Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

Miss sunshine σε συγχαίρω για την αισιοδοξία σου!! Να κρατάς πάντα την ίδια αισιόδοξη στάση και θα δεις που όλα θα γίνουν!!

evaki μην απελπίζεσαι κορίτσι μου! 1 χρόνος δεν είναι πολύς καιρός! Σε αυτούς που σε ρωτάνε συνέχεια (το έχω βιώσει κι εγώ πολύ έντονα αυτό!!) να λες ότι ακόμη δε θέλετε μωρό, θα το βάλετε μπρος στο άμεσο μέλλον όμως (για να μη σε κοιτάνε όλοι σαν να είσαι για λύπηση που δεν τα καταφέρνεις και για να μην έχεις να απολογείσαι στον καθένα!!!). Και αν ακάποιος σου πει κάτι σαν : και τι κάθεστε; δεν είστε μικροί! να πεις ορθά κοφτά ότι θα το αποφασίσουμε από κοινού με τον άντρα μου όταν εμείς κρίνουμε. Και κόβεις τη φόρα!

Δεν αμφιβάλλω ότι έχουν όλοι (ή σχεδόν όλοι) τις καλύτερες προθέσεις, αλλά δυστυχώς δεν καταλαβαίνουν πώς μπορεί αυτό να επιδρά στην ψθχολογία του άλλου...και αφού δε το σκέφτονται, να προστατεύσεις εσύ τον εαυτό σου κορίτσι μου!!

ΜΑΡΑΚΙ1980 σε ευχαριστω για την εμψυχωση. αυτα που λες τους απανταω αλλα με τρωει το σαρακι μετα κ μου χαλαει την ψυχολογια... με πιανει το παραπονο ομως γιατι θελω τοσο πολυ ενα μωρακι... κ επειδη δεν θελω να αγχωνω κ τον αντρα μου τα κραταω μεσα μου κ κοντευω να σκασω... :cry: παντως ειδα οτι ειναι γουρικο το φορουμ γιατι το παρακολουθω καιρο τωρα κ ελπιζω να μας φερει σε ολες τυχη..

vqoap2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα κοριτσια... ειμαι καινουρια το φορουμ κ πληρως απογοητευμενη.. προσπαθουμε με τον συζυγο μου εδω κ 1 χρονο να κανουμε παιδακι αλλα τιποτα ακομα.. εχω πολυκυστικες ωοθηκες κ εχω αστατο κυκλο κ τωρα ανακαλυψαμε χαμηλη τεστοστερονη στον αντρα μου κ χαμηλη κινητικοτητα στο σπερμα... κ εχω απελπιστει... δεν θα τα καταφερω να κανω ενα παιδακι :( ειμαστε ηδη 1 χρονο παντρεμενοι κ ολοι πλεον με ρωτανε ποτε θα κανουμε παιδι κ γιατι το καθυστερουμε κ πεφτει πιο πολυ η ψυχολογια μου... :(

 

evaki καλωσήρθες εδώ θα βρεις ανθρώπους που περάσανε ή περνάνε τα ίδια με σένα να σε στηρίξουν και να σε καταλάβουν. Ηρεμήστε με τον άντρα σου και βρείτε ευκαιρία να ξεχαστείτε με καμιά εκδρομούλα,στη συνέχεια θα το ψάξετε και θα βρείτε την καλύτερη λύση. όσο για τα σχόλια όλες τα περάσαμε και πραγματικά είναι πολύ ψυχοφθόρο, άλλοι το κάνουν από γνήσιο ενδιαφέρον και άλλοι επειδή θέλουν να σε φέρουν σε δύσκολη θέση...πρέπει να κλείσεις τα αυτιά σου στις σειρήνες!!! Σημασία έχει να μείνετε ενωμένοι και δυνατοί με τον αντρούλη σου και να βρείτε την κατάλληλη λύση. Σου εύχομαι τα καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μουουουουου! Δε θα το πιστέψετε....εγώ δεν το πιστεύω...η χοριακή μου είναι στα ύψη...13.534, ναι κορίτσια το όνειρο μου έγινε πραγματικότητα. Σας ευχαριστώ τόοοοσοοο πολύ για τη στήριξη σας!!!!1,5 χρόνος απογοήτευση με άστατο κύκλο και ένα θεματάκι στο σπέρμα κι όμως τα καταφέραμε φυσιολογικά!!!Μπεμπεδόσκονηηηηη...σε όλες!!!Θέλω να σας δώσω δύναμη και αισιοδοξία, δε σας αφήνω θα σας παρακολουθώ και θα σας εμψυχώνω, ελπίζω όλα να πάνε καλά και για μένα (να έχουμε μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη) και σε εσάς...τεράστιες χοριακές!!!φιλιά!!!

