Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα! Εμένα μου ήρθε 2 μερες νωρίτερα η περίοδος....χτες το βράδυ...Τη Παρασκευή πάω για σαλπιγγογραφία στο Ρέα....Μακάρι να είναι όλα καλά και να φταίει μόνο το άγχος μου....Ελπίζω να μη πονέσω πολύ....Εχει πάει καμμιά αλλη στο Ρέα για σαλπιγγογραφία? Είμαι αρκετά αγχωμένη....

 

ΚΑΜΠΙΟΣ....μην στεναχωριέσαι και μην αγχώνεσαι καθόλου....έκανα κι εγώ στο Ρέα σαλπιγγογραφία....και είχα διαβάσει τόσα πολλά που πηγα έντρομη....εν τέλει δεν ήταν τίποτα....σου βάζουν απλά έναν κολποδιαστολέα...όπως όταν κάνεις παπ....μόνο που η διαδικασία διαρκεί λίγο παραπάνω....μέχρι να ρίξουν το υγρό και να βγουν οι ακτινογραφίες...εγώ δεν ένιωσα καμμιά ενόχληση ούτε με το υγρό.....η γιατρός και η κυρία που με είχαν αναλάβει ήταν γλυκύτατες....και πολύ εξυπηρετικές.....εγώ την έκανα πριν κανά τρίμηνο περίπου.....ειλικρινά μην σε αγχώνει καθόλου!

ελπίζω να σε βοήθησα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπέρα κορίτσια ειμαι καίνουργια στο site έλπίζω να με δεχτίτε :-P, κ ευχομαι ολόψυχα σε ολες σας να γίνετε μανούλες οσο το δυνατόν πιο γρήγορα, ο Θεός να σας δίνει δύναμη να μην τα παρατάτε ....Είμαι 23 εχώ 7 χρόνια σχέση κ τα τελευταία 5 προσπαθούμε για μωράκι αλλα ακομα ούτε μια εγκυμοσίνη,πηγα σε εναν γυναικολόγο, μου δωσε μια σείρα απο εξετάσης της οποιες εκανα.Η σαλπιγγγογραφία βγηκε καλή αλλα οι εξετάσης αίματος μου εδειξαν την LH ανεβασμένη στο 22,8 και εχω και πολλυκιστικες φανταστήτε οτι αδιάθετο καθε 3 με 4 μήνες....και θέλω τόσο πολυ ενα μωράκι αλλα με χη πάρη απο κατω κ φοβαμε να το ψαξω παραπάνω.....:cry:

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια ειμαι καίνουργια στο site έλπίζω να με δεχτίτε :-P, κ ευχομαι ολόψυχα σε ολες σας να γίνετε μανούλες οσο το δυνατόν πιο γρήγορα, ο Θεός να σας δίνει δύναμη να μην τα παρατάτε ....Είμαι 23 εχώ 7 χρόνια σχέση κ τα τελευταία 5 προσπαθούμε για μωράκι αλλα ακομα ούτε μια εγκυμοσίνη,πηγα σε εναν γυναικολόγο, μου δωσε μια σείρα απο εξετάσης της οποιες εκανα.Η σαλπιγγγογραφία βγηκε καλή αλλα οι εξετάσης αίματος μου εδειξαν την LH ανεβασμένη στο 22,8 και εχω και πολλυκιστικες φανταστήτε οτι αδιάθετο καθε 3 με 4 μήνες....και θέλω τόσο πολυ ενα μωράκι αλλα με χη πάρη απο κατω κ φοβαμε να το ψαξω παραπάνω.....:cry:

 

Καλησπέρα και καλώς ήρθες!!!! Δεν ξέρω ακριβώς την περίπτωση σου αλλα μια φίλη μου με πολλλυκιστικες κ περιοδο όπως εσυ,έμεινε εγκυος μετα απο 5,5 χρονια κ τώρα εχει ενα τέλειο κοριτσάκι :) Η LH τι ειναι;;;

