Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ DOMNINA MOY.ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!

[COLOR=Black][URL="http://lb1m.lilypie.com/zqNYp3.png"]Αν είχα 100 καρδιές θα στις χάριζα.Έχω όμως μονάχα μία και στην χαρίζω 100 φορές.[/URL][/COLOR]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια καλημέρα σας! Και εγώ ετοιμάζομαι αυτήν την εβδομάδα πρώτη φορά για σπερματέγχυση μετά από 1 1/2 χρόνο προσπαθειών και χωρίς κανένα οργανικό πρόβλημα και από τους δυο μας! Ελπίζω όλα να πάνε καλά. Μακάρι να γίνει το θαύμα!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια μου!

 

Ο κύβος ερρίφθη στις 10 το πρωί και τα αποτελέσματα θα τα έχω στα χέρια μου στις 8 το βράδυ μιας και δεν τα δίνουν τηλεφωνικά οπότε θα πρέπει να πάω να τα παραλάβω αμέσως μόλις φύγω από τη δουλειά.

 

Σας ευχαριστώ για την θερμή υποστήριξή σας όλο αυτό το χρονικό διάστημα της αναμονής και να είστε σίγουρες ότι θα σας ενημερώσω αμέσως!

 

Φιλιά πολλά!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια μου!

 

Ο κύβος ερρίφθη στις 10 το πρωί και τα αποτελέσματα θα τα έχω στα χέρια μου στις 8 το βράδυ μιας και δεν τα δίνουν τηλεφωνικά οπότε θα πρέπει να πάω να τα παραλάβω αμέσως μόλις φύγω από τη δουλειά.

 

Σας ευχαριστώ για την θερμή υποστήριξή σας όλο αυτό το χρονικό διάστημα της αναμονής και να είστε σίγουρες ότι θα σας ενημερώσω αμέσως!

 

Φιλιά πολλά!

8 το βραδυ??ουυυυφ..αρα εγω θα τα δω αυριο..αντε περιμενουμεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια…με λενε μαρια ειμαι 35 ετων και ειμαι παντρεμενη εδώ και ένα χρονο και 7 μηνες…περιμενω και εγω με πολύ ανυπομονησια ποτε θα κρατησω ένα μωρακι στην αγκαλια μου…η αληθεια είναι κοριτσια πως νιωθω τον χρονο «θηλεια» στον λαιμο μου…δεν μπορω να κανω κατι γιʼαυτό όμως…είναι στιγμες όμως που η θλιψη και ο πονος με καταβαλλουν λιγο….και ναι ειμαι και εγω από αυτές τις γυναικες που βλεπουν μωρακια στην τηλεοραση και κλαινε!!! Προσπαθω να ειμαι ψυχραιμη και να αγχωνομαι οσο το δυνατον λιγοτερο…δεν το καταφερνω παντα είναι η αληθεια…και φυσικα όταν αδιαθετω μια θλιψη παντα την εχω…υποτιθεται ότι αν το ζευγαρι δεν τεκνοποιησει μετα από εναμισυ χρονο προσπαθειων πρεπει να προβει σε περαιτερω εξετασεις…ακομη δεν τις εχουμε κανει..για να πω και την αληθεια μια φοβια την εχω…

Link to comment
Share on other sites

μαρ2 κι εγώ 36 είμαι...κι εγώ την είχα την φοβία...αλλά πρέπει να πάρεις θάρρος και να αρχίσεις καμμιά εξετασούλα. Στο κάτω κάτω αν υπάρχει κάτι να το πολεμήσεις...με το να κάθεσαι και να περιμένεις χωρίς να ξέρεις αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα ,και να κλαις επειδή δεν έρχεται δεν είναι λύση. Πάρε την κατάσταση στα χέρια σου. Μια εξέταση ο άντρας σου, 2-3 εσύ , και θα ξέρεις που βρίσκεσαι:wink:

Link to comment
Share on other sites

ναι dinad εχεις δικιο..δεν ξερω τι περιμενω..ισως καποιο θαυμα και αποφυγω την διαδικασια του "ψαξιματος"!!! τελοςπαντων μαλλον για τον αλλο μηνα το βλεπω..λεμε με τον αντρα μου να δοκιμασουμε το τεστ των γονιμων ημερων για ειμαστε 100% σιγουροι για το ποτε ειναι... αν και ειμαι απο τις τυχερες γυναικες και καταλαβαινω τις γονιμες εχω συμπτωματα...αλλα λεμε να το δοκιμασουμε και αυτο...!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσακια, εχω πολυ καιρο να μπω στο site και ειπα σημερα να το επισκεφθω μιας και εκανα και εγω τη πρωτη προσπαθεια εξωσωματικης και σημερα πηγα για τη χορικη αλλα δυστυχως ηταν αρνητικη!!

