Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ ΤΙΝΑ! ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΣΕ ΘΕΛΩ! ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΒΕΒΑΙΑ. ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ , ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΣΤΑ ΛΕΩ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΦΗΝΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΕΜΕΝΑ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΤΕΛΕΙΩΜΑΤΑ ΟΠΟΤΕ ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΡΧΙΖΩ ΜΕ ΕΝΕΡΓΕΙΑ , ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΗ ΣΤΟ ΘΕΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΗΝΑΣ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΟΠΟΤΕ ΒΟΥΡ ΣΤΟ ΑΘΛΗΜΑ....ΧΙ,ΧΙ! ΚΑΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΕΓΚΥΟΣ ΜΑΖΙ ....ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ...ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΟΛΙ.....ΧΑ,ΧΑ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τώρα να σου πω ότι την ιδια σκέψη έκανα και εγω...ότι μπορεί να μείνουμε την ιδια περίοδο έγκυες. Φαντάζεσαι??? Σου εύχομαι οι προσπάθειες σου να πιάσουν τόπο επιτέλους. Κράτα γερά!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ! ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΙΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΚΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΔΥΟ ΚΑΛΕΣ ΨΥΧΟΥΛΕΣ ! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ! ΠΡΟΣΕΥΧΗΣΟΥ ΜΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΦΙΛΕΝΑΔΑ!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα! Δυστυχως και εγω αδιαθετησα... Το βραδυ μου επεσαν αποτομα τα δεκατα (απο 37 πηγα στο 36,1) και αρχισα να ποναω παρα πολυ, ετσι και το καταλαβα και λιγο μετα εβγαλα μπορντο (απο καφε που εβγαζα) οποτε τωρα περιμενω να ερθει και το κανονικο αιμα. Δεν πειραζει, ετσι δεν ειναι? Να μην στενοχωριομαστε, να ηρεμησουμε και θα ερθει αυτο που θελουμε. Πιστη και υπομονη, τα λεω για να τα πιστεψω και εγω... Σας φιλω πολυ κοριτσια μου, να τα λεμε να ηρεμει η μια την αλλη!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΝΤΟΡΙΤΣΑ ΜΟΥ! ΜΗ ΜΟΥ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ ! ΔΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΚΛΑΙΣ ή ΤΙΠΟΤΑ ΤΕΤΟΙΟ? ΚΑΘΕ ΕΜΠΟΔΙΟ ΓΙΑ ΚΑΛΟ! ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ , ΑΛΛΑ ΠΑΛΕΨΕ ΤΟ.!ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΤΙΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΑΠΟ ΣΕΝΑ , ΕΝΩ ΕΣΥ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ...ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΝΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙΣ. ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ. ΕΙΧΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝΓΧΟΣ ΣΟΥ...ΒΑΛΕ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλους!!!!! Χρειάζομαι την βοήθεια σας γιατί κοντεύω να σκάσω...... Το Μάρτιο έμεινα έγκυος και το έχασα.... Έκανα απόξεση και ο γιατρός μου είπε ότι είναι όλα καλά και ότι ήταν τυχαίο γεγονός... Μετά από 26 μέρες περίπου (25 Μαρτίου) μου ήρθε περίοδος κανονικά.... Αυτή τη στιγμή έχω περίπου 10 μέρες καθυστέρηση... Το τεστ που έκανα ήταν αρνητικό. Τι να κάνω? Φταίει η διαδικασία στην οποία υποβλήθηκα?

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΗΡΕΜΗΣΕ! ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΣΟΚ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ...ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΕΡΙΟΔΟ . ΤΟ ΤΕΣΤ ΔΕ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ . ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΓΙΝΕ Η ΣΥΛΛΗΨΗ ΑΡΓΑ. ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΔΕΙΞΟΥΝ. ΡΩΤΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ή ΠΑΡΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΑΛΛΟΥ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ. ΕΙΧΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΞΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ? ΜΗΠΩΣ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΕΙ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ? ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΑ....ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΚ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ ΝΑ ΑΝΓΧΩΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΟΡΜΟΝΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ. ΠΗΓΑΙΝΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ, ΗΡΕΜΗΣΕ , ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ...ΑΝ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΑΝΥΣΗΧΕΙ...ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΑ ΣΕ ΚΑΘΥΣΗΧΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΡΑΤΑΜΕ ΠΑΡΕΑ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ...ΛΟΙΠΟΝ ΤΡΕΧΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ....ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..ΘΑ ΔΕΙΣ...ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!!!!! Χρειάζομαι την βοήθεια σας γιατί κοντεύω να σκάσω...... Το Μάρτιο έμεινα έγκυος και το έχασα.... Έκανα απόξεση και ο γιατρός μου είπε ότι είναι όλα καλά και ότι ήταν τυχαίο γεγονός... Μετά από 26 μέρες περίπου (25 Μαρτίου) μου ήρθε περίοδος κανονικά.... Αυτή τη στιγμή έχω περίπου 10 μέρες καθυστέρηση... Το τεστ που έκανα ήταν αρνητικό. Τι να κάνω? Φταίει η διαδικασία στην οποία υποβλήθηκα?

