Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

Αυτά τα ροζ ειναι πολύ θετικο σημάδι. Ίσως ειναι η εμφυτευση. Μακάρι να έχεις σύντομα ευχάριστα. Περιμένω νέα σου. Κανονικά ποτε δεν περιμένεις;

Fani 83

καλησπέρα :)

Κανονικά ''δεν'' περιμένω σε 3 μερες..μακάρι να έχεις δίκιο και να πάνε όλα καλά αυτή την φορά !!!

εσύ; έκανες χοριακή;σε είδε ο γιατρός;; σε ποιά εβδομάδα είσαι ;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Fani 83

καλησπέρα :)

Κανονικά ''δεν'' περιμένω σε 3 μερες..μακάρι να έχεις δίκιο και να πάνε όλα καλά αυτή την φορά !!!

εσύ; έκανες χοριακή;σε είδε ο γιατρός;; σε ποιά εβδομάδα είσαι ;;

 

Εγώ ειμαι στην πεμπτη εβδομαδα. Χοριακη δεν θέλω να κάνω γιατι μου προκαλεί τεράστιο άγχος έχοντας πριν 2 μήνες μια βιοχημικη. Οπότε κατευθείαν στο γιατρό την άλλη Δευτέρα. Σου εχει ξανασυμβεί να έχεις ροζ υγρα τόσο νωρίς στον κύκλο σου? αν όχι οι πιθανότητες ειναι πολύ μεγάλες για εγκυμοσυνη. Μακάρι καλή μου. Στο εύχομαι ειλικρινά.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ειμαι στην πεμπτη εβδομαδα. Χοριακη δεν θέλω να κάνω γιατι μου προκαλεί τεράστιο άγχος έχοντας πριν 2 μήνες μια βιοχημικη. Οπότε κατευθείαν στο γιατρό την άλλη Δευτέρα. Σου εχει ξανασυμβεί να έχεις ροζ υγρα τόσο νωρίς στον κύκλο σου? αν όχι οι πιθανότητες ειναι πολύ μεγάλες για εγκυμοσυνη. Μακάρι καλή μου. Στο εύχομαι ειλικρινά.

Σ εύχομαι και στους 9 με το καλό :-)

Θα πάνε όλα καλά αυτή την φορά κ θα έχεις σε λίγους μήνες το αγγελούδι σ αγκαλιά :-)

Στείλε εδώ να μου πεις νέα από το γιατρό :-)

Εγώ σήμερα πήγα σε δημόσιο νοσοκομείο να κάνω χοριακή, έπειτα από τηλ συνομιλία π είχα με.γυναικολόγο.Έδειξε 76 ,αλλά δεν πρόλαβα να χαρώ γιατί 11 μου ήρθε αίμα κανονικά..

Ξαναμιλησα μαζί του πριν λίγο κ ψύχραιμος και αδιάφορος μ είπε κάνουμε " βιοχημικουλα" ...!!!

Εύχομαι ο Θεός, να μας στείλει κάποια στιγμή ένα παιδάκι π θέλουμε τόσο κ οι.δύο :-)

Link to comment
Share on other sites

Σ εύχομαι και στους 9 με το καλό :-)

Θα πάνε όλα καλά αυτή την φορά κ θα έχεις σε λίγους μήνες το αγγελούδι σ αγκαλιά :-)

Στείλε εδώ να μου πεις νέα από το γιατρό :-)

Εγώ σήμερα πήγα σε δημόσιο νοσοκομείο να κάνω χοριακή, έπειτα από τηλ συνομιλία π είχα με.γυναικολόγο.Έδειξε 76 ,αλλά δεν πρόλαβα να χαρώ γιατί 11 μου ήρθε αίμα κανονικά..

Ξαναμιλησα μαζί του πριν λίγο κ ψύχραιμος και αδιάφορος μ είπε κάνουμε " βιοχημικουλα" ...!!!

