Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

χαρηκα παρα πολυ, μπραβο Χαρα, σου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη, κοιτα να τη χαρεις με ηρεμια, θετικες σκεψεις.Οσο για τις ενεσεις, αν εννοεις τις αντιπηκτικες, σχεδον ολες οι φιλες μου που ηταν εγκυες τις εκαναν μεχρι το τελος της εγκυμοσυνης, και ολα πηγαν καλα, μην τις φοβασαι. Φιλακια πολλα μελλουσα μανουλα!!! :P[/quote

 

 

Καλημερα...αναμπ μου σε ευχαριστω πολυ..διαβασα το μνμ σου και μου ηρθε να δακρυσω..τοσο καιρο εδω νιωθω να σας ξερω .. τωρα περιμενω με ανυπομονησία να ακουσω τα δικα σας ευχαριστα και ευχομαι απο την καρδια μου να ειναι πολυ συντομα !!!

 

Οι ενεσεις ναι ειναι αντιπηκτικες και πρεπει να τις κανω καθε μερα..που θα παει θα το συνηθησω..ο αντρας μου ειπε να μου τις κανει αυτος..γιατι εγω φοβαμαι και την καφιτσα...απο εχθες το μεσημερι που περασαν τα συμπτωματα και πανικοβληθηκα λιγο, αλλα τελικα σημερα επεστρεψαν και ανακουφιστηκα λιγο ..πριν καιρο διαβαζα καπου για τα συναισθηματα της εγκυμοσυνης μετα απο αποβολη και σκεφτομουν... καλα περιμενε να μεινω και θα πεταω..και τελικα ειχαν δικιο.. φοβος και τρομος που δε σε αφηνουν να το χαρεις..λενε οποιος καει με το χυλό φυσαει και το γιαουρτι.. το μονο που σκεφτομαι ειναι να πανε ολα καλα... και να τα καταφερετε και εσεις.. φιλακια πολα πολλα

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χαρά συγχαρητήρια! Εύχομαι με το καλό να ακούσετε καρδούλα και να έχεις μια ήρεμη και ευτυχισμένη εγκυμοσύνη!!!

Αυτό με τη λεχώνα δεν ξέρω αν ισχύει...ξέρεις σε πόσες λεχώνες έχω πάει τον τελευταίο χρόνο;;; Χαχαχαχα...πάντως τώρα το 3μερο πήγα σε άλλη μία...θα σας πω σε λίγες μέρες αν έπιασε!!! ;):D

 

σε ευχαριστω πολυ... θα πιασει που θα παει..καλομελετα και ερχεται.. μην το σκεφτεσαι ομως..ηρεμησε και σκεψου αλλα πραματα.. με τον αντρα μου ειχαμε συζητησει και αποφασισαμε μετα το τελος της περιοδου να ερχομαστε καθε μερα σε επαφη, ανεξαρτητως του οτι λενε οτι το σπερμα αδυνατιζει..χωρις να το συζηταμε λοιπον καθε βραδυ πηγαιναμε στο κρεβατι..και μετα βλεπαμε τηλεοραση γιατι ειχα καημο ποιος θα κερδισει στο μαστερσεφ, ενω πριν σκεφτομουν θα φτασει αραγε το σπερμα στο στοχο του, πως να κατσω για να παει καλυτερα και τετοιες χαζομαρες..μην το σκεφτεστε καθολου..

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

xara συγχαρητηρια!! μπηκα να δω τι εγινε τελικα κ χαρηκα πολυ με αυτα διαβασα!! :D:D:D

αντε κ στα δικα μας κοριτσια!!

 

και στα δικα σας και συντομα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι μου συγχαρητηριααααα!!!!!!!!!Να μην φοβάσαι καθόλου :) όλα θα πανε τέλεια !!!!!!!! Χάρηκα παρα πολυ για σένα :) :) αυτο με το κρεβάτι το άρχισα κ γω αυτο το μήνα !!! Κάθομαι αρκετή ωρα !!! Λεχωνα δυστυχώς δεν ξέρω καμία :( και πάλι συγχαρητήριααααααααα!!!!!!!!!!

