Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

παντως δεν νομιζω να κλεισει αυτη η σελιδα

 

κοριτσια οι γυναικολογοι σας σας εχουν δωσει φυλλικο οξυ???

εγω πινω περιπου 23 μερες τωρα. κανει καλο να το ξεκινας πριν την εγκυμοσυνη και φυσικα συνεχιζεις να το παιρνεις και οταν μεινεις εγκυος καθως βοηθαει παρα πολυ το φασολακι.

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μπαίνετε στο θέμα σας πάνω-πανω πριν τις δημοσιέυσεις το λέει με κοκκινα γράμματα. Βέβαια σε περίπτωση που κλείσουν και σας για να μην χαθήτε προσπαθήστε αν θέλετε να επικοινωνήστε από τη σελίδα που άνοιξα σήμερα το πρωί ΚΛΟΜΙΦΑΙΝΗ-ΣΕΠΡΑΦΑΡ

Και εγώ πήρα Κλομιφαίνη για πρώτη φορά τον Νοέμβριο μετά ένα μηνα διάλλειμα γιατί οι υπέρηχοι έπεφταν μέσα στις γιορτές και ξανά τον Ιανουάριο για την σπερματέγχυση.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια οι γυναικολογοι σας σας εχουν δωσει φυλλικο οξυ???

εγω πινω περιπου 23 μερες τωρα. κανει καλο να το ξεκινας πριν την εγκυμοσυνη και φυσικα συνεχιζεις να το παιρνεις και οταν μεινεις εγκυος καθως βοηθαει παρα πολυ το φασολακι.

 

 

Κι εγώ παίρνω το τελευταίο δίμηνο λένε ότι πρέπει να παίρνεις 3 μήνες πρίν την εγκυμοσύνη. Αλλά ποιος μπορεί να το υπολογίσει αυτο????? Πάρτε όλες δεν χρειάζεται να ρωτήσετε τον γυναικολόγο σας κάνει σίγουρα καλό να το παίρνεις πρίν την εγκυμοσύνη. Ένα την ημέρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εγώ παίρνω το τελευταίο δίμηνο λένε ότι πρέπει να παίρνεις 3 μήνες πρίν την εγκυμοσύνη. Αλλά ποιος μπορεί να το υπολογίσει αυτο????? Πάρτε όλες δεν χρειάζεται να ρωτήσετε τον γυναικολόγο σας κάνει σίγουρα καλό να το παίρνεις πρίν την εγκυμοσύνη. Ένα την ημέρα.

κ εγω παιρνω φιλισιν!!παιρνω και βιταμινη ε...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια οι γυναικολογοι σας σας εχουν δωσει φυλλικο οξυ???

εγω πινω περιπου 23 μερες τωρα. κανει καλο να το ξεκινας πριν την εγκυμοσυνη και φυσικα συνεχιζεις να το παιρνεις και οταν μεινεις εγκυος καθως βοηθαει παρα πολυ το φασολακι.

 

εμένα ναι.από τον νοέμβριο πίνω, ένα κάθε μέρα και για να μην το ξεχνάω το πίνω,μετά από το μεσημεριανό φαγητό.

Link to comment
Share on other sites

εμένα ναι.από τον νοέμβριο πίνω, ένα κάθε μέρα και για να μην το ξεχνάω το πίνω,μετά από το μεσημεριανό φαγητό,και eviol e!!!!

τα ιδια περνουμε!!αν κ γω παιρνω κ 3 αλλα χαπια μεσα στην ημ,ερα...κοκτειλ:confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμένα για βιταμίνη Ε δεν μου είπε, αλλά και σε τί βοηθαει αν είναι να αρχίσω....

απο οσο ξερω κανει καλο στη γονιμοτητα...δε κανει κακο να την παρεισ παντως,,,ακομα δεν εχω μενει βεβαια..και οταν ειχα μεινει ,ασχετα αν κατεληξε ασχημα, δεν επερνα καθολου βιταμινεσ....

Link to comment
Share on other sites

Α! Και δυστυχώς πρέπει να περιμένω 12 μέρες, το ηλιθιο το τικερακι είναι λάθος, προσπάθησα να το αλλάξω αλλά δεν το κατάφερα. Περιμένω 26/2 αν δεν έρθει τέστ την επόμενη. Περιμένει κάποια από σας σύντομα?

 

περιμενω εγω το σαββατο !!!

Link to comment
Share on other sites

η γιαννα (δεν) περιμενει σημερα

και η ath_gal νομιζω σαββατο

 

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑ

 

εγω παντως δεν ξερω να βαζω τικερ

 

θα στο φτιαξω εγω αν θεσ κουκλα !