Εύχομαι ο Θεός, να μας στείλει κάποια στιγμή ένα παιδάκι π θέλουμε τόσο κ οι.δύο :-)

 

Όχι ρε γαμωτο!!! Λυπάμαι πολύ κοπέλα μου. Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Κρίμα. Αλλά ξέρεις Γι αυτό λένε πολλές φορές οι γιατροί να περιμένουνε την καθυστερηση γιατι οι βιοχημικές ειναι πολύ συχνό φαινόμενο κ τσάμπα χαιρόμαστε. Ειμαι σίγουρη τον επόμενο μήνα θα έχεις θετικά νέα. Εγώ εδώ μετράω τις μέρες κ κάθε φορά που πάω τουαλέτα τρέμω. Θα έρθουν τα μωρά και μας με ενα μήνα διάφορα. ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας κοριτσια!!!!ειμαι νεο μελοσ στην παρεα σασ....τα μνμ σασ μου εχουν δωσει πολυ θαρρος!!!!!και εγω ειμαι στην προσπαθεια....αλλα ακομη τπτ :(:(:(!!!!!το προσπαθούμε εδω και 3 μηνεσ πιο εντατικά...απογοητευομαι οταν μου έρχεται περιοδοσ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όχι ρε γαμωτο!!! Λυπάμαι πολύ κοπέλα μου. Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Κρίμα. Αλλά ξέρεις Γι αυτό λένε πολλές φορές οι γιατροί να περιμένουνε την καθυστερηση γιατι οι βιοχημικές ειναι πολύ συχνό φαινόμενο κ τσάμπα χαιρόμαστε. Ειμαι σίγουρη τον επόμενο μήνα θα έχεις θετικά νέα. Εγώ εδώ μετράω τις μέρες κ κάθε φορά που πάω τουαλέτα τρέμω. Θα έρθουν τα μωρά και μας με ενα μήνα διάφορα. ;)

καλημέρα :)

Πως πήγε στο γιατρό;τι σ είπε;; Εύχομαι όλα να βαίνουν όπως επιθυμείς Φανή :)

περιμένω νέα για το σποράκι σ,που θα γίνει το μωράκι π θα κρατάς στην αγκαλιά σ σε λίγους μήνες !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας κοριτσια!!!!ειμαι νεο μελοσ στην παρεα σασ....τα μνμ σασ μου εχουν δωσει πολυ θαρρος!!!!!και εγω ειμαι στην προσπαθεια....αλλα ακομη τπτ :(:(:(!!!!!το προσπαθούμε εδω και 3 μηνεσ πιο εντατικά...απογοητευομαι οταν μου έρχεται περιοδοσ...

καλημέρα :)

Θετική σκέψη κ όλα θα πάνε καλά !!

Μην αγχώνεσαι ,θα έρθει το μωράκι π επιθυμείς τόσο :)

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα :)

Πως πήγε στο γιατρό;τι σ είπε;; Εύχομαι όλα να βαίνουν όπως επιθυμείς Φανή :)

περιμένω νέα για το σποράκι σ,που θα γίνει το μωράκι π θα κρατάς στην αγκαλιά σ σε λίγους μήνες !!!

 

Καλημέρα κοπέλα μου. Καλά ειμαι δεν έχω παει ακόμα στο γιατρό την ερχόμενη Δευτέρα θα πάω. Σημερα όμως πάω για χοριακη μου τη ζήτησε ο γιατρός τελικά κ έχω λιγο άγχος αλλά πιστεύω θα ειναι καλή γιατι έχουν αρχίσει τα συμπτωματα κ χαίρομαι. Κατουριεμαι ασταμάτητα κ το στηθος αρχίζει να πονάει κ τα φαγητά να μυρίζουν κ αυτά με ηρεμούν πως πανε καλά τα πράγματα. Θα σ στείλω αργότερα να σ πω. Εσύ είσαι καλά ψυχολογικά;

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα :)

Θετική σκέψη κ όλα θα πάνε καλά !!

Μην αγχώνεσαι ,θα έρθει το μωράκι π επιθυμείς τόσο :)

 

Κοριτσάκι έκανα χοριακη κ βγήκε 1340. Ειμαι στην 5 εβδομαδα. Καλή ειναι?