Το ειχα καταλαβει δε ξερω πως αλλα το ηξερα οτι δεν ημουν εγκυος αλλα ειπα οτι δε βαριεσαι τον αλλο μηνα θα παρω τα παιδια μου απο το ψυγειο και βλεπουμε...

Λοιπον θετικη σκεψη και τιποτα αλλο γιατι το αγχος μονο αποτυχια μπορει να μας φερει!!

Ελπιζω η domnina να ειχε θετικο αποτελεσμα!Μακαρι κοριτσακι σου το ευχομαι ολοψυχα να εχουμε και καμια επιτυχια τελος παντων!!!!:-D:grin::-D

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα κοριτσάκι μου....:?.Επειδή κι εγώ καινούργια είμαι και δεν ξέρω ποιο ήταν το πρόβλημά σας, έχεις καταλάβει τι μπορεί να έφταιξε?ή τελικά είναι θέμα τύχης??

Εύχομαι η επόμενη να είναι και η τυχερή!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά!

 

Ναι, είμαι έγκυος!!! 102 το μαγικό νούμερο, ο γιατρός ευχαριστημένος και οι οδηγίες του είναι επανάληψη χοριακής την Παρασκευή 26/3... Υπομονή μερικές μέρες λοιπόν και την Παρασκευή ελπίζω να έχουμε θεαματική άνοδο!

 

Ρενάτα μου, λυπάμαι κορίτσι μου αλλά είσαι από τις τυχερές κοπέλες που ευτυχώς έχουν απόθεμα.. Εμείς δεν είχαμε και παίζαμε με τις πιθανότητες αλλά ευτυχώς όλα καλά!

 

Η δεύτερη προσπάθειά σου είμαι σίγουρη ότι θα είναι επιτυχημένη!

 

Ντινάκι μου σ' ευχαριστώ για τις σκέψεις!

Link to comment
Share on other sites

Domnina τί χαρούμενα νέα !!!!!!

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά και το Νοέμβριο να αγκαλιάσεις το θαυματάκι σου.

Πέρισυ 21/3 έκανα την ωοληψία και τις 26/3 την εμβρυομεταφορά ( Γέννημα-Αποστολίδης) και τις 3/12 την πήρα αγκαλιά.....

82oYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Domnina μου τι αισιοδοξία είναι αυτη που μας γέμισες όλες σημερα?!!!!Τι καλα νέα!Χάρηκα σαν να είσαι αδερφή μου!Καλη εγκυμοσύνη σου εύχομαι,να γίνεις μια γλυκιά μαμά όλα θα πάνε τέλεια.Η καλή μέρα απο το πρωι φαίνεται!Μην αγχωθείς καθόλου απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου!

Φιλιά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου κοριτσάκια μου.. Σοφούλα μου αν όλα πάνε καλά κι εμένα χειμωνιάτικο θα είναι... Grecia, δεν μασάμε και πάμε δυναμικά για την επόμενη προσπάθεια..

 

Σας ευχαριστώ και πάλι!

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΓΙΑ 1Η ΦΟΡΑ ΕΓΚΥΟΣ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗΣΕ ΤΗΝ 7Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΛΥΠΕΣ ΚΑΙ ΧΑΡΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΟΝΟ ΧΑΡΕΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΜΗΝΑ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΝΟΙΩΘΑ ΕΤΟΙΜΗ. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 27/2 ΕΠΑΦΕΣ 5-9/3 11/3 18/3 20/3. Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ 22-26 ΜΕΡΕΣ. ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΩ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΗ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ. ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΝΟΙΩΘΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ....

Link to comment
Share on other sites

mevi μοουουουου... και γω ειχα τελευταια περιοδο 20/2... κ ακομα τιποτα.. σκεφτομαι να περιμενω μεχρι το σαββατο για να κανω τεστ.. κ ουτε γω νιωθω τιποτα ενω συνηθως αμα αδιαθρτησω ποναει το στηθος κ η κοιλια μου... αντε καλη επιτυχια!!!φιλια

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...