Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολόγος στο Έλενα


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα! Μήπως είναι εύκολο κάποια από σας να μου στείλει με πμ το τηλέφωνο του ιατρού Παπαδή στο Έλενα; Δεν θέλω να γεννήσω όμως έχω κάποιον πολύποδα που θέλω να χειρουργήσω και ψάχνω κάποιον καλό αλλά οικονομικό. Θα το εκτιμούσα αν με βοηθούσατε. Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ο Παπαδής βλέπει κόσμο και το πρωί. Γιατί να δώσεις 45 ευρώ επίσκεψη πήγαινε το πρωί με 8 ευρουλάκια. Θ α σου δώσει αυτός το τηλέφωνό του και εσύ θα δεις αν σου κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Ο Παπαδής βλέπει κόσμο και το πρωί. Γιατί να δώσεις 45 ευρώ επίσκεψη πήγαινε το πρωί με 8 ευρουλάκια. Θ α σου δώσει αυτός το τηλέφωνό του και εσύ θα δεις αν σου κάνει.

 

Σε ευχαριστώ πολύ.:) Από ότι κατάλαβα θα πάω ένα οποιοδήποτε πρωινό στο Έλενα και θα τον ζητήσω χωρίς ραντεβού. Μόλις με εξετάσει, θα μου δώσει λογικά και το τηλέφωνό του.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
και όταν λέω 8 ευρώ για υπέρηχο, πήγαινα απόγευμα, όχι πρωινά... και την πρώτη φορά που πήγα πρώτα κάτω στο ταμείο και πλήρωσα εξέταση διευθυντή 75 ευρώ, όταν πήγα επάνω και το είδε, μου έβαλε μία κατσάδα... μου λέει: σου είπα εγώ να πάς να πληρώσεις εξέταση, μην τυχόν και το ξανακάνεις, θα κλείνεις ραντεβού μαζί μου, θα έρχεσαι κατευθείαν και μετά εγώ θα σου λέω τι θα πηγαίνεις στο ταμείο να κόψεις...

 

Τις ίδιες εμπειρίες έχουμε και μεις. Μέχρι τώρα έχουμε πάει 2 ραντεβού στον κ. Φαρμακίδη, απόγευμα 5:00 & 3:30 και το μόνο που έχουμε πληρώσει είναι 7 ευρώ περίπου την κάθε φορά για τους υπερήχους.

Σωκράτης

Link to comment
Share on other sites

Τις ίδιες εμπειρίες έχουμε και μεις. Μέχρι τώρα έχουμε πάει 2 ραντεβού στον κ. Φαρμακίδη, απόγευμα 5:00 & 3:30 και το μόνο που έχουμε πληρώσει είναι 7 ευρώ περίπου την κάθε φορά για τους υπερήχους.

Μήπως μπορεί κάποιος να μου στείλει το τηλέφωνο του κ. Φαρμακίδη ; Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα! πολύ καλός γιατρός στο Έλενα είναι ο Δεσύπρης και μέχρι στιγμής από όσες κοπέλες ξέρω που τον έχουν δεν έχει ζητήσει ποτέ χρήματα!

Κ εγώ αυτόν έχω τώρα.. είναι φοβερός γιατρός και άνθρωπος πάνω απ' όλα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας και από εμένα! Είμαι 5 μηνών έγκυος και σκέφτομαι να αλλάξω τον γιατρό μου (είναι μόνο σε ιδιωτικά) και να γεννήσω τελικά στο μαιευτήριο Έλενα.

Επειδή δεν γνωρίζω κάποιον ιατρό στο Έλενα, θα μπορούσατε να με κατατοπίσετε λίγο?

Συγκεκριμένα ενδιαφέρομαι για έναν ιατρό (είτε άντρα είτε γυναίκα) όπου να είναι πάνω από όλα άνθρωπος. Θέλω να με ακούει, να μπορώ να τον πάρω τηλέφωνο για οποιαδήποτε απορία έχω, να μου κάνει όλες τις απαραίτητες εξετάσεις και υπέρηχους και να μην είναι της αρπαχτής.

Γνωρίζετε κάποιον να μου συστήσετε?

