Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

ath_gal1 προσπάθησε να μην αγχώνεσαι τόσο πολύ. Αυτό σου κάνει μεγάλο κακό. Ακόμα κι αν σου έρθει η ακατανόμαστη, θα προσπάθησεις τον επόμενο μήνα. Απ’ ότι κατάλαβα αγχώνεσαι υπερβολικά και αυτό είναι το νούμερο 1 συστατικό στο να μην μπορείς να κάνεις μπεμπε. Κι εγώ μην νομίζεις, δεν είμαι και σε καλύτερη μοίρα σχετικά με το άγχος. Πρέπει να χαλαρώσουμε και από τον επόμενο μήνα, που μπαίνει και ο νέος χρόνος θα επιστρέψουμε δρυμύτερες για να πραγματοποιήσουμε το στόχο μας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ath_gal1 προσπάθησε να μην αγχώνεσαι τόσο πολύ. Αυτό σου κάνει μεγάλο κακό. Ακόμα κι αν σου έρθει η ακατανόμαστη, θα προσπάθησεις τον επόμενο μήνα. Απʼ ότι κατάλαβα αγχώνεσαι υπερβολικά και αυτό είναι το νούμερο 1 συστατικό στο να μην μπορείς να κάνεις μπεμπε. Κι εγώ μην νομίζεις, δεν είμαι και σε καλύτερη μοίρα σχετικά με το άγχος. Πρέπει να χαλαρώσουμε και από τον επόμενο μήνα, που μπαίνει και ο νέος χρόνος θα επιστρέψουμε δρυμύτερες για να πραγματοποιήσουμε το στόχο μας.

 

katalava ...mia to agxos ,mia oi mi gonimes ,mia oti mporei na min exoume kathe mina ooriksia -mia kana krioma ,mia oti mporei na exoume kai kana provlima ...den pianoume pote!

aman ...

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις τι πιστεύω εγώ; Ότι θα μας έρθει το μπεμπέ σε μια φάση που ούτε θα το περιμένουμε. Αρκεί να χαλαρώσουμε και να μην το σκεφτόμαστε τόσο πολύ. Μην μας γίνει έμμονη ιδέα γιατί χάνουμε το παιχνίδι!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις τι πιστεύω εγώ; Ότι θα μας έρθει το μπεμπέ σε μια φάση που ούτε θα το περιμένουμε. Αρκεί να χαλαρώσουμε και να μην το σκεφτόμαστε τόσο πολύ. Μην μας γίνει έμμονη ιδέα γιατί χάνουμε το παιχνίδι!

 

to xameno vre koritsi ? gia mena toulaxiston ..

Link to comment
Share on other sites

Μην το ξαναπείς αυτό κοριτσάκι μου... Δεν έχεις χαμένο το παιχνίδι... Πρέπει να έχεις πίστη και θα τα καταφέρεις. Εδώ στο φόρουμ έχω διαβάσει πολλές ιστορίες με κοπέλες που υπέφεραν πολύ για χρόνια και τελικά τα κατάφεραν. Έχω μια γνωστή μου που έκανε 7 εξωσωματικές χωρίς αποτέλεσμα και στην 8η έμεινε έγκυος! Αλλά για να μην γρουσουζεύουμαι και τα πράγματα, αυτό που θέλω να σου πω είναι να μην το βάζεις κάτω, να έχεις πίστη. Κι εμένα μερικές φορές με πιάνει κατάθλιψη αν και δεν έχει και τόσο πολλή καιρό που προσπαθώ, αλλά ξέρω μέσα μου πως δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας και πως θα έρθει σύντομα το μπεμπε! Και εδώ που τα λέμε μπορεί να είσαι και έγκυος, θα δείξει την Παρασκευή!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μην το ξαναπείς αυτό κοριτσάκι μου... Δεν έχεις χαμένο το παιχνίδι... Πρέπει να έχεις πίστη και θα τα καταφέρεις. Εδώ στο φόρουμ έχω διαβάσει πολλές ιστορίες με κοπέλες που υπέφεραν πολύ για χρόνια και τελικά τα κατάφεραν. Έχω μια γνωστή μου που έκανε 7 εξωσωματικές χωρίς αποτέλεσμα και στην 8η έμεινε έγκυος! Αλλά για να μην γρουσουζεύουμαι και τα πράγματα, αυτό που θέλω να σου πω είναι να μην το βάζεις κάτω, να έχεις πίστη. Κι εμένα μερικές φορές με πιάνει κατάθλιψη αν και δεν έχει και τόσο πολλή καιρό που προσπαθώ, αλλά ξέρω μέσα μου πως δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας και πως θα έρθει σύντομα το μπεμπε! Και εδώ που τα λέμε μπορεί να είσαι και έγκυος, θα δείξει την Παρασκευή![/quote