 

Συγχαρητήρια! Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη!

jTRQp2.png KPxIp3.png
Link to comment
Share on other sites

annoula με έχεις κατασυγκινήσει!!!Σ' ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου, αύριο κιόλας κλείσαμε για υπέρηχο!Περιμένω και τα δικά σου καλά νέα...εσείς πότε θα ξανακάνετε προσπάθεια;;;είναι καλή εποχή από ότι φαίνεται βάλτε μπρος:eek::D:D

 

Το πιο συγκινητικο ολων κοριτσι μου ειναι που ειμαστε μια ομαδα,στα ευχαριστα μα και στα λιγοτερο ευχαριστα!!!!!

Εκει ειναι η μαγεια ολη,να παραμενεις με ολο σου το ειναι διπλα σε ολα ,σα να ηταν η δικη σου χαρα ή λυπη αντιστοιχα.

Δε μπορεις να φανταστεις ποση χαρα και συγκινηση παιρνω σε καθε αναγγελια εγκυμοσυνης,σα να ηταν δικη μου!!!!

Με το καλο ο υπερηχος κοριτσι μου,εχουν αρχισει τα υπεροχα για εσενα!!!!!

Σε ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες σου!!!!!

Εμεις πρεπει να μαζεψουμε τα φαρμακα της εξωσωματικης πρωτα για να ξεκινησουμε,μας λειπουν 3600 μοναδες μενοπουρ(menopur).

Κανω ανοιχτη εκκληση και απο εδω οποιο κοριτσι εχει την καλοσυνη,και αν δεν τις στερουμε απο καποια αλλη κοπελα.

Ειμαστε και οι δυο ανασφαλιστοι και η προσφορα σας θα ηταν τοσο πολυτιμη.

Δεν ξερω αν θα μπορεσουμε με καποιο τροπο να ανταποδωσουμε,ξερω μονο να πω με το καλο να μας αξιωσει ο Θεος να βοηθησουμε και εμεις με την σειρα μας τη καταλληλη στιγμη.

Ευχαριστουμε θερμα.

💖❤❤💖Focus on Smile and Rainbow Babies;):lol:💖❤❤💖Always believe💖

💜🌹🍼🍼🌹💙👑Πριγκίπισσά μας+Πρίγκιππά μας👑

🍼Λουκουμάκια μας 🍼Ζουζουνάκια μας🍼

🍼Μελισσάκια μας 🍼Αστεράκια μας🍼

🌹Σας περιμένουμε γλυκά μας πλασματάκια!!!💜🌹🍼🍼🌹💙

Link to comment
Share on other sites

annoula043 ξερεις πως συντηρουνται αυτα τα φαρμακα; Θελουν ψυγειο, αλλες ειδικες συνθηκες ή τα κραταει κανεις στο συρταρι του; Κατι εχω στο μυαλο μου, γι' αυτο σε ρωτω....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

greentree συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!ειδες που ανησυχουσες????ποσο πιο τελειο απ'αυτο κ μια ψοριακη στα υψη!!!!!αχ!πραγματικα μου εδωσες πολυ μεγαλη χαρα κ δυναμη πως ολες οι κοπελες καποια στιγμη τα καταφερνουν περα απο καθε δυσκολια!!!να προσεχεις αγαπη μου τον εαυτουλη σου γιατι τωρα ειστε 2 σε ενα!!!ολα θα πανε καλα!!!evaki1991 μην στεναχωριεσαι κοριτσι μου ολες ειμαστε στην ιδια φαση κ οι αδιακριτες ερωτησεις ποτε δεν σταματουν,λες κ τους βαζεις δεσμοφυλακα στο κρεβατι σου!εγω παντρευτηκα πριν 6 μηνες κ απο τοτε δεν σταματουν δηλ που να ηξεραν οτι κανω ελευθερα κ θελω παιδι σχεδον 2 χρονια..ειμαστε εδω για να στηριξουμε η μια την αλλη....δυναμη,κουραγιο κ ολα θα ερθουν!φιλια!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια... ειμαι καινουρια το φορουμ κ πληρως απογοητευμενη.. προσπαθουμε με τον συζυγο μου εδω κ 1 χρονο να κανουμε παιδακι αλλα τιποτα ακομα.. εχω πολυκυστικες ωοθηκες κ εχω αστατο κυκλο κ τωρα ανακαλυψαμε χαμηλη τεστοστερονη στον αντρα μου κ χαμηλη κινητικοτητα στο σπερμα... κ εχω απελπιστει... δεν θα τα καταφερω να κανω ενα παιδακι :( ειμαστε ηδη 1 χρονο παντρεμενοι κ ολοι πλεον με ρωτανε ποτε θα κανουμε παιδι κ γιατι το καθυστερουμε κ πεφτει πιο πολυ η ψυχολογια μου... :(

