Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

Κοριτσια μου cat cat, greentree,μαρακι 1980 ειμαι και εγω απογοητευμενη πολυ!!ενω ειμαι στις γονιμες και ειναι ο τριτος μηνας μετα τη σαπλιγγογραφια δεν εχω τοσο συχνα επαφες με τον ανδρα γιατι λεει πως δεν μπορει να λειτουργει υπο πιεση...γενικα δεν ειναι κ πολυ ενεργητικος κ οταν ειναι,ερχεται σε ακυρες μερες..τι πρεπει να κανω??αν κανω μονο 2 φορες μεσα στις γονιμες τι θα πετυχω?κανω σαν υστερικη αλλα αφου εχουμε βαλει στοχο για ενα μωρο πρεπει να το πετυχουμε...ετσι μου ερχεται κανω σπερματεγχυση να μην τον εχω αναγκη ολη την ωρα με τις γονιμες...μια μερα μου το ειπε κ αυτος,τοση βαρεμαρα για σεξ.εν τω μεταξυ ακομα να κανουμε σπερματοδιαγραμμα..ολα πανε χαλια!!αλλος ενας μηνας χωρις αποτελεσμα....απλπισια!!συγγνωμη αν σας ριχνω ψυχολογικα αλλα δεν εχω σε ποιον να τα πω..θελω να ελπιζω πως θα εχουμε θετικο αποτελεσμα για την αδερφη μου..ετσι για να παρουμε μια χαρα!:confused::(:rolleyes:

 

Αυτα τα περασα κι εγω με τον δικο μου και δε βαζω το χερι μου στη φωτια οτι ειναι οριστικα πισω μας πια...!! Νομιζω οτι μετα τις υστεριες σου (αναποφευκτες, γιατι κι εσυ ποσο να αντεξεις πια;;;;) ειναι καλο να κουβεντιασετε, να τον ρωτησεις ποσο θελει ενα παιδακι και τι ειναι διατεθειμενος να κανει, αφου δεν ειστε κι απο τα πιο συμβατα ζευγαρια....Εξηγησε του οτι καταλαβαινεις το ζορι του και οτι αν μπορουσες μονη σου να επιδιωξεις την εγκυμοσυνη θα το εκανες, αλλα η φυση ζητα και τους 2. Γενικα, μια ηρεμη συζητηση που θα του δειξει οτι τον καταλαβαινεις αλλα δυστυχως ειναι μονοδρομος η πορεια σας μαλλον θα βοηθησει. Πες του γενικα να κανετε αρκετο σεξ και μην εστιαζετε μονο στις γονιμες (ειναι τρελο αγχος και εχουμε εγκυμοσυνες απο επαφες σε ασχετες μερες!!) να ειστε πολυ ενεργοι σεξουαλικα, χωρις ημερολογιο, αλλα να μην αφηνετε πολλες μερες να περνουν ανεκμεταλλευτες!

Παντως ειναι αληθεια οτι ειναι πολυ ψυχοφθορο ολο αυτο για τα ζευγαρια και διαταρασσει τις ισορροπιες μας!!

Μακαρι να βρειτε τη χρυση τομη πολυ-πολυ συντομα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα και απο εμενα...και για μενα σημερα ειναι ακομα μια στεναχωρη ημερα ...τα ξημερωματα μου ηλθε η περιοδος και μαλιστα νωριτερα απο την ωρα της!!! δεν καταλαβαινω για ακομα μια φορα το λογο που συμβαινει...ωστοσο στεναχωριεμαι αλλα για καποιο λογο δεν τρεχουν δεκρυα πια γιατι ειναι σαν να το περιμενα...λες και δεν προκειται ποτε να μου συμβει εγκυμοσυνη εμενα.:( ...εχω απομακρυνθει απο ολους και απο ολα και φταιει αυτο! :oops: δεν μπορω να κανω τιποτα απο το να περιμενω το αλλο μηνα παλι....

