Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

γιατι νομιζω οτι θα μας πεις ευχαριστα???? ε???

κατι τετοιο ...βλεπω να γινεται ...το βλεπω ..να ρχεται !!!!!!!:P

 

αν κανω σημερα χοριακη, καλα δεν ειναι? μια χαρα αξιοπιστο δεν θα ειναι το αποτελεσμα?

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μακαρι ....εγω εχω μια μικρη ελπιδα μεχρι σαββατο ...αλλιως ..παλι θα σου κανω παρεα τον αλλο μηνα αντζι μου ...

η γιαννα ...νομιζω ..θα βγει απ την λιστα αναμονης πια...ετσι πιστευω...

 

καλημερα..ναι κ εγω ετσι νομιζω για την γιαννα...κ εσυ εχεις ακομα ελπιδες ομως...κ ολα αυτα που ενιωθες το βραδυ μου ακουγονται καπως!! ξερεις κ εγω στην κορη μου ετσι ενιωθα ...κ παντα βραδυ!!εγω περιμενω παρασκευη...πολλους πονους ομως εδω κ 2 μερες....δεν ειμαι βεβαια...θα ερθει....το ξερω αλλα τι να κανουμε???ΥΠΟΜΟΝΗ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!

 

ΝΑΙ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ...ΚΑΝΕ ΝΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ Κ Η ΑΓΩΝΙΑ...ΑΝ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩς ΕΙΣΑΙ...ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα..ναι κ εγω ετσι νομιζω για την γιαννα...κ εσυ εχεις ακομα ελπιδες ομως...κ ολα αυτα που ενιωθες το βραδυ μου ακουγονται καπως!! ξερεις κ εγω στην κορη μου ετσι ενιωθα ...κ παντα βραδυ!!εγω περιμενω παρασκευη...πολλους πονους ομως εδω κ 2 μερες....δεν ειμαι βεβαια...θα ερθει....το ξερω αλλα τι να κανουμε???ΥΠΟΜΟΝΗ!!

 

δλδ ..αυτη η ασταθεια και η ..φουντωση ...απ το πουθενα? ειπα βεβαια οτι πονουσε στηθος οι θηλες σαν τσιμπιματακια-καψιματακια...αυτο λιγο ..με ανησυχει ..(δλδ ..γι ακακο) ,οχι για εγκυμοσυνη ...αλαλ γι ααλλο πραμα ..

τι καθομαι κ σκεφτομαι .ε.χω πελαγωσει ..

τωρα δεν ποναω στις θηλες...λιγο αριστερα δεξια ...απ την εξω πλευρα του στηθους..(προσ ..μασχαλες!)..τι ναπω...

ετσι με πιανουν και μ αφηνουν?

για πρηξιμο ειπα ..δεν μπορω να καταλαβω ..γιατι ..το βλεπω καθε μερα!

λολ

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ...ΚΑΝΕ ΝΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ Κ Η ΑΓΩΝΙΑ...ΑΝ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩς ΕΙΣΑΙ...ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ??

 

μπορει να μην της δειξει μαριαειρηνη μου ...να μην ανιχνευτει στην περιπτωση που ειναι ...

να μην απογοητευτει τζαμπα???

Link to comment
Share on other sites

δλδ ..αυτη η ασταθεια και η ..φουντωση ...απ το πουθενα? ειπα βεβαια οτι πονουσε στηθος οι θηλες σαν τσιμπιματακια-καψιματακια...αυτο λιγο ..με ανησυχει ..(δλδ ..γι ακακο) ,οχι για εγκυμοσυνη ...αλαλ γι ααλλο πραμα ..

τι καθομαι κ σκεφτομαι .ε.χω πελαγωσει ..

τωρα δεν ποναω στις θηλες...λιγο αριστερα δεξια ...απ την εξω πλευρα του στηθους..(προσ ..μασχαλες!)..τι ναπω...

ετσι με πιανουν και μ αφηνουν?

για πρηξιμο ειπα ..δεν μπορω να καταλαβω ..γιατι ..το βλεπω καθε μερα!

λολ

 

 

ΤΡΕΛΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΧΤΕΣ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕΣ "ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ" ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!1

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΤΡΕΛΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΧΤΕΣ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕΣ "ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ" ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!1

 

καλα το αγχος δεν το αποβαλλω ..δεν μπορω!!

ειπα οτι δεν θα κανω τεστ ..θα κρατηθω ...εχω σπιτι ..αλλα κανω σαν να μην υπαρχουν

ασ εχω καθυστερηση και ασ κανω ολο το φαρμακειο ..!

