Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

Ηρθα.....την εκανα,

το απογευμα μετα τις 6 θα ξερω τα αποτελεσματα.

το στομαχι μου απο το αγχος νομιζω οτι χορευει σαμπα και την ιδια στιγμη αισθανομαι ενα κενο.....

ευχομαι να σαι εγκυοουλα κοπελα μου!!!!καλα αποτελεσματα!!!1θα περιμενω με αγωνια να μασ πεισ τα νεα!!!νωθω οτι οποια γιαγραφεται απο τη λιστα αναμονησ οτι μια αλλη θα παρειτη θεση τησ κ σιγα σιγα ολεσ θατα λεμε σε αλλο φορουμ!!!εγκυεσ πια!!!:P:p:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κ οι συχνοουριες? που να οφειολονται ...αυτες υποτιθεται ξεκινανε αργοτερα που εχουν μεγαλωσει ολα εκει μεσα...

οχι τωρα?

 

ναι...ξεκινουν αργοτερα αλλα εχω διαβασει σε ενα βιβλιο οτι η γοναδοτροπινη οταν ανεβαινει προκαλει συχνοουριες...ποτε δεν ξερεις!!επισης καθε οργανισμος αντιδρα διαφορετικα!!

Link to comment
Share on other sites

αν κανω σημερα χοριακη, καλα δεν ειναι? μια χαρα αξιοπιστο δεν θα ειναι το αποτελεσμα?

 

ναι ..βεβαια ..αλλα τι ωρα θα πασ ..αν αργησεισ ..θα σου πουνε αυριο τα αποτελεσματα ..εγω νομιζα οτι ειχεσ παει να δωσεισ λιγο αιμα τοση ωρα βρε...:confused:

Link to comment
Share on other sites

δλδ ..αυτη η ασταθεια και η ..φουντωση ...απ το πουθενα? ειπα βεβαια οτι πονουσε στηθος οι θηλες σαν τσιμπιματακια-καψιματακια...αυτο λιγο ..με ανησυχει ..(δλδ ..γι ακακο) ,οχι για εγκυμοσυνη ...αλαλ γι ααλλο πραμα ..

τι καθομαι κ σκεφτομαι .ε.χω πελαγωσει ..

τωρα δεν ποναω στις θηλες...λιγο αριστερα δεξια ...απ την εξω πλευρα του στηθους..(προσ ..μασχαλες!)..τι ναπω...

ετσι με πιανουν και μ αφηνουν?

για πρηξιμο ειπα ..δεν μπορω να καταλαβω ..γιατι ..το βλεπω καθε μερα!

λολ

 

γκουχου γκουχου γκουχου....βηχω εγω τωρα.....απλα βηχω...με βλεπεις δεν λεω τιποτα αλλο....μονο βηχω.....

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γκουχου γκουχου γκουχου....βηχω εγω τωρα.....απλα βηχω...με βλεπεις δεν λεω τιποτα αλλο....μονο βηχω.....

 

κανονισε καημενη μου !!! να εξαφανιστεις το απογευμα και να μην μαθω!!! κανονισε θα ρθω εκει στην σαντορινη ..και θα σε βαλω στο ηφαιστειο μεσα!

Link to comment
Share on other sites

αχ και γω σημερα βαριεμαι πολυ..αντε να σχολασω!

 

εγω ευτυχως σημερα σχολαω νωρις...12.30...λιγο μου εμεινε γιατι δεν την παλευω αλλο!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ηρθα.....την εκανα,

το απογευμα μετα τις 6 θα ξερω τα αποτελεσματα.

το στομαχι μου απο το αγχος νομιζω οτι χορευει σαμπα και την ιδια στιγμη αισθανομαι ενα κενο.....

 

καλα αποτελεσματα!! το απογευμα θα πετας απο την χαρα σου!!

Link to comment
Share on other sites

Ηρθα.....την εκανα,

το απογευμα μετα τις 6 θα ξερω τα αποτελεσματα.

το στομαχι μου απο το αγχος νομιζω οτι χορευει σαμπα και την ιδια στιγμη αισθανομαι ενα κενο.....

 

 

άντε άντε περιμένουμε να ακούσουμε τα ευχάριστα!!!!!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μια χαρά σχολάς εσύ.εγώ στις 18:00 και βλέπουμε:confused::confused::confused:

 

κι εγω....6 ..πικρα.......