 

καπου θα βρεις λεχωνα, με τροπο ρωτα καποια φιλη θα εχει γνωστη.... και το ξαναλεω.. μην το σκεφτεσαι.. οτι και αν κανεις μην το σκεφτεσαι..

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

τελικα κοριτσια μου ειχατε δικιο...ναι τα καταφεραμε !!!

σημερα το απογευμα εκανα χοριακη και ειναι θετικη !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σας ευχομαι ολοψυχα να εχετε και εσεις ενα τετοιο αποτελεσμα!!!

Και να σας πω τι με βοηθησε που ισως σας βοηθησει.... το αγχος ειναι ο κυριοτερος ανασταλτικος παραγοντας...αυτο το μηνα ημουν πολυ χαλαρη γιατι σκεφτομουν πολλα και διαφορα αλλα ελαχιστα το θεμα εγκυμοσυνη... δεν ξερω κατα ποσο βοηθησε αλλα ακολουθησα αυτο που λενε οτι μετα την πραξη δε σηκωνομαστε απο το κρεβατι, ειχαμε καθε μερα επαφη κυριως στις γονιμες και αυτο που μπορει να σας φανει χαζο ειναι οτι πηγα επισκεψη σε δυο λεχωνες!!! αυτο μου το συμβουλευσε η πεθερα μου γιατι λεει οτι παλια που δεν ηθελαν πολλα παιδια δεν πηγαιναν ποτε σε λεχωνα γιατι εμεναν αμεσως εγκυες...και τελος μη χανετε την πιστη σας..προσευχηθητε καθε μερα και ζητηστε απο την Παναγια να κανει και για σας το θαυμα της..και θα σας ακουσει να ειστε σιγουρη..μην το βαζετε κατω!!!

Για να ειμαι ειλικρινής φοβαμαι λιγο, αλλα ελπιζω να πανε καλα!!!

Μακαρι να ειναι συντομα καλα τα νεα για ολες σας!!!

 

 

μπρααααααααααααααααβο χαρα μου.....αντε με το καλο να εχεις μια τελειομηνη κυηση και με ενα πονο..πολυ χαρηκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

οσον αφορα τις ενεσεις αν δεν μπορεις να τις κανεις γιατι δεν πας σε ενα φαρμακειο να στις κανει ο φαρμακοποιος

psitp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσακια :) τι κάνετε ;; Λυστε μου μια απορία.....πως γινεται να μην το σκεφτόμαστε;;; Κ δεν εννοω να το σκεφτόμαστε όλη την ωρα....εννοω απ τη στιγμή που τελειώνουν οι γονιμες....πως γινεται να μην μας περνάει απ το μυαλό"τα καταφέραμε αυτη τη φορα;;" Δεν εννοω να το σκεφτόμαστε 24 ωρες αλλα γενικά....γινεται να μην το σκεφτόμαστε καθόλου;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσακια :) τι κάνετε ;; Λυστε μου μια απορία.....πως γινεται να μην το σκεφτόμαστε;;; Κ δεν εννοω να το σκεφτόμαστε όλη την ωρα....εννοω απ τη στιγμή που τελειώνουν οι γονιμες....πως γινεται να μην μας περνάει απ το μυαλό"τα καταφέραμε αυτη τη φορα;;" Δεν εννοω να το σκεφτόμαστε 24 ωρες αλλα γενικά....γινεται να μην το σκεφτόμαστε καθόλου;;

 

αν βρεις την λυση πες την μου κ σε μενα!! οσο χαλαρη κ αν το παιζω με το που ερχεται η 20η μερα δεν μπορω να ησυχασω!!! ειδα κ ενα ονειρο κ αντε τωρα να σταματησω να το σκεφτομαι!!σε ποια μερα εισαι??

