Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

Ειναι φυσικό να εχετε μια πικρία και μια στεναχωρια. Συνεχιστε τις προσπαθειες σας.

Υπηρχε καποιος λόγος που εγινε αυτο? κανατε καποιες εξετασεις στο εμβρυο?

 

 

Κύριε Χριστοπουλε σας ευχαριστω για το ενδιαφερον σας..αλλα δε μας εδωσαν ουτε τον υπερηχο και καποιες μετρησεις που εκαναν, δε μας ειπαν να κανουμε εξετασεις στο εμβυο και ο λογος που εγινε αυτο ηταν οπως μας ειπαν οτι στις παλλινδρομες κυησεις το εμβρυο δε ειναι υγιες και ο οργανισμος το αποβαλλει..ετσι ειπαν λειτουργει η φυση...

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΡΟΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΒΓΑΖΩ ΜΕΓΑΛΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΑΙΜΑ ΠΗΧΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΧΗΜΙΚΗ ΑΠΟΒΟΛΗ....ΓΙΝΕΤΑΙ 1 ΣΤΙΣ 4 ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΩ....ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΧΙ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΙΚΟ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ....ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ....ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΗ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ...ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΓΚΥΟΣ , ΑΛΛΙΩΣ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΑ ΧΑΠΙΑ 3-4 ΚΥΚΛΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕ ΠΙΑΝΩ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΤΟ ΠΑΧΟΣ ΤΟΥ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΩ....ΑΥΤΑ! ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΜΕΝΗ.....ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ....:):P:p

 

 

Καμπιος μου θέλω να εισαι δυνατη..θα τα καταφερουμε..πανω απο ολα να ειμαστε υγιεις και θα τα καταφερουμε θα δεις!!!:-D

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα. Να πω ότι ειμαι καλα ψέμματα θα πω. Λοιπόν ήρθε σημερα η αδέρφη μου η οποία έχει μια σχέση 2 μηνών είναι κατα δέκα χρόνια μικρότερη μου και μου είπε ότι είναι έγκυος. Φυσικά ξεσπασα σε γέλια. Αμήχανη αντίδραση. Αυτή τη στιγμη εχω πολυ ανάμεικτα συναισθήματα δεν ξέρω τι να σκεφτώ...

Το σίγουρο είναι ότι ειμαι πολυ στεναχωρημενη, το βλέπω ξέρω εγω εγωιστικα αλλα δεν μπορω να κάνω κάτι για αυτο. Πρεπει να το πάρω αποφαση ότι δεν πρόκειται να μείνω έγκυος και να το δεχτώ.οσο και αν το θελω. Αλλιώς τα είχα στο μυαλο μου τα πράγματα και αλλιώς μου έρχονται. Όλοι περίμενουν απο εμένα να μείνω έγκυος και τελικα έμεινε η μικρή μου η αδερφή.απιστευτο και όμως αληθινό.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα. Να πω ότι ειμαι καλα ψέμματα θα πω. Λοιπόν ήρθε σημερα η αδέρφη μου η οποία έχει μια σχέση 2 μηνών είναι κατα δέκα χρόνια μικρότερη μου και μου είπε ότι είναι έγκυος. Φυσικά ξεσπασα σε γέλια. Αμήχανη αντίδραση. Αυτή τη στιγμη εχω πολυ ανάμεικτα συναισθήματα δεν ξέρω τι να σκεφτώ...

Το σίγουρο είναι ότι ειμαι πολυ στεναχωρημενη, το βλέπω ξέρω εγω εγωιστικα αλλα δεν μπορω να κάνω κάτι για αυτο. Πρεπει να το πάρω αποφαση ότι δεν πρόκειται να μείνω έγκυος και να το δεχτώ.οσο και αν το θελω. Αλλιώς τα είχα στο μυαλο μου τα πράγματα και αλλιώς μου έρχονται. Όλοι περίμενουν απο εμένα να μείνω έγκυος και τελικα έμεινε η μικρή μου η αδερφή.απιστευτο και όμως αληθινό.

