Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

εμενα μου λετε γιατι με εχει παισει μια ..βλακεια στο στομαχι ? και νιωθω σαν ..ασταθεια? αλλου παταω κι αλλου βρισκομαι? δεν ειναι η ιδεα μου ...σαν ματι ενα πραμα ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εμενα μου λετε γιατι με εχει παισει μια ..βλακεια στο στομαχι ? και νιωθω σαν ..ασταθεια? αλλου παταω κι αλλου βρισκομαι? δεν ειναι η ιδεα μου ...σαν ματι ενα πραμα ...

 

 

για να μην παραμυθιαζω τον εαυτο μου ...το αποδιδω αυτο που νιωθω στο οτι περιμενω περιοδο το σαββατο ..

Link to comment
Share on other sites

λοιπον κοριτσια....πηρα ενα τεστ καινουριο ηλεκτρονικο που λεει κ ποσο εισαι αν εισαι...απο το αγχος μου μολις το εκανα μου επεσε κατω....και μπλοκαρε...ακυρο λοιπον...πηγα πηρα αλλο...το εχω κανει εδω και 15 λεπτα κ δεν εμφανιζει καμια ενδειξη...λευκα και τα 2 παραθυρακια....ακυρο και αυτο....ποσο γκαντεμο ειμαι?τωρα εχω αλλο ενα τελευταιο και πινω νερο να παω να το κανω και ο θεος βοηθος...τι να πω ...δεν με θελει μαλλον...

Link to comment
Share on other sites

λοιπον κοριτσια....πηρα ενα τεστ καινουριο ηλεκτρονικο που λεει κ ποσο εισαι αν εισαι...απο το αγχος μου μολις το εκανα μου επεσε κατω....και μπλοκαρε...ακυρο λοιπον...πηγα πηρα αλλο...το εχω κανει εδω και 15 λεπτα κ δεν εμφανιζει καμια ενδειξη...λευκα και τα 2 παραθυρακια....ακυρο και αυτο....ποσο γκαντεμο ειμαι?τωρα εχω αλλο ενα τελευταιο και πινω νερο να παω να το κανω και ο θεος βοηθος...τι να πω ...δεν με θελει μαλλον...

 

ε δεν ειναι δυνατον!!!!!! προσεχε το τριτο τεστ...μην τρεμεις!!!

Link to comment
Share on other sites

καλα για σενα τι να πω?εσενα σου χτυπαει ο πελαργος την πορτα !αντε τρεχα να ανοιξεις.....Ειμαι σιγουρη οτι αυτη την Κυριακη θα μας τα πεις τα ευχαριστα!

 

ε και για μενα που τον εχασα αυτο το μηνα!!!

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το εκανα....λογικα το εκανα σωστα....και βγηκε αρνητικο....εχω απογοητευτει τα μαλλα....γιατι....?υπαρχει περιπτωσει να ειμαι να εχω συλαβει πριν τις ημερες τις περιοδου και να φανει σε καμια εβδομαδα??ευχαριστω πολυ για την συμπαρασταση....θελω να κλαψω...γιατι βγηκε αρνητικο...?? :(

Link to comment
Share on other sites

ti ennois nomizis to ekanes sosta?

ti na po periergo 14 meres ines polles.

to mono poy mporo na skefto ine mipos iparxi kistoyla kai empodizi tin periodo.

makari na min ine afto kai na kani lathos to test.

manik kane xoriaki avrio proi gia sigoyria.

ekanes to predictor?

giati exo akoysi oti vgazi psevdi apotelesmata.

χοριακηηηηηηηηηηη κάνε....

Link to comment
Share on other sites

ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΡΙΝ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΕΣ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ.

ΜΗΠΩΣ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΛΛΟΙΩΣΕΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ?

ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΛΕΕΙ ΣΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν ειδα αυτο που μου λες καλη μου για το νερο.ισως πρεπει να ξανακανω αυριο το πρωι..το clearblue εκανα..τα πεταξα ολα μεσα στο τζακι απο την απογοητευση μου...δεν εχω τις οδηγιες..εχω στεναχωρηθει πολυ..και ειναι και πολλες οι μερες..ισως πρεπει να παω στο γυναικολογο..μηπως μου συμβαινει κατι αλλο..

Link to comment
Share on other sites

δεν ειδα αυτο που μου λες καλη μου για το νερο.ισως πρεπει να ξανακανω αυριο το πρωι..το clearblue εκανα..τα πεταξα ολα μεσα στο τζακι απο την απογοητευση μου...δεν εχω τις οδηγιες..εχω στεναχωρηθει πολυ..και ειναι και πολλες οι μερες..ισως πρεπει να παω στο γυναικολογο..μηπως μου συμβαινει κατι αλλο..

 

κουκλίτσα μου μην απογοητευεσαι..εχει δικιο η κοπέλα,δεν κάνει να χεις πιει πολύ νερό..πρέπει ν αφήσεις τα ούρα να ΄'μεζευτούν΄'φυσιολογικά..κάνε μια χοριακή αυριο να ηρεμήσεις..θα πάρεις σίγουρο και έγκυρο αποτέλεσμα!καλή επιτυχία!!!χαμογέλα..τα τεστ κάνουν και λάθη!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

οντως μπηκα τωρα στο ιντερνετ και διαβασα τις οδηγιες του τεστ και λεει να αποφευγετε η καταναλωση υγρων πριν το τεστ...εγω ηπια πολυ νερο και κοκα κολα...θα παω να κανω εξεταση αυριο το πρωι να ειμαι σιγουρη...σας ευχαριστω παρα πολυ..