 

Κουκλα μου μη στεναχωριεσαι! Απλα μας βασανιζει λιγο για να το απολαυσουμε περισσοτερο οταν ερθει! Μη το βαζεις κατω! Συνεχισε τις προσπαθειες και τις επαφες, χωρις να μετρας και να περιμενεις κατι! Και θα δεις, θα ερθει το θαυματακι σου!! Ασε που νομιζω οτι εκει που νομιζεις οτι δεν προκειται, εκει που εχεις βαρεθει να ελπιζεις και να απογοητευεσαι, χαλαρωνεις γιατι δε το πιστευεις πια και τοτε μαθαινεις τα καλυτερα νεα της ζωης σου!!!! Κι εγω αυτο προσπαθω να δουλεψω τωρα τελευταια....να αλλαξω ψυχολογια!!!! Ηρεμια και θετικη σκεψη!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες τις κοπελες. ΜΑΡΑΚΙ σε ευχαριστω για την υποστήριξη...δυο μερουλες με πιανει η απογοητευη...οσο και η διαρκεια της περιοδου. απο αυριο στον αγωνα για καλυτερη ψυχολογια...αυτο κανω 1,5 χρονο τωρα! η διαφορα ειναι οτι αυτος ο μηνας ειναι ο τελευταιος για προσπαθειες και μετα προετοιμασια για σπερματεγχυση. stelakion συμφωνω με το ΜΑΡΑΚΙ σε αυτα που σου γραφει. Πρεπει οποσδειποτε να πατε μια βολτα ησυχη με τον αντρα σου να συζητησετε για το θεμα αυτο χωρις βεβαια να τον πιεσεις..να βαλετε προτεραιότητες και να δεις εαν το θελει κι εκεινος το ιδιο! τις μερες που ¨βρισκεσται¨ μην του δινεις να καταλαβει οτι πρεπει να το κανει με το ζορι...θελει τακτικη και ¨κολπο¨...εμεις οι γυναικες εχουμε την ¨πονηρια¨ να ξεγελαμε τον αλλο...αυτη ειναι η αληθεια...ειδικα οταν ειναι για καλο σκοπο. αχχχ βρε κοριτσια ..σας ευχαριστω που υπαρχετε..

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΓΛΥΚΑ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.:o:o...ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ...ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΜΗΝΕΣ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ....ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ...ΣΕ 7 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ ΑΛΛΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ....:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλησπέρα, σήμερα η ψυχολογία είναι καλύτερα...cat cat παθαίνω ακριβώς το ίδιο για δυο μέρες απογοήτευση και μετά με πιάνει πείσμα για τον επόμενο μήνα, πάντως θέλω να σου πω ότι καταλαβαίνω απόλυτα τι νιώθεις (είναι λογικό άλλωστε αφού βιώνουμε την ίδια αγωνία) αλλά πρέπει να βρούμε τη δύναμη να το αντιμετωπίσουμε, τόσα εμπόδια υπερπηδούμε στη ζωή κάτι θα γίνει και μ'αυτό...stelakion συμφωνώ με τα άλλα κορίτσια ότι πρέπει να το συζητήσεις με τον άντρα σου όλο αυτό ήρεμα και χαλαρά, αν και δεν κατάλαβα κάτι...αγχώνεται λόγω πίεσης και δεν έχει διάθεση για σεξ ή δεν είναι σίγουρος για το παιδί, γιατί αυτό είναι άλλου είδους συζήτηση (χωρίς να θέλω να σε αγχώσω, ούτε να μπω στα προσωπικά σας φυσικά)...όπως και να έχει η συζήτηση θα σε απελευθερώσει...Μαράκι1980 δεν κατάλαβα το σχόλιο για τα συμβατά ζευγάρια, υπάρχει τέτοιος όρος στην ιατρική και τι σημαίνει? δεν το έχω ακούσει ξανά...εμείς πραγματικά το θέλουμε και οι δυο πολύ...και σκέφτομαι συνέχεια ότι η τόση μας λαχτάρα και αγάπη δεν μπορεί να πέφτει συνέχεια στο κενό...αυτά κορίτσια μου καλή συνέχεια σε όλες μας και που θα πάει θα τα καταφέρουμε...μέσα στους επόμενους μήνες κάποια από δω μέσα θα μας πει τα ευχάριστα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ ρε κορίτσια,πόσο σας καταλαβαίνω όλες, πόσο έτσι νιώθω κι εγώ... προσπαθούμε 1 χρόνο και τον προηγούμενο μηνα είχα μια αποβολή, τώρα έχω περίοδο και απο την επόμενη εβδομάδα πάλι στον αγώνα.... Κοιτάζω γύρω μου έγκυες και σκέφτομαι πως εγώ μάλλον δεν είμαι άξια να γίνω μανούλα, τις κοιτάζω και πάντα προσπαθώ να βρώ τί κάνω λάθος και δεν τα καταφέρνω... και ζηλεύω...σας το λέω...δεν είμαι κακός άνθρωπος, αλλα ζηλεύω γιατι νιώθω οτι εγώ δεν θα δώ ποτέ την κοιλίτσα μου να φουσκώνει....

