Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

καλη επιτυχια Χαρα1981 ευχομαι μια μεγαλη χοριακη. Μην αγχωνεσαι ολα καλα να πανε. Εγω ειμαι στην 29η μερα και ακομα τιποτα. Ευχομαι να μην ερθει ουτε αυριο και την παρασκευη πρωι κανω τεστ. Μακαρι να βγει θετικο γιατι μετα το σπερμοδιαγραμμα που βγηκε χαλια παμε σε αλλες διαδικασιες και εχουμε στεναχωρεθει πολυ.. Συμπτωματα δεν εχω εκτος απο πολυ πρηξιμο στην κοιλια και στο στηθος!!

 

 

τι να μην αγχώνομαι..εδω το εχω παρει σχεδον αποφαση οτι και να ερθει θα αργησει πολυ...γι' αυτο φοβαμαι να κανω τη χοριακη, αφου το αποτελεσμα το ξερω, καθε μηνα το ιδιο ειναι και το χειροτερο απο ολα ειναι οτι καθε μηνα πρεπει να κανω χοριακη την 28η ημερα για να κοβω τα χαπια την 29η και να μου ερχεται περιοδος..αισθανομαι ασχημα και στο μικροβιολογο που παω...θα με νομιζει βλαμενο που καθε μηνα παω και κανω και βγαινει αρνητικη..θα νομιζει οτι φανταζομαι εγκυμοσυνες....

 

Οσο για τις αλλες διαδικασιες που πατε δεν υπαρχει λογος να στεναχωριεστε...αυτο που θελετε και οι δυο ειναι ενα παιδακι..ο τροπος δεν εχει σημασια ειτε σπερματεγχυση ειναι αυτη, ειτε εξωσωματικη ή οτιδηποτε αλλο ειναι αυτο..σημασια εχει το αποτελεσμα..και εγω σκεφτομαι για σπερματεγχυση..ο αντρας μου δε θελει

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μακαρι χαρα, απο το στομα σου και .... ολα καλα να πανε!!! Αν δεν αδιαθετησω αυριο εχω πολλες πιθανοτητες γιατι ποτε ο κυκλος μου δεν ηταν πανω απο 30 μερες. τον προηγουμενο μηνα αδιαθετησα στις 27 ημερες. Οσο για το σπερ/μα και οι δυο γιατροι το ειδαν πολυ χαλια................ κατευθειαν για σπερματεγχυση μας ειπαν η εξωσωματικη...... ο αντρας μου εχει πεσει πολυ ψυχολογικα εγω προσπαθω να τον στηριξω να μαζεψω και τα δικα μου κομματια!!!! καταλαβαινεις...

 

 

ποσες εξετασεις έκανε?

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

2 εκανε και δεν βγηκε καμια καλη. τι εννοεις οτι θα αργησει πολυ να ερθει; τι χαπια παιρνεις; και στο μικροβιολογικο δεν εχουν καμια δουλεια να νομιζουν τιποτα, αυτη ειναι η δουλεια τους....

Link to comment
Share on other sites

2 εκανε και δεν βγηκε καμια καλη. τι εννοεις οτι θα αργησει πολυ να ερθει; τι χαπια παιρνεις; και στο μικροβιολογικο δεν εχουν καμια δουλεια να νομιζουν τιποτα, αυτη ειναι η δουλεια τους....

 

 

για ωορηξια παιρνω απο την 3η εως και την 5η τα serpafar και 2 ηημερες μετα την ωορηξια παιρνω τα utrogestan ειναι φυσικη προγεστερονη, τα παιρνω 2 μερες μετα την ωορηξια μεχρι το τελος του κυκλου..πρεπει να κανω χοριακη και οταν ειναι αρνητικη τα κοβω για να μου ερθει περιοδος..μου τα δινει για να ρυθμισω τον κυκλο (ρυθμιζει το ενδομητριο) και σε περιπτωση εγκυμοσυνης να μην αποβαλλω, γιατι αν βγει θετικη θα τα συνεχισω...