Link to comment
Share on other sites

αν βρεις την λυση πες την μου κ σε μενα!! οσο χαλαρη κ αν το παιζω με το που ερχεται η 20η μερα δεν μπορω να ησυχασω!!! ειδα κ ενα ονειρο κ αντε τωρα να σταματησω να το σκεφτομαι!!σε ποια μερα εισαι??

 

Ειμαι στην 15η με κύκλο 26 ημερών !!! Ακόμα δεν το σκέφτομαι παρα πολυ αλλα ξέρω οτι απ το σαββατοκύριακο θ αρχίσω σιγά σιγά :D !! Είδα κ γω ενα όνειρο περίεργο , ήμουνα λεει στην πλατεία της γειτονιάς μου με μια φίλη κ καθώς ανέβαινα κατι σκαλιά κοίταξα τα πόδια μου κ φορούσα καταλευκα παπούτσια κ χαρούμενη σκεφτομουνα,ποσο ασπρα κ καθαρά ειναι " τι να ναι αυτο ουτε ξέρω.....στον ύπνο μου πάντως χαρούμενη ήμουνα :) εσυ τι είδες ;;

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι στην 15η με κύκλο 26 ημερών !!! Ακόμα δεν το σκέφτομαι παρα πολυ αλλα ξέρω οτι απ το σαββατοκύριακο θ αρχίσω σιγά σιγά :D !! Είδα κ γω ενα όνειρο περίεργο , ήμουνα λεει στην πλατεία της γειτονιάς μου με μια φίλη κ καθώς ανέβαινα κατι σκαλιά κοίταξα τα πόδια μου κ φορούσα καταλευκα παπούτσια κ χαρούμενη σκεφτομουνα,ποσο ασπρα κ καθαρά ειναι " τι να ναι αυτο ουτε ξέρω.....στον ύπνο μου πάντως χαρούμενη ήμουνα :) εσυ τι είδες ;;

 

οτι με πηρε τηλ ο γυναικολογος μου κ μου ειπε οτι ειμαι εγκυος κ να μην αγχωνομαι!!κ στο καπακι βλεπω κ τον μπαμπακα μου(τον εχω χασει) που ηθελαν να ερθουν σπιτι μου να παρουν την τραπεζαρια για να κανουμε χωρο για τα μωρουδιακα!κ ηταν πολυ χαρουμενος....εγω ειμαι στην 23 μερα κ συφωνα με τα τεστακια περιμενω στις 30....

Link to comment
Share on other sites

οτι με πηρε τηλ ο γυναικολογος μου κ μου ειπε οτι ειμαι εγκυος κ να μην αγχωνομαι!!κ στο καπακι βλεπω κ τον μπαμπακα μου(τον εχω χασει) που ηθελαν να ερθουν σπιτι μου να παρουν την τραπεζαρια για να κανουμε χωρο για τα μωρουδιακα!κ ηταν πολυ χαρουμενος....εγω ειμαι στην 23 μερα κ συφωνα με τα τεστακια περιμενω στις 30....

 

Τέλειο :) :) πρεπει να ξύπνησες χαρούμενη :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ κοριτσια και εγω ετσι ελεγα.. πως γινεται να μην το σκεφτομαι? μου ελεγαν ηρεμησε, αστο για λιγο, μην το σκεφτεσαι και θα ερθει μονο του..και ελεγα αν δεν το ζεις δεν ξερεις πως ειναι.. και μενα θεμα τυχης ηταν..δεν το εβγαζα απο το μυαλο μου, αλλα τον τελευταιο καιρο ειχα κουραστει και με ολο αυτο και ξαφνικα στις γονιμες επαθα μια μολυνση και πανικοβληθηκα... ολη μου η σκεψη ηταν εκει.. δε μπορουσα να σκεφτω τιποτα αλλο απο το να μου φυγει η μολυνση.. αφου πριν κανω το τεστ ειπα της μαμας μου '' δεν ειμαι καλα...ακομα να μου φυγει και οχι τιποτα αλλο θα μου ερθει και περιοδος γιατι εχω οπως παντα τασεις προς εμετο..'' και μου λεει μηπως εισαι εγκυος? της λεω δεν υπαρχει περιπτωση.. σας το ξαναλεω... σας καταλαβαινω γιατι μεχρι πριν λιγες μερες ζουσα το ιδιο....συνεχιστε τις προσπαθειες αλλα ταυτοχρονα δημιουργηστε στο μυαλο σας προβληματα που να απορροφουν τις σκεψεις σας.. σκεφτείτε οτιδηποτε αλλο εκτος απο μωρα..