 

Evaki μου καλωσηρθες και πιστεψε με συντομα θα μας ανακοινωνεις και εσυ τα ευχαριστα σου!!!!!

Και σε οσους σε ρωτανε απαντησε απλα:

Δεν συνηθιζω να απανταω σε αδιακριτες ερωτησεις αλλα αφου νοιαζεστε τοοοοοσο πολυ,παιδι θα κανουμε οποτε θελουμε!!!!!

Αιντε πια,δε μας φτανουν οι εγνοιες μας εχουμε και τους περιεργους!!!!!!!

💖❤❤💖Focus on Smile and Rainbow Babies;):lol:💖❤❤💖Always believe💖

💜🌹🍼🍼🌹💙👑Πριγκίπισσά μας+Πρίγκιππά μας👑

🍼Λουκουμάκια μας 🍼Ζουζουνάκια μας🍼

🍼Μελισσάκια μας 🍼Αστεράκια μας🍼

🌹Σας περιμένουμε γλυκά μας πλασματάκια!!!💜🌹🍼🍼🌹💙

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μουουουουου! Δε θα το πιστέψετε....εγώ δεν το πιστεύω...η χοριακή μου είναι στα ύψη...13.534, ναι κορίτσια το όνειρο μου έγινε πραγματικότητα. Σας ευχαριστώ τόοοοσοοο πολύ για τη στήριξη σας!!!!1,5 χρόνος απογοήτευση με άστατο κύκλο και ένα θεματάκι στο σπέρμα κι όμως τα καταφέραμε φυσιολογικά!!!Μπεμπεδόσκονηηηηη...σε όλες!!!Θέλω να σας δώσω δύναμη και αισιοδοξία, δε σας αφήνω θα σας παρακολουθώ και θα σας εμψυχώνω, ελπίζω όλα να πάνε καλά και για μένα (να έχουμε μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη) και σε εσάς...τεράστιες χοριακές!!!φιλιά!!!

 

Μπραβο κοριτσακι μου!! Ειμαστε μαζι εγκυουλες λοιπον! Ποτε ειχες τελευταια περιοδο?????

Link to comment
Share on other sites

annoula043 ξερεις πως συντηρουνται αυτα τα φαρμακα; Θελουν ψυγειο, αλλες ειδικες συνθηκες ή τα κραταει κανεις στο συρταρι του; Κατι εχω στο μυαλο μου, γι' αυτο σε ρωτω....

 

Μαρακι μκυ ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον.

Σε φαρμακοποιο που ειχα ρωτησει παλαιοτερα μου ειχε πει οτι ιδανικες συνθηκες ειναι στην πορτα του ψυγειου οπου η θερμοκρασια ειναι μεν χαμηλη αλλα οχι παγωμενη.

Στο φαρμακο απο πισω γραφει οτι συντηρειται σε θερμοκρασια χαμηλοτερη των 25 βαθμων κελσιου.

Σιγουρα δεν θελει κοντα σε ζεστο περιβαλλον.

Και παλι ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον.

💖❤❤💖Focus on Smile and Rainbow Babies;):lol:💖❤❤💖Always believe💖

💜🌹🍼🍼🌹💙👑Πριγκίπισσά μας+Πρίγκιππά μας👑

🍼Λουκουμάκια μας 🍼Ζουζουνάκια μας🍼

🍼Μελισσάκια μας 🍼Αστεράκια μας🍼

🌹Σας περιμένουμε γλυκά μας πλασματάκια!!!💜🌹🍼🍼🌹💙

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι μκυ ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον.