 

μακαρι να πιασουν τοπο τα λογια σου ..!!! εννοω οτι να ειμαι ηδη ..σημερα ..νυσταζω απιστευτα απο χθες με εχει ταραξει η μεση μου και ποναει λιγο η κοιλια μου ...στηθος απο δευτερα ποναει λες και εχω φαει μπουνια....

λενε οτι στην εμφυτευση αν εχει γονιμοποιηθει βεβαια ..εχεις αιμα ...εγω μεχρι τωρα δεν ειχα τπτ ....εχω ενα αγχος ..αλλα νιωθω και το κεφαλι μου πολι καπως ..ισως απο τον πονο της μεσης μου ..΄.τα διαολια μου εχω..ποναω γενικα ...εσυ να με ρωτασ καιεγω να σου λεω που ποναω...

Link to comment
Share on other sites

Μην το ξαναπείς αυτό κοριτσάκι μου... Δεν έχεις χαμένο το παιχνίδι... Πρέπει να έχεις πίστη και θα τα καταφέρεις. Εδώ στο φόρουμ έχω διαβάσει πολλές ιστορίες με κοπέλες που υπέφεραν πολύ για χρόνια και τελικά τα κατάφεραν. Έχω μια γνωστή μου που έκανε 7 εξωσωματικές χωρίς αποτέλεσμα και στην 8η έμεινε έγκυος! Αλλά για να μην γρουσουζεύουμαι και τα πράγματα, αυτό που θέλω να σου πω είναι να μην το βάζεις κάτω, να έχεις πίστη. Κι εμένα μερικές φορές με πιάνει κατάθλιψη αν και δεν έχει και τόσο πολλή καιρό που προσπαθώ, αλλά ξέρω μέσα μου πως δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας και πως θα έρθει σύντομα το μπεμπε! Και εδώ που τα λέμε μπορεί να είσαι και έγκυος, θα δείξει την Παρασκευή![/quote

 

μακαρι να πιασουν τοπο τα λογια σου ..!!! εννοω οτι να ειμαι ηδη ..σημερα ..νυσταζω απιστευτα απο χθες με εχει ταραξει η μεση μου και ποναει λιγο η κοιλια μου ...στηθος απο δευτερα ποναει λες και εχω φαει μπουνια....

λενε οτι στην εμφυτευση αν εχει γονιμοποιηθει βεβαια ..εχεις αιμα ...εγω μεχρι τωρα δεν ειχα τπτ ....εχω ενα αγχος ..αλλα νιωθω και το κεφαλι μου πολι καπως ..ισως απο τον πονο της μεσης μου ..΄.τα διαολια μου εχω..ποναω γενικα ...εσυ να με ρωτασ καιεγω να σου λεω που ποναω...

 

απ την αλλη λεω ...ειναι πολυ νωρις να εχω αν ειμια ...συμπτωματα ...εκτος κι αν ειναι ..ψυχοσωματικα πια !

Link to comment
Share on other sites

 

απ την αλλη λεω ...ειναι πολυ νωρις να εχω αν ειμια ...συμπτωματα ...εκτος κι αν ειναι ..ψυχοσωματικα πια !

