Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

γεια σου babitsia κ σενα.μαλλον θα κανω μια συζητηση με την γιατρο μου γιατι εχω χασει την μπαλα.το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν χρειαζεται αγχος για τιποτα αν κ ειμαι αρκετα αγχωτικος τυπος.στην περιπτωση αυτη δεν πρεπει να εχουμε καθολου ομως...

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ναι ναι μπορεισ να μαθεις πολλα εδω μέσα. εγω την τελευταία φορα που πήγα στο γιατρό μου λεεί "δεν πιστευω να μιλας και να ψαχνεις στο ιντερνετ και να μου ρχεσαι ξερόλας" αλλα δεν θα του περασει, γιατι να μη μιλαω στο ιντερνετ για να με κοροϊδευει, να μου λέει οτι γουσταρει ε οχι λοιπον...

line_line_typew8_beg_d_typew11_time_1247371200_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif
Link to comment
Share on other sites

σιγουρα ο ειδικος ειναι πιο ενημερωμενος αλλα το οτι ενημερωνομαστε ειναι καλο.αν δεν διαβαζα καποια πραγματα ειτε απο βιβλια ειτε στο ιντερνετ κ πηγαινα κ αρχιζα τις κουλες ερωτησεις θα του επεφταν τα μαλλια ολα!!!:lol::lol::lol:

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα ο ειδικος ειναι πιο ενημερωμενος αλλα το οτι ενημερωνομαστε ειναι καλο.αν δεν διαβαζα καποια πραγματα ειτε απο βιβλια ειτε στο ιντερνετ κ πηγαινα κ αρχιζα τις κουλες ερωτησεις θα του επεφταν τα μαλλια ολα!!!:lol::lol::lol:

lenaki? πήγες γιατρό?

line_line_typew8_beg_d_typew11_time_1247371200_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια γεια σας.. είμαι νέα στο φόρουμ όμως χωρίς να το ξέρετε οι ιστορίες σας με στηρίζουν καθημερινά.. είμαι 24 ετών και πριν από δυο μήνες αρχίσαμε τις προσπαθειες με τον άντρα μου.. η αλήθεια είναι ότι το άγχος είναι παρόν και κάνει τα πράγματα ακόμη πιο δύσκολα.. αποφάσισα σήμερα να σας ακούσω και να σταματήσω να σκέφτομαι μέρες, θερμοκρασίες και όλα τα σχετικά και απλά να κάνω τη προσπάθεια μου κυρίως απολαμβάνοντας την :) εύχομαι να έρθει το πολυπό8ητο μωρουλίνι πολύ σύντομα.. είδα ότι είστε και γουρλίδικο φόρουμ ελπίζω να λειτουργήσει και με μας.. να σας ζήσουν τα αγγελάκια σας και να χαμογελάτε πάντα γιατί το χαμόγελο είναι μεταδοτικό και στις μέρες μας το έχουμε μεγάλη ανάγκη!!! φιλάκια!

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια γεια σας.. είμαι νέα στο φόρουμ όμως χωρίς να το ξέρετε οι ιστορίες σας με στηρίζουν καθημερινά.. είμαι 24 ετών και πριν από δυο μήνες αρχίσαμε τις προσπαθειες με τον άντρα μου.. η αλήθεια είναι ότι το άγχος είναι παρόν και κάνει τα πράγματα ακόμη πιο δύσκολα.. αποφάσισα σήμερα να σας ακούσω και να σταματήσω να σκέφτομαι μέρες, θερμοκρασίες και όλα τα σχετικά και απλά να κάνω τη προσπάθεια μου κυρίως απολαμβάνοντας την :) εύχομαι να έρθει το πολυπό8ητο μωρουλίνι πολύ σύντομα.. είδα ότι είστε και γουρλίδικο φόρουμ ελπίζω να λειτουργήσει και με μας.. να σας ζήσουν τα αγγελάκια σας και να χαμογελάτε πάντα γιατί το χαμόγελο είναι μεταδοτικό και στις μέρες μας το έχουμε μεγάλη ανάγκη!!! φιλάκια!