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια ειμαι καίνουργια στο site έλπίζω να με δεχτίτε :-P, κ ευχομαι ολόψυχα σε ολες σας να γίνετε μανούλες οσο το δυνατόν πιο γρήγορα, ο Θεός να σας δίνει δύναμη να μην τα παρατάτε ....Είμαι 23 εχώ 7 χρόνια σχέση κ τα τελευταία 5 προσπαθούμε για μωράκι αλλα ακομα ούτε μια εγκυμοσίνη,πηγα σε εναν γυναικολόγο, μου δωσε μια σείρα απο εξετάσης της οποιες εκανα.Η σαλπιγγγογραφία βγηκε καλή αλλα οι εξετάσης αίματος μου εδειξαν την LH ανεβασμένη στο 22,8 και εχω και πολλυκιστικες φανταστήτε οτι αδιάθετο καθε 3 με 4 μήνες....και θέλω τόσο πολυ ενα μωράκι αλλα με χη πάρη απο κατω κ φοβαμε να το ψαξω παραπάνω.....:cry: αλλα πρωτα πρεπη να βρεθή στο δρόμο μ ένας καλός γυνέκολόγος΄...βλεπω της ανηψιές του άντρα μου, ζωη να χουν οι κουκλιτσες μου να είναι πάντα καλα,κ ζηλευω λιγο, οκ πολυ.....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλώς ήρθες!!!! Δεν ξέρω ακριβώς την περίπτωση σου αλλα μια φίλη μου με πολλλυκιστικες κ περιοδο όπως εσυ,έμεινε εγκυος μετα απο 5,5 χρονια κ τώρα εχει ενα τέλειο κοριτσάκι :) Η LH τι ειναι;;;

 

Γεία σου μιρινακι, το LH ειναι μια ορμονη που ειναι υπευθηνη για την οωριξια κ επειδη είναι πολυ ανεβασμένη ο γιατρός μου ειπε οτι δεν κανω οωριξια κ βοηθούν σε αυτο κι πολυκιστικες που εχω...Παντος με φτιαξες λιγο που πες για τι φιλη σου,χαρηκα να τις ζηση η κουκλίτσα.......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεία σου μιρινακι, το LH ειναι μια ορμονη που ειναι υπευθηνη για την οωριξια κ επειδη είναι πολυ ανεβασμένη ο γιατρός μου ειπε οτι δεν κανω οωριξια κ βοηθούν σε αυτο κι πολυκιστικες που εχω...Παντος με φτιαξες λιγο που πες για τι φιλη σου,χαρηκα να τις ζηση η κουκλίτσα.......

 

Οπότε αφου βρηκες την αιτία πάμε βούρ για τη λύση :D τι σου είπε οτι πρεπει να κανεις;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

marilita2 αφου εχεις πολυκυστικες εκτός απο εναν καλο γυναικολογο πανω απ'ολα χρειαζεσαι εναν καλο ενδοκρινολογο που να ειδικευεται σε θεματα αναπαραγωγης.Κοιταξε το ζαχαρο κ την ινσουλινη σου πρωτα απόλα κ να διατηρεις ενα κανονικο σωματικο βαρος. Εχω κ εγω πολυκυστικες αλλα πολυ ελαφριας μορφης, απο τοτε που εχασα τα περιττα κιλα ηρθε κ ο κυκλος μου στα ισια του.