 

ΓΙΑΝΝΑ εχυομαι να χορεψεις εσυ ..σαμπα το απογευμα και οχι το στομαχι σου !

Link to comment
Share on other sites

κι εγω....6 ..πικρα.......

 

ΓΙΑΝΝΑ εχυομαι να χορεψεις εσυ ..σαμπα το απογευμα και οχι το στομαχι σου !

 

εγω 4 ....μεχρι να παω σπιτι 4+15 , να μαγειρεψω 5+15 να κανω καμια δουλιτσα......6 .....αντε θα περασει η ωρα.

 

εσυ κυρια μου ....κανονισε να κανεις τεστ απο τωρα....κι οχι τιποτα αλλο δεν εχετε και ηφαιστειο εσεις στο γαλατσι.....:):):)αντε αυτα που μας ελεγες εσυ την προηγουμενη εβδομαδα θα στα λεμε εμεις τωρα...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

συχνοουρια ειχα κι εγω τον προηγ.μηνα,....ηταν κι αυτο μεσα στα συμπτωματα....οπως και ασταθια και ζαλαδες και ταση για εμετο και πρησμενο στηθος και δεκατα...αμε αμε ολα τα ειχα...η ολα η τιποτα....αλλα τελικα εκανα 2 τεστ εκ των οποιοων και τα 2 αρνητικα και μια χοριακη ενω ειχα αδιαθετησει ( στο νοσκομειο με βαλαν να την κανω) και βγηκε 2.( αχ ας βγει σημερα 222)

περιμενε το σαββατο και κανε οσα τεστ θελεις....περιμενε ομως!!!

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω 4 ....μεχρι να παω σπιτι 4+15 , να μαγειρεψω 5+15 να κανω καμια δουλιτσα......6 .....αντε θα περασει η ωρα.

 

εσυ κυρια μου ....κανονισε να κανεις τεστ απο τωρα....κι οχι τιποτα αλλο δεν εχετε και ηφαιστειο εσεις στο γαλατσι.....:):):)αντε αυτα που μας ελεγες εσυ την προηγουμενη εβδομαδα θα στα λεμε εμεις τωρα...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

συχνοουρια ειχα κι εγω τον προηγ.μηνα,....ηταν κι αυτο μεσα στα συμπτωματα....οπως και ασταθια και ζαλαδες και ταση για εμετο και πρησμενο στηθος και δεκατα...αμε αμε ολα τα ειχα...η ολα η τιποτα....αλλα τελικα εκανα 2 τεστ εκ των οποιοων και τα 2 αρνητικα και μια χοριακη ενω ειχα αδιαθετησει ( στο νοσκομειο με βαλαν να την κανω) και βγηκε 2.( αχ ας βγει σημερα 222)

περιμενε το σαββατο και κανε οσα τεστ θελεις....περιμενε ομως!!!

 

δεν θα κανω ..το ειπα και δεν ξελεω!!!!

αλλα να εχω καθυστερηση πρωτα αλλιως ..δεν ...δλδ...με το καλο ..καλη δευτερα αν ειναι θα κανω ..

Link to comment
Share on other sites

4 ωριτσες ακομα.....

μου 'ρχεται να βαλω τα κλαματα.........!!!!!

Δηλαδη, συγνωμη βρε κοριτσια.....αλλα επρεπε ο καλος Θεουλης να κανει την διαδικασια της γονιμοποιησης τοσο χρονοβορα????? δεν θα ηταν ωραια να υπηρχαν τεστ να τα εκανες αμεσως μετα την επαφη και να σου εδιναν κατευθειαν αξιοπιστο αποτελεσμα?????? να ξερεις βρε αδελφε τι σου γινεται......που πας.....τι κανεις.....

μην με παρεξηγητε ....δεν την παλευω !!!!!!

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ωριτσες ακομα.....

μου 'ρχεται να βαλω τα κλαματα.........!!!!!

Δηλαδη, συγνωμη βρε κοριτσια.....αλλα επρεπε ο καλος Θεουλης να κανει την διαδικασια της γονιμοποιησης τοσο χρονοβορα????? δεν θα ηταν ωραια να υπηρχαν τεστ να τα εκανες αμεσως μετα την επαφη και να σου εδιναν κατευθειαν αξιοπιστο αποτελεσμα?????? να ξερεις βρε αδελφε τι σου γινεται......που πας.....τι κανεις.....