Εννοω οτι θα αργησει γιατι εχω απελπιστει και δε το βλεπω να ερχεται συντομα.

Δεν του ειπαν να την ξανακανει? Εισασταν μαζι? Πως ηταν ψυχολογικα οταν εκανε την εξεταση?

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαζι πηγαμε, ηταν αγχωμενος, δεν ειπαν να ξανακανει εξεταση. Καλη επιτυχια με τα σερπαφαρ, τα παιρνεις πολυ καιρο; παντως συντομα θα εισαι εγκυουλα, ολες οι κοπελες που τα πηραν καποια στιγμη εμειναν στη 2η η 3η φορα,δεν τους πηρε πολυ καιρο!! σου ευχομαι αυτη τη φορα να ειναι η τυχερη σου!!!! Παω να ξαπλωσω γιατι αυριο με περιμενει μεγαλη μερα!!!!!!!!!!! αν ειμαι τυχερη και δεν αδιαθετησω τοτε πολυ πιθανο να εχω ΜΩΡΑΚΙ........ καλο βραδυ, θα παρακαλεσω την παναγια σημερα για ολες εδω που ταλαιπωρουμαστε τοσο καιρο γιακατι τοσο ομορφο...

Link to comment
Share on other sites

μαζι πηγαμε, ηταν αγχωμενος, δεν ειπαν να ξανακανει εξεταση. Καλη επιτυχια με τα σερπαφαρ, τα παιρνεις πολυ καιρο; παντως συντομα θα εισαι εγκυουλα, ολες οι κοπελες που τα πηραν καποια στιγμη εμειναν στη 2η η 3η φορα,δεν τους πηρε πολυ καιρο!! σου ευχομαι αυτη τη φορα να ειναι η τυχερη σου!!!! Παω να ξαπλωσω γιατι αυριο με περιμενει μεγαλη μερα!!!!!!!!!!! αν ειμαι τυχερη και δεν αδιαθετησω τοτε πολυ πιθανο να εχω ΜΩΡΑΚΙ........ καλο βραδυ, θα παρακαλεσω την παναγια σημερα για ολες εδω που ταλαιπωρουμαστε τοσο καιρο γιακατι τοσο ομορφο...

 

 

καθε βραδυ την παρακαλαω...ευχομαι να μη αδιαθετησεις και να ειμαστε και οι δυο...ειναι ο δευτερος μηνας με τα σερπαφαρ...μακαρι η Παναγια να μας στειλει τα μωρακια μας..Καλη ξεκουραση..θα τα πουμε αυριο, περιμένω με αγωνια τα ευχαριστα σου νεα!!!! καλο βραδυ

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα !!!! Συγνωμη για την ερωτηση που θα κανω,μιας και μιλατε για πιο σοβαρα πραγματα αυτη τη στιγμη,απλα επειδη ειμαι λιγο ασχετη με το θεμα και επειδη ειναι ο 2 μηνας προσπαθειων,οταν τελειωνει η "πραξη" καθομαι περιπου 20 λεπτα με μιση ωρα ξαπλωμενη αλλα παρολα αυτα οταν σηκωνομαι "τρεχουν" (ξερετε τι :oops: ) Τι να κανω???? ειναι φυσιολογικο αυτο?