 

Δεν είναι νωρίς για συμπτώματα. Η αδελφή μου πριν μάθει ότι είναι έγκυος είχε φουσκωμένο στήθος, υπνηλία πολύ, ένοιωθε κουρασμένη συνέχεια και της πονούσε η μέση όπως εσένα. Και ούτε καφέ ή αιματάκι είχε καθόλου όταν έγινε η εμφύτευση. Μακάρι κοπελιά μου να το τσακώσεις χριστουγεννιάτικο!

Link to comment
Share on other sites

 

Δεν είναι νωρίς για συμπτώματα. Η αδελφή μου πριν μάθει ότι είναι έγκυος είχε φουσκωμένο στήθος, υπνηλία πολύ, ένοιωθε κουρασμένη συνέχεια και της πονούσε η μέση όπως εσένα. Και ούτε καφέ ή αιματάκι είχε καθόλου όταν έγινε η εμφύτευση. Μακάρι κοπελιά μου να το τσακώσεις χριστουγεννιάτικο!

 

εγω να δεις ποσο μακαρι λεω ...

κι αυτο το κωλοπραμα συνεχεια το κεφαλι μου ..οχι πονοκεφαλο ακριβως-ακριβως μια ...θολουροζαλαδα...

τι ωραιες εκφρασεις ...τι περιγραφικη που ειμαι ρε σεις ..μπραβο μου!

Link to comment
Share on other sites

ath_gal σε καταλαβαίνω απολυτα...δεν γινεται να μην εχεις αγχος το ξερω...κ εγω αν μου ερθει η ακατανομαστη σε 12 μερες που την περιμενω τον αλλο μηνα θα κανω οπωσδηποτε σαλπιγγογραφια...να ξερω τι γινεται πια..πιστευω ολα καλα θα πανε κ θα δειξει οκ η εξεταση..φυσικα κ μπορουμε...κατι εχω ακουσει για κατι χαπια φυλλικου οξεως που βοηθανε το ωαριο να ζει λιγο παραπανω...θα ρωτησω το γυναικολογο μου...αχ ποσο ευχομαι να πιασαμε το μπεμπε αυτο το μηνα...ολες μας!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ath_gal σε καταλαβαίνω απολυτα...δεν γινεται να μην εχεις αγχος το ξερω...κ εγω αν μου ερθει η ακατανομαστη σε 12 μερες που την περιμενω τον αλλο μηνα θα κανω οπωσδηποτε σαλπιγγογραφια...να ξερω τι γινεται πια..πιστευω ολα καλα θα πανε κ θα δειξει οκ η εξεταση..φυσικα κ μπορουμε...κατι εχω ακουσει για κατι χαπια φυλλικου οξεως που βοηθανε το ωαριο να ζει λιγο παραπανω...θα ρωτησω το γυναικολογο μου...αχ ποσο ευχομαι να πιασαμε το μπεμπε αυτο το μηνα...ολες μας!!!!!!!!

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ....σε περιμενα εχθες βρε λουλουδι μηπως και μπεις αλλα που ...αργησες πολυ και επεσα για υπνο ...

Μακαρι να συμβει...εγω παντως αυριο περιμενω ..μια και σημερα ..σαν τα φανταρια μετραμε ..ελεος που φτασαμε ...

μακαρι -μακαρι-μακαρι-μακαρι-μακαρι-μακαρι.....!!!!!

Link to comment
Share on other sites

χαχα ναι μπηκα αργα χτες..εχω αυπνιες τελευταια..αγχος!!!στειλε αυριο να μας πεις αν σου ηρθε που ευχομαι να μη σου ερθει...!!!εχω μαλλον σημερα εχω ωορρηξια γιατι ειχα πονακια το μεσημερι...οποτε περιμενω να ερθει το παλικαρι απο τη δουλεια:oops::oops::oops::oops::oops::oops: !!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

χαχα ναι μπηκα αργα χτες..εχω αυπνιες τελευταια..αγχος!!!στειλε αυριο να μας πεις αν σου ηρθε που ευχομαι να μη σου ερθει...!!!εχω μαλλον σημερα εχω ωορρηξια γιατι ειχα πονακια το μεσημερι...οποτε περιμενω να ερθει το παλικαρι απο τη δουλεια:oops::oops::oops::oops::oops::oops: !!!!!!!!!!!!!!!