Στα υπολοιπα κοριτσια καλη δυναμη κ να μην το βαζετε κατω (μαζι κ εγω).Σε μας μετα απο 1,5 χρονο προσπαθειων ηρθε μια εγκυμοσυνη ,δυστυχως βιοχημικη κ συνεχιζουμε τις προσπαθειες.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

marilita2 αφου εχεις πολυκυστικες εκτός απο εναν καλο γυναικολογο πανω απ'ολα χρειαζεσαι εναν καλο ενδοκρινολογο που να ειδικευεται σε θεματα αναπαραγωγης.Κοιταξε το ζαχαρο κ την ινσουλινη σου πρωτα απόλα κ να διατηρεις ενα κανονικο σωματικο βαρος. Εχω κ εγω πολυκυστικες αλλα πολυ ελαφριας μορφης, απο τοτε που εχασα τα περιττα κιλα ηρθε κ ο κυκλος μου στα ισια του.

Στα υπολοιπα κοριτσια καλη δυναμη κ να μην το βαζετε κατω (μαζι κ εγω).Σε μας μετα απο 1,5 χρονο προσπαθειων ηρθε μια εγκυμοσυνη ,δυστυχως βιοχημικη κ συνεχιζουμε τις προσπαθειες.

 

Καλημέρα evio.

Κοριτσάκι μου πολύ στενοχωρήθηκα με αυτό που διάβασα.Πριν λίγες μέρες μας γέμισες ελπίδες και τώρα...? Ειλικρινά δεν ξέρω πως μπορεί να αισθάνεσαι, ξέρω μόνο πως κι εγώ προσπαθώ σχεδόν 2 χρόνια χωρίς το παραμικρό αποτέλεσμα. Τουλάχιστον ξέρεις πως μπορείς να μείνεις έγκυος, κάτι είναι και αυτό, φαντάζομαι σου δίνει ελπίδα. Καλή δύναμη και καλή επιτυχία στη συνέχεια. Στο εύχομαι ολόψυχα...

kgi3p2?r=1359388468
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

marilita2 αφου εχεις πολυκυστικες εκτός απο εναν καλο γυναικολογο πανω απ'ολα χρειαζεσαι εναν καλο ενδοκρινολογο που να ειδικευεται σε θεματα αναπαραγωγης.Κοιταξε το ζαχαρο κ την ινσουλινη σου πρωτα απόλα κ να διατηρεις ενα κανονικο σωματικο βαρος. Εχω κ εγω πολυκυστικες αλλα πολυ ελαφριας μορφης, απο τοτε που εχασα τα περιττα κιλα ηρθε κ ο κυκλος μου στα ισια του.

Στα υπολοιπα κοριτσια καλη δυναμη κ να μην το βαζετε κατω (μαζι κ εγω).Σε μας μετα απο 1,5 χρονο προσπαθειων ηρθε μια εγκυμοσυνη ,δυστυχως βιοχημικη κ συνεχιζουμε τις προσπαθειες.

 

Καλημέρα κορίτσι μου.Πολύ λυπάμαι.Είχα χαρεί τόσο πολύ με τα νέα σου.Δεν το βάζουμε κάτω όμως έτσι?Θα συνεχίσουμε να προσπαθούμε και να ελπίζουμε.

Link to comment
Share on other sites

Koριτσια να'στε καλα για τα καλα σας λογια!Ηταν λιγο δυσκολο τις πρωτες μερες.Ε μετα σκεφτηκα οτι αφου εγινε μια φορα θα ξαναγινει κ ελπιζω να μεινει.

Τριστεζα μου αυτο ακριβως σκεφτομαι κ εγω οπως τα λες.Εσας απο οτι θυμαμαι δεν σας βρηκαν τιποτα?Εμενα παντως με βοηθησε πολυ η σαλπιγγογραφια, ανοιξαν οι σαλπιγγες κ εγινε η συλληψη.