Link to comment
Share on other sites

μην απογοητευσαι κουκλα μου...ολα θα γινουν!!!σου μιλαω εγω που σε αυτο το φορουμ εχουν παρηγορησει και εμενα!!!!και σημερα μπηκα να γραψω οτι εκανα τεστ και βγηκε θετικο και εκανα και τη β χωριακη που βγηκε 25.000!!!!!!!!!!2 χρονια προσπαθειων...πολλα τεστ, πολυ απογοητευση,μεγαλο κυκλο και καθολου σταθερο και να το!!!! απιστευτο ρε κοριτσια ...εισασταν οι πρωτες που ηθελα να το μοιραστω!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μην απογοητευσαι κουκλα μου...ολα θα γινουν!!!σου μιλαω εγω που σε αυτο το φορουμ εχουν παρηγορησει και εμενα!!!!και σημερα μπηκα να γραψω οτι εκανα τεστ και βγηκε θετικο και εκανα και τη β χωριακη που βγηκε 25.000!!!!!!!!!!2 χρονια προσπαθειων...πολλα τεστ, πολυ απογοητευση,μεγαλο κυκλο και καθολου σταθερο και να το!!!! απιστευτο ρε κοριτσια ...εισασταν οι πρωτες που ηθελα να το μοιραστω!!!!!

 

Πολλά πολλά συγχαρητήρια!!! Ευχές να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσυνη. ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

Μόλις έκανα εγγραφή, σας διαβάζω όμως 1 χρόνο περίπου... από τότε δηλαδή που άρχισα τις προσπάθειες για παιδί. Δεν έπεσα με τα μούτρα, προσπαθούσα αραιά και που. Πριν 2 βδομάδες είχα ωορρηξία και είχαμε ελεύθερη επαφή. Δεν ξέρω αν έχω καθυστέρηση. Συνήθως αδιαθετώ στις 27-28 μερες νταν. Υπήρξαν και εξαιρέσεις βέβαια (31 μέρες..33 μερες...). Όπως καταλαβαίνετε νόμιζα ότι ήμουν έγκυος, αλλά τζίφος. Τώρα είμαι στις 29 μέρες, συμπτώματα έχω (ή τουλάχιστον νομίζω ότι έχω) αλλά δεν θέλω να τα σκέφτομαι και να χαίρομαι άδικα.

 

Δεν θα κάνω το τεστ γιατί νιώθω εδώ και 3 μέρες ότι θα μου έρθει περίοδος. Και πολύ φοβάμαι ότι πήγε χαμένος κι αυτός ο μήνας.

Όποια μπορεί και θέλει ας προσευχηθεί για 'μένα που τόσο πολύ το θέλω ένα μωράκι! Πιστεύω πως με καταλαβαίνετε όσες έχετε προσπαθήσει.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα σας!! ειμαι και εγω καινουργια στην παρεα σας:-)

ειμαι 25 χρονων και ξεκινησαμε πριν 2 μηνες προσπαθειες για μωρακι.δυστυχως ακομα δεν εχω κρατησει θετικο τεστ στα χερια μου και εχω αγχωθει αρκετα!!

ξερω οτι δεν ειναι πολυ ο καιρος μα οταν θελεις κατι τοσο πολυ...

εχω σταθερο κυκλο 28-30 ημερων!!! τελευταια περιοδο ειχα 4/6 οποτε λογικα σε 5 με 6 μερουλες περιμενω να ερθει. δυστυχως δεν ειμαι πολυ αισιοδοξη γι αυτον τον μηνα γιατι ειχαμε πολυ λιγες επαφες..

η αληθεια ειναι οτι ανησυχω γιατι σημερα νιωθω πονους κατω δεξια και αριστερα στις ωοθηκες!! ο πονος ειναι ελεγχομενος και οχι συνεχης ομως ειναι μια ενοχληση που δεν την ξαναειχα. πιστευετε οτι μπορει να ειναι κυστες? και στις δυο μεριες? :-( δεν ειχα ποτε και δεν ξερω.....:-/

οταν ειμαι ξαπλωμενη ηρεμω γρηγοροτερα!!