Link to comment
Share on other sites

vickaki30 κάποια στιγμή όλες έτσι νιώθουμε αλλά δεν είναι θέμα αξίας...ίσα ίσα κπ είμαστε μανούλες πριν καν έρθει το παιδάκι μας και άλλες κάνουν ένα τσούρμο παιδιά και δεν γίνονται ποτέ μαμάδες...όσο για την αποβολή πολύ λυπάμαι, είναι μεγάλο σοκ, κυρίως ψυχολογικό αλλά κράτα ένα μικροοο θετικό της υπόθεσης...αυτό σημαίνει ότι μπορείς να μείνεις έγκυος άρα οι πιθανότητες σου είναι αυξημένες τον επόμενο καιρό...σου εύχομαι τα καλύτερα!!! και ναι κάποια στιγμή θα έρθουν και για εμάς αυτά τα καλύτερα...ελπίζω σύντομα!!!

Link to comment
Share on other sites

cat cat,μαρακι 1980,grentree,vickaki30,zouzou 88 γεια σας σε ολες...!αρχικα θελω να πω πως ειναι κοινη μας αποφαση να κανουμε μωρακι και ο ανδρας μου το θελει σαν τρελος αλλα ειναι βαρεμαρας!!δηλ επειδη δουλευει πολλες ωρες κ κουραζεται δεν εχει παντα την ιδια ορεξη για τρελιτσες.αλλα οποτε του ερθει κ απλα αν δεν θελει κ εγω του ζηταω νιωθει οτι τον πιεζω..γι αυτο ειπα κιολας πως δεν ειμαστε κ οι πιο ενεργητικοι ανθρωποι στο κομματι του σεξ...αλλα ετσι μπεμπε δεν ερχεται!!αλλα δεν αντεχω καθε μηνα την ιδια διαδικασια αντε γονιμες κ μετα αναμονη μεχρι να δουμε θα ερθει η ακατανομαστη.τρελαινομαι με το γεγονος πως αλλες κοπελες δεν θελουν μωρο κ τυχαινει ενω προσεχουν να μενουν εγκυος!ελεος!!οταν ερθει θα ειμαι η πιο ευτυχισμενη γυναικα σε ολο το κοσμο!! σας ευχαριστω πολυ κοριτσια μου για τη συμπαρασταση κ για τις συμβουλες σας!!!και ευχομαι να μεινουμε ολες μας συντομα εγκυουλες!!!greentree τι εγινε τελικα αδιαθετησες?κ κατι ακομα σημερα μιλουσα με καποιες φιλες μου μαμαδες κ μου ειπαν πως το αγχος ειναι οτι χειροτερο στο θεμα εγκυμοσυνης!!!ας το βγαλουμε απο το μυαλο μας!!:?::mad::idea:

Link to comment
Share on other sites

Stelakion koritsaki mou onto to agxos epireazei polu.....alla einai dyskolo na to apovaloume...euxomai kouklitsa mou auto to Mina na fouskosei h kouklitsa sou.....vickaki30 einai dyskolo Mia apovolh.se katalabaino.alla des ta thetika... Toulaxiston mporeis na meineis eguos....afou egine Mia fora tha ginei k Alles..... Euxomai autos o Minas na einai tuxeros kai na exoume polles eguoules......uparxei Kapoia kopela pou perimenei na mhn erthei h akatanomasth h exei hdh kathusterhsh?