 

χααχααχ...βαλε τον κατω και μην το αφησεις να παρει ανασα....

εχω κατι σαν ..ζαλαδα ...χασιματα...πιστευω οτι ειναι επειδη δεν φοραω γυαλια ...οχι οτι εχω πολυ ..αλλα δεν το θεωρω ζαλαδα αυτο ...σαν ματι ενα πραμα ...η μεση με ποναει γιατι πιαστηκα ..απο αποτομη κινηση και ετσι δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται ...παντω αφου περιμενω αυριο ..δεν μπορω να πω οτι νιωθω ιδιαιτερα πονουσ περιοδου ..εκτος κι αν με πιασουν αυριο αποτομα ..μεσα σε δυο ωρες .! τι να πω ..θα δειξει ..

Link to comment
Share on other sites

αντε με το καλο να ΜΗ σου ερθει..!!!εγω πηγα κ αγορασα τα χαπια filicine που εχουν φυλλικο οξυ..εχω ακουσει οτι βοηθανε!!!σημερα που μαλλον ειχα γονιμη μερα ελπιζω να εγινε το θαυμα..!!!

Link to comment
Share on other sites

αντε με το καλο να ΜΗ σου ερθει..!!!εγω πηγα κ αγορασα τα χαπια filicine που εχουν φυλλικο οξυ..εχω ακουσει οτι βοηθανε!!!σημερα που μαλλον ειχα γονιμη μερα ελπιζω να εγινε το θαυμα..!!!

 

Καλημερα κοριτσια.... :cry::cry::cry::cry:

εμαν μου ηρθε ..βεβαια ..ειναι ροζ ακομα ...να δουμε αν θα συνεχιστει ...

τι να πω ..γαμω την γκαντεμια μου δηλαδη ...

ευχομαι στις υπολοιπες να εχετε ΘΕΤΙΚΑ αποτελεσματα !!!!

απογοητευτηκα ...τα λεμε κοριτσαρες ...!!

φιλια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ...μην απογοητευεσαι....σου ηρθε κανονικα????αν ναι απο τον επομενο μηνα συνεχισε ακαθεκτη!!!!!!

 

θα ξαναπροσπαθησουμε νεξτ μανθ ....αλλα ισως κανω σαλπιγγογραφια...αν και αυτη πρεπει να γινεται καποιες συγκεκριμενς μερες μετα την περιοδο ..πραγμα που δεν γινεται τωρα λογω ελλειψης χρηματων ....

Link to comment
Share on other sites

ναι πρεπει να γινεται μεχρι τη 10η μερα του κυκλου μεχρι δηλαδη 3-4 μερες μετα την περιοδο..ουτε ξερω ποσο κοστιζει..αλλα αν μου ερθει κ εμενα περιοδος θα παω να την κανω...να μου φυγει ενα βαρος...

Link to comment
Share on other sites

ναι πρεπει να γινεται μεχρι τη 10η μερα του κυκλου μεχρι δηλαδη 3-4 μερες μετα την περιοδο..ουτε ξερω ποσο κοστιζει..αλλα αν μου ερθει κ εμενα περιοδος θα παω να την κανω...να μου φυγει ενα βαρος...

 

Μετά από πόσο καιρό άκαρπων προσπαθειών, κάνουμε σαλπιγγογραφία?

 

Εγώ γράφτηκα στο forum ελπίζοντας πως θα κάνω παιδάκι

Link to comment
Share on other sites

Μετά από πόσο καιρό άκαρπων προσπαθειών, κάνουμε σαλπιγγογραφία?

 

Συνήθως μετά από ένα χρόνο. Οι περισσότεροι γιατροί δίνουν αυτό το περιθώριο στο ζευγάρι πριν τους στείλουν γενικώς για ψάξιμο. Μαζί πάει κι ο άντρας για σπερμοδιάγραμμα. Επίσης καλο θα ήταν να κάνεις πλήρη ορμονικό έλεγχο και κολπική καλλιέργεια.