Σε φαρμακοποιο που ειχα ρωτησει παλαιοτερα μου ειχε πει οτι ιδανικες συνθηκες ειναι στην πορτα του ψυγειου οπου η θερμοκρασια ειναι μεν χαμηλη αλλα οχι παγωμενη.

Στο φαρμακο απο πισω γραφει οτι συντηρειται σε θερμοκρασια χαμηλοτερη των 25 βαθμων κελσιου.

Σιγουρα δεν θελει κοντα σε ζεστο περιβαλλον.

Και παλι ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον.

 

Ωραια! Ευχαριστω για τις πληροφοριες! Αν εχω κατι νεοτερο, σε ενημερωνω αμεσως!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ωραια! Ευχαριστω για τις πληροφοριες! Αν εχω κατι νεοτερο, σε ενημερωνω αμεσως!

 

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου,χαδακια στο σπορακι σου!!!!!

💖❤❤💖Focus on Smile and Rainbow Babies;):lol:💖❤❤💖Always believe💖

💜🌹🍼🍼🌹💙👑Πριγκίπισσά μας+Πρίγκιππά μας👑

🍼Λουκουμάκια μας 🍼Ζουζουνάκια μας🍼

🍼Μελισσάκια μας 🍼Αστεράκια μας🍼

🌹Σας περιμένουμε γλυκά μας πλασματάκια!!!💜🌹🍼🍼🌹💙

Link to comment
Share on other sites

evaki καλωσήρθες εδώ θα βρεις ανθρώπους που περάσανε ή περνάνε τα ίδια με σένα να σε στηρίξουν και να σε καταλάβουν. Ηρεμήστε με τον άντρα σου και βρείτε ευκαιρία να ξεχαστείτε με καμιά εκδρομούλα,στη συνέχεια θα το ψάξετε και θα βρείτε την καλύτερη λύση. όσο για τα σχόλια όλες τα περάσαμε και πραγματικά είναι πολύ ψυχοφθόρο, άλλοι το κάνουν από γνήσιο ενδιαφέρον και άλλοι επειδή θέλουν να σε φέρουν σε δύσκολη θέση...πρέπει να κλείσεις τα αυτιά σου στις σειρήνες!!! Σημασία έχει να μείνετε ενωμένοι και δυνατοί με τον αντρούλη σου και να βρείτε την κατάλληλη λύση. Σου εύχομαι τα καλύτερα!

 

Κοριτσι μου συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου. Σου εύχομαι τα καλύτερα.. Κ εκδρομουλες παμε κ προσπαθω να μην μεταφερω το αγχος μου στον αντρα μου αλλά να αποβαλω κ το δικο μου κ μόλις παιρνω τα πανω παλι καποιος θα μου πει κατι κ θα ξανα αγχωθω.. Αυτο το μηνα το χω πάρει πιο χαλαρα γιατί παίρνει αντιβίωση ο αντρας μου κ προσπαθω να μην το πολύ σκέφτομαι. Αλλά δεν γίνεται.. :-(

vqoap2.png
Link to comment
Share on other sites

Evaki μου καλωσηρθες και πιστεψε με συντομα θα μας ανακοινωνεις και εσυ τα ευχαριστα σου!!!!!

Και σε οσους σε ρωτανε απαντησε απλα:

Δεν συνηθιζω να απανταω σε αδιακριτες ερωτησεις αλλα αφου νοιαζεστε τοοοοοσο πολυ,παιδι θα κανουμε οποτε θελουμε!!!!!

Αιντε πια,δε μας φτανουν οι εγνοιες μας εχουμε και τους περιεργους!!!!!!!

