Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μία σάλπιγγα.Εμπόδιο για φυσιολογική σύλληψη?


Recommended Posts

70 χιλ!!!!! πω πω πω .... μακρυα δεν ειναι ??? Μπραβο στο κουραγιο σου...αλλα κ τι να κανεις...δυσκολοι καιροι...Τι να πω...μακαρι το συντομοτερο να βρει κατι κ ο αντρουλης σου..να σταθειτε στα ποδια σας...

Οσον αφορα το μωρακι, βρε δεν τα ειπαμε? Σιγουρα θα ερθει!!! Ετσι το σκεφτομαι κ εγω...αφου γονιμοποιηθηκε μια φορα...θα ερθει κ αλλη....απλα θα ειναι κ η τυχερη μας!!!!

Ψηλα το κεφαλι margi μου, ε ε ερχεται , ε ε ερχεται!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας,κοριτσάρες!!!!Βρε,για λίγο έλειψα κι αρχίσατε την απαισιοδοξία??????Τι έχουμε πει!!Έχω αποφασίσει να μην μπαίνω στο ίντερνετ γιατί διάβαζα δυσάρεστα και επηρεαζόμουν...Θα μπαίνω μια φορά τόσο μόνο γι αυτό το τόπικ και για να μαθαίνω τα νέα σας.Θα ξεκινήσω με τα δικά μου για να δείτε πόσο ρόλο παίζει η ψυχολογία.Πριν 4-3 μέρες μου μειώθηκαν οι αναγούλες και επειδή είχα διαβάσει κάτι βλακείες πήγε το μυαλό μου στο κακό,πήρα τον γιατρό, ο οποίος με δέχτηκε μόνο για ψυχολογικούς λόγους,γιατί φοβόταν ότι δε θα ήμουν ήσυχη τα Χριστούγεννα.Το μωράκι ήταν μια χαρά και είχε γίνει διπλό!!Οδεύω προς την 10η εβδομάδα και λέω δόξα τω Θεώ!!!Σκεφτείτε όμως ότι πήγα να το βλάψω με την ανούσια ανησυχία μου.Εκτός του ότι τις τελευταίες 3 μέρες έχω ξεραθεί στους εμετούς...Όλα στο μυαλό μας είναι!!!

Τώρα ως προς τα νέα σας να σας πω κι εγώ ό,τι γνωρίζω για να σας βοηθήσω:Οι ωοθήκες μοιράζονται τη δουλειά του έτους σχεδόν ισάξια,δηλαδή 6 μήνες η μία 6 μήνες η άλλη.Αυτό δε σημαίνει ότι γίνεται εναλλάξ.π.χ. μπορεί να έχει κάποια γυναίκα επί 3 μήνες ωορρηξία από τη μία ωοθήκη,μετά 1 μήνα από την άλλη,ξανά 2 μήνες από την άλλη κ.τ.λ.Το τονίζω αυτό γιατί μπορεί να συμβεί το εξής.Π.χ. μία κοπέλα έχει χάσει τη δεξιά της σάλπιγγα και κάνει επί 6 μήνες συνεχόμενους ωορρηξία από την δεξιά ωοθήκη,τότε δεν μπορεί να μείνει έγκυος και νομίζω ότι κάτι συμβαίνει και στην άλλη.

Όσον αφορά τη λειτουργία της σάλπιγγας.Πράγματι μπορεί να συμβεί ο λεγόμενος τροπισμός της σάλπιγγας, δηλαδή να γείρει η σάλπιγγα προς την άλλη ωοθήκη.Είναι σπάνιο φαινόμενο,αλλά συμβαίνει!!!!!!!!

Δεν πρέπει να στεναχωριέστε από τους πρώτους 2-3 μήνες!!!!!Εδώ γυναίκες που έχουν και τις δυο σάλπιγγες κάνουν 1 και 2 χρόνια να μείνουν έγκυες και έχουν τα παιδάκια τους!Χρειάζεται υπομονή και θετική σκέψη!!!!!!!!

Ελπίζω να βοήθησα!!!!Σας φιλώ όλες!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Evi μου, όλα καλά θα πάνε κοπέλα μου! Τι το θες και κοιτάζεις τέτοια πράγματα στο ιντερνετ;; Τώρα να μπαίνεις σε αισιόδοξες σελίδες, να βλέπεις άλλα πράγματα, πιο ευχάριστα πχ πώς αναπτύσσεται ένα μωρό. Αν σε αγχώνουμε κι εμείς οι τρελές και παλαβές που μεγαλοποιούμε ίσως τα προβλήματα μας μην μας δίνεις σημασία. Αν είναι για το καλό του μωρού να μπαίνεις αραιά και που μόνο και μόνο για να μας λες ότι όλα πάνε καλά. Να προσέχεις. πολλά φιλιά.