τελος ευχομαι σε ολες εσας που θελετε να γινετετ μανουλες να ερθει το σπορακι σας γρηγορα και να φουσκωσουν πολλες πολλες κοιλιτσες..:-) μακαρι αυτο το καλοκαιρι να ειναι τυχερο για ολες μας!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Κατερίνα, χαίρομαι που ξέρω ότι προσπαθεί κι άλλη παράλληλα μ εμένα, είμαστε και συνομήλικες και μας εύχομαι και σύντομα μανούλες. :)

Εν τω μεταξύ σήμερα έχω του κόσμου τα νεύρα και έχω πετάξει στο πάτωμα το κινητό μου 5 φορές και ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΛΥΣΩΩ...βέβαια καλύτερα να το πετούσα στον άντρα μου γιατί με το που ξύπνησα μου τη δίνει και θέλω να τον κοπανήσω κι αυτόν. :evil::evil::evil::evil::evil:

Μάλλον πλησιάζει η περίοδος :mad:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκι έκανα χοριακη κ βγήκε 1340. Ειμαι στην 5 εβδομαδα. Καλή ειναι?

καλησπέρα :) ήταν πολυ καλή!!!!!

λογικά τώρα θα έχει αυξηθεί κατα πολύ !!!! Χαίρομαι πολύ για εσένα!!!

Ο γιατρόςτι σ είπε;; σε είδε υπερηχογραφικά!!!!!;;;;

είμαι βέβαιη,ότι όλα θα πάνε κατευχήν :) έχεις κ όλα τα συμπτώματα άλλωστε!!!

μπρααααάβο κοπέλα μ :)

(εγώ τώρα είμαι καλύτερα...άρχισα πάλι προσπάθειες,αλλά αυτη τη φορά πιο χαλάρα)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Κατερίνα, χαίρομαι που ξέρω ότι προσπαθεί κι άλλη παράλληλα μ εμένα, είμαστε και συνομήλικες και μας εύχομαι και σύντομα μανούλες. :)

Εν τω μεταξύ σήμερα έχω του κόσμου τα νεύρα και έχω πετάξει στο πάτωμα το κινητό μου 5 φορές και ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΛΥΣΩΩ...βέβαια καλύτερα να το πετούσα στον άντρα μου γιατί με το που ξύπνησα μου τη δίνει και θέλω να τον κοπανήσω κι αυτόν. :evil::evil::evil::evil::evil:

Μάλλον πλησιάζει η περίοδος :mad:

 

χαχαχα εσυ εισαι επικινδυνη περιπτωση ορμονων:-P

σου ευχομαι να μην σου ερθει κοπελα μου για να ηρεμησεις:-P

εγω εχω ηδη πονους πονους περιοδου και κραμπες χαμηλα στην κοιλια και οχι στις ωοθηκες καθως και εντονο πονο στις ρογες!! ειδικα με αυτο ανησυχησα πολυ σημερα:?: δεν ξερω αν γνωριζει κατι σχετικο καποια κοπελα γι αυτο η αν εχει συμβει σε καποια. πονος σαν σουβλια στο στηθος και ιδιαιτερα στις ρογες καθως κ πολυ ευαισθησια. μαλλον και μενα προεορτια περιοδου ελενακι μου:-(

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα :) ήταν πολυ καλή!!!!!

λογικά τώρα θα έχει αυξηθεί κατα πολύ !!!! Χαίρομαι πολύ για εσένα!!!

Ο γιατρόςτι σ είπε;; σε είδε υπερηχογραφικά!!!!!;;;;

είμαι βέβαιη,ότι όλα θα πάνε κατευχήν :) έχεις κ όλα τα συμπτώματα άλλωστε!!!

μπρααααάβο κοπέλα μ :)

(εγώ τώρα είμαι καλύτερα...άρχισα πάλι προσπάθειες,αλλά αυτη τη φορά πιο χαλάρα)

 

Πήγα μετα απο δυο μέρες κ είχε φτάσει τις 4000 σχεδόν. Τριπλασιάστηκε ! Την Τετάρτη θα πάω στο γιατρό που κλείνω τις 6 εβδομάδες. Έχω μεγάλη αγωνία κ λαχτάρα. Άντε κούκλα μου κι εσύ με το καλό.φανταζομαι είσαι καλά ψυχολογικά δεν σε πήρε απο κάτω η βιοχημικη?συμβαινει συχνά όπως σ είπα. Μάλιστα πολλες δεν το καταλαβαίνουν κιόλας( τυχερες).χαλαρες κ όμορφες προσπάθειες σας εύχομαι. Το μωρακι σας ειναι στο δρόμο. :D

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα σας!! ειμαι και εγω καινουργια στην παρεα σας:-)

ειμαι 25 χρονων και ξεκινησαμε πριν 2 μηνες προσπαθειες για μωρακι.δυστυχως ακομα δεν εχω κρατησει θετικο τεστ στα χερια μου και εχω αγχωθει αρκετα!!