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χαρά μου συγχαρητήρια!!!!!!!!!!Να έχεις μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!!!:-P

Άντε κορίτσια να παίρνουμε όλες σειρά σιγά σιγά!Τι να πω δεν είναι εύκολο να το βγάλουμε από το μυαλό μας,αλλά χρειάζεται προσπάθεια.Εγώ πάω για εξωσωματική τον Ιούνιο λόγω προβλήματος στο σπέρμα,αλλά ο γιατρός μας είπε να συνεχίσουμε να προσπαθούμε κανονικά γιατί ποτέ δεν ξέρεις,οπότε κάπως έτσι δεν έχω πολλές ελπίδες και έτσι δεν το σκέφτομαι ιδιαίτερα.Εύχομαι σε όλες σας τα καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Χαρά μου συγχαρητήρια!!!!!!!!!!Να έχεις μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!!!:-P

Άντε κορίτσια να παίρνουμε όλες σειρά σιγά σιγά!Τι να πω δεν είναι εύκολο να το βγάλουμε από το μυαλό μας,αλλά χρειάζεται προσπάθεια.Εγώ πάω για εξωσωματική τον Ιούνιο λόγω προβλήματος στο σπέρμα,αλλά ο γιατρός μας είπε να συνεχίσουμε να προσπαθούμε κανονικά γιατί ποτέ δεν ξέρεις,οπότε κάπως έτσι δεν έχω πολλές ελπίδες και έτσι δεν το σκέφτομαι ιδιαίτερα.Εύχομαι σε όλες σας τα καλύτερα.

 

Ολα θα πανε τέλεια !!! 2 μηνες έμειναν άλλωστε ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσακια :) τι κάνετε ;; Λυστε μου μια απορία.....πως γινεται να μην το σκεφτόμαστε;;; Κ δεν εννοω να το σκεφτόμαστε όλη την ωρα....εννοω απ τη στιγμή που τελειώνουν οι γονιμες....πως γινεται να μην μας περνάει απ το μυαλό"τα καταφέραμε αυτη τη φορα;;" Δεν εννοω να το σκεφτόμαστε 24 ωρες αλλα γενικά....γινεται να μην το σκεφτόμαστε καθόλου;;

Αυτη την απορια ειχα κ εγω τι να σκεφτομαι για να μην σκεφτομαι ....καταλαβαινεις ? ειχε γινει ψυχωση , αλλα τωρα αλλαξα εντελως . Ξαπλωνω κ βλεπω τηλεοραση κ σκεφτομαι οσα εκανα την ημερα κ οσα θελω να κανω την επομενη . Και οταν παει εστω κ αχνα να περασει αυτη η σκεψη απο το μυαλο μου την σβηνω εντελως κ λεω απο μεσα μου για ολους εχει ο Θεος . Ετσι θα εχει συντομα κ για μας . Απεκτησα κ χομπι που μου καθαριζουν το μυαλο κ με βοηθαει πολυ , γιατι το παν ειναι να ειμαστε καλα κ ψυχικα ηρεμες αλλιως δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα . Εγω εκανα πολυ καιρο να το φιλοσοφησω , αλλα τωρα αλλαξα :D:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ κοριτσια και εγω ετσι ελεγα.. πως γινεται να μην το σκεφτομαι? μου ελεγαν ηρεμησε, αστο για λιγο, μην το σκεφτεσαι και θα ερθει μονο του..και ελεγα αν δεν το ζεις δεν ξερεις πως ειναι.. και μενα θεμα τυχης ηταν..δεν το εβγαζα απο το μυαλο μου, αλλα τον τελευταιο καιρο ειχα κουραστει και με ολο αυτο και ξαφνικα στις γονιμες επαθα μια μολυνση και πανικοβληθηκα... ολη μου η σκεψη ηταν εκει.. δε μπορουσα να σκεφτω τιποτα αλλο απο το να μου φυγει η μολυνση.. αφου πριν κανω το τεστ ειπα της μαμας μου '' δεν ειμαι καλα...ακομα να μου φυγει και οχι τιποτα αλλο θα μου ερθει και περιοδος γιατι εχω οπως παντα τασεις προς εμετο..'' και μου λεει μηπως εισαι εγκυος? της λεω δεν υπαρχει περιπτωση.. σας το ξαναλεω... σας καταλαβαινω γιατι μεχρι πριν λιγες μερες ζουσα το ιδιο....συνεχιστε τις προσπαθειες αλλα ταυτοχρονα δημιουργηστε στο μυαλο σας προβληματα που να απορροφουν τις σκεψεις σας.. σκεφτείτε οτιδηποτε αλλο εκτος απο μωρα..