Κοριτσακι,καλωσορισες στην παρεα μας!!!Ειμαστε εδω σε οτιδηποτε μας χρειαστεις...μια φιλικη συμβουλη(επειδη τα εχω περασει),μην ασχολεισαι με τεστ ωορρηξιας και με θερμοδιαγραμματα...."ακου" το σωμα σου και καντε πολλες αγκαλιτσες με το αντρουλη σου:oops:...και μερα παρα μερα αν γινεται!!!Εχεις συμμαχο την ηλικια σου,οποτε μην αφησεις το αγχος να σε καταλαβει γιατι ετσι "μπλοκαρεις"τον οργανισμο σου!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol:......με βλεπεις???τελικα ειναι μεταδοτικο!!!

Link to comment
Share on other sites

αργυρο μου σε υχαριστώ πολύ για τα καλα σου λόγια.. όσο για τισ αγκαλίτσες κάνουμε ότι μπορούμε.. λόγω δουλειάς τα βραδυα μας μειώνονται αλλα δεν μας ρίχνει σκεφτόμαστε θετικα και προχωράμε!! και η θετική σου ενέργεια είναι μεταδοτική κοριτσάκι και με βοηθάει πολύ. τελικά το να μοιράζεσε με ανθρώπους κοινές σκέψεις και καταστάσεις βοηθάει πολύ.. φιλάκια πολλα

Link to comment
Share on other sites

αργυρο μου σε υχαριστώ πολύ για τα καλα σου λόγια.. όσο για τισ αγκαλίτσες κάνουμε ότι μπορούμε.. λόγω δουλειάς τα βραδυα μας μειώνονται αλλα δεν μας ρίχνει σκεφτόμαστε θετικα και προχωράμε!! και η θετική σου ενέργεια είναι μεταδοτική κοριτσάκι και με βοηθάει πολύ. τελικά το να μοιράζεσε με ανθρώπους κοινές σκέψεις και καταστάσεις βοηθάει πολύ.. φιλάκια πολλα

Ειμαστε εδω για οτιδηποτε μας χρειαστεις!!!!Καλες προσπαθειες:oops:.....φιλια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσάρες ευχομαι του χρονου να γιορταζουμε και ολες εμεις.... και στις ήδη μανουλες χρονια πολλα να ειναι ευτυχισμενες και να καμαρώνουν τα αγγελουδια τους..

nikoletoua, είμαστε εδώ για οτι μας χρειαστείς! να ξερεις όμως οτι το αγχος δεν χρειαζεται, μην ανυσηχεις δεν υπαρχει λόγος, μή βάζεις το κακό με το νου σου, κοιτα να χαρεις την κάθε στιγμή με τον αντρα σου κι οταν είναι να ρθει το μπεμπε θα ρθει και θα ναι η πιο γλυκια στιγμη!!!! (τα λεω σε σενα να τα ακουω και εγω!!

line_line_typew8_beg_d_typew11_time_1247371200_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif
Link to comment
Share on other sites

δικαιο έχεις babitsia μου... όπως συνηθίζω να λέω θετική σκέψη βοηθάει πάντα και παντού! καιρός να το λάβω σοβαρά πλέον υπόψιν.. ελπίζω σύντομα να νιώσουμε και μεις αυτο το μοναδικό αίσθημα του να έχεις ένα παιδί μέσα σου.. πρεπει να έιναι μαγικό.. χρόνια πολλά σε όλες τις μανούλες!! και καλή τύχη σε όλες εμάς που θέλουμε να γίνουμε :)