Επίσης, θα μπορούσε κάποιος να με ενημερώσει σχετικά με τα δωμάτια? Έχω μία αγωνία ότι όταν με το καλό θα έρθει η στιγμή δεν θα μπορώ να πάω σε μονόκλινο και αντίθετα θα με βάλουν σε 3κλινο ή μπορεί και πιο πάνω........ Ξέρετε εάν υπάρχει θέμα γενικότερα ή αν δηλώσεις μονόκλινο δεν έχεις πρόβλημα θα βρεις?

Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Babs Bunny!!

Μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις περισσότερα πράγματα για τον κ. Δεσύπρη? Με ενδιαφέρει να αλλά ξω γιατρό και ψάχνω για κάποιον στο Έλενα αλλά θέλω να είναι πάνω από όλα άνθρωπος και να μπορώ να του μιλήσω για ότι με αποσχολεί!

Περιμένω νέα σου!

Ευχαριστώ πολύ!

 

Καλησπέρα! πολύ καλός γιατρός στο Έλενα είναι ο Δεσύπρης και μέχρι στιγμής από όσες κοπέλες ξέρω που τον έχουν δεν έχει ζητήσει ποτέ χρήματα!

Κ εγώ αυτόν έχω τώρα.. είναι φοβερός γιατρός και άνθρωπος πάνω απ' όλα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας και από εμένα! Είμαι 5 μηνών έγκυος και σκέφτομαι να αλλάξω τον γιατρό μου (είναι μόνο σε ιδιωτικά) και να γεννήσω τελικά στο μαιευτήριο Έλενα.

Επειδή δεν γνωρίζω κάποιον ιατρό στο Έλενα, θα μπορούσατε να με κατατοπίσετε λίγο?

Συγκεκριμένα ενδιαφέρομαι για έναν ιατρό (είτε άντρα είτε γυναίκα) όπου να είναι πάνω από όλα άνθρωπος. Θέλω να με ακούει, να μπορώ να τον πάρω τηλέφωνο για οποιαδήποτε απορία έχω, να μου κάνει όλες τις απαραίτητες εξετάσεις και υπέρηχους και να μην είναι της αρπαχτής.

Γνωρίζετε κάποιον να μου συστήσετε?

Επίσης, θα μπορούσε κάποιος να με ενημερώσει σχετικά με τα δωμάτια? Έχω μία αγωνία ότι όταν με το καλό θα έρθει η στιγμή δεν θα μπορώ να πάω σε μονόκλινο και αντίθετα θα με βάλουν σε 3κλινο ή μπορεί και πιο πάνω........ Ξέρετε εάν υπάρχει θέμα γενικότερα ή αν δηλώσεις μονόκλινο δεν έχεις πρόβλημα θα βρεις?

Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας

 

Ένας καλός γιατρός στο Έλενα είναι ο Παπαδής εγώ γέννησα πριν 4 μήνες. ʼ Όποτε τον καλούσα στο τηλέφωνο το σήκωνε αμέσως αν δεν μπορούσε μου έλεγε σε πόση ώρα να τον καλέσω.Ε.ιναι νέος με όρεξη για δουλεία. Ητανε πολύ προσεχτικός με τις εξετάσεις και όχι του 5λεπτου εξέταση. Έχει και μια πολύ καλή μαία με την οποία συνεργάζεται.

Για τα δωμάτια πάντα βρίσκεις και αν δεν βρεις το πρώτο βράδυ σε πάνε σε μονόκλινο απλο και την επόμενη μέρα σε lux. Όσο για τις τιμές εγώ είχα ασφάλεια δημόσιου και πλήρωσα μόνο για την διαφορά θέσεις κάπου 300 για 3 βράδια.Αν θυμάμαι καλά το μονόλκινο έχει περίπου 80 και το μονόκλινο lux 100 ευρώ.Αν θέλεις ακριβώς τα χρήματα πες μου να κοιτάξω τις αποδείξεις. Με το καλό

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ mpemph 2012!

Θα μπορούσες σε παρακαλώ να μου δώσεις κάποιο τηλέφωνο του γιατρού?