Link to comment
Share on other sites

anamp και χαρά σας εύχομαι καλή επιτυχία και να μην δείτε την περίοδό σας για τους επόμενους 9 μήνες!!!Να μας ενημερώνετε!!!:-P

 

mirina μην ζητάς συγγνώμη για την ερώτησή σου.Εδώ είμαστε για να μοιραζόμαστε τις σκέψεις μας,τις απορίες μας,τις εμπειρίες μας.Και ναι συμβαίνει αυτό που λες.Έχει συμβεί και σε εμένα και σε φίλες μου με τις οποίες το έχω συζητήσει.Σου εύχομαι καλή επιτυχία στις προσπάθειές σας!!!!:-P

Link to comment
Share on other sites

mirina μην ζητάς συγγνώμη για την ερώτησή σου.Εδώ είμαστε για να μοιραζόμαστε τις σκέψεις μας,τις απορίες μας,τις εμπειρίες μας.Και ναι συμβαίνει αυτό που λες.Έχει συμβεί και σε εμένα και σε φίλες μου με τις οποίες το έχω συζητήσει.Σου εύχομαι καλή επιτυχία στις προσπάθειές σας!!!!:-P

 

Σ'ευχαριστω πολυ :wink: Ευχομαι και σε σενα τα καλυτερα :-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καλησπερα !!!! Συγνωμη για την ερωτηση που θα κανω,μιας και μιλατε για πιο σοβαρα πραγματα αυτη τη στιγμη,απλα επειδη ειμαι λιγο ασχετη με το θεμα και επειδη ειναι ο 2 μηνας προσπαθειων,οταν τελειωνει η "πραξη" καθομαι περιπου 20 λεπτα με μιση ωρα ξαπλωμενη αλλα παρολα αυτα οταν σηκωνομαι "τρεχουν" (ξερετε τι :oops: ) Τι να κανω???? ειναι φυσιολογικο αυτο?

 

Καλημέρα..μιρινα ειναι απολυτα φυσιολογικο και δε μπορεις να κάνεις κατι..Απο οσο ξερω απο τα υγρα της εκσπερμάτωσης περιεχουν εκατομμυρια σπερματα...καποια κινουνται, καποια ειναι στασιμα και καποια αλλα κατι σαν αρρωστουλια...αυτα που κινουνται πανε προς τη μητρα, ενα απο αυτα χρειαζεται για τη συλληψη..τα υπολοιπα απο τη στιγμη που θα σηκωθεις λογω της βαρυτητας ειναι αναμενομενο να ''τρεχουν προς την εξοδο''

εμενα που μου τρεχουν αμέσως τι να πω?

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 26 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ! ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΣΕΡΠΑΦΑΡ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΘΕ 29 ΜΕΡΕΣ ΑΝΤΙ ΓΙΑ 25 ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΠΑΛΙΑ....ΑΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ ΧΑΡΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΤ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ....Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ....ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ 37.....ΜΑΛΛΟΝ ΔΕ ΘΑ ΕΙΜΑΙ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..μιρινα ειναι απολυτα φυσιολογικο και δε μπορεις να κάνεις κατι..Απο οσο ξερω απο τα υγρα της εκσπερμάτωσης περιεχουν εκατομμυρια σπερματα...καποια κινουνται, καποια ειναι στασιμα και καποια αλλα κατι σαν αρρωστουλια...αυτα που κινουνται πανε προς τη μητρα, ενα απο αυτα χρειαζεται για τη συλληψη..τα υπολοιπα απο τη στιγμη που θα σηκωθεις λογω της βαρυτητας ειναι αναμενομενο να ''τρεχουν προς την εξοδο''

εμενα που μου τρεχουν αμέσως τι να πω?

 

Καλημερα χαρα :) Ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου !!!! Εβλεπα πριν λιγες μερες ενα πολυ ωραιο ντοκυμαντερ στο skai για την "διαδρομη" του σπερματος μεχρι να βρει "στοχο" και ελεγε αυτα ακριβως που ειπες για αυτα ;) Ρε κοριτσια ειναι δυνατον να μην εχουμε αγωνια για το ποτε θα συλλαβουμε??? Ενταξει το αγχος συμφωνω δεν ειναι καλος συμβουλος,αλλα με ενα κουμπι γινεται να μας φυγει??? Επισης απ ολες οι κοπελες που επιασαν παιδακι καμια δεν ειχε αγχος :confused: ??