Ρουμπις μου διαβασα τις καινουριες περιπετειες σας με το σπερμοδιαγραμμα...Καλα θα κανετε κ θα το επαναλαβετε γιατι οντως μπορει να επηρρεαστηκε απο την ιωση που περασε ο αντρας σου.Κ εμεις αμα θυμασαι στα ιδια επιπεδα με σας ειμασταν κ μολις τελειωσε ο συζυγος την θεραπεια του κατευθειαν ειχαμε συλληψη.Αλλο σπερμοδιαγραμμα δεν καναμε να δουμε που ειμαστε, εγω θελω πολυ να κανει αλλα το ετερον ημισι τσιναει.Τι να τους κανεις?Αντρες...!Μην το βαζεις κατω κ να δεις που θα ερθει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Koριτσια να'στε καλα για τα καλα σας λογια!Ηταν λιγο δυσκολο τις πρωτες μερες.Ε μετα σκεφτηκα οτι αφου εγινε μια φορα θα ξαναγινει κ ελπιζω να μεινει.

Τριστεζα μου αυτο ακριβως σκεφτομαι κ εγω οπως τα λες.Εσας απο οτι θυμαμαι δεν σας βρηκαν τιποτα?Εμενα παντως με βοηθησε πολυ η σαλπιγγογραφια, ανοιξαν οι σαλπιγγες κ εγινε η συλληψη.

 

 

Θα ξαναγίνει και θα μείνει, να είσαι σίγουρη!!! :)

Ναι εμάς δεν μας έχουν βρει τίποτα...Τώρα έκανα τον δέυτερο κύκλο σερπαφάρ - pregnyl και αν και τώρα δεν γίνει κάτι, εφυγα για σαλπιγγογραφία τον άλλο μήνα. Νομίζω κι εγώ ότι αυτό είναι που με "κρατάει" πίσω. Εύχομαι να μας πάνε όλα καλά!!! :rolleyes:

kgi3p2?r=1359388468
Link to comment
Share on other sites

Να την κανεις κοπελα μου μη φοβασαι τιποτα! Ευχομαι φυσικα να σε προλαβει ο σπορος κ να μην προλαβεις να μπεις στη διαδικασια;)

Οι δικες μου εφεραν μια σχετικη αντισταση στο σκιαγραφικο υγρο μου ειπε ο γιατρος αλλα μετα περασε. Φανταζομαι οτι καθαρισαν με τη διαδικασια.

Link to comment
Share on other sites

Να την κανεις κοπελα μου μη φοβασαι τιποτα! Ευχομαι φυσικα να σε προλαβει ο σπορος κ να μην προλαβεις να μπεις στη διαδικασια;)

Οι δικες μου εφεραν μια σχετικη αντισταση στο σκιαγραφικο υγρο μου ειπε ο γιατρος αλλα μετα περασε. Φανταζομαι οτι καθαρισαν με τη διαδικασια.

Αχ μακάρι να μην χρειαστεί! Δεν φοβάμαι, γενικά δεν με φοβίζει ο πόνος, νομίζω πως τον σωματικό πόνο μπορώ να τον αντέξω, τον άλλο τον ψυχικό είναι που τρέμω...

Για να δούμε αυτός ο σπόρος τι σκοπούς έχει αυτό το μήνα! Άσε που ξύπνησα έχοντας δει ένα τέτοιο όνειρο. Ότι το έβλεπα το σοράκι στον υπέρηχο και μάλιστα μπορούσα να διακρίνω ξεκάθαρα μύτη, στόμα και μάτια που τα ανοιγόκλεινε κιόλας... :?