Link to comment
Share on other sites

μανικ μου

εκανε κι εγω σημερα το ιδιο τεστ και ειναι επισης αρνητικο να ξερεις οσο και να λενε οτι ειναι σιγουρα το καλυτερο ειμαι μια εξεταση αιματος οποτε πηγαινε για να ηρεμησεις δεν ξερω καλα την ιστορια σου και θα ηθελα να μαθω μιας και ειμαστε σε παρομοια φαση.

δεν καταλαβα εχεις 15 μερες καθυστερηση; πηγαινε σε γιατρο μην το αφηνεις ευχομαι οτι καλυτερο αντε και γραψε μας τα ευχαριστα!!!!!!:P:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμενα μου λετε γιατι με εχει παισει μια ..βλακεια στο στομαχι ? και νιωθω σαν ..ασταθεια? αλλου παταω κι αλλου βρισκομαι? δεν ειναι η ιδεα μου ...σαν ματι ενα πραμα ...

 

μην φοβασαι απο τα τυροπιτακια τα προχθεσινα ειναι.....!!!! κι σταματα να το σκεφτεσαι....ΑΚΟΥΕΙ?????? ΕΕΕΕΕΕΕΕ???????εμ τι τα θελες κι εσυ τα τυροπιτακια?????

 

ααααα επισης...ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ Η ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ........:D:D:D:D:D:D:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol::):):):)

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

και εγω 15 μερες καθυστερηση

'εκανα τεστ αρνητικότατο!!

αστα

 

staxi και μανικ,

 

κοριτσια εχετε πολλες μερες καθυστερηση και δεν ειναι φυσιολογικο. τα τεστ μην τα εμπιστευεστε....τρεξτε το πρωι για χοριακη χωρις δευτερη σκεψη και χωρις να χανετε αλλο χρονο.

και επικοινωνηστε εγκαιρως με τον γυναικολογο σας, ειτε ειναι θετικη η χοριακη ειτε οχι.

μανικ μου αν οντως καταναλωσες τοσο πολυ νερο οπως λες, ειναι λογικο το τεστ να μην εβγαλε αξιοπιστο αποτελεσμα.

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

μην φοβασαι απο τα τυροπιτακια τα προχθεσινα ειναι.....!!!! κι σταματα να το σκεφτεσαι....ΑΚΟΥΕΙ?????? ΕΕΕΕΕΕΕΕ???????εμ τι τα θελες κι εσυ τα τυροπιτακια?????

 

ααααα επισης...ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ Η ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ........:D:D:D:D:D:D:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol::):):):)

 

μπραβοοοοο......αντε!!! αυριο θα το κανεις???αν ναι....μοοοοονο πρωι!!

κ προσεχε μην το ξεχαρβαλωσεις σαν εμενα? ε?

good luck preety!:P:p;);););););):P:p

Link to comment
Share on other sites

μην φοβασαι απο τα τυροπιτακια τα προχθεσινα ειναι.....!!!! κι σταματα να το σκεφτεσαι....ΑΚΟΥΕΙ?????? ΕΕΕΕΕΕΕΕ???????εμ τι τα θελες κι εσυ τα τυροπιτακια?????

 

ααααα επισης...ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ Η ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ........:D:D:D:D:D:D:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol::):):):)

 

ποτε θα κανεις χοριακη λοιπον?

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

ποτε θα κανεις χοριακη λοιπον?

 

λεω να περιμενω ακομα λιγο.....αν δω οτι και αυριο δεν , τοτε θα κανω ενα τεστακι την Πεμπτη το πρωι και βλεπουμε....αλλα ας περασει και η αυριανη μερα καλυτερα !!!

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

λεω να περιμενω ακομα λιγο.....αν δω οτι και αυριο δεν , τοτε θα κανω ενα τεστακι την Πεμπτη το πρωι και βλεπουμε....αλλα ας περασει και η αυριανη μερα καλυτερα !!!

 

μεσα απο την ψυχη μου+++++++++++++++++++++

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

λεω να περιμενω ακομα λιγο.....αν δω οτι και αυριο δεν , τοτε θα κανω ενα τεστακι την Πεμπτη το πρωι και βλεπουμε....αλλα ας περασει και η αυριανη μερα καλυτερα !!!

 

θα μπορεις να περιμενεις????αν μπορεις μπραβοοοοο!

Link to comment
Share on other sites

μπραβοοοοο......αντε!!! αυριο θα το κανεις???αν ναι....μοοοοονο πρωι!!

κ προσεχε μην το ξεχαρβαλωσεις σαν εμενα? ε?

good luck preety!:P:p;);););););):P:p

 

μωρε λεω να αφησω και την αυριανη.....μην βιαστω !!!! συμφωνεις????

εχω πολλα υγρα.....οχι καφε-ροζ και τα συναφη....κανονικα αχρωμα...αλλα πολυ υγρο. το απογευμα ηπια κι ενα ντεπον γιατι θα πηγαιναμε για φαι και λεω ας πιω ενα μην μου ερθουν και κοιλοπονω και δεν εχω ξανα αισθανθει πονο απο τοτε ( το ηπια μολις κλεισαμε την ομιλια στο skype)

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

λεω να περιμενω ακομα λιγο.....αν δω οτι και αυριο δεν , τοτε θα κανω ενα τεστακι την Πεμπτη το πρωι και βλεπουμε....αλλα ας περασει και η αυριανη μερα καλυτερα !!!

 

μακαριιι μια διπλη γραμμη ή ενα + ;);):P;):P;);):D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...