Όσον αφορά τις τιμές του δωματίου, έχω μιλήσει ήδη με το Έλενα και μου τις έχουν δώσει! Σε ευχαριστώ πολύ!

Να σου ζήσει και να το δεις όπως επιθυμείς!

 

Ένας καλός γιατρός στο Έλενα είναι ο Παπαδής εγώ γέννησα πριν 4 μήνες. ʼ Όποτε τον καλούσα στο τηλέφωνο το σήκωνε αμέσως αν δεν μπορούσε μου έλεγε σε πόση ώρα να τον καλέσω.Ε.ιναι νέος με όρεξη για δουλεία. Ητανε πολύ προσεχτικός με τις εξετάσεις και όχι του 5λεπτου εξέταση. Έχει και μια πολύ καλή μαία με την οποία συνεργάζεται.

Για τα δωμάτια πάντα βρίσκεις και αν δεν βρεις το πρώτο βράδυ σε πάνε σε μονόκλινο απλο και την επόμενη μέρα σε lux. Όσο για τις τιμές εγώ είχα ασφάλεια δημόσιου και πλήρωσα μόνο για την διαφορά θέσεις κάπου 300 για 3 βράδια.Αν θυμάμαι καλά το μονόλκινο έχει περίπου 80 και το μονόκλινο lux 100 ευρώ.Αν θέλεις ακριβώς τα χρήματα πες μου να κοιτάξω τις αποδείξεις. Με το καλό

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ mpemph 2012!

Θα μπορούσες σε παρακαλώ να μου δώσεις κάποιο τηλέφωνο του γιατρού?

Όσον αφορά τις τιμές του δωματίου, έχω μιλήσει ήδη με το Έλενα και μου τις έχουν δώσει! Σε ευχαριστώ πολύ!

Να σου ζήσει και να το δεις όπως επιθυμείς!

 

Μπορείς να πας το πρωί με 8 ευρώ και να τον δεις ή αν δεν μπορείς τα πρωινά κάθε τρίτη απόγευμα έχει ιατρείο στο Έλενα μπορείς να κλείσεις ραντεβού μέσα απο το τηλεφωνικό κέντρο του Έλενα.Το απόγευμα νομίζω πληρώνεις 45 εύρω.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Θα πάω ένα πρωί να τον δω, ελπίζω μόνο να μην με αργήσουνε πολύ γιατί δουλεύω και δεν μπορώ να λείψω πολύ ώρα από το γραφείο!!!

 

 

Μπορείς να πας το πρωί με 8 ευρώ και να τον δεις ή αν δεν μπορείς τα πρωινά κάθε τρίτη απόγευμα έχει ιατρείο στο Έλενα μπορείς να κλείσεις ραντεβού μέσα απο το τηλεφωνικό κέντρο του Έλενα.Το απόγευμα νομίζω πληρώνεις 45 εύρω.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Babs Bunny!!

Μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις περισσότερα πράγματα για τον κ. Δεσύπρη? Με ενδιαφέρει να αλλά ξω γιατρό και ψάχνω για κάποιον στο Έλενα αλλά θέλω να είναι πάνω από όλα άνθρωπος και να μπορώ να του μιλήσω για ότι με αποσχολεί!

Περιμένω νέα σου!

Ευχαριστώ πολύ!

 

Καλησπέρα κ από εμένα Liag! Γνωρίζω 5 κοπέλες από την περιοχή μου που τις παρακολουθεί ο Δεσύπρης.. έτσι τον επέλεξα κ εγώ, γιατί έχω ακούσει τα καλύτερα. Σηκώνει πάντα το τηλ ότι ώρα κ αν τον καλέσεις και είναι πολύ σχολαστικός με τις εξετάσεις, δηλαδή τα κοιτάει όλα λεπτομερώς, και επίσης έχει κ εκείνος πολύ καλή μαία! Μόνο που είναι στα απογευματινά ραντεβού η μαία.. παρεμπιπτόντως πληρώνεις 75? στα απογευματινά..

Όλες οι κοπέλες που γνωρίζω είχαν μείνει σε μονόκλινο.. και αν δεν βρείς την πρώτη μέρα σε βάζουν την δεύτερη σίγουρα, απ' όσο ξέρω.. κ επίσης σε καμία δεν ζήτησε χρήματα, η καθεμία έδωσε όσα νόμιζε και της περισσεύαν!