 

Πόσων χρονών είσαι; Εγώ στη θέση σου θα ανησυχούσα για την πρώιμη εγκυμοσύνη της αδερφής μου μιας και η σχέση της είναι μόνο 2 μηνών και όχι ότι δεν θα κάνω παιδιά. Άλλωστε γιατί να μην κάνεις; Σου είπε ο γιατρός σου κάτι τέτοιο;

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια.....ακομα τιποτα..........να ρωτησω..ξερει καμια σε τι οφειλοντε καποια υγρα ασπρο-ροζ..??ισα ισα που φαινετε το ροζ. το πρωι ειχα και μετα περασε.πριν τρεις μερες ξαναδα παλι ασπρο-ροζ υγρα .επισης το στηθος μου συνεχιζει και ποναει λιγο..για χοριακη δυστηχως δε μπορω να παω γιατι το ταμειον ειναι μειον :-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια.....ακομα τιποτα..........να ρωτησω..ξερει καμια σε τι οφειλοντε καποια υγρα ασπρο-ροζ..??ισα ισα που φαινετε το ροζ. το πρωι ειχα και μετα περασε.πριν τρεις μερες ξαναδα παλι ασπρο-ροζ υγρα .επισης το στηθος μου συνεχιζει και ποναει λιγο..για χοριακη δυστηχως δε μπορω να παω γιατι το ταμειον ειναι μειον :-(

 

Αυτά μπορεί να ΄σημαίνουν εγκυμοσύνη. Μια φορά είχα εγώ και έτρεξα για χοριακή όπως με συμβούλεψε μια φίλή αλλά μετά από λιγο αδιαθέτησα. Εσύ όμως επειδή τα είχες και πριν 3 μέρες μήπως είναι εγκυμοσύνη;έχεις καθυστέρηση;

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πόσων χρονών είσαι; Εγώ στη θέση σου θα ανησυχούσα για την πρώιμη εγκυμοσύνη της αδερφής μου μιας και η σχέση της είναι μόνο 2 μηνών και όχι ότι δεν θα κάνω παιδιά. Άλλωστε γιατί να μην κάνεις; Σου είπε ο γιατρός σου κάτι τέτοιο;

31 ειμαι απλα εγω προσπαθώ δυο χρόνια και ακομα τίποτα. Απο τη στιγμη που η αδερφη μου είναι αποφασισμένη να το κρατήσει με κάθε κόστος εγω δεν μπορω να της πω τίποτα παρα μονο να της συμπαραστάθω. Ο γιατρός δεν μου έχει πει τίποτα ίσα ίσα που είναι πολυ ενθαρρυντικος. Η αλήθεια είναι ότι τον τελευταίο χρόνο αρχίσαμε με τον άντρα μου εντατικά τις προσπαθειες λόγω του ότι ψυχολογικα δεν είμασταν καλα. Απλα με παίρνει απο κάτω γιατι κάθε μήνα σκεφτομουνα ότι μακαρι να ειμαι έγκυος για να χαρώ πρώτη εγω και ο άντρας μου που το θελουμε τόσο πολυ και μετα και οι γονείς μου που γνωρίζουνε το άγχος μου και τις προσπαθειες μας και τελικα μας ήρθε μια άλλη εγκυμοσύνη που δεν την περιμέναμε. Γιατι να είναι τόσο δύσκολο να κάνουμε μωρακι εμείς που το θελουμε;;;;

Link to comment
Share on other sites

ναι εχω 10 μερες περιπου...με κυκλο 33 ημερων..εκανα στη πρωτη μερα καθυστερησης χοριακη κ βγηκε 3.55 και μου ειπε η μικροβιολογος αρνητικη αλλα...ισως επειδη ειναι λιγο υψηλη για αρνητικη να εχει γινει η συληψη αργα..και να την επαναλαβω..φφφ δε ξερω τι γινετε!! τοσες μερες εχω ολα τα συμπτωματα περιοδου και δε λεει να ρθει ,και εχω μπερδευτει

Link to comment
Share on other sites

31 ειμαι απλα εγω προσπαθώ δυο χρόνια και ακομα τίποτα. Απο τη στιγμη που η αδερφη μου είναι αποφασισμένη να το κρατήσει με κάθε κόστος εγω δεν μπορω να της πω τίποτα παρα μονο να της συμπαραστάθω. Ο γιατρός δεν μου έχει πει τίποτα ίσα ίσα που είναι πολυ ενθαρρυντικος. Η αλήθεια είναι ότι τον τελευταίο χρόνο αρχίσαμε με τον άντρα μου εντατικά τις προσπαθειες λόγω του ότι ψυχολογικα δεν είμασταν καλα. Απλα με παίρνει απο κάτω γιατι κάθε μήνα σκεφτομουνα ότι μακαρι να ειμαι έγκυος για να χαρώ πρώτη εγω και ο άντρας μου που το θελουμε τόσο πολυ και μετα και οι γονείς μου που γνωρίζουνε το άγχος μου και τις προσπαθειες μας και τελικα μας ήρθε μια άλλη εγκυμοσύνη που δεν την περιμέναμε. Γιατι να είναι τόσο δύσκολο να κάνουμε μωρακι εμείς που το θελουμε;;;;

 