ξερω οτι δεν ειναι πολυ ο καιρος μα οταν θελεις κατι τοσο πολυ...

εχω σταθερο κυκλο 28-30 ημερων!!! τελευταια περιοδο ειχα 4/6 οποτε λογικα σε 5 με 6 μερουλες περιμενω να ερθει. δυστυχως δεν ειμαι πολυ αισιοδοξη γι αυτον τον μηνα γιατι ειχαμε πολυ λιγες επαφες..

η αληθεια ειναι οτι ανησυχω γιατι σημερα νιωθω πονους κατω δεξια και αριστερα στις ωοθηκες!! ο πονος ειναι ελεγχομενος και οχι συνεχης ομως ειναι μια ενοχληση που δεν την ξαναειχα. πιστευετε οτι μπορει να ειναι κυστες? και στις δυο μεριες? :-( δεν ειχα ποτε και δεν ξερω.....:-/

οταν ειμαι ξαπλωμενη ηρεμω γρηγοροτερα!!

τελος ευχομαι σε ολες εσας που θελετε να γινετετ μανουλες να ερθει το σπορακι σας γρηγορα και να φουσκωσουν πολλες πολλες κοιλιτσες..:-) μακαρι αυτο το καλοκαιρι να ειναι τυχερο για ολες μας!!!!!

 

Μην αγχωνεσαι και μη σκέφτεσαι αρνητικά !! Εισαι σε παρά πολυ καλή ηλικία για να κανεις παιδάκι , το μόνο που χρειάζεται ειναι ηρεμία !!! Εγω είμαι 34 χρ προσπαθουσαμε δυο χρόνια και ήρθε όταν παντρεύτηκα γιατί ήμουνα τόσο ευτυχισμένη και είχα αρχίσει να δέχομαι οτι οτι ειναι να γίνει θα γίνει !! Όσο για τους πόνους μην ανησυχείς εγω ένιωθα έντονους πόνους σαν να μου ερχόταν περιόδους μόλις έμεινα έγκυος και ο γιατρός μου είπε οτι το πρώτο τρίμηνο θα τα χω αυτά γιατί η μήτρα μεγαλώνει και γιαυτο πονας!! Μη μετράς μέρες εγω δεν είχα ούτε και σταθερό κύκλο και κύκλο 40 ημερών !! Ηρεμησε πήγαινε διακοπές με τον άντρα σου και όλα θαρθουν!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσιαααααα!!!!!!!!!! Τρέμουν τα χέρια μου. Είμαι στην 8η μέρα καθυστέρησης και αγόρασα τεστ...Αλλά το φαρμακείο είχε μόνο Primo test(2 τεστ μεσα)...μου είπαν ότι είναι αξιόπιστο, αλλά διάβασα κάπου εδώ ότι δεν είναι τόσο...Έλεγα να το κάνω αύριο το πρωί, αλλά δεν άντεξα και το εκανα τωρα. Μου βγηκε θετικο οεντακαθαρο....

Να χαρώ τώρα ή όχι? Θα κάνω το άλλο αύριο το πρωί, αλλά υπάρχει έστω και ελάχιστη περίπτωση λάθους??

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσιαααααα!!!!!!!!!! Τρέμουν τα χέρια μου. Είμαι στην 8η μέρα καθυστέρησης και αγόρασα τεστ...Αλλά το φαρμακείο είχε μόνο Primo test(2 τεστ μεσα)...μου είπαν ότι είναι αξιόπιστο, αλλά διάβασα κάπου εδώ ότι δεν είναι τόσο...Έλεγα να το κάνω αύριο το πρωί, αλλά δεν άντεξα και το εκανα τωρα. Μου βγηκε θετικο οεντακαθαρο....