kgi3p2?r=1359388468
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια κ΄ευχαριστο πολλυ....αυτην την εβδομάδα εχω κλειση στην βιοιατρική μια εξέταση που λέγετε ΑΜΗ, θα πάω κ στον ενδοκρινολογο για να μου δωση να κάνω μέτρηση ινσουλινης κ σακχαρου, παρολου που δεν έχω σοβαρο πρόβλημα με τα κιλα αλλα είμαι γεροδεμένη κ ψιλη..Υποπτευομαί οτι κ εγω θα ξεκινίσω με seprofar, δεν ξέρω πόσο αποτελεσμάτικα είναι και τα χω ακουστα απο σας...Γιατι πριν γίνω μέλος καθόμουν κ σας διάβαζα με τις ωρες,με συγκινουσατε πολυ όλες οι ιστορίες τον κορίτσιον....Σήμερα ξύπνησα με μια διάθεση πως μανουλα θα γίνω κοντρα σε όλους κ όλα,πρώτα ο Θεός πάντα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα κορίτσια κ΄ευχαριστο πολλυ....αυτην την εβδομάδα εχω κλειση στην βιοιατρική μια εξέταση που λέγετε ΑΜΗ, θα πάω κ στον ενδοκρινολογο για να μου δωση να κάνω μέτρηση ινσουλινης κ σακχαρου, παρολου που δεν έχω σοβαρο πρόβλημα με τα κιλα αλλα είμαι γεροδεμένη κ ψιλη..Υποπτευομαί οτι κ εγω θα ξεκινίσω με seprofar, δεν ξέρω πόσο αποτελεσμάτικα είναι και τα χω ακουστα απο σας...Γιατι πριν γίνω μέλος καθόμουν κ σας διάβαζα με τις ωρες,με συγκινουσατε πολυ όλες οι ιστορίες τον κορίτσιον....Σήμερα ξύπνησα με μια διάθεση πως μανουλα θα γίνω κοντρα σε όλους κ όλα,πρώτα ο Θεός πάντα....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια, αυριο παω για υστεροσκοπηση και εχω πολυ αγχος για τα αποτελεσματα, θελω τη θετικη σας ενεργεια να πανε ολα καλα!! Θα σας ενημερωσω μολις επιστρεψω απο Αθηνα.Τα βασανα μου τελειωμο δεν εχουν....

Link to comment
Share on other sites

Koριτσια να'στε καλα για τα καλα σας λογια!Ηταν λιγο δυσκολο τις πρωτες μερες.Ε μετα σκεφτηκα οτι αφου εγινε μια φορα θα ξαναγινει κ ελπιζω να μεινει.

Τριστεζα μου αυτο ακριβως σκεφτομαι κ εγω οπως τα λες.Εσας απο οτι θυμαμαι δεν σας βρηκαν τιποτα?Εμενα παντως με βοηθησε πολυ η σαλπιγγογραφια, ανοιξαν οι σαλπιγγες κ εγινε η συλληψη.

Ρουμπις μου διαβασα τις καινουριες περιπετειες σας με το σπερμοδιαγραμμα...Καλα θα κανετε κ θα το επαναλαβετε γιατι οντως μπορει να επηρρεαστηκε απο την ιωση που περασε ο αντρας σου.Κ εμεις αμα θυμασαι στα ιδια επιπεδα με σας ειμασταν κ μολις τελειωσε ο συζυγος την θεραπεια του κατευθειαν ειχαμε συλληψη.Αλλο σπερμοδιαγραμμα δεν καναμε να δουμε που ειμαστε, εγω θελω πολυ να κανει αλλα το ετερον ημισι τσιναει.Τι να τους κανεις?Αντρες...!Μην το βαζεις κατω κ να δεις που θα ερθει!

 

Ευτυχώς εμένα δεν τσινάει και θα ξαναπάει την άλλη Δευτέρα.Εμένα τσινάει πολύ στην εξωσωματική,λόγω των φραμάκων που θα πρέπει να πάρω.Εγώ του είπα να μην πηγαίνει το μυαλό του αμέσως εκεί.Θα κάνουμε επανάληψη,θα πάμε σε έναν ουρολόγο και βλέπουμε μετά.Από τα 12εκ πήγαμε στα 3εκ και κινητικότητα 21%.Ελπίζω να δείξει κάτι καλύτερο η νέα εξέταση,αλλά εγώ είμαι προετοιμασμένη και για το χειρότερο.Έχω βάλει στο μυαλό μου τις κινήσεις που πρέπει να κάνουμε και βλέπουμε.Ένα βήμα τη φορά.