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια mirina δεν γινεται να μην δεν εχεις αγχος...και ο γιατρος τα ιδια μου λεει μην αγχωνεσαι και θα ερθει....Μονο που δεν ειναια ευκολο..και εγω περιμενω να ΜΗΝ αδειαθετησω αυτο το μηνα αλλα....υπομονη πραγμα δυσκολο και σε λιγο καιρο θα εχουμε αγχος για για τα μωρακια μας.Εγω μετα το σεξ εκανα και κατακορυφο μη γελας...:-P:razz:Κοριτσια εκανε καμμια χοριακη πριν την περιοδο τουλαχιστον 5 μερες?εδειξε τιποτα?γιατι στι τσακ ειμαι να παω..

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια mirina δεν γινεται να μην δεν εχεις αγχος...και ο γιατρος τα ιδια μου λεει μην αγχωνεσαι και θα ερθει....Μονο που δεν ειναια ευκολο..και εγω περιμενω να ΜΗΝ αδειαθετησω αυτο το μηνα αλλα....υπομονη πραγμα δυσκολο και σε λιγο καιρο θα εχουμε αγχος για για τα μωρακια μας.Εγω μετα το σεξ εκανα και κατακορυφο μη γελας...:-P:razz:Κοριτσια εκανε καμμια χοριακη πριν την περιοδο τουλαχιστον 5 μερες?εδειξε τιποτα?γιατι στι τσακ ειμαι να παω..[/QUOT]

 

Το χω ξανακουσει για το κατακορυφο :P

Ωραια ερωτηση για τημ εξεταση,αν και δεν ξερω την απαντηση,εγω θα ρωτησω και κατι πιο αφελες....πως ειναι δυνατον καπια τεστ να γραφουν οτι δειχνουν 5 μερες απο την πιθανη συλληψη ???? Ανεβαινει η ορμονη τοσο νωρις??????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλημέρα...

 

καμπιος μου τι να πω δεν ξέρω, εχω απελπιστεί, σημερα ειναι η 25 ημερα του κυκλου, πονακια περιοδου δεν εχω καθόλου, παρα μονο κατι τσιμπιματακια, ΑΛΛΑ δεν κρατηθηκα και εκανα ενα τεστ σελφ κλιαρ που δειχνει απο τη 5η ημερα της συλληψης...αποτελεσμα --------------------δεν ξερω αν πρεπει να το λαβω υποψιν μου

 

Μιρινα και εγω το ιδιο προσπαθω, να αποβαλλω το αγχος, αλλα τιποτα.σκεψου μονο οτι αν εσυ εχεις αγχος που ειναι ο 2ος μηνας προσπαθειων, εμας που ειναι χρονος ή παραπανω τι πρεπει να κανουμε? γι'αυτο ειναι πολυ νωρις να αγχωνεσαι..

 

περσακι αρκουδακι και εγω κανω παντα κατακορυφο γιατι λένε οτι βοηθαει το σπερμα να φτασει πιο γρηγορα στο στοχο του... και η χοριακη δείχνει πάντα 10 ημερες μετα τη συλληψη...δηλαδη εγω ηρθα σε επαφη στις 4/9, ΑΛΛΑ η συλληψη μπορει να εγινε και 3 ημερες μετα, αρα η χοριακη σε εμενα θα ειναι σιγουρη 4+10=14 συν 2 μεσο ορο γιατι η συλληψη δε γινεται αμεσως, αρα στις 16 με 17 θα φανει κατι αν ειναι...

 

και εδω ερχεται η απορια μου, αφου η χοριακη ειναι η πιο σιγουρη εξεταση και ανιχνευει την ιδια ουσια με τα τεστ τη γοναδοτροπινη πως τα τεστ δειχνουν απο την 5η ημερα συλληψης?

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα...

