Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κορίτσια καλησπέρα, συγχαρητήρια σε όσες έμειναν έγκυες και ελπίζω να μείνω κι εγώ σε λίγο!!! σήμερα είχα άλλον ένα καυγά με τον σύζυγό μου για αυτό το θέμα λόγω νεύρων και έντασης. τέλος πάντων μη λέω τα ίδια και τα ίδια απλά νιώθω καλά που σας μιλάω βρε κορίτσια

FyFRp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια τωρα πηρα τα αποτελεσματα της χοριακης και ειμαι εγκυος!!!!!!!!! 18876 ειναι!αυριο θα παω στο ιασω να κανω υπερηχο να δουμε σε τι φαση βρισκομαστε!μακαρι να πανε ολα καλα!ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Συγχαρητήρια!!! Να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

(Κι εγώ για διδυμάκια σε κόβω, γιατί η χοριακή είναι τεράστια).

5f27b8bd0c.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τωρα πηρα τα αποτελεσματα της χοριακης και ειμαι εγκυος!!!!!!!!! 18876 ειναι!αυριο θα παω στο ιασω να κανω υπερηχο να δουμε σε τι φαση βρισκομαστε!μακαρι να πανε ολα καλα!ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΝΕΑ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!:P:p:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια τωρα πηρα τα αποτελεσματα της χοριακης και ειμαι εγκυος!!!!!!!!! 18876 ειναι!αυριο θα παω στο ιασω να κανω υπερηχο να δουμε σε τι φαση βρισκομαστε!μακαρι να πανε ολα καλα!ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!:P:p:p:p:p!:P!!!!!!! Μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη μεσα απο την καρδια μου!!!

Link to comment
Share on other sites

ΒΑΛΣΑΜΙΧΟ συγχαρητηρια για τον τροπο και τη σταση σου. Εισαι απο τους πιο δυνατους ανθρωπους που ξερω. Εγω ζησει απο κοντα τα προβληματα που περασες και ελπιζω να θαυμαζεις τον ευατο σου, οσο σε θαυμαζω εγω. Δεν μπορει παρα να ανταμοιφθεις συντομα! Στο ευχομαι απο τη καρδια μου ,τοσο οσο το επιθυμω και για μενα!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ΒΑΛΣΑΜΙΧΟ συγχαρητηρια για τον τροπο και τη σταση σου. Εισαι απο τους πιο δυνατους ανθρωπους που ξερω. Εγω ζησει απο κοντα τα προβληματα που περασες και ελπιζω να θαυμαζεις τον ευατο σου, οσο σε θαυμαζω εγω. Δεν μπορει παρα να ανταμοιφθεις συντομα! Στο ευχομαι απο τη καρδια μου ,τοσο οσο το επιθυμω και για μενα!

 

 

 

ladida, ειλικρινά με συγκίνησαν πολύ τα λόγια σου!Πραγματικά θαυμάζω τον εαυτό μου και δεν ηξερα οτι έκρυβα τόση δύναμη μέσα μου! Ισως να ηταν μια δοκιμασία που έπρεπε για κάποιο λόγο να την περάσω!Τέλος πάντων, δεν πρέπει να μελαγχολούμε τώρα, η ζωή είναι όλη μπροστά μας και μας ανήκει!Εύχομαι και εσυ να έχεις την υγεία σου και οτι οτι άλλο επιθυμεί η καρδούλα σου.:-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα, τι γουρλίδικο νέο καφέ είναι αυτό; από χθές ξεκίνησε με τη μαμά της Μαρκέλλας και σήμερα η DEPY. Αντε ρε κοριτσια λέτε να συνεχιστεί. Περιμένουμε καλά νέα απ'όλες. Συγχαρητήρια στις εγκυούλες!

Link to comment
Share on other sites

mzdNp3.png

 

κορίτσια μετράω την θερμοκρασία μου από το πρωί και μάλιστα με 2 θερμόμετρα και έχω συνέχεια 37, ξέρει καμία αν σημαίνει κάτι?

 

Αν έχεις καθυστέρηση είναι πολύ θετικό αυτό

Link to comment
Share on other sites

mzdNp3.png

 

κορίτσια μετράω την θερμοκρασία μου από το πρωί και μάλιστα με 2 θερμόμετρα και έχω συνέχεια 37, ξέρει καμία αν σημαίνει κάτι?

Ειναι πολυ καλο σημαδι,αν μετρας την θερμοκρασια σου μονο το πρωι,πριν σηκωθεις απο το κρεββατι και βαζεις το θερμομετρο στο στομα(κατω απο την γλωσσα),τοτε ειναι μονο εγκυρο το αποτελεσμα....ποτε ΔΕΝ την περιμενεις??...

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν μετραω θερμοκρασια γιατι ειμαι αγχωδης και δε θελω να προσθεσω κατι ακομη να σκεφτομαι αλλα ξερω απο φιλες οτι η αυξημενη θερμοκρασια το πρωι ειναι ενα συμπτωμα εγκυμοσυνης. Σου το ευχομαι πραγματικα!:P Ενημερωσε μας!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να μην έρθει την Δευτέρα η άτιμη περίοδος μου!πάντως είναι νωρίς να κάνω το τέστ;έχω πάρει το clear blue που λέει οτι δείχει πιο πρίν αλλά δεν τα πολυεμπιστεύομαι!

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να μην έρθει την Δευτέρα η άτιμη περίοδος μου!πάντως είναι νωρίς να κάνω το τέστ;έχω πάρει το clear blue που λέει οτι δείχει πιο πρίν αλλά δεν τα πολυεμπιστεύομαι!

 

καλό είναι με την πρώτη μέρα καθυστέρησης να πας για χοριακή. Άσε τα τεστ του φαρμακείου δεν είναι πάντα αξιόπιστα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας και ευχομαι γρηγορα να μεινετε εγκυουλες!χτες εκανα υπερηχο και ακουσα και την καρδουλα του!ειμαι 6 εβδομαδων και ειναι ολα καλα!κοριτσια αν θελετε το πιστευετε αλλα η συλληψη εγινε 1-2 μερες μετα που μου τελειωσε η περιοδος.αυτο τον μηνα δεν το περιμενα καθολου γιατι ειχαμε ερθει σε επαφη με τον συντροφο μου τοτε μονο γιατι ειχε καποιο προβλημα για ενα μηνα περιπου δεν ειχαμε ερθει οποτε δεν το περιμεναμε καν αφου προσπαθουσαμε 4 με 5 μηνες πριν για αρκετες φορες μεσα στον κυκλο και τιποτα.αφου θα πηγαινα στο γιατρο γιατι πιστευα οτι ειχα καποιο προβλημα με την ωορρηξια μου δηλαδη οτι δεν κανω αφου δεν ειχα και υγρα.τελικα οταν θελει αυτο να ερθει σου κανει την εκπληξη!

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι deppy μου! Αλλα μεχρι να σου συμβει προσπαθεις ταλαιπωρεισαι , αγχωνεσαι. το ψαχνεις... Καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη!:-D Να μας θυμιζεις την εμπειρια σου καθε φορα που θα στεναχωριομαστε να παιρνουμε τα πανω μας.

 

Βαλσαμιχο παρε τον ανδρα σου και βγες εξω!!! Να εισαι εκτος σπιτιου ολο το σαββατοκυριακο ! Σχεδιασε πραγματα για να μη σκεφτεσαι. Απο Δευτερα βλεπεις!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...