Σε νιώθω μάτια μου γιατί είμαι ας το πούμε ομοιοπαθούσα. Είμαι κι εγώ 31 ετών,2 χρόνια παντρεμένη και ακόμα τίποτα. Αύριο αδιαθετώ για παράδειγμα αλλά τι να κάνω. Τίποτα. Κι εμένα οι δικοί μας περίμεναν από εμάς εγγονάκι αλλά έσκασε μύτη από την συνυφάδα μου η οποία ήταν ανύπαντρη. Τώρα το μωρό είναι 8 μηνών κι εμείς όπως κι εσείς ακόμα περιμένουμε. Επειδή ακριβώς το θέλουμε τόσο πολύ γιαυτό δεν έρχεται.

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σε νιώθω μάτια μου γιατί είμαι ας το πούμε ομοιοπαθούσα. Είμαι κι εγώ 31 ετών,2 χρόνια παντρεμένη και ακόμα τίποτα. Αύριο αδιαθετώ για παράδειγμα αλλά τι να κάνω. Τίποτα. Κι εμένα οι δικοί μας περίμεναν από εμάς εγγονάκι αλλά έσκασε μύτη από την συνυφάδα μου η οποία ήταν ανύπαντρη. Τώρα το μωρό είναι 8 μηνών κι εμείς όπως κι εσείς ακόμα περιμένουμε. Επειδή ακριβώς το θέλουμε τόσο πολύ γιαυτό δεν έρχεται.

Δεν περίμενα ποτε ότι θα έφτανα στο σημείο να ζηλευω την ιδια μου την αδερφη και να που έγινε. είναι δυνατόν; Τι να πω δεν ξέρω, πάντως σε ευχαριστώ γιατι μου δίνεις κουράγιο είναι διαφορετικό να νιώθεις ότι το έχει περάσει και κάποιος άλλος και παραμένει ψύχραιμος και δυνατός. Απλα νιώθω ότι κουραστηκα όλο αυτόν τον καιρο εχω φτάσει στα όρια μου και ήρθε και αυτο για να με απο τελειώσει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν περίμενα ποτε ότι θα έφτανα στο σημείο να ζηλευω την ιδια μου την αδερφη και να που έγινε. είναι δυνατόν; Τι να πω δεν ξέρω, πάντως σε ευχαριστώ γιατι μου δίνεις κουράγιο είναι διαφορετικό να νιώθεις ότι το έχει περάσει και κάποιος άλλος και παραμένει ψύχραιμος και δυνατός. Απλα νιώθω ότι κουραστηκα όλο αυτόν τον καιρο εχω φτάσει στα όρια μου και ήρθε και αυτο για να με απο τελειώσει.

 

Ήταν ένα απρόσμενο γεγονός για όλους σας. Δεν ζηλεύεις την αδερφή σου,κάθε άλλο. Απλά είναι σα να σε χτυπάνε εκεί που πονάς. Έτσι ένιωσα κι εγώ. Μόνο που εμένα δεν είναι αδελφή μου και λύσσαξα. Ήθελα να ανοίξει η γη και να με καταπιεί. Θα συμβιβαστείς όμως και θα το συνηθίσεις. Το μωράκι θα είναι και δικό σου αίμα και θα δεις ότι όταν θα γεννηθεί με το καλό θα τρελαθείς. Σου λέω και πάλι πόσο σε καταλαβαίνω. Χρειάζεται ψυχραιμία όμως. Η μοίρα βλέπεις......

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

TinaS σε καταλαβαινω και εγω δε φανταζεσαι ποσο...αλλα συμφωνω και με τη Νικη-Αντωνια οτι πιο ανησυχητικο ειναι το γεγονος οτι η αδερφη σου εμεινε εγκυος σε μια σχεση 2 μηνων...ειναι λογικο?Μα δεν τον ξερει καθολου...Τελος παντων....μη το σκεφτεσαι γιατι δεν ειναι καλο..το περασα και εγω και το μετανιωσα μετα..το να ζηλευεις και μαλιστα η κοπελα που εμεινε εγκυος ειχε αλλα δυο παιδακια και δεν το ηθελε....ηταν στενοχωρημενη 1 μηνα...και εγω απορουσα πως γινεται αυτο να κανουν παιδακια αυτοι που δε θελουν και εμεις που παρακαλαμε για ενα να μην ερχεται...μη σε παιρνει απο κατω..και κυριως ειναι ασχημο να σε βλεπουν και οι δικοι σου ετσι..και εγω πριν 2 εβδομαδες εμεθα για την ξαδερφη του αντρα μου και επαθα σοκ...εσκασα απο τη ζηλια μου και ειπα της πεθερας μου που συνεχως εβρισκε ευκαιρια να μου το χτυπαει..να μη το ξαναπει γιατι μου χαλει τη ψυχολογια..αλλα της το ειπα πολυ εκνευρισμενη....μετα απο λιγο το μετανιωσα γιατι σκεφτηκα πως δε θα ηθελα η κοπελα μετα απο προσπαθειες 6 χρονων να παθει κατι απο τη μουρμουρα μου και να περασει κατι παρομοιο με εμενα...ειναι κριμα...χαμογελα και κοιτα μπροστα...θα χαμογελασει και σε εμας η τυχη!!!