 

Η πιθανοτητα νεας εγκυμοσυνης ειναι υπαρκτη αλλά μικρη, καθως το τεστ ειναι αρνητικο. Αν δεν ειναι εγκυμοσυνη, οφειλεται πιθανα στις ορμονικες ανακαταταξεις απο την προσφατη εγκυμοσυνη σας. Ομως υπαρχουν και άλλες περιπτωσεις που πρεπει να διερευνηθουν.

Link to comment
Share on other sites

Καμπια μου σε ευχαριστω πολυ... Η αληθεια ειναι οτι εκλαψα και τετοια αλλα υποσχεθηκα στον εαυτο μου οτι δεν θα ξανασυμβει! Και πως δεν ήρθε και το τελος του κοσμου! Θα συνεχισουμε να προσπαθουμε και ο χρονος θα δειξει! Καθε τελος αλλωστε σηματοδοτει και μια καινουργια αρχη οποτε το τελος των ελπιδων μου αυτον τον μηνα σηματοδοτει την εναρξη ενος καινουργιου, γεματο αγκαλιες με τον αντρα μου, κυκλου!!! Πραγματικα το πιστευω, δεν το λεω για να το πιστεψω χιχι

Σας φιλω πολυ, αντε Καμπια να τελειωσεις την περιοδο και βουρ στις αγκαλιες, τωρα που ειναι καλοκαιρακι ενδεικνυται κιολας ;)

Να λεμε νεα οπωσδηποτε! Τινα φυσικα ολα αυτα πηγαινουν και σε σενα! Καλον νεο κυκλο, καλες αγκαλιες και μονο χαμογελα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καμπια μου σε ευχαριστω πολυ... Η αληθεια ειναι οτι εκλαψα και τετοια αλλα υποσχεθηκα στον εαυτο μου οτι δεν θα ξανασυμβει! Και πως δεν ήρθε και το τελος του κοσμου! Θα συνεχισουμε να προσπαθουμε και ο χρονος θα δειξει! Καθε τελος αλλωστε σηματοδοτει και μια καινουργια αρχη οποτε το τελος των ελπιδων μου αυτον τον μηνα σηματοδοτει την εναρξη ενος καινουργιου, γεματο αγκαλιες με τον αντρα μου, κυκλου!!! Πραγματικα το πιστευω, δεν το λεω για να το πιστεψω χιχι

Σας φιλω πολυ, αντε Καμπια να τελειωσεις την περιοδο και βουρ στις αγκαλιες, τωρα που ειναι καλοκαιρακι ενδεικνυται κιολας ;)

Να λεμε νεα οπωσδηποτε! Τινα φυσικα ολα αυτα πηγαινουν και σε σενα! Καλον νεο κυκλο, καλες αγκαλιες και μονο χαμογελα!!!

 

Απαγορεύονται δια ροπάλου τα κλάματα κορίτσι. Ε!Μα! Τι να κάνουμε δηλαδή;Να πεθάνουμε; Θα προσπαθούμε και με την βοήθεια του Θεού και του γιατρού θα φτάσουμε κι εμείς στον πολυπόθητο στόχο.

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΘΕΛΩ. ΑΙΣΙΟΔΟΞΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ! ΑΝ ΚΑΙ ΔΕ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΒΛΕΠΑ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΗΤΕΡΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΛΥΓΙΣΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΥΤΗ Η ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΩΡΑ....ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΕΠΑΝΗΛΘΑ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΜΗ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ....ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΙΣ ΕΝΝΟΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΔΥΝΑΜΗ..ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΚΑΙ ΜΗ ΧΑΘΟΥΜΕ! ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ SITE ...OΠΟΤΕ ΘΕΛΕΤΕ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΘΕΛΩ. ΑΙΣΙΟΔΟΞΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ! ΑΝ ΚΑΙ ΔΕ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΒΛΕΠΑ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΗΤΕΡΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΛΥΓΙΣΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΥΤΗ Η ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΩΡΑ....ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΕΠΑΝΗΛΘΑ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΜΗ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ....ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΙΣ ΕΝΝΟΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΔΥΝΑΜΗ..ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΚΑΙ ΜΗ ΧΑΘΟΥΜΕ! ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ SITE ...OΠΟΤΕ ΘΕΛΕΤΕ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ

 

Μέλλουσες μητέρες θα βλέπεις συνεχώς όπως επίσης θα ακούς και για φίλες,γνωστές ευχάριστα. Θα το συνηθίσεις. Εγώ το έφαγα πολύ στη μάπα αλλά δεν με πτοεί.