 

Απο το στομα σου κ στου Θεού το αυτι annoula μου... Τους λέω ότι δεν θέλουμε ακόμα κ να κανουν αυτοι πρωτα αφου θελουν :-) μονο οι γονείς μου το ξερουν οτι έχουμε θεματακια αλλά είναι διακριτικοι κ δεν λένε τίποτα. Αυτό που με φοβίζει είναι οτι μόλις φτιαχτεί το σπέρμα του αντρα μου θα βρεθει αλλο προβλημα κ δεν θα το αντέξω... Θα τον παθω τοον νευρικο κλονισμό

vqoap2.png
Link to comment
Share on other sites

greentree συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!ειδες που ανησυχουσες????ποσο πιο τελειο απ'αυτο κ μια ψοριακη στα υψη!!!!!αχ!πραγματικα μου εδωσες πολυ μεγαλη χαρα κ δυναμη πως ολες οι κοπελες καποια στιγμη τα καταφερνουν περα απο καθε δυσκολια!!!να προσεχεις αγαπη μου τον εαυτουλη σου γιατι τωρα ειστε 2 σε ενα!!!ολα θα πανε καλα!!!evaki1991 μην στεναχωριεσαι κοριτσι μου ολες ειμαστε στην ιδια φαση κ οι αδιακριτες ερωτησεις ποτε δεν σταματουν,λες κ τους βαζεις δεσμοφυλακα στο κρεβατι σου!εγω παντρευτηκα πριν 6 μηνες κ απο τοτε δεν σταματουν δηλ που να ηξεραν οτι κανω ελευθερα κ θελω παιδι σχεδον 2 χρονια..ειμαστε εδω για να στηριξουμε η μια την αλλη....δυναμη,κουραγιο κ ολα θα ερθουν!φιλια!!

Μακαρι κοριτσι μου μέχρι το τέλος του χρονου να είμαστε ολες εγκυουλες.. Εχω κουραστεί όμως να απογοητευομαι. Επειδή εχω πολυκυστηκες ωοθήκες και επαιρνα κ αντισυλλιπτικα μέχρι το γαμο μόλις τα σταματησα ειχα χάσει τη μπάλα. Ερχοταν η περίοδος οπότε θυμοταν αλλά εγω επειδή ειχα συνηθίσει να εχω καθε μηνα περιοδο μόλις ειχα καθυστέρηση πιστευα οτι ίσως είμαι έγκυος κ

εκανα χοριακη κ έπεφτα στα πατώματα. Τωρα που εστρωσε η περίοδος βρηκαμε πρόβλημα στο σπέρμα κ επιασα πατο στην κυριολεξία. Ούτε για δουλειά δεν ήθελα να παω.. Συγνώμη σε ζαλισα αλλά με πνίγουν και κάπου πρέπει να τα πω.. Ελπίζω ο επόμενος μήνας να είναι πιο τυχερός..

vqoap2.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μουουουουου! Δε θα το πιστέψετε....εγώ δεν το πιστεύω...η χοριακή μου είναι στα ύψη...13.534, ναι κορίτσια το όνειρο μου έγινε πραγματικότητα. Σας ευχαριστώ τόοοοσοοο πολύ για τη στήριξη σας!!!!1,5 χρόνος απογοήτευση με άστατο κύκλο και ένα θεματάκι στο σπέρμα κι όμως τα καταφέραμε φυσιολογικά!!!Μπεμπεδόσκονηηηηη...σε όλες!!!Θέλω να σας δώσω δύναμη και αισιοδοξία, δε σας αφήνω θα σας παρακολουθώ και θα σας εμψυχώνω, ελπίζω όλα να πάνε καλά και για μένα (να έχουμε μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη) και σε εσάς...τεράστιες χοριακές!!!φιλιά!!!

 

Καλημέρα κορίτσια!!!

Greentree μπορεί να μην είμαι καιρό εδώ αλλά κάθε καινούρια ανακοίνωση εγκυμοσύνης μου σηκώνει την τρίχα κάγκελο, σου εύχομαι τα καλύτερα κορίτσι μου, να έχεις μία όμορφη εγκυμοσύνη και με το καλό ο υπέρηχος και μόλις ακούσεις καρδούλα εεεε εντάξει αυτό είναι η απόλυτη ευτυχία.....

Άντε να παίρνουμε σειρά οι υπόλοιπες σιγά σιγά!!! :-P:-P:-P:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

greentree καλημέρα! Αν τα υπολογίζω σωστά, έκανες τη χοριακή την 40η μέρα! Και έβγαλες ομολογουμένως εντυπωσιακότατο νουμεράκι!! Αυτό καλή μου δύο πράγματα μπορεί να σημαίνει:α) η σύλληψη έγινε αρκετά νωρίς μέσα στον κύκλο (πχ. 10η μέρα) ή....β) διδυμάκια!!! Έχε υπόψη σου ότιι και με την κλομιφαίνη είχες πιο πολλά ωάρια...διαθέσιμα!!! Για να δούμε....;);)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Taktikoy. Κι εγω είμαι μία απογοητευμένη. Και μάλιστα 25 φόρες απογοητευμένη, όσοι και οι μήνες που προσπαθούμε με τον άντρα μου.