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μ γεια σας.. κιρο εχω να τα πω μαζι σας..τπτ νεα ακομα,η προσπαθεια συνεχιζεται..λιγο πιο χαλαρα,με λιγοτερο αγχοσ...αθτο το μηνα ετρεχα γιατι ειχα να δοργανωσω μια βαφτιση και εκει π ελεγα οτι αθτο το μηνα π δεν ειχα καν στο μυαλο μ ν αμεινω εγκυος, να σ την π ηρθε η περιοδοσ κ μια βδομαδα πριν,,,,ρε κοριτσια δεν καταλαμβαινωωω!!!!111προβλημα ορμονικο δεν εχω, αντισυλληπτικα δεν παιρνω να αγχωνομαι δεν αγχωνομαι ποτε θαρθειειειειειειειειει!!!!ειμαι ανετη κ χαρθμενη αλλα αμα ερθει η περιοδοσ με παιρνει απο κατω!!!!διαβαζω οοοοοοοοοολα τα ερθρα τ τι πρεπει να προσεχω για να μεινω εγκυοσ κ ολα σωστατα κανω!!!το μονο ειναι οτι ο αντροτλησ μ λεει θα ερθει το μωρακι οταν 8ελει κ δεν θελει να κανει σπερματογραφημα..εκει δεν 3εροθμε ακομα πωσ τα παμε...ουφ!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μ γεια σας.. κιρο εχω να τα πω μαζι σας..τπτ νεα ακομα,η προσπαθεια συνεχιζεται..λιγο πιο χαλαρα,με λιγοτερο αγχοσ...αθτο το μηνα ετρεχα γιατι ειχα να δοργανωσω μια βαφτιση και εκει π ελεγα οτι αθτο το μηνα π δεν ειχα καν στο μυαλο μ ν αμεινω εγκυος, να σ την π ηρθε η περιοδοσ κ μια βδομαδα πριν,,,,ρε κοριτσια δεν καταλαμβαινωωω!!!!111προβλημα ορμονικο δεν εχω, αντισυλληπτικα δεν παιρνω να αγχωνομαι δεν αγχωνομαι ποτε θαρθειειειειειειειειει!!!!ειμαι ανετη κ χαρθμενη αλλα αμα ερθει η περιοδοσ με παιρνει απο κατω!!!!διαβαζω οοοοοοοοοολα τα ερθρα τ τι πρεπει να προσεχω για να μεινω εγκυοσ κ ολα σωστατα κανω!!!το μονο ειναι οτι ο αντροτλησ μ λεει θα ερθει το μωρακι οταν 8ελει κ δεν θελει να κανει σπερματογραφημα..εκει δεν 3εροθμε ακομα πωσ τα παμε...ουφ!!!!!!!!

 

 

κοριτσάκι ηρέμησε σε καταλαβαίνω απόλυτα.. δεν υπάρχει πιο σπαστικο πράγμα απ το να σου έρχετε η περίοδος ενώ κανεις τόσες πολλές προσπάθειες τόσο για να αποφύγεις το άγχος σου όσο και για να πετύχεις τη κατάλληλη μέρα.. να σκέφτεσε όμως θετικά υπάρχουν τόσα ζωντανά παραδείγματα που πρέπει να μας δείνουν κουράγιο. όσο για τον άντρα σου νομίζω ότι πρέπει να του εξηγήσεις να του αφήσεις χρόνο να το αντιληφθεί και αν περάσουν ακόμα κάποιοι μήνες και τίποτα τότε πρέπει να τον πείσεις να πάτε για σπερματογράφημα.. όλοι εχουν το κουμπί τους είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις.. φιλάκια και συνέχισε τις προσπάθειες χωρίς άγχος:!::-P