Αστεράκι μου, ήρθες και μας φωτισες :P Σε λατρεύω!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακιαααα Χρονια Πολλα σε ολες!!!! Οτι επιθυμειτε!!! Να χαιρεστε την οικογενεια σας κ τα παιδακια σας,....να ειναι ευλογημενα....

Κ σε αυτες που ειναι στο δρομο για την αποκτηση τους.....υπομονη!!!!! Ξερει ο Θεουλης ποτε....

Φιλακια σε ολες!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, χρόνια πολλά! Εβη, με το καλό να έρθει το μωράκι σου. Να είναι δυνατό και γερό. Υπόλοιπα κοριτσάκια, σας εύχομαι ό,τι ποθείτε. Γρήγορα να γίνετε μανούλες κι όλος ο πόνος που σας προκάλεσε το 2009 να ξεχαστεί γρήγορα.

Αστεράκι μου, ήρθες και μας φωτισες :P Σε λατρεύω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάρες μου,σας εύχομαι ολόψυχα του χρόνου τέτοια εποχή να μιλάμε για τα μωράκια μας!!Πέρσι τέτοια εποχή στόλιζα το δέντρο και ήμουν λυπημένη κι έλεγα Χριστούλη μου,θα αξιωθώ του χρόνου τέτοια εποχή να σκέφτομαι αισιόδοξα και να είμαι ευτυχισμένη??Το ξέρω ότι είναι δύσκολο μετά την περιπέτεια που περάσατε!Δε σας μιλώ από απόσταση ασφαλείας!!Μετά το εξωμήτριο είχα για 2 μήνες κατάθλιψη και δεν ήθελα να βγω από το σπίτι.Όλα μου φαίνονταν ένα βουνό!Και τώρα να!Όλα είναι ονειρεμένα!!Και πρώτα ο Θεός τέτοια εποχή του χρόνου θα έχω το παιδάκι μου στην αγκαλιά μου!!Έτσι θα γίνει και με σας κοριτσάρες μου!!Να μου το θυμηθείτε!!!Και πρέπει να σκεφτείτε κάτι πολύ σημαντικό!!Το εξωμήτριο είναι μια δυσάρεστη εμπειρία,ίσως η πιο δυσάρεστη,αλλά ταυτόχρονα αποδεικνύει ότι μπορούμε να μείνουμε έγκυες κι απλώς έφταιγε μία βλάβη στη σάλπιγγά μας!!Όλες οι γυναίκες μετά από μία εξωμήτριο κύηση γίνονται μανούλες!!!!!Εύχομαι λοιπόν η Παναγίτσα και ο Χριστούλης το 2010 να σας φέρει το ομορφότερο δώρο,ένα μωράκι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Πώς είστε; Εγώ αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με πιθανή κολπίτιδα ( δεν έκανα ακόμα εξετάσεις, αλλά μάλλον αυτό είναι), έχω τσούξιμο και σήμερα που είμαι στην πιο γόνιμη μέρα μου δεν μπορούμε να το κάνουμε γιατί απ'τη μια πονάω κι από την άλλη κι ο άντρας μου μάλλον κόλλησε γιατί αισθάνεται ενοχλήσεις. Τι γκαντεμιά, ρε κορίτσια!!Κάθε μήνα στις γόνιμες κάτι θα αντιμετωπίζουμε. Μια μας απολύουν από τη δουλεια, είμαστε αγχωμένοι, πού όρεξη για σεξ, μία κολπίτιδες, μία το ένα μία το άλλο να δω πότε επειτέλους θα μείνω έγκυος. Τέλος, τον επόμενο μήνα θα πάρω τεστ ωορρηξίας και δε θα τη χάσω τη μέρα αυτή, ο κόσμος να χαλάσει...Και κακώς που δεν πήρα ακόμα. Αντε, κοριτσάκια, να μπει ο νέος χρόνος μπας και μας πάνε λίγο καλύτερα τα πράγματα. Φιλιάάάά!!!

Αστεράκι μου, ήρθες και μας φωτισες :P Σε λατρεύω!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια..Κι εγω μια απο τα ιδια ειμαι αλλά ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΙ ..τι δλδ επειδη δεν εχουμε ή δυσκολευομαστε να αποκτησουμε ενα παιδι δεν εχει η ζωη μας νοημα;Ας παψουμε να το βλεπουμε τοσο αρνητικα . Η ζωη ειναι ωραια , ας διασκεδασουμε με φιλους , ας κανουμε πραγματα που μας αρεσουν και θα ερθει και το παιδι.