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστω παρα πολυ. Ειλικρινα εχω ηρεμήσει. Αν είχα τη οικονομική δυνατότητα να πάρω ένα αεροπλάνο και να έρθω να σας βρω θα το έκανα αμέσως. Φαντάζομαι θα συζητούσαμε όλο το βραδυ.ελπιζω αύριο να ξημερώσει μια πολυ όμορφη μέρα για όλες μας.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστω παρα πολυ. Ειλικρινα εχω ηρεμήσει. Αν είχα τη οικονομική δυνατότητα να πάρω ένα αεροπλάνο και να έρθω να σας βρω θα το έκανα αμέσως. Φαντάζομαι θα συζητούσαμε όλο το βραδυ.ελπιζω αύριο να ξημερώσει μια πολυ όμορφη μέρα για όλες μας.

 

Έτσι μπράβο. Η ζωή θέλει χαμόγελο. Είναι τόσο μικρή. Μην κουράζουμε το μυαλουδάκι μας με κακές σκέψεις.

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα. Να πω ότι ειμαι καλα ψέμματα θα πω. Λοιπόν ήρθε σημερα η αδέρφη μου η οποία έχει μια σχέση 2 μηνών είναι κατα δέκα χρόνια μικρότερη μου και μου είπε ότι είναι έγκυος. Φυσικά ξεσπασα σε γέλια. Αμήχανη αντίδραση. Αυτή τη στιγμη εχω πολυ ανάμεικτα συναισθήματα δεν ξέρω τι να σκεφτώ...

Το σίγουρο είναι ότι ειμαι πολυ στεναχωρημενη, το βλέπω ξέρω εγω εγωιστικα αλλα δεν μπορω να κάνω κάτι για αυτο. Πρεπει να το πάρω αποφαση ότι δεν πρόκειται να μείνω έγκυος και να το δεχτώ.οσο και αν το θελω. Αλλιώς τα είχα στο μυαλο μου τα πράγματα και αλλιώς μου έρχονται. Όλοι περίμενουν απο εμένα να μείνω έγκυος και τελικα έμεινε η μικρή μου η αδερφή.απιστευτο και όμως αληθινό.

 

Πόσο πολύ σε νιώθω.... Εγώ το έπαθα όταν έμεινε έγκυος η κολλητή μου, τη νύχτα του γάμου της! Ούτε ελληνική ταινία να ήταν η ζωή τους!!! Απίστευτη ζήλεια και στεναχώρια που η δική μας δεν είναι στρωμένη με ροδοπέταλα... Μετά θυμάμαι αυτό που έλεγε η προγιαγιά μου "Παιδάκι μου, ο Θεός στέλνει στον καθένα μας όσα μπορεί να αντέξει...". Ίσως να είμαστε πολύ πιο δυνατές απ' όσο νομίζουμε και κάποιος δοκιμάζει τις αντοχές μας! Ε, ας του δείξουμε ότι αντέχουμε και σίγουρα θα έρθουν τα καλύτερα και για μας...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πόσο πολύ σε νιώθω.... Εγώ το έπαθα όταν έμεινε έγκυος η κολλητή μου, τη νύχτα του γάμου της! Ούτε ελληνική ταινία να ήταν η ζωή τους!!! Απίστευτη ζήλεια και στεναχώρια που η δική μας δεν είναι στρωμένη με ροδοπέταλα... Μετά θυμάμαι αυτό που έλεγε η προγιαγιά μου "Παιδάκι μου, ο Θεός στέλνει στον καθένα μας όσα μπορεί να αντέξει...". Ίσως να είμαστε πολύ πιο δυνατές απ' όσο νομίζουμε και κάποιος δοκιμάζει τις αντοχές μας! Ε, ας του δείξουμε ότι αντέχουμε και σίγουρα θα έρθουν τα καλύτερα και για μας...

 

Καλήμερα κορίτσια...Νεφέλη ειχε δικιο η προγιαγια!!! καμπιος και τινα ς ελπιζω σημερα να ειστε καλυτερα!!! έλλε κανενα νέο από εσένα?