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως μετά από ένα χρόνο. Οι περισσότεροι γιατροί δίνουν αυτό το περιθώριο στο ζευγάρι πριν τους στείλουν γενικώς για ψάξιμο. Μαζί πάει κι ο άντρας για σπερμοδιάγραμμα. Επίσης καλο θα ήταν να κάνεις πλήρη ορμονικό έλεγχο και κολπική καλλιέργεια.

 

Είμαι 32 χρονών, έχω κάνει τεστ ΠΑΠ και υπέρηχο,όλα οκ. Προσπαθώ 3 μήνες για παιδάκι ανεπιτυχώς βέβαια...Καλή τύχη σε όλες μας...

 

Εγώ γράφτηκα στο forum ελπίζοντας πως θα κάνω παιδάκι

Link to comment
Share on other sites

Είμαι 32 χρονών, έχω κάνει τεστ ΠΑΠ και υπέρηχο,όλα οκ. Προσπαθώ 3 μήνες για παιδάκι ανεπιτυχώς βέβαια...Καλή τύχη σε όλες μας...

 

 

Έλα βρε, 3 μήνες δεν είναι τίποτα, μην αγχώνεσαι από τώρα. :lol: Μέχρι το καλοκαίρι θα έχεις μείνει έγκυος, φτάνει να μην το σκέφτεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, μέρα που είναι ήθελα να σας δώσω κουράγιο λέγοντας σας το δικό μου θαύμα. Προσπαθούσαμε πάνω απο 1 χρόνο και είχαν αρχίσει να με ζώνουν τα φίδια αφού έφτανα τα 35. Η γιατρός μου συνέστησε σαλπιγγογραφία αλλά πριν έπρεπε να κάνει ο αντρας μου σπερμοδιάγραμμα. Ξερετε όμως τους άντρες...... Πήγα πρώτη εγώ για την σαλπιγγογραφία και έδειξε την αριστερή σάλπιγγα εντελώς κλεισμένη και την δεξιά με ελάχιστη διαβατότητα. Τα πράγματα ήταν πολύ δύσκολα... Η γιατρός μου είπε πως μετά τη εξέταση η μισοφραγμένη σάλπιγγα για 3-4 μήνες θα είχε ανοίξει και να προσπαθούσαμε γερά αλλιώς η επόμενη κίνηση θα ήταν η εξωσωματική. Τον πρώτο κύκλο τον χάσαμε γιατί έκλαιγα συνέχεια. Ό επόμενος κύκλος μας βρήκε στις διακοπές του Αυγούστου και στο τέλος του μήνα είχα την πολυπόθητη καθυστέρηση. Είχα μια υπέροχη εγκυμοσύνη και μια αξέχαστη εμπειρία φυσιολογικού τοκετου. Τώρα το τσουρεκάκι μου είναι 7,5 μηνών και η λέξη "ευτυχία" είναι πολύ λίγη. Βέβαια η ζωή άλλαξε.... και όχι σε όλα προς το καλύτερο αλλά τώρα έχω αυτό που ήθελα.

Φυσικά η ζωή αλλάζει εντελώς και όσο ήσυχα και αν θα είναι τα μωράκια σας δεν θα σας επιτρέπουν πολλά απο τα σημερινά αυτονόητα πράγματα.

Χαρείτε λοιπόν τους άντρες και τους εαυτούς σας γιατί μετά θα είστε με κιλάκια, κότσο το μαλλί και φόρμες. Η ψυχολογία και η λίμπιντό σας θα επηρεαστεί αλλά ό,τι και αν γίνει δεν θα θέλετε να αλλάξετε ούτε μια στιγμή.

 

Αφήστε το άγχος κατά μέρος γιατί μόνο κακό κάνει (φιλικό ζευγάρι που τους είχαν αποκλείσει την φυσιολογική σύλληψη και είχαν κάνει 3 αποτυχυμένες εξωσωματικές, όταν επικεντρωθήκαν σε άλλα προβλήματα που τους έτυχαν πέτυχαν και μια φυσιολογικότατη σύλληψη).

 

Απολαύστε τις γιορτές γιατί ίσως να είναι οι τελευταίες ανέμελες........

