Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

angie σου ευχομαι αυτο το μηνα και για τους υπολοιπους 9 να εχεις τα παντα εκτος απο................... περιοδο!!!!!!α κοριτσια τωρα που θα πιασουν οι ευχες μου (γι αυτο ειμαι σιγουρη) θελω ποσοστο απο τις εγκυμοσυνες σας!!!!!!χα χα!:eek::-P

 

απο μενα παρε το ποσοστο απο τωρα = πολλες ευχεσ για πολλα και χοντρουλικα μωρακια!!!

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κι εμενα κι εμενα που περιμενω το σαββατο!!!!

 

 

εσυ αδικα την περιμενεις!!!δεν προκειται να σου ερθει η περιοδος!!!Το σαββατο το μπεμπε θα σου ρθει και οχι η αναθεματισμενη!!!!;)

Link to comment
Share on other sites

απο μενα παρε το ποσοστο απο τωρα = πολλες ευχεσ για πολλα και χοντρουλικα μωρακια!!!

 

 

μμμμ! τελικα ειχε καλη αποδοση η ευχη μου!!!thanks πολυ πολυ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΘΕΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ.....133 ΜΟΝΑΔΕΣ

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΚΟΝΤΕΒΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ

 

 

ΚΑΝΕ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ!! ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ....ΝΤΟΥΛΑΠΙ ΣΟΥ ..!!!!!

Link to comment
Share on other sites

να δωσεις το ποσοστο της κοκι εσυ και ασε τα λογια...μικρη!!

 

ΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΥΧΗΘΗΚΕ!!! ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΕΙΠΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ..ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΕ ΜΑΛΛΟΝ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ...ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ...:-(

Link to comment
Share on other sites

ΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΥΧΗΘΗΚΕ!!! ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΕΙΠΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ..ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΕ ΜΑΛΛΟΝ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ...ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ...:-(

 

τελικα εισαι πιο γρια γιατι δεν βλεπεις!!!σου ευχηθηκεεεεεε

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εσυ αδικα την περιμενεις!!!δεν προκειται να σου ερθει η περιοδος!!!Το σαββατο το μπεμπε θα σου ρθει και οχι η αναθεματισμενη!!!!;)

 

ΤΩΡΑ ΠΗΡΑ ..ΜΠΡΟΣ!!! ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ !:P...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΝ ΤΟΠΟ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ !:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

amarillo81 σου ευχομαι αυτο το μηνα να εχεις ενα χαμογελο μεγαλο που θα προερχεται απο ενα θετικο τεστ σαν της γιαννας !!!θετικη σκεψη θελει μονο!!!φιλακια

να σαι καλα κοκι μου!!μωρε αν οντωσ γινει κ εισαι τοσο γουρλου να σε φωναζω κ για ποδαρικο σπιτι μου!!!!:P:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

μμμμ! τελικα ειχε καλη αποδοση η ευχη μου!!!thanks πολυ πολυ!

 

ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΚΑΦΕ ΤΑ ΔΥΟ ΜΑΣ ΚΟΚΙ ΜΟΥ ? ΚΕΡΝΑΩ ΕΓΩ !!!ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΩ?ΤΩΡΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΚΑΦΕ ΤΑ ΔΥΟ ΜΑΣ ΚΟΚΙ ΜΟΥ ? ΚΕΡΝΑΩ ΕΓΩ !!!ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΩ?ΤΩΡΑ!!!

 

 

περα απο την πλακα πρεπει να παμε για καφε!!!θα σας μεταδωσω θετικη αυρα!!!!εξαλλου ειμαι ή δεν είμαι η γκουρου της τυχης????

Link to comment
Share on other sites

Τώρα είδα τα αποτελεσματα της gianna. Παρακολουθούσα όλα τα τικερ της. Τι υπέροχο που είναι όταν η αγωνία σου δικαιώνεται με ένα ΜΩΡΟ. Ειλικρινά εύχομαι να πάνε όλα καλά. Και ελπίζω να δώσεις και λίγο από την ευτυχία σου και σε εμάς. Μακαρί να αποκτήσουμε όλες το δικό μας μωρό σύντομα!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

περα απο την πλακα πρεπει να παμε για καφε!!!θα σας μεταδωσω θετικη αυρα!!!!εξαλλου ειμαι ή δεν είμαι η γκουρου της τυχης????

 

...για να δουμε ...το σαββατο !!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

αντε αντζι σειρα σου τωρα!!!!γιαννα μη μασσ ξεχασεισ να μασ λεσ τα νεα σου!!!

 

δεν θα σας ξεχασω γιατι πολυ απλα δεν θα σας αφησω......εσεις ειστε αυτες που τοσες μερες αγωνιουσατε μαζι μου, που με στηριξατε, που με βοηθησατε, που με συμβουλεψατε, εσεις ειστε αυτες που με παροτρεινατε σημερα να παω για χοριακη......

κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ να νιωσετε παρα πολυ συντομα το συναισθημα που νιωθω εγω αυτη τη στιγμη και οπου κοιταζετε να βλεπετε +++++++.

δεν φευγω απο την παρεα λοιπον, γιατι η παρεα μου ειστε εσεις.

ειμαι πολυ συγκινημενη συγνωμη...

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

δεν θα σας ξεχασω γιατι πολυ απλα δεν θα σας αφησω......εσεις ειστε αυτες που τοσες μερες αγωνιουσατε μαζι μου, που με στηριξατε, που με βοηθησατε, που με συμβουλεψατε, εσεις ειστε αυτες που με παροτρεινατε σημερα να παω για χοριακη......

κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ να νιωσετε παρα πολυ συντομα το συναισθημα που νιωθω εγω αυτη τη στιγμη και οπου κοιταζετε να βλεπετε +++++++.

δεν φευγω απο την παρεα λοιπον, γιατι η παρεα μου ειστε εσεις.

ειμαι πολυ συγκινημενη συγνωμη...

 

skype!!! tora!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν θα σας ξεχασω γιατι πολυ απλα δεν θα σας αφησω......εσεις ειστε αυτες που τοσες μερες αγωνιουσατε μαζι μου, που με στηριξατε, που με βοηθησατε, που με συμβουλεψατε, εσεις ειστε αυτες που με παροτρεινατε σημερα να παω για χοριακη......

κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ να νιωσετε παρα πολυ συντομα το συναισθημα που νιωθω εγω αυτη τη στιγμη και οπου κοιταζετε να βλεπετε +++++++.

δεν φευγω απο την παρεα λοιπον, γιατι η παρεα μου ειστε εσεις.

ειμαι πολυ συγκινημενη συγνωμη...

γιαννα μου κ εγω ετσι νιωθω μερικεσ φορεσ τισ αγωνιες μασ ειναι καλυτερα να τισ μοιραζομσαστε με ατομα που συμπασχουν γιατι μασ καταλαβαινουν απολυτα!!!!!ελπιζω να χουμε συντομα κ αλλεσ ανακοινωσεισ +++++++++++++ απο ολεσ μασ !!!!!!γιαννα μασ εδωσεσ ελπιδεσ!!!εμενα τουλαχιστον!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν θα σας ξεχασω γιατι πολυ απλα δεν θα σας αφησω......εσεις ειστε αυτες που τοσες μερες αγωνιουσατε μαζι μου, που με στηριξατε, που με βοηθησατε, που με συμβουλεψατε, εσεις ειστε αυτες που με παροτρεινατε σημερα να παω για χοριακη......

κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ να νιωσετε παρα πολυ συντομα το συναισθημα που νιωθω εγω αυτη τη στιγμη και οπου κοιταζετε να βλεπετε +++++++.

δεν φευγω απο την παρεα λοιπον, γιατι η παρεα μου ειστε εσεις.

ειμαι πολυ συγκινημενη συγνωμη...

 

με συγκίνησες με αυτά που έγραψες, θα με πάρουν τα ζουμια......

Link to comment
Share on other sites

Γιάννα συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!! Μπράβο κορίτσι μου, συγκινήθηκα ρε κορίτσια... Το πες και έγινε για δώρο του Αγίου βαλεντίνου στον άντρα σου (αν και με μια μερα καθυστέρηση). Πες μας πως το ανακοίνωσες στον αντρούλη σου??? Και πάλι συγχαρητήρια ρε κορίτσι :) :) :) όλα να πάνε τέλεια!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν θα σας ξεχασω γιατι πολυ απλα δεν θα σας αφησω......εσεις ειστε αυτες που τοσες μερες αγωνιουσατε μαζι μου, που με στηριξατε, που με βοηθησατε, που με συμβουλεψατε, εσεις ειστε αυτες που με παροτρεινατε σημερα να παω για χοριακη......

κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ να νιωσετε παρα πολυ συντομα το συναισθημα που νιωθω εγω αυτη τη στιγμη και οπου κοιταζετε να βλεπετε +++++++.

δεν φευγω απο την παρεα λοιπον, γιατι η παρεα μου ειστε εσεις.

ειμαι πολυ συγκινημενη συγνωμη...

 

οποτε διαβαζω το μηνυμα αυτο ετοιμη ειμαι .... !!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα εχω διαβασει ολες τις σελιδες τις ενοτητας απο χτες και με καμμενη την ανασα περιμενα τα νεα τις γιαννας

ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ειναι πολυ ωραιο συναισθημα ειδικα οταν αρχισεις να το νιωθεις

εγω κοριτσια μου εχω ενα αγορακι 2 ετων και θελω παρα πολυ ενα δευτερο μωρακι να σας πω οτι πριν απο το γιο μου ειχα μια αποβολη σ ενα χρονο εκανα το μπουμπουκι μου και δυστυχως τον οκτωμβη ειχα αλλη μια αποβολη ας πω και εγω το πονο μου τωρα τελευταια περιοδος 27/01 και περιμενω τωρα στις 20/02 ειμαι μεσα στο αγχος θελω τοσο πολυ ενα μωρακι ακομα που να φανταστητε πηγα και πηρα φορμακια στο μικρο αυτα που μπαινουν και τα πατουσακια μεσα προσπαθω να τον κανω μωρο απο τη καψα μου αχ μακαρι να ειμαι εγκυος και ευχομαι ολοψυχα σε ολες τις κοπελες που το θελουν τοσο πολυ

κοκι εσυ που εισαι η γκουρου τις τυχης δωσε μου και εμενα τη θετικη σου ενεργεια πλιζζζζζζζζζζζζζζζζζ εντωμεταξυ ξεχασα να σας πω οτι 2 μερες τωαρ με πονανε λιγο η ρογες μου λετε να ειναι συμπτωμα η ειμαι καταφαντασιαν ασθενεις???

ελπιζω να με θελετε και μενα στη παρεα σας

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...