Link to comment
Share on other sites

greentree ο ορος "συμβατα ζευγαρια" ειναι....δικος μου! Οποτε πολυ λογικο ειναι να μην τον εχεις ξανακουσει. Απλα ετσι ονομαζω τα ζευγαρια που ειναι τυχερα και που αμεσως τα ωαρια της γυναικας υποδεχονται τα σπερματοζωαρια του συγκεκριμενου αντρα. Ξερω, ας πουμε, περιπτωσεις ζευγαριων που προσπαθουσαν χρονια για παιδι, δε τα καταφεραν, χωρισαν και με τους επομενους συντροφους τους εκαναν παιδια αμεσως! Σε αυτη την περιπτωση δε θα σκεφτεις οτι ο αρχικος συνδυασμος δεν ηταν ο καλυτερος δυνατος;;; Σε αυτο αναφερομουν....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαράκι1980 δεν το είχα σκεφτεί ποτέ έτσι...μάλλον σκεφτόμουν το ακριβώς ανάποδο ότι αν είμαστε τόσο "συμβατοί" σε όλα τα άλλα...δεν μπορεί θα έρθει και το πολυπόθητο...δεν ξέρω τι μπορεί να συνέβη με τα ζευγάρια που αναφέρεις αλλά ελπίζω να μην είναι αυτή η μόνη μου ελπίδα γιατί δεν σκοπεύω καθόλου να αφήσω αυτόν που έχω ήδη για τον επόμενο...δύσκολα ή εύκολα είναι ο άνθρωπός μου!!!!Τώρα τι να σου πω αν το συναισθηματικό μας δεν συμβαδίζει με το βιολογικό μας, δυστυχώς κάτι έκανε λάθος η φύση και όχι εμείς...Μαράκι1980...μου έδωσες πολύ δύναμη με όλα τα προηγούμενα σχόλια σου γι αυτό και είμαι σε θέση να σου πω ότι θα τα καταφέρουμε...και εσείς και εμείς...γιατί το εμείς είναι που μετράει κι αυτό πρέπει να σκεφτόμαστε όλες...

Link to comment
Share on other sites

cat cat greentree μαρακι 1980 zouzou88 κοριτσια μου γεια σας!!δεν εχω καποιο ιδιαιτερο νεο δικο μου...μονο πως τελικα μετα τον πρωτο μηνα παρακολουθησης της ωορηξιας της αδερφης μου με υπερηχο δυστυχως αδιαθετησε κ παλι....εγω ειμαι σε αναμονη περιοδου μεχρι 1 οκτωβρη και ηδη παλι σκεφτομαι μηπως ειμαι...ενω καναμε μονο την 11 και την 14 απο τις γονιμες μερες..τι αποτελεσμα θα εχω ετσι οπως το παμε...εσεις κανενα νεο??

Link to comment
Share on other sites

cat cat greentree μαρακι 1980 zouzou88 κοριτσια μου γεια σας!!δεν εχω καποιο ιδιαιτερο νεο δικο μου...μονο πως τελικα μετα τον πρωτο μηνα παρακολουθησης της ωορηξιας της αδερφης μου με υπερηχο δυστυχως αδιαθετησε κ παλι....εγω ειμαι σε αναμονη περιοδου μεχρι 1 οκτωβρη και ηδη παλι σκεφτομαι μηπως ειμαι...ενω καναμε μονο την 11 και την 14 απο τις γονιμες μερες..τι αποτελεσμα θα εχω ετσι οπως το παμε...εσεις κανενα νεο??

 

καλημερα σε ολα τα κοριτσια τα κοριτσια της παρεας. stelakion οση δυναμη σου απομενει ας την δωσεις στην αδελφουλα σου ...παρε λιγη και απο εμας και πεσ της να κανει υπομονουλα...που θα παει γαμ@@@το θα συμβει και σε μας αυτο που επιθυμουμε..το ιδιο και για σενα βεβαια.σου ευχομαι πραγματικα να τα εχεις καταφερει. εγω ειμαι ακομη στην αναμονη και περιμενω στις 14 οκτωβριου εαν και εφοσον μου ελθουν στις 28 μερεσ του κυκλου κατι που δεν ειναι σιγουρο αφου δεν ειναι σταθερος.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

greentree εννοείται πως η φύση θα πρέπει να σεβαστεί την επιλογή μας και να δεχτεί ότι αυτός είναι ο πατέρας των παιδιών μας, πάει και τελείωσε!!! Κουβέντα δε σηκώνω!! Κι αν δε θέλει η φύση...υπάρχει και η επιστήμη!

