Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μπαμπάδες του Parents.org.gr


administrator

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 456
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

νομιζετε οτι μπορειτε να μας εξογορασετε με μεζςδακια και τσαλιμακια? μαλλον μπορειτε και το κακο ειναι οτι το ξερετε..... :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

 

Ohhhh yeaaaahhhh!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ στο μέτρημα τα έχασα... τα ίδια μαθηματικά με τον Panoz ξέρω κι εγώ.. :lol::lol::lol::lol:

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι εχω:

κορη 4ων

κορη 2και 9

κορη 2και 9

γιο 2 και 9

 

Ρε 'συ Χρήστο; Αυτές είναι τρεις και η γυναίκα τέσσερις. Η πέμπτη ποια είναι; :shock:

 

η... τσιριμπιμ τσιριμπομ... :wink:

 

:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Όχι, που δε θα έγραφες, φυστίκιον!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ μου, οι πεθερές μετράνε για 2 !!! Άρα και πάλι ... έχεις λάθος στα μαθηματικά! :lol::lol::lol::lol: Αν είναι δε, σαν του φυστικιού... μπορώ να σου πω πως μετράνε για 3!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγαπητέ μου, οι πεθερές μετράνε για 2 !!! Άρα και πάλι ... έχεις λάθος στα μαθηματικά! :lol::lol::lol::lol: Αν είναι δε, σαν του φυστικιού... μπορώ να σου πω πως μετράνε για 3!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
εχεις δικιο δεν μπορω να πω τιποτα φαντασου τι γινεται στο σπιτι μου οταν ειναι και οι δυο οι πεθερες δυο κουνιδες και τεσσερις γειτονισσες :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: δεν προλαβαινω να μιλησω και αμεσως απαντανε ολες μαζι. :!::!::!::!::!::!: και οτι ζητησω παω και το παιρνω μονος μου :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
Link to comment
Share on other sites

και οτι ζητησω παω και το παιρνω μονος μου :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

 

:lol::lol::lol::lol:

Αυτό πώς το καταφέρνεις;;;; :lol::lol::lol::lol:

 

Μου θύμισες τον Κωσταντάρα στο "Στρίγγλος που έγινε αρνάκι"....

που του λέει ο γιος: Άντε ρε πατέρα πήγαινε πάρε μόνος σου και φέρε και σε μένα. .... :lol::lol::lol:

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

994458so4ceb6k9e.gif

 

Καλως ηρθατε μπαμπαδες!!

 

...μαλλον πρεπει να πεισω κ τον δικο μου να γραφτει..

τον συζυγο εννοοω..οχι τον πατερα μου.. :lol::lol::lol:

 

και για να μην λετε οτι δεν σας κερασαμε .......ή οτι το ξεχασαμε..

1402595idc3bj2jlt.jpg

566674e5fss693vh.jpg

 

 

 

:D:D

Link to comment
Share on other sites

994458so4ceb6k9e.gif

 

Καλως ηρθατε μπαμπαδες!!

 

...μαλλον πρεπει να πεισω κ τον δικο μου να γραφτει..

τον συζυγο εννοοω..οχι τον πατερα μου.. :lol::lol::lol:

 

και για να μην λετε οτι δεν σας κερασαμε .......ή οτι το ξεχασαμε..

1402595idc3bj2jlt.jpg

566674e5fss693vh.jpg

 

 

 

:D:D

ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ!!!!!!! αλλα τελικα ειναι σελιδα μπαμπαδων ή μαμαδων :?: οχι οτι μας κακοπεφτει η συντροφιασας αλλα πολυ μας την μπαινετε και εμεις χαιρομαστε γιαυτο. :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ακι για ποιο πραγμα ξεχασατε? αν ενοεις τον Αγιο Β ελπιζω να μην ηταν μονο αυτο το δωρο τουγιατι τον βλεπω :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν μπορείτε χωρίς εμάς... λίγο λείψαμε και .... έπεσε ησυχία! :lol::lol::lol::lol:

 

Σας δίνουμε και μεζεδάκια... φωνάζεται κι όλας.... τς τς τς τς... τι είστε εσείς βρε παιδιά!! :P:lol::lol::lol:

 

Μπαμπάδες... από πεθερές πώς πατε; Γιααα γράψτε καμιά ιστορία στο .... πεθερές ιστορίες για γέλια και για κλάματα ... http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?p=571378#571378 Έτσι για να έχουμε και .... την άλλη όψη των πεθερικών :)

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αφου το ξερετε οτι μαζι δεν κανομε και χωρια δεν μπορουμε

αλλα οπωσ λεει και ο σοφος λαος "το τυρι(μεζεδακι) το ειδες τη φακα( :?::?::?::?::?::?::?: ) την ειδες? τελος παντων σημερα εχουμε τεσσερα παιδια με ωτιτιδα να παιρνουν αντιβιωση και δεν εχω ορεξη για αλλες κακιες σας αγαπαμε ολες :?::?::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Link to comment
Share on other sites

αφου το ξερετε οτι μαζι δεν κανουμε και χωρια δεν μπορουμε

αλλα οπωσ λεει και ο σοφος λαος "το τυρι(μεζεδακι) το ειδες τη φακα( :?::?::?::?::?::?::?: ) την ειδες? τελος παντων σημερα εχουμε τεσσερα παιδια με ωτιτιδα να παιρνουν αντιβιωση και δεν εχω ορεξη για αλλες κακιες σας αγαπαμε ολες :?::?::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Link to comment
Share on other sites

Περαστικα στα παιδιά! Κουράγιο σε εσάς!!!

 

Όταν είμαι πτώμα...... σκέφτομαι τη γειτόνισσά μου η οποία έχει 7 παιδιά και περιμένει το 8ο σε ένα μήνα. Το μεγαλύτερο είναι 10 ετών. Όλα έχουν πρόβλημα με αλλεργίες (κληρονομικές). Και όταν αρρωσταίνουν.... το σπίτι μετατρέπεται σε νοσοκομείο παίδων. Και δεν παραπονιέται, δεν την ακούω να φωνάζει, δεν την ακούω να γκρινιάζει.

 

Έτσι όταν φτάνω στα όριά μου ... τη σκέφτομαι και λέω.... εκείνη περνάει δυσκολότερα.... και δε μιλάει.. Έτσι σταματάω τη γκρίνια και συνεχίζω.

 

Και πάλι καλό κουράγιο Χρήστο!

 

εντιτ: Και φυσικά σε αγαπάμε..... :) Λέμε κανένα πειραγματάκι για να περνάει η ώρα... :D:D:D

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hello παιδες...

 

Εδω Πανος (& Μαγδα & αγεννητος μπεμπις μεχρι τελη Μαιου δηλαδη) 32 Μαιων!

 

Μπορω να ρωτησω ποιος ειναι αυτος που ειπε οτι κατα την περιοδο της εγκυμοσυνης μονο η μανα γινεται πιο ευσυγκινητη (ενας θεος ξερει αν το εγραψα σωστα αυτο το τελευταιο)...

Λοιπον σας πληροφορω οτι εδω και 3 ωρες χαζευω το forum και 2 με 3 φορες παρολιγο να με παρουν τα ζουμια.... αυτες οι ορμονες που εχουν οι γυναικες μας κατα την περιοδο της εγκυμοσυνης μηπως, λεω μηπως, ειναι μεταδοτικες? Μηπως μεταφερονται με τον αερα?

 

Λοιπον αγαπητοι πατεραδες, ας ενωσουμε τα χερια και ας πουμε ολοι μαζι οτι εκτος απο το ΓΕΝΝΑΜΕ ισως μερικες φορες ΤΙΚΤΟΥΜΕ και λιγο!

 

Με εκτιμηση,

Πανος

.png

v3ywp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Χαιρετώ και εγώ, είπα να γραφτώ να χαζεύω λίγο, έτσι σαν διάλλειμα.

Εχω την πριγκιπέσσα μου και γω (όνομα & πράμα) 2,5 ετών και τον μπαγασάκο (όνομα & πράμα) 16 μηνών. Σαν τον Panoz δλδ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...
×
×
  • Δημιουργία νέου...