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!!!!!Κορίτσια μου διαβαζοντας τα μηνυματα ολων σας συγκινήθηκα απίστευτα!λες και οι σκέψεις μας ειναι συγχρονισμένες!τι πραγμα είναι αυτό!εστω κι αν δεν σας ξέρω απο κοντά αλλά εδω μέσα μοιραζομαστε τόοοσο προσωπικά θέματακια,στεναχωριέμαι που περνάνε κι αλλοι αυτό το λούκι.'οταν είμαι στις μαυρες μου πάντα λέω κανείς να μην βρεθεί στη θέση μου,αλλά δυστυχως ειμαστε αρκετές!!!

Τινα μου να μην νιωθεις ενοχες για τα συναισθηματα σου!είναι φυσιολογικά!

Καμπιουλα μου το παρήγορο είναι ότι συνέλλαβες!όπως σου είπε κι ο γιατρός, μέχρι τον Σεπτέμβρη θα το τσακώσεις το νινάκι!:lol::lol::lol:

και για όλες εμάς τις υπόλοιπες....ΔΕΝ θέλω ηττοπάθειες!

ο πελαργος είναι στο δρόμο!εεε τώρα αν αργεί λίγο τι να σου κάνει το χαζοπούλι!που να μας προλάβει όλες?Να έχουμε την υγεία μας και όλα καλά θα μας πάνε!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!! τινας μη σε παιρνει απο κατω. ολα καλα θα πανε!!! κανε λιγη υπομονη και θα ερθει το μωρακι!!!! Να ξερεις οτι το ιδιο νιωθουμε ολες ειναι φυσιολογικο!! Μπραβο καμπιος που συνελαβες!!!!!! Δεν πειραζει τον αλλο μηνα ολα θα πανε καλα!!! προσεξε λιγακι γιατι καπου διαβασα οτι τα χαπια ωορηξιας αδυνατιζουν τοενδομητριο και δεν μπορει να συγκρατησει το εμβρυο. σου το λεω με καθε επιφυλαξη γιατι το διαβασα δε μου το ειπε γιατρος, και δινουν προγεστερονη για αυξηση του ενδομητριου. ρωτα το γιατρο σου. ελλε 10 μερες καθυστερηση ειναι πολυ!!! μηπως εισαι εγκυουλα;; κοιταξε το λιγακι. Αντε να μας ανακοινωσεις γρηγορα τα ευχαριστα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ...ΚΑΤΑΡΧΗΝ Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ Μ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΗΤΑΝ 20/6 ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΤΙΣ 25/7 ΔΛΔ ΚΥΚΛΟΣ 35 ΗΜΕΡΩΝ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΟΣΟ ΕΧΩ 35-36-37 ΑΛΛΑ ΣΤΙΣ 20 ΚΑΙ ΣΤΙΣ 21/7 ΕΙΧΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΟΛΟΚΛΗΡΟΜΕΝΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΟ ΜΟΥ ΔΛΔ 5 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΩΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ???

kstUp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια...!!!!!!!ελπιζω να ειστε ολες πολυ πολυ καλα!!!!!!!!!!εγω ακομα τπτ...πηρα σημερα τη γυναικολογο μ τηλ και μου ειπε να κανω εως τη πεμπτη ξανα χοριακη, ισως λεει να την εκανα νωρις. εχω την εντυπωση οτι δεν ειμαι εγγυος αλλα απο το πολυ αγχος μου εχω τοσες μερες καθυστερηση..ε δε γινεται στον πρωτο μηνα προσπαθειων να πετυχε... (εφοσον ειχα κ πολυκιστικες καποτε)...εχω και συπμτωματα αλλα μαλλον ειναι του μυαλου μου...

το στηθος μου ακομα ποναει και αραια και που ποναει κ η κοιλια μου χαμηλα!!!!αυτα απο μενα..!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σου τινακι....κι εγω εχω κυκλο 33 ημερων και απο οτι μου ειχε πει η γιατρος οι γυναικες με μεγαλο κυκλο εχουν ωορρηξία αργα..οποτε υπαρχει περιπτωση να εγινε η συληψη οταν λες..αυριο περιμενεις να αδιαθετησεις??

Link to comment
Share on other sites

elle kalispera mipws esu ksereis na mou peis an pente meres prin thn anamenomenh periodo kai me kuklo 35 peripou imerwn ginetai na meineis egkuos??

 

Ειναι εξαιρετικα δυσκολο, καθως εισαστε εκτος γόνιμων ημερων. Μόνο σε περιπτωση ανωμαλου κυκλου μπορει...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...