 

καμπιος μου τι να πω δεν ξέρω, εχω απελπιστεί, σημερα ειναι η 25 ημερα του κυκλου, πονακια περιοδου δεν εχω καθόλου, παρα μονο κατι τσιμπιματακια, ΑΛΛΑ δεν κρατηθηκα και εκανα ενα τεστ σελφ κλιαρ που δειχνει απο τη 5η ημερα της συλληψης...αποτελεσμα --------------------δεν ξερω αν πρεπει να το λαβω υποψιν μου

 

Μιρινα και εγω το ιδιο προσπαθω, να αποβαλλω το αγχος, αλλα τιποτα.σκεψου μονο οτι αν εσυ εχεις αγχος που ειναι ο 2ος μηνας προσπαθειων, εμας που ειναι χρονος ή παραπανω τι πρεπει να κανουμε? γι'αυτο ειναι πολυ νωρις να αγχωνεσαι..

 

περσακι αρκουδακι και εγω κανω παντα κατακορυφο γιατι λένε οτι βοηθαει το σπερμα να φτασει πιο γρηγορα στο στοχο του... και η χοριακη δείχνει πάντα 10 ημερες μετα τη συλληψη...δηλαδη εγω ηρθα σε επαφη στις 4/9, ΑΛΛΑ η συλληψη μπορει να εγινε και 3 ημερες μετα, αρα η χοριακη σε εμενα θα ειναι σιγουρη 4+10=14 συν 2 μεσο ορο γιατι η συλληψη δε γινεται αμεσως, αρα στις 16 με 17 θα φανει κατι αν ειναι...

 

και εδω ερχεται η απορια μου, αφου η χοριακη ειναι η πιο σιγουρη εξεταση και ανιχνευει την ιδια ουσια με τα τεστ τη γονοδατροπινη πως τα τεστ δειχνουν απο την 5η ημερα συλληψης?

 

ακριβως την ιδια απορια εχω....και τελικα οντως τα τεστ δειχνουν????

Με συγχωρειτε βρε κοριτσια δεν ηθελα να φανω "καπως" οντως εμεις ειμαστε στο 2 μηνα προσπαθειων και σε καμια περιπτωση δεν ηθελα να θιξω τις κοπελες που προσαθουν παραπανω !!!

Link to comment
Share on other sites

ακριβως την ιδια απορια εχω....και τελικα οντως τα τεστ δειχνουν????

Με συγχωρειτε βρε κοριτσια δεν ηθελα να φανω "καπως" οντως εμεις ειμαστε στο 2 μηνα προσπαθειων και σε καμια περιπτωση δεν ηθελα να θιξω τις κοπελες που προσαθουν παραπανω !!!

 

 

Εμενα προσωπικα δε μου φαινεσαι καπως.....ουτε εθιξες κανεναν...μακαρι να μη χρειαστει να προσπαθησετε πολυ, να γινει αμεσα!!!! απλα αυτο που εννοουσα ειναι οτι ειναι κριμα να σκεφτεσαι ετσι απο τον 2ο μηνα, να στεναχωριεσαι απο τωρα, δυο μηνες προσπαθειων δεν ειναι τιποτα. ειναι αδικο για σε σενα να προβληματιζεσαι απο τοσο νωρις..αυτο εννουσα ;)

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εμενα προσωπικα δε μου φαινεσαι καπως.....ουτε εθιξες κανεναν...μακαρι να μη χρειαστει να προσπαθησετε πολυ, να γινει αμεσα!!!! απλα αυτο που εννοουσα ειναι οτι ειναι κριμα να σκεφτεσαι ετσι απο τον 2ο μηνα, να στεναχωριεσαι απο τωρα, δυο μηνες προσπαθειων δεν ειναι τιποτα. ειναι αδικο για σε σενα να προβληματιζεσαι απο τοσο νωρις..αυτο εννουσα ;)

 

Ολες μας το 2013 να χουμε στην αγκαλια μας το νινακι μας !!! Αυτο το λεω απο την πρωτη στιγμη :-P :-P Αυτο που μ εκανε να μπω να γραψω και να εχω προβληματιστει λιγακι ειναι οτι ακουω πολλες κοπελες οτι πιασαν μωρακι με την πρωτη προσπαθεια !!!!! Αυτο ρωτησα κιολας στο πρωτο μου post ;)

 

Τελικα τι γινεται με τα τεστ εγκυμοσυνης που βγαζουν αποτελεσμα πριν την καθυστερηση???? εγκυρα ή οχι????