Μπραβο μπραβο μπραβο κοριτσι μου , χαρηκα τοσο πολυ με τα νεα σου σαν να το ακουσα απο την καλυτερη μου φιλη . Και προσφατα εγραψα οτι ολες θα εχουμε συντομα μια ιστορια με αισιο τελος. Και το ξεκινησες εσυ , κοιτα να απολαυσεις ολο αυτο το θαυμα , να μην ανχωνεσαι κ να μας ενημερωνεις κ μας για να προσευχομαστε μαζι σου . Πραγματικα νοιωθω τοσο αισιοδοξια σημερα :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DΚοριτσια κ τωρα η σειρα μας ....................:D

Link to comment
Share on other sites

Αυτη την απορια ειχα κ εγω τι να σκεφτομαι για να μην σκεφτομαι ....καταλαβαινεις ? ειχε γινει ψυχωση , αλλα τωρα αλλαξα εντελως . Ξαπλωνω κ βλεπω τηλεοραση κ σκεφτομαι οσα εκανα την ημερα κ οσα θελω να κανω την επομενη . Και οταν παει εστω κ αχνα να περασει αυτη η σκεψη απο το μυαλο μου την σβηνω εντελως κ λεω απο μεσα μου για ολους εχει ο Θεος . Ετσι θα εχει συντομα κ για μας . Απεκτησα κ χομπι που μου καθαριζουν το μυαλο κ με βοηθαει πολυ , γιατι το παν ειναι να ειμαστε καλα κ ψυχικα ηρεμες αλλιως δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα . Εγω εκανα πολυ καιρο να το φιλοσοφησω , αλλα τωρα αλλαξα :D:D:D:D:D:D:D

 

Καλά δεν το συζηταω ....κ γω κ στην "πράξη" κ μετα δεν το σκέφτομαι κάν......1 βδομάδα μετα με πιάνει η αγωνία!!!! Κ στην τελικη τι λάθος εχουμε κανει εμεις κ πρεπει να μάθουμε να το φιλοσοφουμε;;; Γιατι να δυσκολευόμαστε τόσο :( :( ;;

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν το συζηταω ....κ γω κ στην "πράξη" κ μετα δεν το σκέφτομαι κάν......1 βδομάδα μετα με πιάνει η αγωνία!!!! Κ στην τελικη τι λάθος εχουμε κανει εμεις κ πρεπει να μάθουμε να το φιλοσοφουμε;;; Γιατι να δυσκολευόμαστε τόσο :( :( ;;

 

αυτο ειναι το θεμα..οτι μια εβδομαδα μετα δεν ειναι απαραιτητο να εχει γινει η εμφυτευση..μπορει να γινεται και τοτε, οταν ξεκινας να το σκεφτεσαι που νομιζεις πως οτι ηταν να γινει εγινε, ενω τοτε να ξεκιναν ολα..