είμαι πρώτη φορά στο φόρουμ προσπαθόντας να βρω λίγο παρηγοριά. Μέχρι στιγμής έχουμε κάνει όλες τις εξετάσεις, εκτός από σαλπιγγογραφία (θα την κάνω τον επόμενο μήνα μόλις αδιαθετίσω...χτύπα ξύλο) όλα δείχνουν φυσιολογικά, εκτός από το γεγονός το ότι δεν μένουμε έγκυος. δεν ξέρω κι εγω τι φταίει και ίσως θα με βοηθούσε απλά να ξέρω πως κάτι φταίει...

αολά μετά από τόσο καιρό που μήνα μετά τον μήνα δεν γιεται, είναι λίγο δύσκολο να πιστέψω πως έναν μήνα απλά θα γίνει. ή μήπως δεν είναι?

Εσύ πόσο καιρό προσπαθείς?

 

Η σαλπιγγογραφια είναι από βασικές και αρχικές εξετάσεις που θα έπρεπε να κανείς. Ποιες είναι οι άλλες εξετάσεις που έχεις κάνει? έχετε κάνει dna ή καλλιέργειες? φαντάζομαι ότι αναφέρεσαι σε οιστραδιολη ft4 κλπ δεν στα λέω για να σε αγχωσω αλλά 25 μήνες προσπαθειών είναι πολλοί για να μην έχεις κάνει σαλπιγγογραφια.

Σου εύχομαι πάντως να είσαι εγκυουλα και να την αποφύγεις!

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μουουουουου! Δε θα το πιστέψετε....εγώ δεν το πιστεύω...η χοριακή μου είναι στα ύψη...13.534, ναι κορίτσια το όνειρο μου έγινε πραγματικότητα. Σας ευχαριστώ τόοοοσοοο πολύ για τη στήριξη σας!!!!1,5 χρόνος απογοήτευση με άστατο κύκλο και ένα θεματάκι στο σπέρμα κι όμως τα καταφέραμε φυσιολογικά!!!Μπεμπεδόσκονηηηηη...σε όλες!!!Θέλω να σας δώσω δύναμη και αισιοδοξία, δε σας αφήνω θα σας παρακολουθώ και θα σας εμψυχώνω, ελπίζω όλα να πάνε καλά και για μένα (να έχουμε μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη) και σε εσάς...τεράστιες χοριακές!!!φιλιά!!!

 

Κοριτσάκι μου υπέροχα νέα!!! Με το καλό να ακούσετε καρδούλα!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια... ειμαι καινουρια το φορουμ κ πληρως απογοητευμενη.. προσπαθουμε με τον συζυγο μου εδω κ 1 χρονο να κανουμε παιδακι αλλα τιποτα ακομα.. εχω πολυκυστικες ωοθηκες κ εχω αστατο κυκλο κ τωρα ανακαλυψαμε χαμηλη τεστοστερονη στον αντρα μου κ χαμηλη κινητικοτητα στο σπερμα... κ εχω απελπιστει... δεν θα τα καταφερω να κανω ενα παιδακι :( ειμαστε ηδη 1 χρονο παντρεμενοι κ ολοι πλεον με ρωτανε ποτε θα κανουμε παιδι κ γιατι το καθυστερουμε κ πεφτει πιο πολυ η ψυχολογια μου... :(

 

Φυσικά και θα τα καταφέρετε!!!

Είσαι πολύ μικρή!

Το σπερμα φτιάχνει θεαματικά αν βρείτε έναν καλό ουρολόγο.

Την ωορρηξία σου μπορείς να την εντοπίζεις με τα τεστ.

Και συγνώμη ποιος ρωτάει τέτοια πράγματα???

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και θα τα καταφέρετε!!!

Είσαι πολύ μικρή!

Το σπερμα φτιάχνει θεαματικά αν βρείτε έναν καλό ουρολόγο.

Την ωορρηξία σου μπορείς να την εντοπίζεις με τα τεστ.

