Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μπαμπάδες του Parents.org.gr


administrator

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 456
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αν ήταν αλλιώς θα προβληματιζόμουν χαίρομαι που στην παρέα μας μπαίνουν και άντρες τώρα τελευταία είχαν λιγοστέψει..

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Να χαιρετησω με τη σειρα μου ολη την παρεα και να συγχαρω τους συντελεστες αυτης της υπεροχης ιστοσελιδας.Στις 7/9/07 ηρθε στον κοσμο ο γιος μου,ενα υπεροχο πλασματακι το οποιο εχει αλλαξει τη ζωη μας!

fbc4f4ef.jpg

LEFKOSPAOK.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εντελώς τυχαία ψάχνοντας για φίλτρα νερού,ανακάλυψα το φόρα σας και μου φάνηκε πολυ ενδιαφέρον να υπάρχει ένα τέτοιο ελληνικό site...

χαίρομαι επίσης που βλέπω πολλούς νέους γονείς...τα δικά μου βλαστάρια είναι ήδη 14 και 8 ετών...

ελπίζω να τα λέμε συχνά :)

τα μπλογκ μουcook the book!

greece in pictures!

Link to comment
Share on other sites

Ναι το πρώτο!!!Προσεξε τις προσκλησεις που κάνεις γιατί είμαι πολυ φαγανό!Ευχαριστώ παντως κι εγω μπορώ να σε κεράσω και να σου δωσω συνταγες απο διάφορα μέρη!!!Επαγγελματίας μαγειρας είσαι?

Link to comment
Share on other sites

καμια σχέση με το επαγγελμα του μαγειρα...αν και μαγειρεύω αρκετά για την οικογενεια...νηπιαγωγός είμαι :D

αν έχεις ωραίες συνταγές να σε καλέσω να κάνεις post? στο μπλογκ :)

τα μπλογκ μουcook the book!

greece in pictures!

Link to comment
Share on other sites

Ναι!!!!κι εγω δεν εχω παει σχολη αλλα δουλευα απο 14 σε ταβερνα και γενικά μαγειρευω για φιλους,οικογένεια κτλ.Δεν εχω Blog αμα θες να σου πω μια ωραια συνταγη με πμ η με μαιλ.Δε τα πολυχωνευω τα Blog!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Με λενε Χρηστο και στις 7/9 απεκτησα ενα κοριτσακι. Συγχαρητηρια για την ιστοσελιδα. Πραγματικα πολυ καλη δουλεια και βοηθεια για τους γονεις.

KEuPp2.png

 

Δυο κοριτσια φωτιζουν την ζωη μου. Η Ελενη και η Αναστασια .

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...