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν άντεξα, και από το να γίνω 100 κίλα μαγειρεύοντας και δοκιμάζοντας έκανα ένα predicotr (πρώτη φορά κάνω τεστ στην ζωή μου).και φυσικά ήταν αρνητικό. Άλλωστε περιμένω το πολύ την Παρασκευή. Πάντως ήταν μια εμπειρία δεν λέω. και όχι τόσο απογοητευτική. Ίσως γιατί από την βιασύνη μου το έκανα πολύ νωρίς,

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν άντεξα, και από το να γίνω 100 κίλα μαγειρεύοντας και δοκιμάζοντας έκανα ένα predicotr (πρώτη φορά κάνω τεστ στην ζωή μου).και φυσικά ήταν αρνητικό. Άλλωστε περιμένω το πολύ την Παρασκευή. Πάντως ήταν μια εμπειρία δεν λέω. και όχι τόσο απογοητευτική. Ίσως γιατί από την βιασύνη μου το έκανα πολύ νωρίς,

 

εμ βρε κοπελα!!! αφου λεμε ..λιγη καθυστερηση και μετα!! εδω περιμενε μεχρι και η γιαννα !!! την εχω πεισει να περιμενει ...σημερα περιμενει και δεν τησ εχει ερθει ακομα...ευχομαι και σε σενα το ιδιο για την παρασκευη! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τα ιδια περνουμε!!αν κ γω παιρνω κ 3 αλλα χαπια μεσα στην ημ,ερα...κοκτειλ:confused:

 

και γω μη νομίζεις και άλλα 2 παίρνω.ένα για το σίδηρο και ένα για τον θυροειδη το πρωί....:twisted::twisted::twisted:

Link to comment
Share on other sites

 

και γω μη νομίζεις και άλλα 2 παίρνω.ένα για το σίδηρο και ένα για τον θυροειδη το πρωί....:twisted::twisted::twisted:

αχ κ συ θυροειδη??κ γω!καθε πρωι:confused: αλλα παιρνω και για την προλακτινη μου που ειχε ανεβει λιγο μετα την ατυχη εγκυμοσυνη που ειχα κ ανακαλυψα οτι εχω κ διαταραχη ινσουλινησ(ειμαι γλυκατζου) κ παιρνω ενα χαπι κ γι αυτο ασε:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια χρονια πολλα και πολυ καλη τυχη σε ολες!!!εύχομαι σε ολες που προσπαθουν αυτος ο μηνας να ειναι ο τυχερος!!!!παρεμπιπτόντως ειμαι πολυ γουρλου οποτε ετοιμαστειτε!!!1

Link to comment
Share on other sites

αχ κ συ θυροειδη??κ γω!καθε πρωι:confused: αλλα παιρνω και για την προλακτινη μου που ειχε ανεβει λιγο μετα την ατυχη εγκυμοσυνη που ειχα κ ανακαλυψα οτι εχω κ διαταραχη ινσουλινησ(ειμαι γλυκατζου) κ παιρνω ενα χαπι κ γι αυτο ασε:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

 

εγώ δεν ανήκω στο στρατόπεδο με τα γλυκά - ανήκω στο απέναντι στρατόπεδο με τα αλμυρά!!!!!!:P:p:D:D

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια χρονια πολλα και πολυ καλη τυχη σε ολες!!!εύχομαι σε ολες που προσπαθουν αυτος ο μηνας να ειναι ο τυχερος!!!!παρεμπιπτόντως ειμαι πολυ γουρλου οποτε ετοιμαστειτε!!!1

 

αχ μακάρι, να μιλάμε όλες τον επόμενο μήνα για τα σποράκια μας!!!!!!;););)

Link to comment
Share on other sites

αχ μακάρι, να μιλάμε όλες τον επόμενο μήνα για τα σποράκια μας!!!!!!;););)

 

ετσι θα γινει!!!αφου σου ειπα ειμαι πολυ γουρλου(τουλαχιστον για τους αλλους)!!!περιιμενε και θα δεις!:P!:p!:P

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια χρονια πολλα και πολυ καλη τυχη σε ολες!!!εύχομαι σε ολες που προσπαθουν αυτος ο μηνας να ειναι ο τυχερος!!!!παρεμπιπτόντως ειμαι πολυ γουρλου οποτε ετοιμαστειτε!!!1

 

ε γραψε κατι και για μενα ..που περιμενω σαββατο???

Link to comment
Share on other sites

ε γραψε κατι και για μενα ..που περιμενω σαββατο???

 

 

καλα για σενα τι να πω?εσενα σου χτυπαει ο πελαργος την πορτα !αντε τρεχα να ανοιξεις.....Ειμαι σιγουρη οτι αυτη την Κυριακη θα μας τα πεις τα ευχαριστα!

Link to comment
Share on other sites

καλα για σενα τι να πω?εσενα σου χτυπαει ο πελαργος την πορτα !αντε τρεχα να ανοιξεις.....Ειμαι σιγουρη οτι αυτη την Κυριακη θα μας τα πεις τα ευχαριστα!

 

 

μακαρι ρε κοριτσι ..απ το στομα σου και στυυ θεου τ αυτι !!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...