Πάντως αφού συλλάβατε λογικά θα υπήρξε στο σπέρμα του άντρα σου κάποια βελτίωση μετά τη θεραπεία.Φαντάζομαι είναι ψυχοφθόρο πολύ να προσπαθείς τόσο καιρό να τα καταφέρνεις,αλλά κάτι να μην πηγαίνει καλά στην πορεία.Σας έδωσε ο γιατρός σας κάποια εξήγηση,γιατί συνέβη αυτό? Πάντως να επικεντρωθείς στο καλό γεγονός,ότι δηλαδή μπορείς να συλλάβεις.Με υπομονή και προσπάθεια όλα θα γίνουν.Μια μεγάλη αγκαλιά από εμένα και όλη μου την θετική σκέψη για επιτυχία των προσπαθειών σας μέχρι τέλους αυτή τη φορά.

Link to comment
Share on other sites

koritsia kalispera kai zitaw tin voitheia tin ebireia sas na mou apadisete se kati oses gnwrizoun kati panw sto provlima mou ..: EIXA PRIN PERIPOU 15 HMERES MIA EPAFH ME TO AGORI MOU I OPOIA EPANALIFTHIKE KAI PRIN APO MIA VDOMADA : KATA TIN EPAFH AUTH TO AGORI MOU GIA ENA DUO LEPTA KANAME ERWTA XORIS PROFULAKTIKO XWRIS OMWS NA DWSEI EDASH KAI XWRIS NA TELEIWSEI "MESA " STHN SUNEXEIA EVALE PROFILAKTIKO KAI SUNEXISAME KANONIKA KAI TELEIWSE ME TO PROFILAKTIKO KAI EKTOS APO "EMENA" APO EKEINES TIS HMERES EXOUME AGXOTHEI PARA POLU KAI OI DUO KAI TO SKEFTOMASTE SUNEXEIA MIPWS EIMAI EGGUOS .. PAREPIPTODWS EXW POLU AGXOS GIA TIN EXETASTIKH MOU KAI AUTO TWRA ME EXEI TELEIWSEI .. EXW KAPOIES ENOXLISEIS MONO STIN KOILIA KATA DIASTIMATA KAI NIWTHW OTI EXW LIGO PRISTEI STO STITHOS DEN XERW !!! EIMASTE SIGOUROI OTI DEN TELEIWSE "MESA" PAROLO AUTA FOVOMASTE KAI TO TEST EGUMOSUNHS GIATI ENW EIXA KATHUSTERISH ANA 28 MERES (OXI STATHERA ) EXW FTASEI STIS PERIPOU 29-30 KAI TREMW ...ZITAW VOITHEIA AN MPOREI NA ME VOITHISEI KAPOIA !!!!!! :(((((((((((

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα....ειμαι καινουρια θελω κ εγω να μοιραστω τις αγωνιες μου μαζι σας.ασ με βοηθησει καποια....στισ 13/01/13 ειχα αδιαθετησει και στις 4/2 ειδα καφε αιμα μεχρι και σημερα εχω.εχω σταθερο κυκλο καθε 31 μερες δεν το εχω ξαναπαθει.λετε να υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης?