Το θαύμα ήρθε και τώρα βλέπω τον ήλιο μέσα απο 2 μελιά μάτια :D

tGzTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, μέρα που είναι ήθελα να σας δώσω κουράγιο λέγοντας σας το δικό μου θαύμα. Προσπαθούσαμε πάνω απο 1 χρόνο και είχαν αρχίσει να με ζώνουν τα φίδια αφού έφτανα τα 35. Η γιατρός μου συνέστησε σαλπιγγογραφία αλλά πριν έπρεπε να κάνει ο αντρας μου σπερμοδιάγραμμα. Ξερετε όμως τους άντρες...... Πήγα πρώτη εγώ για την σαλπιγγογραφία και έδειξε την αριστερή σάλπιγγα εντελώς κλεισμένη και την δεξιά με ελάχιστη διαβατότητα. Τα πράγματα ήταν πολύ δύσκολα... Η γιατρός μου είπε πως μετά τη εξέταση η μισοφραγμένη σάλπιγγα για 3-4 μήνες θα είχε ανοίξει και να προσπαθούσαμε γερά αλλιώς η επόμενη κίνηση θα ήταν η εξωσωματική. Τον πρώτο κύκλο τον χάσαμε γιατί έκλαιγα συνέχεια. Ό επόμενος κύκλος μας βρήκε στις διακοπές του Αυγούστου και στο τέλος του μήνα είχα την πολυπόθητη καθυστέρηση. Είχα μια υπέροχη εγκυμοσύνη και μια αξέχαστη εμπειρία φυσιολογικού τοκετου. Τώρα το τσουρεκάκι μου είναι 7,5 μηνών και η λέξη "ευτυχία" είναι πολύ λίγη. Βέβαια η ζωή άλλαξε.... και όχι σε όλα προς το καλύτερο αλλά τώρα έχω αυτό που ήθελα.

Φυσικά η ζωή αλλάζει εντελώς και όσο ήσυχα και αν θα είναι τα μωράκια σας δεν θα σας επιτρέπουν πολλά απο τα σημερινά αυτονόητα πράγματα.

Χαρείτε λοιπόν τους άντρες και τους εαυτούς σας γιατί μετά θα είστε με κιλάκια, κότσο το μαλλί και φόρμες. Η ψυχολογία και η λίμπιντό σας θα επηρεαστεί αλλά ό,τι και αν γίνει δεν θα θέλετε να αλλάξετε ούτε μια στιγμή.

 

Αφήστε το άγχος κατά μέρος γιατί μόνο κακό κάνει (φιλικό ζευγάρι που τους είχαν αποκλείσει την φυσιολογική σύλληψη και είχαν κάνει 3 αποτυχυμένες εξωσωματικές, όταν επικεντρωθήκαν σε άλλα προβλήματα που τους έτυχαν πέτυχαν και μια φυσιολογικότατη σύλληψη).

 

Απολαύστε τις γιορτές γιατί ίσως να είναι οι τελευταίες ανέμελες........

 

 

καλησπερα κοπελια και Χρονια Πολλα ! ευχαριστουμε που μας δινεις δυναμη ..ωραιο το γραμμα σου ,με πολλα λογια ...αλλα χωρις πολλα πολλα ...η ουσια μετραει ! ΜΠΡΑΒΟ!

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολες!!!! "με τη νικη"συγχαρητηρια να σου ζησει το μωρακι...Τι κανετε κοριτσια???Εμενα μου εχει συμβει αυτο το μηνα το εξης ανεξηγητο..Ενω καθε μηνα τα πονακια ξεκιναν μια εβδομαδα πριν την περιοδο,αυτο το μηνα 3 μερες μετα την ωορρηξια ξεκινησαν τραβηγματα,τσιμπηματα στην κοιλια και πονος στο στηθος..και συνεχιζονται μεχρι τωρα που ειμαι 8-9 μερες πριν την περιοδο...περιεργο...δεν ελπιζω ομως σε κατι..ειναι ο 5ος μηνας που προσπαθω...Απλα μου φαινεται περιεργο που ξεκινησαν τοσο νωρις..και οι πονοι γινονται πιο εντονοι...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...