Οι εμμονες δεν βοηθανε σε τιποτε .

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΑΑΑΑΡΕΕΕΕΣ!!! ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!

:shock::shock::shock::shock::shock:

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΤΕΕΕΕΕΛΕΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΟΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!:lol:;)

MARGI ΜΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ,ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ---ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΑΡΧΗ!

ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΑΤΙΜΟ ΤΟ 2009,ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!

EVI ΜΟΥ,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!

KONSTANSS ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΥΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!

 

ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ή ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΑΣ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ 2010!

ΕΜΙ μου ξεκινάω από εσένα. Εύχομαι να είσαι πάντα γερή, δυνατή και χαρούμενη. Να πάνε όλα καλά και να αποκτήσεις ένα μωρό μεσα στο χρόνο.

ΕΒΗ, με το καλό να δεχτείς στην αγκαλιά σου ένα πολύ όμορφο, δυνατό και γερό μωρό.

konstans το 2010 να είναι γεμάτο ευτυχία. Να μην χρειαστεί να δακρύσεις για τίποτα. Μόνο δάκρυα χαράς να έχεις αυτή τη χρονιά, οκ;;;

Να είμαστε καλά κοριτσάκια μου. Φιλιά.

Αστεράκι μου, ήρθες και μας φωτισες :P Σε λατρεύω!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου γλυκιές,καλή χρονιά σε όλες!!!Εύχομαι γρήγορα να γεμίσουμε οι κοιλίτσες σας με μωράκια!!Ξέρω πως βλέπετε το 2009,όπως έβλεπα εγώ το 2007 και το 2008 που έτυχε το δικό μου εξωμήτριο!!!!!!!!Τώρα με αισιοδοξία και πίστη όλα θα πάνε καλά!!!!!Σας φιλώ όλες!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ απο μενα κ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!

Αχ βρε κοριτσακια ναι ναι ναι....εχω μια απιστευτη αισιοδοξια για το 2010...νομιζω οτι αυτο το φορουμ σε λιγο καιρο θα λεγεται, "αν κ μονοσαλπιγγες, περιμενουμε τα νινακια μας..."

Την αρχη την εκανε η evi , αντε με το καλο κοριτσαρα μου!! Κ σιγα σιγα να παιρνουμε σειρα κ οι υπολοιπες...

Ως εκεινη την πολυποθητη μερα..εχει δικιο κ η ΜΗΤΣΗ...να μαστε καλα ....να περναμε ομορφα κ να γεμιζουμε την καθημερινοτητα μας με ομορφες καταστασεις...

Αντε βρε φιλεναδες , στην υγεια μας, στην ομορφια μας κ στα καλυτερα που ερχονται!!!!Μαααααααααααααααακια

Link to comment
Share on other sites

δεν διάβασα όλα τα μυνηματα συγνώμη.

 

Εχω χάσει κι εγώ αριστερή σάλπιγγα και ωοθήκη απο ενδομητρίωση που είχε κανει μια κύστη 9 εκατοστά. Η δεξιά μου ωοθήκη ευτυχώς σώθηκε και καθαρίστηκε. Χειρουργήθηκα πριν 1 μήνα .... ακόμη δεν έχω παιδάκια. Έχω αγχωθεί πολύ. Μπορεί να με διαφωτίσει καμια σας με παρόμοια προβλήματα?

event.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλως όρισες, κοριτσάκι. Καλή χρονιά σου εύχομαι. Σίγουρα μπορείς να μείνεις έγκυος με μία ωοθήκη και μία σαλπιγγα. Θα τα καταφέρεις, θα δεις. Δεν ξέρω να σου πω πολλές λεπτομέρειες, αλλά το μόνο που ξέρω είναι ότι αν έχουμε αισιοδοξία όλα θα πάνε καλά.

Αστεράκι μου, ήρθες και μας φωτισες :P Σε λατρεύω!

Link to comment
Share on other sites

δεν διάβασα όλα τα μυνηματα συγνώμη.

 

Εχω χάσει κι εγώ αριστερή σάλπιγγα και ωοθήκη απο ενδομητρίωση που είχε κανει μια κύστη 9 εκατοστά. Η δεξιά μου ωοθήκη ευτυχώς σώθηκε και καθαρίστηκε. Χειρουργήθηκα πριν 1 μήνα .... ακόμη δεν έχω παιδάκια. Έχω αγχωθεί πολύ. Μπορεί να με διαφωτίσει καμια σας με παρόμοια προβλήματα?

