίγο τώρα να χαρείς;;;; Το σποράκι θέλει χαρούμενη τη μαμά του σου λέω!!!! :):):)

 

Αχχχχχ βρε μαρακι πόσο γλυκούλα είσαι... Μου φτιάχνεις την διάθεση συνέχεια και με συγκινεις..... Έχεις δίκιο.....θα είμαι χαρουμενη για το σπορακι μου και εύχομαι όλα να πάνε καλά...σευχαριστω γλυκιά μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΖΟΥΖΟΥ88 ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ !!!!:P:p:p:p

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ...

ΜΑΡΑΚΙ1980 ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ...ΠΗΡΑ ΚΛΟΜΙΦΑΙΝΗ, PREGNYL KAI THN VASCLOR ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΑΝ ΘΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ.ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΚΑΘΣΤΕΡΗΣΗ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΑΦΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ...:evil::evil::evil:

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ...

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΡΑΚΙ1980 ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ....ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΣΕ ΝΑ ΠΑΝΕ!!! ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΜΕ ΚΛΟΜΙΦΑΙΝΗ 28 ΑΚΡΙΒΩΣ...ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ.

Link to comment
Share on other sites

Αχχχχχ βρε μαρακι πόσο γλυκούλα είσαι... Μου φτιάχνεις την διάθεση συνέχεια και με συγκινεις..... Έχεις δίκιο.....θα είμαι χαρουμενη για το σπορακι μου και εύχομαι όλα να πάνε καλά...σευχαριστω γλυκιά μου.....

 

Μπράβο!! Έτσι σε θέλω! Σκέψου έναν ωραίο τρόπο να το ανακοινώσεις στον καλό σου και εστίασε σε όλα τα ευχάριστα που σας περιμένουν!

Και πες μας πώς τα κατάφερες; Έκανες κάποια θεραπεία, παρακολούθηση κύκλου ή όλα φυσιολογικά;

Link to comment
Share on other sites

Eira ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!! Στις αρχές του Οκτώβρη που θα αδιαθετήσω και θα μπω.....στο χορό της σπερματέγχυσης θα σε ξαναχρειαστώ μάλλον!!

Σου εύχομαι τα καλύτερα πάντως....ποτέ δε ξέρεις!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο!! Έτσι σε θέλω! Σκέψου έναν ωραίο τρόπο να το ανακοινώσεις στον καλό σου και εστίασε σε όλα τα ευχάριστα που σας περιμένουν!

Και πες μας πώς τα κατάφερες; Έκανες κάποια θεραπεία, παρακολούθηση κύκλου ή όλα φυσιολογικά;

Το μόνο που έκανα ήταν σεξ μέρα πάρα μέρα στις γονιμες μέρες και την μέρα οωριξιας..... Και καθόμουν για μισή ωριτσα στο κρεβάτι.. Τπτ αλλο....μάλλον ο θεουλης ήθελε κ το έστειλε..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες τις συμφορουμίτισσες!!

 

Eira και cat76 φαίνεται πως ξέρετε τη διαδικασία της σπερματέγχυσης, οπότε...θα σας χρειαστώ! Τον επόμενο μήνα θα κάνω κι εγώ την πρώτη μου! Θα πάρω σερπαφάρ, θα κάνω ένεση πρεγνυλ και μετά θα βάζω τη vasclor.

Eira πόσες μέρες βάζεις κρέμα;; Πάντως πολύ με χάλασε αυτό που διάβασα, δηλαδή ότι προκαλεί καθυστέρηση. Ο κύκλος μου έχει που έχει τα χάλια του, πάλι θα γίνει άνω-κάτω δηλαδή!! Είχες κορίτσι μου κάποιο συγκεκριμένο θεματάκι και δοκίμασες σπερματέγχυση ή την περιβόητη ανεξήγητη υπογονιμότητα;;;

Stelakion μη στεναχωριέσαι καθόλου!! Σημασία έχει ότι είσαι αποφασισμένη! Όλα τα ζευγάρια που πραγματικά θέλουν ένα παιδάκι τελικά το καταφέρνουν!! Να κάνετε και τις εξετάσεις σας, για να σας φύγει και αυτή η μικρή ανησυχία που σίγουρα θα υπάρχει στο πίσω μέρος του κεφαλιού σας και να το ρίξετε στο σεξ!!! ;););)

Zouzou θα μας σκάσεις!! Κάνε ένα τεστ για να μην ξεσηκώνεσαι και μετά απογοητευτείς ή.....για να ακούσουμε και κανένα ευχάριστο και να ανέβουμε ψυχολογικά όλες μας!! :D:D:D Αν δεις τη γραμμούλα στο τεστ, θα μας πεις τι έκανες για να πιάσεις μπεμπάκι για να σε αντιγράψουμε!! Στέλνω ευχες και θετική ενέργεια!!!

 

MAΡAKI τελικα θα κανεις τον αλλο μηνα?Με το καλο.Αν και δεν ειναι τιποτα.Τελικα με κλομιφαινη θα κανεις?Νομιζα οτι θα περνουσες επιτροπη για να παρεις φαρμακα η σε μπερδευω με αλλη κοπελα ?Εγω εβαζα crinone που ειναι αντιστοιχη της Vasclor αλλα αυτη τη φορα βαζω utrogestan.Η προγεστερονη συνηθως καθηστερη την περιοδο.Αναλογα τον οργανισμο βεβαια.Οταν την σταματησεις σου ερχεται μετα απο 3 περιπου ημερες.Αυτο δεν σημαινει οτι θα χαλασει ο κυκλος σου,μιας και με την προκληση αλλαζουν τα δεδομενα.Οταν με το καλο ερθει η ωρα θα τα πουμε στο αλλο θεματακι.

GdD5p3.png
Link to comment
Share on other sites

Cat76 δε με μπερδευεις! Εγω ειμαι που περασα την επιτροπη της εξωσωματικης. Απλα επειδη ανηκω στην κατηγορια της ανεξηγητης υπογονιμοτητας, θα δοκιμασω 1 ή 2 σπερματεγχυσεις και μετα θα χρησιμοποιησω τα φαρμακα της εξωσωματικης (ελπιζω βεβαια να μη χρειαστει!). Ευχαριστω για τις ευχες!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου η χοριακη είναι 3300.... Ακόμα κλαίω και είδα και τον άντρα μου να κλαίει πρώτη φορά.....σαν μικρό παιδί....και έκανε τον Σταύρο του...λέει ο θεουλης μας το έδωσε....

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου η χοριακη είναι 3300.... Ακόμα κλαίω και είδα και τον άντρα μου να κλαίει πρώτη φορά.....σαν μικρό παιδί....και έκανε τον Σταύρο του...λέει ο θεουλης μας το έδωσε....

 

Μπραβο!!! Τελεια τα νεα σου!! Τεραστια η χοριακη και ευχομαι να εισαι παντα χαρουμενη και ευτυχισμενη! Μακαρι να κλαιτε ετσι παντα μαζι απο χαρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...