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μ γεια σας.. κιρο εχω να τα πω μαζι σας..τπτ νεα ακομα,η προσπαθεια συνεχιζεται..λιγο πιο χαλαρα,με λιγοτερο αγχοσ...αθτο το μηνα ετρεχα γιατι ειχα να δοργανωσω μια βαφτιση και εκει π ελεγα οτι αθτο το μηνα π δεν ειχα καν στο μυαλο μ ν αμεινω εγκυος, να σ την π ηρθε η περιοδοσ κ μια βδομαδα πριν,,,,ρε κοριτσια δεν καταλαμβαινωωω!!!!111προβλημα ορμονικο δεν εχω, αντισυλληπτικα δεν παιρνω να αγχωνομαι δεν αγχωνομαι ποτε θαρθειειειειειειειειει!!!!ειμαι ανετη κ χαρθμενη αλλα αμα ερθει η περιοδοσ με παιρνει απο κατω!!!!διαβαζω οοοοοοοοοολα τα ερθρα τ τι πρεπει να προσεχω για να μεινω εγκυοσ κ ολα σωστατα κανω!!!το μονο ειναι οτι ο αντροτλησ μ λεει θα ερθει το μωρακι οταν 8ελει κ δεν θελει να κανει σπερματογραφημα..εκει δεν 3εροθμε ακομα πωσ τα παμε...ουφ!!!!!!!!

Κοριτσακι δεν γνωριζω ποσο καιρο προσπαθητε,αλλα στην δικη μου περιπτωση ο γιατρος,ζητησε πρωτα απο τον συζυγο μου να κανει σπερμοδιαγραμμα και υστερα εγω σαλπιγγογραφια...ετσι δεν χρειαστηκε καν να του το πω εγω μιας και η επομενη επισκεψη μας επρεπε να ηταν με το αποτελεσμα στο χερι!!!Βεβαια 2-3 μερες πριν την εξεταση δεν μιλιοταν,σιγουρα θελουν το χρονο τους μεχρι να το αποφασισουν,αλλα ουτε και για μενα ηταν ευχαριστη η σαλπιγγογραφια...αλλα ειναι πολυ σημαντικες εξετασεις και δυστυχως πρεπει να γινονται.Το πολυ-πολυ βαλε τον γιατρο να βγαλει το φιδι απο την τρυπα:cool::cool:!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΓEΙΑ ΣΟΥ babitsia κ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΠΑΡΕΑ.Βabitsia OXI ΔEN ΠHΓA AKOMA K ΛEΩ NA MH ΠΑΩ ΑΚΟΜΑ.ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΏ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΞΕΣ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ.ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΑ ΑΡΚΕΤΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΛΥΣΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ Μ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΣΥ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ Κ ΜΗΝ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΤΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΜΑΣ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΚΑΝΕΙ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ Κ ΟΤΑΝ Κ ΟΠΟΤΕ ΜΑΘΕΤΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ Κ ΜΑΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες τι κανετε??? εγω σήμερα πηγα για ορμονικο ελεγχο αντε να δουμε μπας και μαθουμε ποτε θα μου ρθει η ακατανόμαστη αυριο το απογευμα θα παρω τα αποτελεσματα, θα επανελθω να σας πω τι μου ειπε ο γιατρος :confused:

line_line_typew8_beg_d_typew11_time_1247371200_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif
Link to comment
Share on other sites

:Dκαλησπερα!θα ηθελα να ρωτησω αν γινεται να εμφανιστουν πολυκυστικες ωοθηκες ξαφνικα στα 26 μου??????με τελειο κυκλο περιοδου,και με τις περσινες ορμονικες φυσιολογικες..υπαρχει τετοια περιπτωση?:D
Link to comment
Share on other sites

:Dκαλησπερα!θα ηθελα να ρωτησω αν γινεται να εμφανιστουν πολυκυστικες ωοθηκες ξαφνικα στα 26 μου??????με τελειο κυκλο περιοδου,και με τις περσινες ορμονικες φυσιολογικες..υπαρχει τετοια περιπτωση?:D

Απο οσο γνωριζω,δεν γινεται να εχεις πολυκυστικες ωοθηκες και να εχεις σταθερο κυκλο καθε μηνα...εγω πηρα αντισυλληπτικα μετα απο καθοδηγηση του γιατρου,λογω πολυκυστικων αλλα ειχα περιοδο 2 φορες το μηνα και ημουν περιπου 23 ετων.Ενας κολπικος υπερηχος θα βοηθουσε...ελπιζω να βοηθησα!