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας και την στήριξη σας..... Ναι είχα ολοκληρωμένες επαφές με τον άντρα μου και τις γόνιμες μέρες.... Ισχύει ότι είναι ευκολότερο να μείνεις έγκυος μετά από μία ανολοκλήρωτη εγκυμοσύνη? Έχω και δέκατα! Σκέφτομαι αύριο να πάω να κάνω και μία χοριακή για να είναι εντελώς σίγουρο το αποτέλεσμα..... Μερικές φορές η αναμονή και η επιθυμία σου προκαλούν συμπτώματα και καταλήγεις κατά φαντασίαν έγκυος.... Και να φανταστεί κανείς ότι τη μοναδική φορά στη ζωή μου που έμεινα έγκυος ούτε καν το φαντάστηκα πως θα μπορούσα να είμαι!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΕ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΘΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙΣ. ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΜΕΝΕΙΣ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΕΓΚΥΟΣ ΑΝ ΠΡΟΗΓΗΘΕΙ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΤΕ ΑΥΤΗ ΚΡΑΤΗΣΕ ΕΙΤΕ ΑΠΕΤΥΧΕ. ΑΝΤΕ ΚΑΝΤΗ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΣΤΕΙΛΕ ΜΑΣ ΝΕΑ.....ΟΙ ΕΥΧΕΣ ΜΑΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...

Link to comment
Share on other sites

ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΘΕΛΩ. ΑΙΣΙΟΔΟΞΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ! ΑΝ ΚΑΙ ΔΕ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΒΛΕΠΑ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΗΤΕΡΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΛΥΓΙΣΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΥΤΗ Η ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΩΡΑ....ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΕΠΑΝΗΛΘΑ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΜΗ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ....ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΙΣ ΕΝΝΟΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΔΥΝΑΜΗ..ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΚΑΙ ΜΗ ΧΑΘΟΥΜΕ! ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ SITE ...OΠΟΤΕ ΘΕΛΕΤΕ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ

 

Θα σου πω το κορυφαίο.... Δύο ημέρες μετά την έξοδο μου από το μαιευτήριο μάθαμε ότι ήταν η αδερφή μου έγκυος.... Η οποία αν και παντρεμένη και σε καλή περίοδο της ζωής της δεν το ήθελε και πάρα πολύ..... Και τη λατρεύω και είμαι πολύ ευτυχισμένη που θα γίνω θεία.... Αλλά όταν βλέπω τα υπερηχογραφήματα και τις εξετάσεις με πιάνει λιγάκι το παράπονο γιατί να μην είναι μαζί και του δικού μου μικρού.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα σου πω το κορυφαίο.... Δύο ημέρες μετά την έξοδο μου από το μαιευτήριο μάθαμε ότι ήταν η αδερφή μου έγκυος.... Η οποία αν και παντρεμένη και σε καλή περίοδο της ζωής της δεν το ήθελε και πάρα πολύ..... Και τη λατρεύω και είμαι πολύ ευτυχισμένη που θα γίνω θεία.... Αλλά όταν βλέπω τα υπερηχογραφήματα και τις εξετάσεις με πιάνει λιγάκι το παράπονο γιατί να μην είναι μαζί και του δικού μου μικρού.....

 

Εντάξει, το παράπονο όλες μας πιάνει κακά τα ψέματα αλλά είναι παροδικό. Θα δεις όταν θα γεννηθεί το ανηψάκι σου πόσο ευτυχισμένη θα είσαι κι ας μην είναι δικό σου. Θα θες να του ψωνίζεις, να το παίζεις. Θα τρελαθείς. Με το καλό να έρθει.

