Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Στην αναζήτησή Ενδοκρινολόγου


Recommended Posts

Καλησπέρα σας!Θα ήθελα παρακαλώ να μου προτείνετε κάποιον-α ενδοκρινολόγο.

Η περίπτωση μου είναι περίεργη και θα ήθελα μια δεύτερη γνώμη από έναν έμπειρο και αξιόπιστο γιατρο.

Εχω ακούσει για έναν Παπαδογια Δημήτρη αλλα δεν ξέρω..

Αναμενω τις προτάσεις σας..

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αναπλιώτου στο Ιατρικό κέντρο, είναι ίσως η γνωστότερη στην Αθήνα, και η πλέον αναγνωρισμένη μεταξύ των ίδιων των γιατρών, όπως έχω ακούσει από πάρα πολλές πλευρές μέσα στα χρόνια (ταλαιπωρούμαι με πολλά ενδοκρινολογικά προβλήματα από μικρή ηλικία).

Αν το οικονομικό είναι πρόβλημα, έχει πολύ καλό τμήμα το Ελενα, όχι μόνο για εγκυμονούσες, ούτε καν γυναίκες, με γνωστότερη την Κούκου.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, ΑΡΓΚ είπε:

Αναπλιώτου στο Ιατρικό κέντρο, είναι ίσως η γνωστότερη στην Αθήνα, και η πλέον αναγνωρισμένη μεταξύ των ίδιων των γιατρών, όπως έχω ακούσει από πάρα πολλές πλευρές μέσα στα χρόνια (ταλαιπωρούμαι με πολλά ενδοκρινολογικά προβλήματα από μικρή ηλικία).

Αν το οικονομικό είναι πρόβλημα, έχει πολύ καλό τμήμα το Ελενα, όχι μόνο για εγκυμονούσες, ούτε καν γυναίκες, με γνωστότερη την Κούκου.

 

Σε ευχαριστώ πολύ!

Για να σου δώσω κάποιες πληροφορίες παραπάνω..έχω υπερθυρεοειδησμο με συμπτώματα της νόσου Graves και μου έχει πει η παλιά μου Ενδοκρινολογος να σκεφτώ σοβαρά να τον αφαιρέσω..Θέλω μια γνώμη από γιατρο έμπειρο και πάνω από όλα άνθρωπο..

Link to comment
Share on other sites

On 22/5/2018 at 11:58 ΜΜ, elenara90 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!

Για να σου δώσω κάποιες πληροφορίες παραπάνω..έχω υπερθυρεοειδησμο με συμπτώματα της νόσου Graves και μου έχει πει η παλιά μου Ενδοκρινολογος να σκεφτώ σοβαρά να τον αφαιρέσω..Θέλω μια γνώμη από γιατρο έμπειρο και πάνω από όλα άνθρωπο..

Καλημερα!  Εχω παει σε πολλους ενδοκρινολογους,ο Παπαδογιας δε θα μπορεσει να σε δει,κλεινει ρβ μετα απο 6 μηνες. Στο Ελενα η Κουκου ειναι πολυ καλη,υποστηρικτικη και στοχευμενη.εχει ομως κολλημα να κανεις τις αιματολογικες στο Ελενα κ σε πολλες περιπτωσεις περιμεναμε αποτελεσματα κ δεν ειχαν αντιδραστηρα.(αυτο το 2015)

Τελικα κατεληξα στην Σπινα,ειναι στην Καλλιθεα,ειναι πολυ ενημερωμενη και πολυ αναλυτικη. 

Link to comment
Share on other sites

On 21/5/2018 at 7:41 ΜΜ, elenara90 είπε:

Καλησπέρα σας!Θα ήθελα παρακαλώ να μου προτείνετε κάποιον-α ενδοκρινολόγο.

Η περίπτωση μου είναι περίεργη και θα ήθελα μια δεύτερη γνώμη από έναν έμπειρο και αξιόπιστο γιατρο.

Εχω ακούσει για έναν Παπαδογια Δημήτρη αλλα δεν ξέρω..

Αναμενω τις προτάσεις σας..

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

Εμένα με βοήθησε παρα πολύ ο Σιαματρας Θωμάς με ιατρείο στον Άγιο Δημήτριο . Είχα κάποια προβλήματα με ζάχαρο στο πρώτο τρίμηνο της εγκυμοσύνης και με βοήθησε πολύ !! Και όταν πάλι είχα λίγο παραπάνω αμνιακό υγρο στο τρίτο τρίμηνο πάλι με βοήθησε !! Είναι πολύ καταξιωμένος !!!  Στον συστήνω ανεπιφύλακτα !! 

Link to comment
Share on other sites

On 24/5/2018 at 10:34 ΠΜ, Evouni είπε:

Εμένα με βοήθησε παρα πολύ ο Σιαματρας Θωμάς με ιατρείο στον Άγιο Δημήτριο . Είχα κάποια προβλήματα με ζάχαρο στο πρώτο τρίμηνο της εγκυμοσύνης και με βοήθησε πολύ !! Και όταν πάλι είχα λίγο παραπάνω αμνιακό υγρο στο τρίτο τρίμηνο πάλι με βοήθησε !! Είναι πολύ καταξιωμένος !!!  Στον συστήνω ανεπιφύλακτα !! 

Σε ευχαριστώ πολύ θα το λάβω υπόψη μου.Προς το παρόν εκλεισα στην Αναπλιωτου.Θα σας πω την εμπειρία μου μετά την επίσκεψη μου.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...