 

 

εγω παλι δεν ειμαι και πολυ χαρουμενη γιατι η χοριακη μου δεν εχει ανεβει και αρχιζω να φοβαμαι..απο τη Δευτερα το βραδυ εχει μεινει στασιμη στο 93 και αρχιζω να ανυσηχω οτι κατι δεν παει καλα ή οτι την απανελαβα πολυ νωρις :?

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν το συζηταω ....κ γω κ στην "πράξη" κ μετα δεν το σκέφτομαι κάν......1 βδομάδα μετα με πιάνει η αγωνία!!!! Κ στην τελικη τι λάθος εχουμε κανει εμεις κ πρεπει να μάθουμε να το φιλοσοφουμε;;; Γιατι να δυσκολευόμαστε τόσο :( :( ;;

Κανενα λαθος , κ πιστεψε με δεν ειμαστε διαφορετικες απο τις αλλες γυναικες απλα καποιες οπως εμεις χρειαζεται να κανουμε μεγαλυτερη προσπαθεια για να αποκτησουμε κατι τοσο φυσιολογικο για καθε ζευγαρι .....ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ . Αλλες γυναικες γιατι εχω τετοιες φιλες πιανουν με την μυρωδια !!!Αλλα ξερεις τι καταλαβα οτι αυτες ποτε δεν το εβαλαν στο νου τους ποτε δεν ανχωθηκαν , παντρευτηκαν η κ πριν το γαμο εκαναν ελευθερα χωρις να το σκεφτοντε κ τους ηρθε. Απο μας η καθεμια δεν το κανουμε ηρεμα κ χαλαρα γιατι η καθεμια για τον δικο της λογο εχει ανχωθει .Αλλη για την ηλικια που περναει αλλη για την οικογενεια κ αλλη για τον κοσμο . Αλλα οταν κλεινει η πορτα ειμαστε εμεις με τον αντρα μας απο μεσα. Αυτο καταλαβα , κανε το ιδιο.

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι το θεμα..οτι μια εβδομαδα μετα δεν ειναι απαραιτητο να εχει γινει η εμφυτευση..μπορει να γινεται και τοτε, οταν ξεκινας να το σκεφτεσαι που νομιζεις πως οτι ηταν να γινει εγινε, ενω τοτε να ξεκιναν ολα..

 

Δεν φαντάζεσαι ποσο με βοηθήσες μ αυτο που είπες :).

 

εγω παλι δεν ειμαι και πολυ χαρουμενη γιατι η χοριακη μου δεν εχει ανεβει και αρχιζω να φοβαμαι..απο τη Δευτερα το βραδυ εχει μεινει στασιμη στο 93 και αρχιζω να ανυσηχω οτι κατι δεν παει καλα ή οτι την απανελαβα πολυ νωρις :?

 

Να μην αγχωνεσαι....δυστυχώς δεν ξέρω να σε βοηθήσω για το αν ειναι νωρίς αλλα δεν θέλω να σκέφτεσαι αρνητικά κ όλα θα πανε καλα :)

Link to comment
Share on other sites

Κανενα λαθος , κ πιστεψε με δεν ειμαστε διαφορετικες απο τις αλλες γυναικες απλα καποιες οπως εμεις χρειαζεται να κανουμε μεγαλυτερη προσπαθεια για να αποκτησουμε κατι τοσο φυσιολογικο για καθε ζευγαρι .....ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ . Αλλες γυναικες γιατι εχω τετοιες φιλες πιανουν με την μυρωδια !!!Αλλα ξερεις τι καταλαβα οτι αυτες ποτε δεν το εβαλαν στο νου τους ποτε δεν ανχωθηκαν , παντρευτηκαν η κ πριν το γαμο εκαναν ελευθερα χωρις να το σκεφτοντε κ τους ηρθε. Απο μας η καθεμια δεν το κανουμε ηρεμα κ χαλαρα γιατι η καθεμια για τον δικο της λογο εχει ανχωθει .Αλλη για την ηλικια που περναει αλλη για την οικογενεια κ αλλη για τον κοσμο . Αλλα οταν κλεινει η πορτα ειμαστε εμεις με τον αντρα μας απο μεσα. Αυτο καταλαβα , κανε το ιδιο.