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΩΡΑ , ΚΟΥΡΑΓΙΟ? ..ΠΑΙΖΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΝΟ ΜΑΣ...ΑΝ ΚΑΤΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΕΜΕΙΣ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΣΥΝΩΜΟΤΟΥΝ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΠΑΙΖΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ....ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΕΜΕΙΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ....ΑΠΛΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΜΕΓΙΣΤΗ ΣΗΜΑΣΙΑ! ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΦΤΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΡΥΠΑΚΙ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗΣ....ΔΥΣΚΟΛΟ ΟΜΟΛΟΓΩ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες στην παρεα.Μολις γύρισα απο τη δουλεια και μπήκα κατευθείαν να δώ τι έχετε γράψει.Μαλλον μου έχετε γίνει εμμονή...(με την καλή έννοια φυσικά) δεν ξέρω για σας πάντως απο την στιγμή που αποφάσισα να γίνω και εγω μέλος και να γράψω τη δική μου ιστορία νιώθω πιο ηρεμη και σαν να ξέρω ότι εχω κάποιους ανθρώπους δίπλα μου που παρόλο που δεν σας ξέρω προσωπικά νιώθω ότι μπορω να πω το πρόβλημα μου να με ακούσετε και να με κατανοήσετε το βασικότερο. Τόσο καιρό είμαστε με το άγχος να μετρησω τις μερες να κάνω ερωτα όπωσδηποτε τις γονιμες μερες είτε εχω όρεξη είτε δεν εχω γιατι βρε κορίτσια δεν ξέρω για εσάς αλλα δουλεύουμε κάθε μέρα κουράζομαστε ασχολούμαστε με τα σπιτια μας δεν είναι και ότι πιο εύκολο να έχεις και κάθε μέρα όρεξη...εγω αυτο τον μήνα ειπα θα το αφήσω στη τύχη του και ότι γίνει. Ας πάω παρα πισω ένα μήνα δεν έγινε και τίποτα 2 χρόνια περιμένω ούτως η άλλως. Θα ασχοληθώ με τον άντρα μου και με τον εαυτό μου και με τη θάλασσα. Ευτυχώς εδώ που μένω έχουμε δίπλα μας τη θάλασσα.(έτσι τουλάχιστον θελω να κάνω, τώρα τι θα μου βγει στην πορεία δεν ξέρω) Ο θεός είναι μεγάλος κάποια στιγμή θα μας δώσει και εμάς ένα μωρακι που θα παει, απλά μάλλον δεν ήρθε ακομα η ώρα μας, σκεφτείτε όμως όταν θα κάνουμε επιτέλους το πολυπόθητο μωρακι μας τι Αγαπη έχουμε να του δώσουμε και πόσο ευτυχισμένο θα είναι που θα έχει εμάς μαμάδες που περάσαμε αρκετό καιρο προσπαθώντας τόσο πολυ μέχρι να τα καταφέρουμε. Φιλακια σε όλες στην παρεα...

Link to comment
Share on other sites

Tina τι ωραια που τα λες!!!!!!!ετσι πρεπει να ειμαστε όλες που μας εχει κυριευσει το αγχος!εγω μεχρι τον προηγουμενο μηνα μπορω να πω ότι ειχα παθει εμμονή με το θέμα!!!είπα όμως τέλος!θα ασχοληθώ με τον άντρα μου και το μεταπτυχιακό μου κι ότι είναι θέλημα Θεού!δεν είναι πολύ εύκολο βέβαια αλλά γι αυτό και γραφτηκα στο forum για να παίρνω δύναμη και να βρω συμπαράσταση από ανθρώπους που είναι στην ίδια κατάσταση με μένα!!!:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑΙΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΑ ΕΛΣΑ! ΤΙΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ . ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΣ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΣ....ΘΑ ΤΟ ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΑΓΑΠΗ!:P:lol::lol: ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΜΑΤΕΣ ΜΕΣΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ...ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΞΕΦΕΥΓΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ...ΤΩΡΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΣΠΑΣΤΟ ΩΡΑΡΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ...ΦΙΛΑΚΙΑ!

Link to comment
Share on other sites

Πω πω τι ωραια να βλεπεις τοσο αισιοδοξα μηνυματα!!!! Ετσι πρεπει κοριτσια μου, εμεις θα κανουμε οτι μπορουμε και εχει ο Θεος! Αλλωστε τωρα που καλοκαιριαζει ειναι και μια υπεροχη εποχη για βολτες και για λιγη (οση γινεται φυσικα απο το σπιτι και τις δουλειες μας εχεις δικιο Τινα!!) ανεμελια...

Σας φιλω πολυ και θα τα λεμε!

Ευχαριστω Νικη-Αντωνια εχεις δικιο τελος τα κλαματα!!!

Ριρι ευχομαι να εισαι εγκυος με το καλο κοπελα μου!