μην με παρεξηγητε ....δεν την παλευω !!!!!!

 

πιστευω γιαννα μου, για να μιλησουμε και λιγο ..σοβαρα...οτι πολλεσ εγκυμοσυνεσ δεν συνεχιζονται ...και σταματουν απο μονεσ τουσ ..(αυτεσ που λεμε ..βιοχημικεσ!)..οποτε ..για σκεψου καθε φορα που θα ηθελε μια κοπελα ...εκανε κ εβγαζε θετικο ...και μετα απο λιγεσ μερεσ το απεβαλε ο οργανισμοσ για τον ..χ,ψ λογο ? θα ηταν ..φοβερα ψυχοφθορο ...!

εδω οταν μενουμε και λεμε ..παλι δυσκολο το πρωτο τριμηνο ...σκεψου αν εχιμαε αυτο λοιπον ..καθε φορα..

κατι ξερουν ...και δεν βγαζουν μαλλον..τετοια ..τεστ...

 

λοιπον ..σε 4 ωρεσ ....περιμενουμε ..ασε μαγειρεμα και σεξ και ο,τι αλλο εχεις και κατσε στο πισι να μασ γραψεισ!ε??

καλη επιτυχια και παλι !

Link to comment
Share on other sites

4 ωριτσες ακομα.....

μου 'ρχεται να βαλω τα κλαματα.........!!!!!

Δηλαδη, συγνωμη βρε κοριτσια.....αλλα επρεπε ο καλος Θεουλης να κανει την διαδικασια της γονιμοποιησης τοσο χρονοβορα????? δεν θα ηταν ωραια να υπηρχαν τεστ να τα εκανες αμεσως μετα την επαφη και να σου εδιναν κατευθειαν αξιοπιστο αποτελεσμα?????? να ξερεις βρε αδελφε τι σου γινεται......που πας.....τι κανεις.....

μην με παρεξηγητε ....δεν την παλευω !!!!!!

χαχαχα σα να ακουω τον εαυτο μου!!!ελεγα χαθηκε ο κοσμοσ με το που γινει η γονιμοποιηση να εχουμε ενα σημαδι τρανταχτο!!!!ξερω γω να φωσφοριζω!!!κατι ρε παιδι μου που να λεει κοπελια εισαι εγκυοσ!!!ομωσ αν το καλοσκεφτεισ μεσα σε ενα μηνα μπορει να γινουν τοοοσεσ πολλεσ αλλαγεσ μεσα μασ...δηλαδη ειναι αμεση η ανταποκριση του οργανισμου μασ στην εγκυμοσυνη απλα εμεισ που δε κρατιωμαστε μασ φαινεται αιωνασ

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα σα να ακουω τον εαυτο μου!!!ελεγα χαθηκε ο κοσμοσ με το που γινει η γονιμοποιηση να εχουμε ενα σημαδι τρανταχτο!!!!ξερω γω να φωσφοριζω!!!κατι ρε παιδι μου που να λεει κοπελια εισαι εγκυοσ!!!ομωσ αν το καλοσκεφτεισ μεσα σε ενα μηνα μπορει να γινουν τοοοσεσ πολλεσ αλλαγεσ μεσα μασ...δηλαδη ειναι αμεση η ανταποκριση του οργανισμου μασ στην εγκυμοσυνη απλα εμεισ που δε κρατιωμαστε μασ φαινεται αιωνασ

 

χαχαχαχαχχαχαχχαχαχαχαχχαχα να φωσφωριζω...χαχχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα.....!!!! γεια σου ρε amarillo με εκανες και γελασα λιγακι γιατι την βγαζω δεν την βγαζω....

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχχαχαχχαχαχαχαχχαχα να φωσφωριζω...χαχχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα.....!!!! γεια σου ρε amarillo με εκανες και γελασα λιγακι γιατι την βγαζω δεν την βγαζω....

