Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ορθοδοντικός Βόρεια Προάστια


Recommended Posts

Εχω ακούσει πολλά για τους Ορθοδοντικούς. Υπάρχει περίπτωση να είναι οικονομικός και να τον επιλέξει κάποιος και μετά να τρέχεις κάθε λίγο και λιγάκι για σπασμένα σιδεράκια και μάλιστα να μην γίνει και σωστή δουλειά. Ισως αυτοί που είναι πιο οικονομικοί να επιλέγουν πιο δεύτερα υλικά (αν υπάρχουν... που μάλλον υπάρχουν δεύτερης ποιότητας υλικά). Οπότε αναγκάζεσαι να εξοφλήσεις τον πρώτο εντελώς!! και μετά να πας σε άλλον και να πληρώσεις από την αρχή ξανά:confused: Συν την ταλαιπωρία του παιδιού....

  • Τι να προσέξει κανείς στην αναζήτηση Ορθοδοντικού?
  • Εχετε κάποιον που να ξέρετε ότι έχει κάνει σωστή δουλειά στα Β.Προάστεια?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


να ξερεις οτι υπαρχει η δυνατοτητα να κανεις ορθοδοντικη θεραπεια στο παιδι σου,δωρεαν αν εχεις ασφαλεια εοπυυ.για αθηνα δεν γνωριζω λεπτομερειες,αλλα στη θεσσαλονικη ολοι οι γιατροι ειναι πολυ καλοι.γινεται πολυ καλη δουλεια.το μονο που ξερω ειναι οτι το παιδι πρεπει να ειναι πανω απο 10 χρονων και κατω απο 13.

Link to comment
Share on other sites

να ξερεις οτι υπαρχει η δυνατοτητα να κανεις ορθοδοντικη θεραπεια στο παιδι σου,δωρεαν αν εχεις ασφαλεια εοπυυ.για αθηνα δεν γνωριζω λεπτομερειες,αλλα στη θεσσαλονικη ολοι οι γιατροι ειναι πολυ καλοι.γινεται πολυ καλη δουλεια.το μονο που ξερω ειναι οτι το παιδι πρεπει να ειναι πανω απο 10 χρονων και κατω απο 13.

 

 

Στην Αθήνα δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα. Σε κάθε περίπτωση δεν θα τον πήγαινα ποτέ στον ΕΟΠΥΥ ! Είμαι διατεθειμένη να πληρώσω ό,τι απαιτείται, απλά να μην πέσω σε κανέναν άχρηστο!

Link to comment
Share on other sites

bobonela είπε:
Kαμιά μαμά με μεγαλύτερα παιδάκια που έχουν ήδη ξεκινήσει θεραπεία ορθοδοντικής υπάρχει στα Β.Π.???

Καλημέρα. Εμείς έχουμε ξεκινήσει θεραπεία εδώ και 2 χρόνια (στην ηλικία των 7 ετών). Στην αρχή μασελάκι, μετά σιδεράκια και τώρα είμαστε σε παρακολούθηση μέχρι να ολοκληρωθεί η αλλαγή των δοντιών και να ξαναβάλουμε σιδεράκια.

Εμείς προσωπικά έχω ταλαιπωρηθεί αρκετά με το θέμα σιδεράκια, το έψαξα αρκετά πριν επιλέξω ορθοδοντικό.  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα. Εμείς έχουμε ξεκινήσει θεραπεία εδώ και 2 χρόνια (στην ηλικία των 7 ετών). Στην αρχή μασελάκι, μετά σιδεράκια και τώρα είμαστε σε παρακολούθηση μέχρι να ολοκληρωθεί η αλλαγή των δοντιών και να ξαναβάλουμε σιδεράκια.

Εμείς προσωπικά έχω ταλαιπωρηθεί αρκετά με το θέμα σιδεράκια, το έψαξα αρκετά πριν επιλέξω ορθοδοντικό. Μπορώ να σου στείλω Pm αν ενδιαφέρεσαι.

 

 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

Αν θέλεις στείλε μου Pm να μπορέσουμε να μιλήσουμε για ορθοδοντ.γιατρούς με ονόματα χωρίς να υπάρξει πρόβλημα δημοσίως.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...