Εγώ πάντως ρίχνω το τελευταίο μου χαρτί πριν την πρώτη σπερματέγχυση. Λογικά θα αδιαθετήσω 5-8 Οκτωβρίου. Μέχρι τότε...πανηγύρι! Επαφές την 7η,9η,11η, 13η, 15η μέρα και συνεχίζω ακάθεκτη!! Αν είναι να πέσω στη σπερματέγχυση, θα πέσω...μαχόμενη!! Νιώθω πάντως σχετικά χαλαρή. Εχω παρατηρήσει ότι τους μήνες που γίνεται σωστή προσπάθεια και υπάρχει καλή συνεννόηση με τον αντρούλη μου, δε με νοιάζει καθόλου!! Αρκεί να νιώθω ότι το πάλεψα. Τώρα, βεβαια, αν μας κάτσει κιόλας..... :-D:-D:-D:-D

Νομίζω ότι όταν μείνω έγκυος δε θα το πιστεύω, εσείς;;;

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά καλησπέρααααα.... Εύχομαι όσες περιμένετε την ακατανομαστη να μη σας έρθει....srelakion το ίδιο κ για την αδερφούλα.αφού σου εύχομαι..... Εγώ κοριτσάκια μου ειμαι στην 30η μέρα σήμερα κ δεν έχω αδιαθετησει....ο κύκλος μου είναι από 28 ως 32 μέρες οπότε μπορεί να έρθει από στιγμή σε στιγμή....άσε που δε το πιστευω κιόλας γιατί έχουμε θέμα με το σπερμα......αλλά πονουσε πολύ εδώ κ 2 μέρες ήμουν σίγουρη πως θα ερχόταν και τίποτα.....50 φορές την ημέρα πήγαινα τουαλέτα..... Κ σήμερα δεν πονάω καθόλου....ότι να ναι.......μακάρι να έρθει το σπορακι σε ολεςςςςς

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Zouzou88 νου σε καταλαβαινω απολυτα κ εγω καθε φορα που παω τουαλετα κοιταζω να δω..μεχρι την αλλη πεμπτη που περιμενω θα τρελαθω..ηδη νιωθω πονο,δεν ξερω τι να υποθεσω..σου ευχομαι να,μην αδιαθετησεις..,δεν ξερω τι να υποθεσω,ποιο ειναι το προβλημα μας τελικα??γιατι να μην μενουμε??η χωρα μας και το ισραηλ ακουσα ειναι οι πρωτες χωρες σε εξωσωματικη..ελπιζω να μην φτασουμε εκει...

Link to comment
Share on other sites

Zouzou88 νου σε καταλαβαινω απολυτα κ εγω καθε φορα που παω τουαλετα κοιταζω να δω..μεχρι την αλλη πεμπτη που περιμενω θα τρελαθω..ηδη νιωθω πονο,δεν ξερω τι να υποθεσω..σου ευχομαι να,μην αδιαθετησεις..,δεν ξερω τι να υποθεσω,ποιο ειναι το προβλημα μας τελικα??γιατι να μην μενουμε??η χωρα μας και το ισραηλ ακουσα ειναι οι πρωτες χωρες σε εξωσωματικη..ελπιζω να μην φτασουμε εκει...

 

Μακάρι stelakion να μην έρθει σε καμία μας.....άσε που έχω υγρά κ λέω τώρα ήρθε σίγουρα το νοιώθω.και πάω και δε βλέπω τίποτα....και πονάω εδώ και 3 μέρες......δεν το είχα ακούσει αυτό για τις εξωσωματικες.....δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει ειλικρινά......υπομονουλα και εύχομαι να μην δεις την σιχαμενη αυτόν τον μήνα....θα περιμένω νεακια σου......

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα...σήμερα μετράω την πρώτη μέρα καθυστέρησης....είναι νωρίς ακόμα να πιστεύω στο θαύμα.γιατί για θαύμα πρόκειται....εδώ και 4-5 μέρες πονάω τόσο που Νομίζω θα αδιαθετησω και φοραω σερβιετα...αυτή τη στιγμή που γράφω δε πονάω πολύ...λίγες ενοχλήσεις χαμηλά μόνο...ααααα μέτρησα από περιέργεια και την θερμοκρασία μου πριν λίγο που ξύπνησα και ήταν 37.1....αλλά παρόλα αυτά πιστεύω ότι θα έρθει κάποια στιγμή....δεν είμαι και πολύ αισιόδοξη....εσείς κοριτσάκια μου τι κάνετε ? Που βρίσκεστε ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια, δεν είχα πού αλλού να μιλήσω... μόλις έμαθα για μια ακόμη που είναι έγκυος με την πρώτη προσπάθεια...έχει περάσει ένας χρόνος και.... κουράστηκα, στεναχωριέμαι...μην το σκέφτεσαι λενε...πώς να μην το σκέφτομαι, δεν γίνεται... τί κάνω λάθος? όλες οι πρώτες εξετάσεις καθαρές και για μένα και για τον άντρα μου αλλά εγκυμοσύνη οχι.... κάθε φορά που μένω μόνη κλαίω... νιώθω πώς όλοι θέλουν να με ρωτήσουν "γιατί δεν μένεις έγκυος?"... και όσο σκέφτομαι έτσι, τόσο δεν έρχεται.... κάθε μήνας μοιάζει αιώνας μέχρι να φτάσει η ημερομηνια περιόδου για να περιμένω μια καθυστέρηση.... πόσο πονάει η ψυχή μου κορίτσια να ξέρατε.....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας είμαι κενουργια ! :) αλλα δεν μπωρο!!! Κάπου πρέπει να τα λέω ! Με κύκλο πλαιον 26 ημερον σήμερα κανονικά περιμένω περίοδο επαφή μια μερα πρην την ωρεξια κ μερικές ενοχλήσεις κάτο χαμιλα σαν πριξιματακι τώρα το απόγευμα έχω λεκεδακια καφέ κ πόνο στη μέση αλλα δεν είναι έντονο όπως άλλες φορές ! Λέτε να υπάρχει ελπίδα ;;;