 

Μακάρι να μπορούσαμε νε κλείνουμε συχνότερα την πόρτα του σπιτιού :) :) αυτο που μου πε η Χαρα με βοήθησε πολυ :) οτι μια βδομάδα μετα γίνονται όλα οπότε να μην αγχωνομαστε ουτε τότε :) :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

εγω παλι δεν ειμαι και πολυ χαρουμενη γιατι η χοριακη μου δεν εχει ανεβει και αρχιζω να φοβαμαι..απο τη Δευτερα το βραδυ εχει μεινει στασιμη στο 93 και αρχιζω να ανυσηχω οτι κατι δεν παει καλα ή οτι την απανελαβα πολυ νωρις :?

 

Xαρά πότε έκανες τις χοριακές; Δευτέρα βράδυ και σήμερα πάλι; Νομίζω πως η τιμή της χοριακής διπλασιάζεται κάθε 2 μέρες, διορθώστε με αν κάνω λάθος. Μήπως έκανες πολύ νωρίς τη δευτερη και αγχώνεσαι άδικα; ;)

kgi3p2?r=1359388468
Link to comment
Share on other sites

Xαρά πότε έκανες τις χοριακές; Δευτέρα βράδυ και σήμερα πάλι; Νομίζω πως η τιμή της χοριακής διπλασιάζεται κάθε 2 μέρες, διορθώστε με αν κάνω λάθος. Μήπως έκανες πολύ νωρίς τη δευτερη και αγχώνεσαι άδικα; ;)

 

ναι εκανα την πρωτη τη Δευτερα το βραδυ και σημερα το πρωι πηγα παλι, αλλα μη φωναξετε... την πρωτη την εκανα στο νοσοκομειο και τη δευτερη σε μικροβιολογο εξω..χαζομαρα ε? ο γιατρος μου με μαλωσε πολυ.. ασε που το μεσημερι δεν μπορουσα απο τη στεναχωρια να κοιμηθω..

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

ναι εκανα την πρωτη τη Δευτερα το βραδυ και σημερα το πρωι πηγα παλι, αλλα μη φωναξετε... την πρωτη την εκανα στο νοσοκομειο και τη δευτερη σε μικροβιολογο εξω..χαζομαρα ε? ο γιατρος μου με μαλωσε πολυ.. ασε που το μεσημερι δεν μπορουσα απο τη στεναχωρια να κοιμηθω..

 

χαρα θα αναγκαστουμε να σε ''μαλωσουμε'' γιατι αγχωνεσαι αδικα κ το σπορακι σου θελει ηρεμια για να γινει κ αυτο καλο παιδακι μεγαλωνοντας ;) ξερω οτι ειναι κανονας οτι χοριακη κανουμε παντα στο ιδιο εργαστηριο γιατι υπαρχουν διαφορετικες τιμες αναφορας!! για το ποσο γρηγορα την επανελαβες μαλλον θα καταλαβες κ εσυ οτι δεν ηταν σωστο!!!

Link to comment
Share on other sites

χαρα θα αναγκαστουμε να σε ''μαλωσουμε'' γιατι αγχωνεσαι αδικα κ το σπορακι σου θελει ηρεμια για να γινει κ αυτο καλο παιδακι μεγαλωνοντας ;) ξερω οτι ειναι κανονας οτι χοριακη κανουμε παντα στο ιδιο εργαστηριο γιατι υπαρχουν διαφορετικες τιμες αναφορας!! για το ποσο γρηγορα την επανελαβες μαλλον θα καταλαβες κ εσυ οτι δεν ηταν σωστο!!!

 

εχεις δικιο...εχω πανικοβληθει...εκανα βλακεια..αποφασισαμε να παμε την Πεμπτη παλι...απο το πρωι σκεφτομουν διαφορα.. :?

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...