αυτα που νιωθω ομωσ ..τι ειναι ...

μια εβδομαδα πριν ..νιωθω οτι θα μου ερθει απο στιγμη σε στιγμη ...

και σημερα που εμαι ...3 μερες ..δεν νιωθω ετσι ..

κατι αλλο που εχω κ δεν μπορει να μου το αμφισβητησει κανεις ..ειια συχνοουρια...

ειναι 11,10 η ωρα ..και τωρα θα παω ξανα για ..τσισα...

απ τις 8,30 που σηκωθηκα ..θα ειναι η 3η φορα..

σκεφτομαι μην εχω τπτ ..στην ουροδοχο κυστη ...καμια κυστη ..δεν εξηγειται αλλιως ...τρελλο αγχος!

ετσι ειχα συχοουριες οταν ειχα ινομυωμα ..οι οποιες μειωθηκαν οταν το εβγαλα πια..τι να σκεφτω? εγκυμοσυνη? ή κατι κακο πια?

αυτο μες τρωει ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δλδ ..αυτη η ασταθεια και η ..φουντωση ...απ το πουθενα? ειπα βεβαια οτι πονουσε στηθος οι θηλες σαν τσιμπιματακια-καψιματακια...αυτο λιγο ..με ανησυχει ..(δλδ ..γι ακακο) ,οχι για εγκυμοσυνη ...αλαλ γι ααλλο πραμα ..

τι καθομαι κ σκεφτομαι .ε.χω πελαγωσει ..

τωρα δεν ποναω στις θηλες...λιγο αριστερα δεξια ...απ την εξω πλευρα του στηθους..(προσ ..μασχαλες!)..τι ναπω...

ετσι με πιανουν και μ αφηνουν?

για πρηξιμο ειπα ..δεν μπορω να καταλαβω ..γιατι ..το βλεπω καθε μερα!

λολ

 

ετσι ενιωθα οταν εμεινα εγκυος στην κορη μου...φυσικα ημουν εντελως ανυποψιαστη κ νομιζα για μια βδομαδα οτι απο στιγμη σε στιγμη θα μου ερθει περιοδος...αλλα δεν ηρθε για τους επομενους 9...!!!υπομονη λοιπον μεχρι το σαββατο!! σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εισαι εγκυουλα!!:P

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!! ξυπνησα σημερα το πρωι....και εχω ροζ....δεν μου εχει ερθει ακομη κανονικα αλλα μαλλον θα ερθει.....η απογοητευση πρωι πρωι...δεν προλαβα να παω για χοριακη... :(

Link to comment
Share on other sites

μπορει να μην της δειξει μαριαελενη μου ...να μην ανιχνευτει στην περιπτωση που ειναι ...

να μην απογοητευτει τζαμπα???

 

ναι...σωστο!! η χοριακη ειναι η πιο αξιοπιστη τελικα!!

Link to comment
Share on other sites

ετσι ενιωθα οταν εμεινα εγκυος στην κορη μου...φυσικα ημουν εντελως ανυποψιαστη κ νομιζα για μια βδομαδα οτι απο στιγμη σε στιγμη θα μου ερθει περιοδος...αλλα δεν ηρθε για τους επομενους 9...!!!υπομονη λοιπον μεχρι το σαββατο!! σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εισαι εγκυουλα!!:P

 

κ οι συχνοουριες? που να οφειολονται ...αυτες υποτιθεται ξεκινανε αργοτερα που εχουν μεγαλωσει ολα εκει μεσα...

οχι τωρα?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!! ξυπνησα σημερα το πρωι....και εχω ροζ....δεν μου εχει ερθει ακομη κανονικα αλλα μαλλον θα ερθει.....η απογοητευση πρωι πρωι...δεν προλαβα να παω για χοριακη... :(

 

καλημερα...κ μην απογοητευεσαι...περιμενε να ερθει κανονικα πρωτα!!θετικη σκεψη!!;)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!βλεπω οτι η γιαννα πηγε για χοριακη!!!ευχομαι ενα ++++++++++++ και αντε να παιρνουμε κ εμεισ σειρα!!!

 

Ηρθα.....την εκανα,

το απογευμα μετα τις 6 θα ξερω τα αποτελεσματα.

το στομαχι μου απο το αγχος νομιζω οτι χορευει σαμπα και την ιδια στιγμη αισθανομαι ενα κενο.....

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...