Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Sheena

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 771
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλή Χρονιά κατ΄ αρχήν , εύχομαι ο καινούριος χρόνος να σας βρίσκει πολύ καλύτερα και η συνέχεια του ακόμα πιο πολύ !

Έχουμε καιρό να σας ακούσουμε ! Πως πάει το παιδί ? Ελπίζω να είναι όλα καλά και να μας έρθεται σύντομα ! Φιλιά στον Νικόλα ! :D

Link to comment
Share on other sites

Kali Xronia me igia.

Kalispera se olous sas stin Ellada.

Thelo katarxin na sas efxaristiso pou diabazete osa sas grafo kai gia tis efxes pou mou stelnete.

O Nikolas edo kai 1 ebdomada ine ektos nosokomiou, ton exo mazi mou ston ksenona Mac Donult Haus kai ine poli kala.

Xthes kaname mia poli simantiki eksetasi gia na diapistosoume kata poso exi megalosi to kato meros tou isogafou tou me ta internal tractions. To kala nea ine oti exi megalosi poli, ine toulaxiston 5 ekatosta kai stin ousia ine etimos gia to epomeno stadio. Opote tin erxomeni ebdomada tha kani to deftero xirourgio kata tin diarkia tou opiou tha tou topothetisoune external tractions kai tha briskete se pliri katastoli.

O xirourgos tha erthi apo Ameriki gia na kani tin enosi tin proti ebdomada tou Febrouariou.

 

Sas xereto

Sheena

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπραβο σας !!! Καλη χρονια !!! Χαιρομαι πολυ με τα νεα σας.... σας :arrow: κι αλλη ΘΕΤΙΚΗ :idea: (ενεργεια) κι ευχομαι γρηγορα κι αλλα καλα νεα !!! :D

 

Όλα θα πάνε καλά, κουράγιο δύναμη και γρήγορα περαστικά!!

tRGJp2.png1054268gj3rg6cc5t.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά Sheena

Χαίρομαι που ο Νικόλας είναι εκτός νοσκομείου και πολύ καλά στην υγεία του

ελπίζω και το επόμενο στάδιο να είναι το ίδιο επιτυχές.......

Κουράγιο κι εύχομαι να γυρίσετε στην πατρίδα απόλυτα υγιής κι όλα αυτά να είναι μόνο μία ανάμνηση μέσα στις τόσες όμορφες που σας περιμένουν :D:D

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαίρομαι που η νέα χρονιά ξεκίνησε με τόσο θετικά μηνύματα, και εύχομαι να τελειώσουν όλα σύντομα με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.... Τα φιλιά μας και την αγάπη μας στον μικρό σου αγωνιστή!!!

Μαμά της Ναταλίας και της Λυδίας...

Link to comment
Share on other sites

καλή συνέχεια! ελπίζω όλα να πάνε καλά και γρήγορα να τελειώσει αισίως η περιπέτεια του μικρού Νικόλα με τη μεγάλη καρδιά!

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Χριστίνα 04/10/10

Link to comment
Share on other sites

Kαλή Χρονιά και από εμένα με τα καλύτερα αποτελέσματα!

 

Εύχομαι ο Θεός να σου δίνει κουράγιο και χαμόγελο να τα μεταδίδεις στον μικρό σου άγγελο!

Έχω περάσει δύσκολες καταστάσεις στο Λονδίνο με πολύ κοντινό μου πρόσωπο και στο 1/10 μπορώ να σε καταλάβω.,ξέρω πόσο δύσκολο είναι να είσαι εξωτερικό για λόγους υγείας, όταν είναι για το παιδί σου μόνο να φανταστώ μπορώ.

Θαυμάζω τη δύναμη σου! Μπράβο σου! Να είσαι γερή και γρήγορα να έρθετε πίσω!

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλή Χρονιά Sheena και σε σένα!!!Υπέροχα τα νέα σας!!!Εύχομαι και στη συνέχεια να πανε όλα το ίδιο καλα, αν και είμαι σίγουρη πως θα γίνει αυτό!!!!

Καλή δύναμη να έχετε, κουράγιο και θα τελειώσουν όλα γρήγορα και θα γυρίσετε, έχοντας ξανά μια φυσιολογική ζωή!!!Να σκέφτεσαι όλες τις προσευχές που κάνουμε εμείς από εδώ για σένα και να σιγουρευτείς ότι θα εισακουστούν!!!!

Πολλά Φιλιά στον Νικόλα τον γλυκό!!! :D:D:D

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Νικολα εισαι πολυ γενναιο παλικαρακι :D

Sheena μας καλο κουραγιο και να ξερεις οτι ολες οι προσευχουλες μας θα σας συνοδευουν παντα σε καθε στιγμη αγωνιας και αναμονης!Πολυ γρηγορα θα ειναι ολα μια αναμνηση

yHVLp3.png G2Hmp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά Sheena

Χαίρομαι που ο Νικόλας είναι εκτός νοσκομείου και πολύ καλά στην υγεία του

ελπίζω και το επόμενο στάδιο να είναι το ίδιο επιτυχές.......

Κουράγιο κι εύχομαι να γυρίσετε στην πατρίδα απόλυτα υγιής κι όλα αυτά να είναι μόνο μία ανάμνηση μέσα στις τόσες όμορφες που σας περιμένουν :D:D

 

Ευχομαι να πάνε όλα καλά συγχαρητήρια για τη δύναμή σας.

:):):)

db0ip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά και από εμένα!

 

Sheena, εύχομαι ό,τι καλύτερο για τον Νικόλα σας. Τις καλύτερες ευχές μου να πάνε όλα κατ' ευχήν και να γυρίσετε γεροί και δυνατοί στην Ελλάδα !!

 

Φιλάκια στον Νικόλα σας.

 

Πενη

.png
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...