Είναι σοβαροφανής βέβαια σαν άνθρωπος αλλά ότι απορία έχεις θα στην λύσει. Εγώ του έχω τυφλή εμπιστοσύνη γιατί όπως και να το κάνουμε η εμπειρία αυτών των γιατρών στα δημόσια δεν συγκρίνεται..

Αν θες το κινητό του πες μου να στο στείλω με πμ.

Φιλιά!

Link to comment
Share on other sites

Babs Bunny μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Ήσουν κατατοπιστικότατη!!! Μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις περίπου τι ηλικίας είναι ο κ. Δεσύπρης? Με ενδιαφέρει να τον κρατήσω το γιατρό και για μετά και για τις επόμενες γέννες πρώτα ο Θεός!!! Επίσης, στείλε μου σε παρακαλώ με pm το τηλέφωνο του.....

Σε ευχαριστώ πολύ και πάλι για την άμεση απάντησή σου!!!

Φιλιά

 

Καλησπέρα κ από εμένα Liag! Γνωρίζω 5 κοπέλες από την περιοχή μου που τις παρακολουθεί ο Δεσύπρης.. έτσι τον επέλεξα κ εγώ, γιατί έχω ακούσει τα καλύτερα. Σηκώνει πάντα το τηλ ότι ώρα κ αν τον καλέσεις και είναι πολύ σχολαστικός με τις εξετάσεις, δηλαδή τα κοιτάει όλα λεπτομερώς, και επίσης έχει κ εκείνος πολύ καλή μαία! Μόνο που είναι στα απογευματινά ραντεβού η μαία.. παρεμπιπτόντως πληρώνεις 75? στα απογευματινά..

Όλες οι κοπέλες που γνωρίζω είχαν μείνει σε μονόκλινο.. και αν δεν βρείς την πρώτη μέρα σε βάζουν την δεύτερη σίγουρα, απ' όσο ξέρω.. κ επίσης σε καμία δεν ζήτησε χρήματα, η καθεμία έδωσε όσα νόμιζε και της περισσεύαν!

Είναι σοβαροφανής βέβαια σαν άνθρωπος αλλά ότι απορία έχεις θα στην λύσει. Εγώ του έχω τυφλή εμπιστοσύνη γιατί όπως και να το κάνουμε η εμπειρία αυτών των γιατρών στα δημόσια δεν συγκρίνεται..

Αν θες το κινητό του πες μου να στο στείλω με πμ.

Φιλιά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σήμερα είχαμε ραντεβού για αυχενική & PAPP-A. Η αυχενική έδειξε καλά απουελέσματα, περιμένουμε αυτά της αιματολογικής. Σε κάθε περίπτωση αποφασίσαμε να κάνουμε αμνιοπαρακέντηση.

Για όσους ενδιαφέρονται, το κόστος στο Έλενα είναι 97? συνολικά για τις 2 εξετάσεις.

Σωκράτης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Έχει καμία γυναικολόγο την κα. Κοκκινάκη στο Έλενα? Αν ναι θα ήθελα να μου πει εντυπώσεις και αν ξέρει κατά πόσο είναι υπέρ του φυσιολογικού. Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ AGGELIKIKIFE!!ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΤΟΥ 2010 ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΑΚΑΚΗ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΟΛΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΚΑΙ 4 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ 10ο, Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΡΧΟΤΑΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!

ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΜΗΝΥΜΑ ΓΙΑ Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΤΑ ΠΩ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ.

 

ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΕΜΕΙΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ.

 

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,σχετικα με τον γαβαρη ειναι οντως αποτομος!!!!!!!!!!ειχα κανονησει να κανω εξωσωματικη μαζι του,τελευταια στιγμη αποφασισε οτι επρεπε να βγαλω το ινομυωμα που εχω και με εδιωξε να ψαξω να βρω χειρουργο............μετα πηγα σε κεντρο εξωσωματικης ιδιωτικο και τωρα ειμαι εγκυος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!οποτε θα σου πω μακρια απο τον γαβαρη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...