Link to comment
Share on other sites

koritsia kalispera kai zitaw tin voitheia tin ebireia sas na mou apadisete se kati oses gnwrizoun kati panw sto provlima mou ..: EIXA PRIN PERIPOU 15 HMERES MIA EPAFH ME TO AGORI MOU I OPOIA EPANALIFTHIKE KAI PRIN APO MIA VDOMADA : KATA TIN EPAFH AUTH TO AGORI MOU GIA ENA DUO LEPTA KANAME ERWTA XORIS PROFULAKTIKO XWRIS OMWS NA DWSEI EDASH KAI XWRIS NA TELEIWSEI "MESA " STHN SUNEXEIA EVALE PROFILAKTIKO KAI SUNEXISAME KANONIKA KAI TELEIWSE ME TO PROFILAKTIKO KAI EKTOS APO "EMENA" APO EKEINES TIS HMERES EXOUME AGXOTHEI PARA POLU KAI OI DUO KAI TO SKEFTOMASTE SUNEXEIA MIPWS EIMAI EGGUOS .. PAREPIPTODWS EXW POLU AGXOS GIA TIN EXETASTIKH MOU KAI AUTO TWRA ME EXEI TELEIWSEI .. EXW KAPOIES ENOXLISEIS MONO STIN KOILIA KATA DIASTIMATA KAI NIWTHW OTI EXW LIGO PRISTEI STO STITHOS DEN XERW !!! EIMASTE SIGOUROI OTI DEN TELEIWSE "MESA" PAROLO AUTA FOVOMASTE KAI TO TEST EGUMOSUNHS GIATI ENW EIXA KATHUSTERISH ANA 28 MERES (OXI STATHERA ) EXW FTASEI STIS PERIPOU 29-30 KAI TREMW ...ZITAW VOITHEIA AN MPOREI NA ME VOITHISEI KAPOIA !!!!!! :(((((((((((

 

Κοπέλα μου καλησπέρα.Λογικά είναι αρκετά δύσκολο να είσαι έγκυος από τη στιγμή που ο φίλους σου ολοκλήρωσε εκτός.Αν κατάλαβα καλά έχεις καθυστέρηση 1-2 ημερών,αλλά ο κύκλος σου γενικά δεν είναι και πολύ σταθερός.Μπορείς να πάρεις ένα τεστ εγκυμοσύνης να δεις τι γίνεται και αν συνεχίσει η καθυστέρηση να επισκεφτείς τον γιατρό σου.

Και μια φιλική συμβουλή αν μου επιτρέπεις.Πάντα με προφυλακτικό από την αρχή της πράξης μέχρι το τέλος.Εκτός από μια εγκυμοσύνη καιροφυλακτούν πολλά σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα και πρέπει να προσέχεις τον εαυτό σου και το σώμα σου.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα....ειμαι καινουρια θελω κ εγω να μοιραστω τις αγωνιες μου μαζι σας.ασ με βοηθησει καποια....στισ 13/01/13 ειχα αδιαθετησει και στις 4/2 ειδα καφε αιμα μεχρι και σημερα εχω.εχω σταθερο κυκλο καθε 31 μερες δεν το εχω ξαναπαθει.λετε να υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης?

 

Κοπέλα μου καλησπέρα και καλώς ήρθες.Δεν μου έχει συμβεί κάτι αντίστοιχο και δεν ξέρω να σου πω.Θα σου πρότεινα όμως να δεις τον γιατρό σου για να σου πει ακριβώς τι συμβαίνει.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια, αυριο παω για υστεροσκοπηση και εχω πολυ αγχος για τα αποτελεσματα, θελω τη θετικη σας ενεργεια να πανε ολα καλα!! Θα σας ενημερωσω μολις επιστρεψω απο Αθηνα.Τα βασανα μου τελειωμο δεν εχουν....

 

σου στελνω πολλη θετικη ενεργεια κ ευχομαι καλα αποτελεσματα.περιμενω με αγωνια τα ευχαριστα!μην ξεχασεις να μας ενημερωσεις!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια, αυριο παω για υστεροσκοπηση και εχω πολυ αγχος για τα αποτελεσματα, θελω τη θετικη σας ενεργεια να πανε ολα καλα!! Θα σας ενημερωσω μολις επιστρεψω απο Αθηνα.Τα βασανα μου τελειωμο δεν εχουν....

 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου και είμαι σίγουρη ότι θα την έχεις με τον Μαντούδη.Σου στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια.Εύχομαι σύντομα να τελειώσουν όλα και να μας ανακοινώσεις ευχάριστα.Θα περιμένουμε ενημέρωση.:-P

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...