Link to comment
Share on other sites

Μιρου μακάρι να είσαι...γιατί όχι? Από αύριο έχεις καθυστέρηση ε?

Vickaki30 μην πιστεύεις όλες όσες λένε ότι πιασανε με την πρώτη...εγώ πιστεύω ότι δεν λένε αλήθεια... Μην αγχώνεσαι γλυκιά μου.το ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά όλες θα γίνουμε μανούλες.... Όσο πιο πολύ μας πέδευει τόσο πιο πολύ χαρούμενες θα μας κάνει.....υπομονή και προσπάθεια.....και όχι άγχος....και εύχομαι μέσα από την καρδιά μου αυτόν το μήνα να το πετύχετε το μπεμπουλινι....

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα!

Σας διαβαζω και συμπασχω!! Αλλα δε πρεπει να το αφηνουμε να μας παρει απο κατω! Συνεχιζουμε τις προσπαθειες και αν χρειαστει χρησιμοποιουμε και λιγο την επιστημη!!! Ειδικα για οσες δεν εχουμε εντοπισει καποιο συγκεκριμενο προβληματακι, εχουμε πολλες δυνατοτητες (παρακολουθηση κυκλου, κλομιφαινη, σπερματεγχυση....). :)

Να επιμενουμε και να απολαμβανουμε το σεξ!!! Και εδω ειμαστε να δινουμε κουραγιο η μια στην αλλη!! Ολες θα γινουμε μανουλες!! Ειμαι σιγουρη κοριτσακια μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μιρου μακάρι να είσαι...γιατί όχι? Από αύριο έχεις καθυστέρηση ε?

Vickaki30 μην πιστεύεις όλες όσες λένε ότι πιασανε με την πρώτη...εγώ πιστεύω ότι δεν λένε αλήθεια... Μην αγχώνεσαι γλυκιά μου.το ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά όλες θα γίνουμε μανούλες.... Όσο πιο πολύ μας πέδευει τόσο πιο πολύ χαρούμενες θα μας κάνει.....υπομονή και προσπάθεια.....και όχι άγχος....και εύχομαι μέσα από την καρδιά μου αυτόν το μήνα να το πετύχετε το μπεμπουλινι....

 

Σε ευχάριστο πολύ !!!! Αύριο κανονικά είναι η πρώτη μερα ναι ! Πονάκια έχω ακόμα κ το στήθος μου πρισμενω κ ποναη ..... Μακάρι !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααααα...Τι μου κάνετε ? Πως είναι η ψυχολογία μας σήμερα? Σήμερα μπήκα στην 33 Τρίτη μέρα του κύκλου μου και δεύτερη μέρα καθυστέρησης. Πότε πονάω ποτέ όχι.... Κ μενα το στηθος μου είναι πρησμενο και οι ρόγες μου τζουζουν....αλλά πιστεύω ότι θα αργήσει αλλά θα έρθει...έχουν δει πολλά τα μάτια μου και δύσκολα θα ελπίζω.... Αλλά μακάρι ο θεουλης να έκανε το θαύμα του.....

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια...καλως ηλθατε στις καινούριες κοπελες...εγω ακομη στη μάχη ειμαι...περιμενω πως και πως να ελθουν οι μερες να δουμε τι καναμε και αυτο το μηνα..καλη δυναμη σε ολες μας..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...