Link to comment
Share on other sites

Έτσι μπράβο ntoritsa μου, μας παίρνει λίγο απο κάτω πριν τη περίοδο και μέχρι να μας έρθει μετα μαςπερνάει και πάμε πάλι απο την αρχή. Εχω να σας κάνω μια ερώτηση. Οι άντρες σας ξέρουν για το φόρουμ και ότι μπαίνουμε και συζητάμε το πρόβλημα μας? Τους το έχετε πει? Εμένα με είδε το μεσημέρι που εγραφα και με ρώτησε,του ειπα ότι μπήκα σε ένα φόρουμ και συζητάμε αλλα δεν του ειπα τι αφορά. απο τη μια θελω να του το πω απο την άλλη νιώθω ότι θα μου πει πάλι τα ιδια ότι μου έχει γίνει εμμονή και πρεπει να ηρεμήσω και τα σχετικά άλλωστε νιώθω σαν να είναι το μικρό μας μυστικό και δεν ξέρω αν θελω να το αποκαλύψω.

Ελσα μου είσαι τυχερή γιατι έχεις να απασχολείται το μυαλο σου με κάτι σημαντικό όπως είναι το μεταπτυχιακό οπότε ρίξε το βάρος σου εκεί και ποτε δεν ξέρεις...Θα τα καταφέρεις και τα δυο ειμαι σίγουρη. 2 σε ένα που λένε.

Καμπια μου δουλεύα και εγω σπαστο πρωί απόγευμα και σε καταλαβαίνω απόλυτα είναι πολυ δύσκολο αυτό το ωραριο και πολυ ψυχοφθορο.

Περιμένω τις απαντήσεις σας...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου..... Όλα καλά θα μας πάνε..... Θα έρθει η στιγμή για όλες μας..... Πάντως είναι εντελώς παρήγορο το γεγονός πως έχουμε η μία την άλλη και λέμε τις σκέψεις μας και τα προβλήματα μας.... Ελπίζω σύντομα να έχουμε όλες καλά νέα!!!! Να έχουμε όλες σύντομα στις αγκαλιές μας από ένα μπεμπουλάκι.....!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, το παράπονο όλες μας πιάνει κακά τα ψέματα αλλά είναι παροδικό. Θα δεις όταν θα γεννηθεί το ανηψάκι σου πόσο ευτυχισμένη θα είσαι κι ας μην είναι δικό σου. Θα θες να του ψωνίζεις, να το παίζεις. Θα τρελαθείς. Με το καλό να έρθει.

 

Σ ' ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!! Και στα δικά μας εύχομαι!!!!! Ανυπομονώ πραγματικά και από τώρα σκέφτομαι πόσα πράγματα θέλω να του πάρω και πόσα πράγματα θα κάνουμε μαζί!!!!! :-D:grin::-D

Link to comment
Share on other sites

Έτσι μπράβο ntoritsa μου, μας παίρνει λίγο απο κάτω πριν τη περίοδο και μέχρι να μας έρθει μετα μαςπερνάει και πάμε πάλι απο την αρχή. Εχω να σας κάνω μια ερώτηση. Οι άντρες σας ξέρουν για το φόρουμ και ότι μπαίνουμε και συζητάμε το πρόβλημα μας? Τους το έχετε πει? Εμένα με είδε το μεσημέρι που εγραφα και με ρώτησε,του ειπα ότι μπήκα σε ένα φόρουμ και συζητάμε αλλα δεν του ειπα τι αφορά. απο τη μια θελω να του το πω απο την άλλη νιώθω ότι θα μου πει πάλι τα ιδια ότι μου έχει γίνει εμμονή και πρεπει να ηρεμήσω και τα σχετικά άλλωστε νιώθω σαν να είναι το μικρό μας μυστικό και δεν ξέρω αν θελω να το αποκαλύψω.

Ελσα μου είσαι τυχερή γιατι έχεις να απασχολείται το μυαλο σου με κάτι σημαντικό όπως είναι το μεταπτυχιακό οπότε ρίξε το βάρος σου εκεί και ποτε δεν ξέρεις...Θα τα καταφέρεις και τα δυο ειμαι σίγουρη. 2 σε ένα που λένε.

Καμπια μου δουλεύα και εγω σπαστο πρωί απόγευμα και σε καταλαβαίνω απόλυτα είναι πολυ δύσκολο αυτό το ωραριο και πολυ ψυχοφθορο.

Περιμένω τις απαντήσεις σας...

Να σου πω την αλήθεια ούτε ο δικός μου άντρας ξέρει ακριβώς τι γράφουμε... Αλλά δεν έχω σκεφτεί να του το εξηγήσω γιατί πιθανόν να μου πει κι εμένα να χαλαρώσω με το θέμα..... Αν και ξέρω ότι και ο ίδιος το θέλει το μωρό όσο κι εγώ κι ας μην το παραδέχεται!!!! Κι εσένα ο δικός σου το παίζει χαλαρός??

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...