Και συγνώμη ποιος ρωτάει τέτοια πράγματα???

 

Πολλοί ρωτάνε, τα πέρασα και γω και τα περνάω ακόμα... Αλλά πλέον δεν δίνω σημασία, τουλάχιστον προσπαθώ. Εμένα τα τεστ δεύτερο μήνα που τα χρησιμοποιώ δεν μου έχουν δείξει τίποτα, δεν ξέρω τι να πω, μήπως τα κάνω λάθος???Ότι λέει στις οδηγίες κάνω.... Τον άλλον μήνα πέταμα....

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου όλα καλά με τον πρώτο υπέρηχο, είδαμε σάκο (μόνο έναν Μαράκι1980 και ναι θα είμαστε μαζί εγκυούλες), είναι κανονικά ενδομήτρια κύηση και είμαι περίπου 5,5 εβδομάδων!!! Ο γιατρός ήταν πολύ ευχαριστημένος και κλείσαμε ραντεβού σε 2 εβδομάδες για να ακούσουμε καρδούλα, ελπίζω όλα να πάνε καλά για όλες μας έγκυες και μη...σας ευχαριστώ όλες πολύ για τα καλά σας λόγια και περιμένω νέα σας!!!φιλια!

Link to comment
Share on other sites

Πολλοί ρωτάνε, τα πέρασα και γω και τα περνάω ακόμα... Αλλά πλέον δεν δίνω σημασία, τουλάχιστον προσπαθώ. Εμένα τα τεστ δεύτερο μήνα που τα χρησιμοποιώ δεν μου έχουν δείξει τίποτα, δεν ξέρω τι να πω, μήπως τα κάνω λάθος???Ότι λέει στις οδηγίες κάνω.... Τον άλλον μήνα πέταμα....

 

Ούτε λίγο άχνη γραμμουλα?

Μια ωορρηξία το μήνα λένε ότι την χάνουμε, μήπως έπεσες σ αυτόν τον μήνα?

Να πας σε γιατρό να σε δει με υπέρηχο δέκα δώδεκα μέρες μέρα την αρχή της περιόδου σου

Link to comment
Share on other sites

Ούτε λίγο άχνη γραμμουλα?

Μια ωορρηξία το μήνα λένε ότι την χάνουμε, μήπως έπεσες σ αυτόν τον μήνα?

Να πας σε γιατρό να σε δει με υπέρηχο δέκα δώδεκα μέρες μέρα την αρχή της περιόδου σου

 

Τον προηγούμενο μήνα μία μέρα μόνο είχα μία αχνή γραμμή αλλά αυτό με βάση τις οδηγίες είναι αρνητικό. Τον πήρα τηλ αλλά θα τον δω την άλλη Τετάρτη (18η μέρα:-() Δεν είχε χρόνο γι' αυτήν την εβδομάδα, δεν προνόησα και γω οπότε πάει ο μήνας. :?

Link to comment
Share on other sites

Πολλοί ρωτάνε, τα πέρασα και γω και τα περνάω ακόμα... Αλλά πλέον δεν δίνω σημασία, τουλάχιστον προσπαθώ. Εμένα τα τεστ δεύτερο μήνα που τα χρησιμοποιώ δεν μου έχουν δείξει τίποτα, δεν ξέρω τι να πω, μήπως τα κάνω λάθος???Ότι λέει στις οδηγίες κάνω.... Τον άλλον μήνα πέταμα....

 

Εφοσον κανεις οτι λεει στις οδηγιες μια χαρα τα κανεις κοριτσι μου.

Λαβε υποψη σου οτι υπαρχουν καποιοι κενοι μηνες μεσα στον χρονο ,που δεν κανουμε ωορρηξια.

Οποτε μπορει να επεσες σε καποιο τετοο μηνα.

Ολα θα πανε υπεροχα ,θα το δεις!

💖❤❤💖Focus on Smile and Rainbow Babies;):lol:💖❤❤💖Always believe💖

💜🌹🍼🍼🌹💙👑Πριγκίπισσά μας+Πρίγκιππά μας👑

🍼Λουκουμάκια μας 🍼Ζουζουνάκια μας🍼

🍼Μελισσάκια μας 🍼Αστεράκια μας🍼

🌹Σας περιμένουμε γλυκά μας πλασματάκια!!!💜🌹🍼🍼🌹💙

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...