Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μπαμπάδες του Parents.org.gr


administrator

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 456
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

ναμαι και εγω ....μπαμπας δυο φορες με τον ΒΑΣΙΛΗ 7 χρονων και τον ΣΤΕΛΙΟ 7 ημερων 8? 11? τι μερα εχουμε σημερα εχω χασει τον μπουσουλα και τις μερες .....

Καλια στα ορη αρχοντας παρα στον καμπο δουλος .

Νατονε θωρεις απο ψηλα ειναι δικος σου ουλος .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλους,

 

με λένε Βασίλη και πριν από 3 μήνες έγινα ένας ευτυχής χαζομπαμπάς ενός γλυκύτατου πιτσιρίκου!

Μαζί με τη γυναίκα μου περνάμε πολλές ώρες στο parents.gr και ήδη έχουμε βρει πολύτιμες συμβουλές!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Νωρίς το ανακάλυψα το site... Είμαι ο Σωτήρης και έχω δύο αναπανάληπτες πριγκιπισούλες!

 

Την Μαργαρίτα - Μαρία μου στα 6+ και την Κλειώ - Ζωή μου που πάει στα 2μισι...

 

Ευτυχισμένος!!!!

 

...αλλά και μπλεγμένος ανάμεσα σε μπάρμπι, κορδέλλες και κοκκαλάκια... :lol::lol::lol:

 

Ελέω κρίσης, ο γιός (ελπίζω) αναβάλλεται επ αόριστω...

Έλεγα πως ΕΓΩ δεν θα κάνω λάθη... και δεν περνάει μέρα που να μην ανακαλύπτω κάποιο... Το να είσαι γονιός είναι εύκολο. Το να είσαι καλός γονιός είναι το θέμα...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γειά σας και απο μένα Γιώργος το όνομα μου Χριστίνα η γυναίκα μου και Αυγή η κόρη μας 2 χρονών !!!!

 

Μπράβο στην καλή κοινή μας προσπάθεια να μεγαλώσουμε τα παιδιά μας με αλληλοβοήθεια σε θέματα καθημερινά.

 

Πολύ καλό το Φόρουμ .

 

Μπράβο στους συντελεστές αυτού!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια και χαρά σε όλους. Με λένε Νάσο, 41 ετών, είμαι από την Δράμα και έχω δύο παιδιά, την Βάσια 13 και τον Παναγιώτη 10. Ελπίζω να μπορέσω να βωηθήσω και να βοηθηθώ μέσα από αυτό το site.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

είμαι ο Μάριος και προσφάτως (πριν 5 μέρες) εισήλθα στο club των τριτέκνων γονέων με τον ερχομό του υιού πλέον......τα άλλα 2 μου είναι 8 ετών και 18 μηνών, αμφότερα κορίτσια....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 months later...

γεια σας κι απο μενα σωτηρης απο κορινθο με μια κορουλα 2μιση ετων και περιμενω δευτερο παιδακι συντομα (3 μηνων περιπου εγγυος η γυναικα μου) :D:D:D

PpH2.jpgPpH2p2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...

Καλησπέρα και από εμένα! Γιάννης, 26 ετών και κάτι ψιλά, αναμένω σε 2 μήνες τον διάδοχο μας! Ήρθε απροσδόκητα αλλά φυσικά και είναι καλοδεχούμενος.

Μένω ΑΘήνα, Π. Φάληρο αλλά έχω γεννηθεί και μεγαλώσει στην Ρόδο :)

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη καλώς ήρθες. Με το καλό να έρθει το μωράκι σας. Έχετε χρόνο να μελετήσετε την ενότητα του θηλασμού και να είστε προετοιμασμένοι. Η πρώτη εβδομάδα είναι η πιο κρίσιμη. Πολλές μανούλες απογοητεύονται και από λάθος συμβουλές μπαίνουν σε λάθος δρόμο που οδηγεί γρήγορα στον αποθηλασμό. Ενημερώσου για να μπορέσεις να στηρίξεις τη γυναίκα σου στο νέο αγώνα.

 

Βρε παιδιά πολύ διστακτικούς σας βλέπω στα μηνύματα. Δεν αφήνουμε χώρο στους μπαμπάδες;

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...