Link to comment
Share on other sites

:-(αχ κοριτσια,το δικο μου θεμα ειναι οτι προσπαθω με τον αντρα μου 4,5 χρονια!!!!!!στην αρχη οι δικες μου εξετασεις ηταν τελειες..οι υπερηχοι μου,οι ορμονικες ολα!αλλα δεν εμενα εγκυος.τοτε καναμε το σπερμοδιαγραμμα και βρεθηκε με χαμηλη κινητικοτητα.δεν καναμε κατι γι αυτο και αφησαμε να περασει ο καιρος ωσπου ο αντρας μου εκανε ξανα εξεταση και ηταν τελειως φυσιολογικο..πηγα λοιπον στον γιατρο μου για υπερηχο και μου βρηκε ωοθηκες πολυκυστικες υφης!πως γινεται:?:μεσα σε εναν χρονο:?:τωρα επαναλαμβανω τις ορμονικες και καποιες για θρομβοφιλια.επισης ξεχασα να πω οτι δεν εχω κανει σαλπιγγογραφια γιατι φοβαμαι λιγακι:-(:-(:sad:εχω απογοητευτει αλλα ελπιζω σε ενα θαυμα..τι αλλο να κανω???περιμενω..
Link to comment
Share on other sites

Geia sas !!!!!!!!Eimai 28 etwn k eimai kainouria edw..prospathw me ton antra m edw k ena xrono na apokthsoume mwro.ki enw to theloume tooooooso poli afto olo den erxetai...twra pleon exw arxisei k xanw thn ipomonh mou.....vazw xafnika ta klamata,den exw orexhg gia tipota k den xerw pws na to elenksw.....olo nevra exw k entwmetaxi girw mou mono egkies vlepw......pros theou xairomai gia oles apla vazw ton eafto mou sth diadikasia na to skeftetai tis meres prin na erthei h kataramenh(periodo),.......thelw na apovallw to anxos mou alla den xerw ti na kanw....o giatros mou mou eipe oti eimai igiestath k meta apo 2 mhnes an den ginei tipota tha kanoume spermatenxish.den me ikanopoiei omws oute afto....to ithela na ginei pio........fisiologika!den xerw....pantws diavazontas tis istories sas omologw oti entharinthika!!!!ante na doume ti tha ginei!!!as einai gourlidiko to site!!!!:cool:

Link to comment
Share on other sites

Geia sas !!!!!!!!Eimai 28 etwn k eimai kainouria edw..prospathw me ton antra m edw k ena xrono na apokthsoume mwro.ki enw to theloume tooooooso poli afto olo den erxetai...twra pleon exw arxisei k xanw thn ipomonh mou.....vazw xafnika ta klamata,den exw orexhg gia tipota k den xerw pws na to elenksw.....olo nevra exw k entwmetaxi girw mou mono egkies vlepw......pros theou xairomai gia oles apla vazw ton eafto mou sth diadikasia na to skeftetai tis meres prin na erthei h kataramenh(periodo),.......thelw na apovallw to anxos mou alla den xerw ti na kanw....o giatros mou mou eipe oti eimai igiestath k meta apo 2 mhnes an den ginei tipota tha kanoume spermatenxish.den me ikanopoiei omws oute afto....to ithela na ginei pio........fisiologika!den xerw....pantws diavazontas tis istories sas omologw oti entharinthika!!!!ante na doume ti tha ginei!!!as einai gourlidiko to site!!!!:cool:

christy μου καλωσόρισες! τελικά όλες μας θεωρούμε τι διαδικασία της εγκυμοσύνης κάτι πολύ απλό, τελικά όμως είναι πολύ μεγάλο ζητήμα. ο παράγοντας άγχος όπως θα έχεις παρατηρήσει και στα μηνύματα μας παίζει πολύ σημαντικό ρόλο γι αυτό προσπάθησε να τον αποβάλεις και να το προσπαθήσεις περισσότερο απολαμβάνοντας τη διαδικασία.. (στα γραφω για να τα βλέπω και γω μπας και τα τηρησω κιόλας :)) δεν είναι ότι πιο έυκολο το ξέρω αλλά η προσπάθεια μετράει.. ποτέ δεν ξέρεις εκεί που δεν το περιμένεις μπορεί να σου έρθει τόσο απρόσμενα και φυσιολογικά. γι αυτό ηρέμησε παρε τον άντρα σου για ένα τριήμερο και ζήστε το λίγο διαφορετικά.. θα περιμένουμε νέα σου σύντομα.. φιλάκια πολλά και εκεί που θα νιώθεις ότι χάνεσε μιλα μας είναι καλό νιώθεις ότι έχει και άλλους ανθρώπους που ζουν κατι αντιστοιχο με σένα.. εμένα τουλάχιστον με βοηθάει πολυ..

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσάκια, καλησπέρα!

Είμαι μαμά δύο αγοριών, αλλά γράφω στο τόπικ σας για να σας πω την ιστορία του ξαδέρφου μου

44 ετών, η σύζυγος 39, παντρεμένοι εδώ κια 8 χρόνια. Η σύζυγος με μία σάλπιγγα και πολλές πολλές ατυχείς εξωσωματικές.

Αποφασίσανε ότι το καλοκαίρι θα έκαναν την τελευταία προσπάθεια και μετά τέλος.

Η κοπέλα έμεινε έγκυος φυσιολογικά και είναι τώρα 2 μηνών...

Εχουμε τρελαθέι όλοι μας και περιμένουμε πώς και πώς αυτό το μωράκι να γεννηθεί...

ΧΑρακτηριστική ατάκα της μάνας μου όταν το έμαθε, ότι πιο πολύ χάρηκε για αυτή την εγκυμοσύνη, παρά για τις δικές μου κ της νύφης μου!

 

Εύχομαι με ένα μωράκι σύντομα, σε όλες σας!

Και πάνω από όλα μη χάνετε το κουράγιο κ τις ελπίδες σας!

Φιλικά,

Mariaeva

Link to comment
Share on other sites

κριστυ γεια σου!!!οτι και να λεμε για τον ανγχος το λεμε μπας και το πιστεψουμε κι εμεις..εχεις απολυτο δικιο για το πως σκεφτεσαι,κι εγω ετσι..αλλα θα σου πω οτι μετα απο 4,5 χρονια προσπαθειων πιστευω οτι ειμαι κοντα..οτι ερχεται..νιωθω ετσι καθε μηνα τα τελευταια χρονια,γι αυτο μην στεναχωριεσαι κοριτσακι ολα θα γινουν!!!υπομονη και επιμονη σε ολες!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια τι κανετε?σημερα εχει πολυ ζεστη,ηρθε το καλοκαιρακι,αντε σε λιγο καιρο θα κανουμε διακοπουλες να ξεκουραστουμε λιγακι.κ σε οσες προσπαθουνε για νινακι ευχομαι να ανανεωθουνε κ να ξενοιασουν απο τις δυσκολιες κ το αγχος του χειμωνα κ να τα καταφερουν συντομα.:Dμην στεναχωριεστε για τπτ.ξεχαστειτε απο ολα για λιγο κ διασκεδαστε με οτι σας ευχαριστει.θετικη ενεργεια κ σκεψη για ολα θελει κ τπτ αλλο.babitsia τι νεα εσυ απο τον γιατρο σου?πηγες για τον ελεγχο που ειπες?

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...