Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Η πρώτη μου δημοσίευση !!


gogga

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα! ειμαι η Ερατω (38,5 ετων) και καινουρια στο φόρουμ και δεν εχω ιδεα αν το ποστ μου το εχω γραψει στο σωστο σημειο και αν θα δημοσιευθει.

Στις 11/07 εκανα εμβρυομεταφορα (εμβρυα 3ων ημερων) και χθες 22/07/14 ηταν η πρωτη μου χοριακή η οποία έδειξε 99 μονάες. Μου ειπαν πως ειναι θετικη, αλλα πρεπει να την επαναλάβω Παρασκ.24/7. Εννοειται πως εχω άγχος.... δεν ξερω καν αν το ποσοστο ειναι καλο... δεν ξερω τιποτα! Αν εχει κάποια απο σας παρομοια εμπειρία ή κάποια γνώση επί του θεματος ας μου απαντησει :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!!επιτελους γράφω κ εγω!!!μου μάθατε τα παντα για το πρωτο μου μωρακι!!!σας ευχαριστώ πολύ όλες κ όλους.σε καθε απορία κ καθε ανησυχία εδώ έτρεχα κ τρέχω..είμαστε πλέον πέντε μηνών!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΡΟΥΛΑ ΕΙΜΑΙ 35 ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 8 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ :) ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΜΗΝΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΑΛΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΥΧΕΡΗ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ,είμαι νέα στο φορουμ. Αποφασισα να γραψω για να μοιραστω τις ανησυχιες μου κ τις ελπιδες μου για εγκυμοσύνη. Πηρα ενα τεστ ωοριξιας το εκανα στις 29/7 στις 4 το απόγευμα κ βγηκε θετικό. το ιδιο βράδυ στις 1.30 ειχα επαφη με τον αντρα μου. Ξερει καμμια ποτε ειναι η πιθανη μου ωοριξία?το τεστ λεει από 24-36 ωρες μετά. Βεβαια ήταν η 11 μερα του κύκλου μου.Αυτες τις μερες να ερχομαι σε επαφη καθε μέρα ή κ μερα παρα μέρα είναι το ιδιο?

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΡΟΥΛΑ ΕΙΜΑΙ 35 ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 8 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ :) ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΜΗΝΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΑΛΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΥΧΕΡΗ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :)

 

 

 

Με το καλό να ερθει κ το 2ο μωράκι. εγώ προσπαθώ για το 1ο!:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είμαι η Χρύσα 30 χρόνων και μετά απο ένα χρόνο σχεδόν γάμου αποφασίσαμε με τον άντρα μου να προσπαθήσουμε για παιδάκι. Το θέλουμε και οι δύο πάρα πολύ και το μόνο που εύχομαι είναι να του το κάνω σύντομα αυτό το δώρο! εσείσ πόσο καιρό προσπαθείτε?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!ειμαι η..meloula κ καινουργιο μελος!ειμαι 20 χρονων φοιτητρια κ εχω σχεση πολυ καιρο...δν προσπαθουμε για παιδακι αλλα οταν ερθει θα χαρουμε πολυ! :-) να'στε ολες οι μανουλες (νυν κ μέλλουσες) καλα!πολλα φιλια! :-)

Ηρθες στις 16/4/2015 και εισαι απλα υπεροχη!!! Σ'αγαπαω καρδουλα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό μήνα σε όλους... :D Είναι η πρώτη φορά που τόλμησα να γράψω εδώ, αν και σας διαβάζω εδώ και χρόνια... Δεν υπάρχει μεγαλύτερη στήριξη από αυτό το φόρουμ..Έχοντας κάνει θεραπεία εξωσωματικής έμεινα έγκυος σε τρίδυμα... ο γιατρός φυσικά μου έχει δώσει ένα κάρο φάρμακα, ένα από τα οποία είναι το Vasclor, κολπική γέλη. Τώρα τελευταία έχω κάτι υπολείμματά του με κιτρινοπράσινο χρώμα... Το έχει πάθει καμιά σας αυτό κοριτσάκια μου;

Έχω λιγάκι αγχωθεί...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια! Πρίν λιγο έκανα εγγραφή παρόλο που διαβάζω διάφορα εδώ και κάποιες εβδομάδες και ομολογώ είμαι πολύ χαρούμενη που μπαίνω στην παρέα! Είμαι 35 χρ. και περιμένω το 1ο μου μωράκι, αύριο πάω για αυχενική διαφάνεια και είμαι καταγχωμένη! Ευχαριστώ όλες για την μέχρι τώρα βοήθεια:-D

Link to comment
Share on other sites

Zolitsa καλή επιτυχία λοιπόν! Μακάρι να γίνουμε λιγάκι τυχερες...;))

Κ εγώ νεα εδώ.

ευχαριστω πολυ Evgi, μακαρι! και εγω ειπα να ξεκινησω προσπαθειες, ειμαι 28,περυσι ειχα μια παλινδρομη αλλα τωρα το πηρα ζεστα! ;)
Link to comment
Share on other sites

:P Καλησπέρα σε όλες... Με λένε Κατερίνα και είμαι καινούργια στο φόρουμ.. πρόσφατα παντρεμένη και εγώ ευελπιστώ κάποια στιγμή να γίνω μανούλα... :)

εύχομαι σε όλες σας μέσα από την καρδιά μου να έχετε υγεία και ότι άλλο ποθείτε... θα χαρώ πολύ να τα λέμε..:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια...Λέγομαι Πένυ από Αθήνα, είμαι νέα στο φόρουμ και άπειρη στη χρήση του.. :( Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα.. Υγεία και αγάπη..Βλέπω πολύ καιρό τώρα την παρέουλα σας σ' αυτό το site και είπα να μπω και γω..Ευχομαί να με δεχτείτε και να τα λέμε συχνά.. Καλή συνέχεια κορίτσια με δύναμη!!!! :D:D

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ΚατερινακιΦ και peny+nikos, με το καλο ολες οσες θελουμε να γινουμε μανουλες!δεκεμβριο παντρευομαι εγω, ειμαστε χρονια με τον αντρα μου με ηδη μια παλινδρομη!! τωρα ξανα στην προσπαθεια!! καλη δυναμη σε οοοολες κοριτσια!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου zolitsa!!!! Σου εύχομαι σύντομα τα ευχάριστα, να κρατάς στην αγκαλίτσα σου το μωράκι σου...Εμείς αργούμε λίγο με το γάμο..Αλλά έχουμε μία μικρή πανέμορφη μπουμπού (από προηγούμενη σχέση του άντρα μου)..Η μικρή μας είναι 3,5 και είναι το πιο γλυκό πλασματάκι...Θα χαρώ πολύ να τα ξαναπούμε...Καλή συνέχεια!!! :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...