Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια!!!!τι κάνετε;είχα μερες να μπω γιατί ελειπα σε δουλειές στην Αθήνα!!!τι εχω χάσει;;;;;

 

καλησπερα Βαγγελιω....τι κανεις???? welcome back :):)

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερες!!!

τρελλη βαρεμαρα σημερα!

gianna νεα?

 

καλημερα αντζι !!

κι εγω πινω καφεδακι καισ ε λιγο βουρ για δουλεια ..

εχθες δεν μπορουσα να κοιμηθω με τπτ...απο τις 11.30 παλευα κ τελικα κοιμηθηκα στις 2..

Link to comment
Share on other sites

καλημερα αντζι !!

κι εγω πινω καφεδακι καισ ε λιγο βουρ για δουλεια ..

εχθες δεν μπορουσα να κοιμηθω με τπτ...απο τις 11.30 παλευα κ τελικα κοιμηθηκα στις 2..

 

γιατι κοριτσακι??

εχεις αγχος? κανενα νεο απο γιαννα εχεισ?

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γιατι κοριτσακι??

εχεις αγχος? κανενα νεο απο γιαννα εχεισ?

 

εχω αρκετο αγχος ...αλλα ειπα ..τεστ δεν κανω!

με τη γιαννα θα μιλησουμε αργοτερα σκαιπ..

ελπιζω να μην το εκανε το τεστ και να μας το κρυβει....

ελπιζω να κρατηθηκε...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσαρες....ειστε ολες καλα?

ακομα τιποτα...ποναω ομως πολυ, νομιζω οτι δεν θα τη γλιτωσω σημερα.

 

τεστ δεν εκανα ...αν δεν ερθει σημερα, τοτε το πρωι σιγουρα θα κανω

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

γενικα εχεις καθυστερησεις? η οχι ? εισαι σταθερη ?

 

εχω πολυ σταθερο κυκλο γενικα. δεν μου κανει κολπα. αλλα λιγο η αγωνια λιγο το αγχος...εεε πολυ θελει και η Αλεκα να καθυστερησει. γι'αυτο θελω να αφησω και την σημερινη.

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχω πολυ σταθερο κυκλο γενικα. δεν μου κανει κολπα. αλλα λιγο η αγωνια λιγο το αγχος...εεε πολυ θελει και η Αλεκα να καθυστερησει. γι'αυτο θελω να αφησω και την σημερινη.

 

παντως καλου καλου μην παρεις αλλο depon..ποτε δεν ξερεις

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

παντως καλου καλου μην παρεις αλλο depon..ποτε δεν ξερεις

 

ναι δεν θα παρω αλλο, κι εχτες πηρα γιατι νομιζα οτι θα αδιαθετουσα απο στιγμη σε στιγμη, και αν ειμασταν εκεινη την ωρα στο εστιατοριο θα υπεφερα. ποναω παρα πολυ τις 2 πρωτες μερες τις περιοδου, τοσο που να φανταστειτε οτι μεχρι πριν ξεκινησουμε προσπαθειες επινα μεσουλιντ. κι εχτες το ντεπον το ηπια γιατι ξερω οτι ειναι το μονο που επιτρεπεται σε περιπτωση εγκυμοσυνης.

και το πρωι που ξυπνησαμε με τον αντρα μου πριν σηκωθω απο το κρεβατι, ημουν τοσο σιγουρη οτι ειχα αδιαθετησει,γιατι ποναγα, που του λεω "παει, μας την εσκασε κι αυτο το μηνα το σπορακι." και σηκωνομαι παω τουαλετα και τιποτα......κι ακομα τιποτα......αλλα ποναω ρε μαμωτο γι'αυτο δεν εχω ελπιδες και μου κοβονται τα φτερα.

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι δεν θα παρω αλλο, κι εχτες πηρα γιατι νομιζα οτι θα αδιαθετουσα απο στιγμη σε στιγμη, και αν ειμασταν εκεινη την ωρα στο εστιατοριο θα υπεφερα. ποναω παρα πολυ τις 2 πρωτες μερες τις περιοδου, τοσο που να φανταστειτε οτι μεχρι πριν ξεκινησουμε προσπαθειες επινα μεσουλιντ. κι εχτες το ντεπον το ηπια γιατι ξερω οτι ειναι το μονο που επιτρεπεται σε περιπτωση εγκυμοσυνης.

και το πρωι που ξυπνησαμε με τον αντρα μου πριν σηκωθω απο το κρεβατι, ημουν τοσο σιγουρη οτι ειχα αδιαθετησει,γιατι ποναγα, που του λεω "παει, μας την εσκασε κι αυτο το μηνα το σπορακι." και σηκωνομαι παω τουαλετα και τιποτα......κι ακομα τιποτα......αλλα ποναω ρε μαμωτο γι'αυτο δεν εχω ελπιδες και μου κοβονται τα φτερα.

 

 

οι ελπιδες δεν κοβονται μεχρι...που ελπιζω να μην

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

ναι δεν θα παρω αλλο, κι εχτες πηρα γιατι νομιζα οτι θα αδιαθετουσα απο στιγμη σε στιγμη, και αν ειμασταν εκεινη την ωρα στο εστιατοριο θα υπεφερα. ποναω παρα πολυ τις 2 πρωτες μερες τις περιοδου, τοσο που να φανταστειτε οτι μεχρι πριν ξεκινησουμε προσπαθειες επινα μεσουλιντ. κι εχτες το ντεπον το ηπια γιατι ξερω οτι ειναι το μονο που επιτρεπεται σε περιπτωση εγκυμοσυνης.

και το πρωι που ξυπνησαμε με τον αντρα μου πριν σηκωθω απο το κρεβατι, ημουν τοσο σιγουρη οτι ειχα αδιαθετησει,γιατι ποναγα, που του λεω "παει, μας την εσκασε κι αυτο το μηνα το σπορακι." και σηκωνομαι παω τουαλετα και τιποτα......κι ακομα τιποτα......αλλα ποναω ρε μαμωτο γι'αυτο δεν εχω ελπιδες και μου κοβονται τα φτερα.

 

γιατι νομιζω οτι θα μας πεις ευχαριστα???? ε???

κατι τετοιο ...βλεπω να γινεται ...το βλεπω ..να ρχεται !!!!!!!:P

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΕΙΡΑ!!!!!!

 

μακαρι ....εγω εχω μια μικρη ελπιδα μεχρι σαββατο ...αλλιως ..παλι θα σου κανω παρεα τον αλλο μηνα αντζι μου ...

η γιαννα ...νομιζω ..θα βγει απ την λιστα αναμονης πια...ετσι πιστευω...

Link to comment
Share on other sites

gianna και η κολλητή μου που είναι τώρα έγκυος νόμιζε ότι θα τις ερχόντουσαν από τον πολύ πόνο που είχε...αλλά τελικά δεν.......και έχει τώρα το σποράκι της στην κοιλίτσα της

Link to comment
Share on other sites

μακαρι ....εγω εχω μια μικρη ελπιδα μεχρι σαββατο ...αλλιως ..παλι θα σου κανω παρεα τον αλλο μηνα αντζι μου ...

η γιαννα ...νομιζω ..θα βγει απ την λιστα αναμονης πια...ετσι πιστευω...

 

 

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΕΑ!!!ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΛΕΥΕΤΕ ΕΕΕΕ????

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...