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι να σου πω..δεν ειμαι πεπεισμενη οτι δειχνουν τοσο νωρις..θυμαμαι στην προηγουμενη εγκυμοσυνη εκανα 3 συνεχομενα..ενα που μου ειχε βγει αχνο θετικο την αλλη μερα εκανα χοριακη και και ειχε βγει θετικη 2-3 εβδομαδων...

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

απο οσο ξερω χαρα και mirina δε βγαζουν. οταν ημουν εγκυος το πρωτο τεστ εδειξε ----- 2 μερες πριν την περιοδο. Το δευτερο το εκανα 3 μερες μετα και εδιξε αχνο +++ αλλα τελικα δεν προχωρησε η εγκυμοσυνη. Μην αγχωνεσαι χαρα το εκανες πολυ νωρις. Ευχομαι σε λιγες μερες ενα εντονοτατο ++++++++++++++++++. Εγω δεν αδιαθετησα ακομα λετε;;;;; 30 μερες σημερα.......

Link to comment
Share on other sites

anamp και χαρά σας εύχομαι καλή επιτυχία και να μην δείτε την περίοδό σας για τους επόμενους 9 μήνες!!!Να μας ενημερώνετε!!!:-P

 

mirina μην ζητάς συγγνώμη για την ερώτησή σου.Εδώ είμαστε για να μοιραζόμαστε τις σκέψεις μας,τις απορίες μας,τις εμπειρίες μας.Και ναι συμβαίνει αυτό που λες.Έχει συμβεί και σε εμένα και σε φίλες μου με τις οποίες το έχω συζητήσει.Σου εύχομαι καλή επιτυχία στις προσπάθειές σας!!!!:-P

 

ευχαριστουμε πολυ Roubies!! :P:p αντε να δουμε ειμαστε τυχερες αυτο το μηνα;;:!:

Link to comment
Share on other sites

απο οσο ξερω χαρα και mirina δε βγαζουν. οταν ημουν εγκυος το πρωτο τεστ εδειξε ----- 2 μερες πριν την περιοδο. Το δευτερο το εκανα 3 μερες μετα και εδιξε αχνο +++ αλλα τελικα δεν προχωρησε η εγκυμοσυνη. Μην αγχωνεσαι χαρα το εκανες πολυ νωρις. Ευχομαι σε λιγες μερες ενα εντονοτατο ++++++++++++++++++. Εγω δεν αδιαθετησα ακομα λετε;;;;; 30 μερες σημερα.......

 

 

30 μερες? στη θεση σου θα ειχα κατασκηνωσει εξω απο το μικροβιολογο!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 26 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ! ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΣΕΡΠΑΦΑΡ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΘΕ 29 ΜΕΡΕΣ ΑΝΤΙ ΓΙΑ 25 ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΠΑΛΙΑ....ΑΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ ΧΑΡΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΤ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ....Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ....ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ 37.....ΜΑΛΛΟΝ ΔΕ ΘΑ ΕΙΜΑΙ

 

μην απογοητευεσαι...η θερμοκρασια δεν παιζει παντα ρολο..και εγω ειχα εχθες 37,3 και τωρα παλι το ιδιο .απο τοτε που παιρνω τα σερπαφαρ εχω συνεχως δεκατα...μακαρι να εισαι για να σπασει επιτελους η γκαντεμια μας!!!!

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...