ελα υπομονη!!!λιγο εμεινε ακομα για να μασ ανακοινωσεισ τα ευχαριστα!!!!το πιστευεισ οτι αγωνιω!!!αληθεια!!!ειναι οτι εχω την ιδια λαχταρα με σενα γι αυτο!!ξερω πωσ νιωθεισ!!!αντε να παιρνουμε κ μεισ σειρα!!!!:P:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

πιστευω γιαννα μου, για να μιλησουμε και λιγο ..σοβαρα...οτι πολλεσ εγκυμοσυνεσ δεν συνεχιζονται ...και σταματουν απο μονεσ τουσ ..(αυτεσ που λεμε ..βιοχημικεσ!)..οποτε ..για σκεψου καθε φορα που θα ηθελε μια κοπελα ...εκανε κ εβγαζε θετικο ...και μετα απο λιγεσ μερεσ το απεβαλε ο οργανισμοσ για τον ..χ,ψ λογο ? θα ηταν ..φοβερα ψυχοφθορο ...!

εδω οταν μενουμε και λεμε ..παλι δυσκολο το πρωτο τριμηνο ...σκεψου αν εχιμαε αυτο λοιπον ..καθε φορα..

κατι ξερουν ...και δεν βγαζουν μαλλον..τετοια ..τεστ...

 

λοιπον ..σε 4 ωρεσ ....περιμενουμε ..ασε μαγειρεμα και σεξ και ο,τι αλλο εχεις και κατσε στο πισι να μασ γραψεισ!ε??

καλη επιτυχια και παλι !

 

Ντινα μου ....με το που μαθω τα νεα κατευθειαν θα μπω για ανακοινωση...οτι αποτελεσμα κι αν ειναι..... μεχρι τοτε το μονο που μπορω να κανω ειναι .....εισπνοη...εκπνοη

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

ελα υπομονη!!!λιγο εμεινε ακομα για να μασ ανακοινωσεισ τα ευχαριστα!!!!το πιστευεισ οτι αγωνιω!!!αληθεια!!!ειναι οτι εχω την ιδια λαχταρα με σενα γι αυτο!!ξερω πωσ νιωθεισ!!!αντε να παιρνουμε κ μεισ σειρα!!!!:P:p:p:p:p

 

κοριτσια σας αγαπω πολυ κι ας σας ξερω τοσο λιγο......!!!!!!!!!!!! ευχαριστω παρα πολυ για την στηριξη...αληθεια σας ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου....(κοιτα που θα με παρουν τα ζουμια τωρα)

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σας αγαπω πολυ κι ας σας ξερω τοσο λιγο......!!!!!!!!!!!! ευχαριστω παρα πολυ για την στηριξη...αληθεια σας ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου....(κοιτα που θα με παρουν τα ζουμια τωρα)

κατσε για τι θα με παρουν κ μενα τωρα...εισπνοη... εκπνοη οπωσ ειπεσ!!!ειμαι κ στη δουλεια κ θα γινω ρεζιλι:P

Link to comment
Share on other sites

4 ωριτσες ακομα.....

μου 'ρχεται να βαλω τα κλαματα.........!!!!!

Δηλαδη, συγνωμη βρε κοριτσια.....αλλα επρεπε ο καλος Θεουλης να κανει την διαδικασια της γονιμοποιησης τοσο χρονοβορα????? δεν θα ηταν ωραια να υπηρχαν τεστ να τα εκανες αμεσως μετα την επαφη και να σου εδιναν κατευθειαν αξιοπιστο αποτελεσμα?????? να ξερεις βρε αδελφε τι σου γινεται......που πας.....τι κανεις.....

μην με παρεξηγητε ....δεν την παλευω !!!!!!

 

τα κλάματα χαράς να τα βάλεις μόλις δεις τα πολλά +++++++

τωρά απλά όσο μπορέις να ηρεμήσεις:D

Link to comment
Share on other sites

κατσε για τι θα με παρουν κ μενα τωρα...εισπνοη... εκπνοη οπωσ ειπεσ!!!ειμαι κ στη δουλεια κ θα γινω ρεζιλι:P

 

:) ας αλλαξουμε θεμα γιατι δεν μας βλεπω καλα.....

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

:) ας αλλαξουμε θεμα γιατι δεν μας βλεπω καλα.....

να ρωτησω κατι ασχετο μιασ κ ειμαι καινουργια σχετικα??γιατι κλεινουν να φορουμ...τωρα κλειδωσαν ενα κ εστειλαν ενα μηνυμα να μπαινουμε στο παρεντσ καφε??αυτο τι ειναι παλι???:confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...