Να χαρώ τώρα ή όχι? Θα κάνω το άλλο αύριο το πρωί, αλλά υπάρχει έστω και ελάχιστη περίπτωση λάθους??

 

Συγχαρητήρια !!!! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσυνη. Οχι δεν υπάρχει καμία περίπτωση να ειναι λάθος!!!:D επικοινώνησε με το γιατρό σου για να δεις πως θα κινηθεις.θα πας για χοριακη η κατευθείαν για υπέρηχο. Κ πάλι συγχαρητήρια. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Αχχ σ ευχαριστώ πολύ Φανή!! Θα κανονίσω αύριο...αν βγει και το 2ο τεστ θετικό...Απλά δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα. Νομίζω δεν είμαι...Κι ούτε νιώθω έγκυος. Μακάρι να πάνε όλα καλά! Γιατί προσευχήθηκα πάρα πολύ γι αυτό! Ο Θεός ΠΑΝΤΑ ακούει!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες και όλους..!

Έχω πολύ καιρό να μπω με συνειδητή απόφαση..προσπαθούσα σχεδόν 2 χρόνια για παιδάκι..εξετάσεις κ πάλι εξετάσεις..ο άντρας μου έκανε 2 επεμβάσεις εγώ βρήκα οτι έχω hasimoto..το καλοκαίρι που μας πέρασε αποφάσισα να μην ξαναμπώ στο site γιατί μου είχε γίνει εμμονή το παιδί κ κόντεψα να σκάσω...ταυτόχρονα ένας μετά τον άλλο οικογένεια κ φίλοι έμπαιναν στο νοσοκομείο κ εκεί που ούτε καν τό'χα στο μυαλό μου γιατί ειχα τις στεναχώρια μου για τους δικούς μου έμεινα έγκυος..!!! Σας λέω την ιστορία μου για να δείτε οτι όλα γίνονται..έτσι κ εμείς από κει που δεν περιμέναμε να κάνουμε παιδί μιας κ είχαμε κάνει κ 4 σπέρματεγχυσεις ήρθε η σκατουλα μας πριν 40 μέρες..εύχομαι οτι καλύτερο σε όλες σας..και αν μπορείτε μακριά απ'το άγχος ξέρω οτι δεν είναι εύκολο..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα κοριτσια ειμαι καινουργια και εγω εδω, προσπαθω για μωρακι εδω και 2 χρονια εκανα πριν 3 μηνες αφαιρεση ενδομητριωσης με λαπαροσ. Περιμενω με αγωνια καθε μηνα για το θετικο αποτελεσμα αλλα ακομη να ερθει, αυτο το μηνα θα παρω τα Ovamit για ενυσχιση της ωοριξιας. Εχει καποια απο εσας εμπειρια απο αυτη την αγωγη;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κοριτσια μου , μελλουσες μανουλες ειχα κ εγω να μπω να γραψω αλλα κ να διαβασω τις ιστοριες σας απο τον Ιανουαριο . ειχα απογοητευτει απο μια αποτυχημενη προσπαθεια εξωσωματικης ... Υστερα ακολουθησαν τρεις σπερματεγχυσεις κ αυτες διχως αποτελεσμα :( . Λεω στον αντρα μου μιας κ φτανει μαιος περιοδος αναπαραγωγης για ανθρωπους κ ζωα ας κανουμε την δευτερη μας εξωσωματικη ( που εχει κ περισσοτερα ποσοστα επιτυχιας απο την σπερματεγχυση ) κ αν δεν γινει τιποτα χαλαρωνουμε ολο το καλοκαιρι κ βλεπουμε παλι απο τον Οκτωμβριο .. Τωρα που σας γραφω τελος ιουλιου ειμαι 3,5 μηνων εχουμε κανει κ την αυχενικη κ εχουμε κοριτσακι :P:p:p . Ευχομαι ολα να πανε καλα μεχρι τελους . Το μονο που χρειαζεται ειναι πιστη κ οχι ανγχος . Για ολες θα ερθει αυτη η μερα , κ ας πεδευτηκαμε λιγο παραπανω .

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...