 

Τρανή απόδειξη το δικό μου τικεράκι...δέν έχασα βέβαια την ωοθήκη μου απο την ενδομητρίωση που με ταλαιπωρεί... αλλα ήταν αρκετά προχωρημένη στην αριστερή μου πλευρά, χειρουργήθηκα έκανα θεραπεία και αφου είχα εγκαταλείψει την ιδέα οτι θα γινόμουν μαμα ήρθε το θαυματάκι μου... βεβαια ώς ύπουλο σύνδρομο η ενδομητρίωση με ξαναχτύπησε και ήταν η αιτία για το εξωμήτριο που είχα τον αύγουστο με αποτέλεσμα να χασω την αριστερή μου σάλπιγγα... ο γιατρούλης μου όμως είναι τόσο σίγουρος οτι θα κάνω και 2ο παιδάκι σε σημείο που έχει δώσει τα χέρια με τον άντρα μου οτι θα γίνει νονός! Μην αγχώνεσαι και μην απογοητεύεσαι θα έρθει και το δικό σου μωρούλι θα το δείς!

fqXEp3.png

 

Το δικό μας θαύμα...! Νεφέλη μου σε λατρεύω είσαι η ζωή μου!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στη παρεα μας mkp! Περαστικα σου κουκλα μου!!

Κ εγω αυτης της αποψης ειμαι! Δε χρειαζεται να αγχωνεσαι, ακομα κ με μια ωοθηκη μπορεις να μεινεις εγκυος!!! Να μη στεναχωριεσαι κ να μην αγχωνεσαι..να σκεφτεσαι μονο θετικα!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ για το κουράγιο που μου δίνετε. Μακάρι όλες μας να έχουμε ευχάριστα νέα το 2010! Κι εγώ, παρόλου που η κατάσταση είναι δύσκολη, είμαι αρκετά αισιόδοξη. Αν καμια σας, έχει χάσει ωοθήκη και τα έχει καταφέρει, ας μου το πει να χαρώ κι εγω.

event.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια, τι κάνετε; mkp μην στενοχωριέσαι. Θα τα καταφέρουμε όλες μας κι ας μας λοίπουν τόσο σημαντικά αναπαραγωγικά όργανα. Να παρακαλούμε το Θεό να διατηρεί υγιή και γερά αυτά που έμειναν τουλάχιστον κι είμαι σίγουρη ότι αν λειτουρήσει καλά η μία μας πλευρά κάποια στιγμή θα τα καταφέρουμε.

Εμι μου, πού χάθηκες; Τι νέα; ξεκίνησες προσπάθεια για εξωσωματική; Εγώ πάλι αδιαθέτησα. Πάω για 5 μήνα προσπαθειών. Η γιατρός επειμένει να μην κάνω σαλπιγγογραφία ακόμη, να κλείσει 6μηνο και μετά. Εγώ σκέφτομαι πως αν δεν μείνω έγκυος ούτε τον άλλο μήνα να πάω να την κάνω την εξέταση να ξέρω τι μου γίνεται.

Κονστανς πού είσαι; Πότε ξεκινάς προσπάθειες για μωράκι;

Εβη!!! Ολα καλά;

Αστεράκι μου, ήρθες και μας φωτισες :P Σε λατρεύω!

Link to comment
Share on other sites

Ελα margi μου, καλησπερα!! Προσπαθησε βρε κοριτσακι μου να μην το σκεφτεσαι κ να μην εχεις αγχος.....ξερω...ειναι αδυνατο....αλλα προσπαθησε....Εμεις που περασαμε τετοιο....πραγμα...μεσα σε ολη τη θλιψη, ξερουμε τουλαχιστον οτι μπορουμε να γονιμοποιησουμε!!! Οποτε ειναι ζητημα χρονου...........παντως σου ευχομαι, ο επομενος μηνας να ειναι κ ο τυχερος σου!!!

Εγω....μετα το πασχα...πρεπει να κλεισω 6 μηνες.....αν κ ενας φιλος γιατρος χτες μου ειπε οτι λογω τομης θα πρεπει να κλεισω ενα χρονο!!! Ασε...κ εσκασα!!! βεβαια δεν ειναι γυναικολογος..εχει αλλη ειδικοτητα...αλλα ετσι το ειπε..ξερω κ εγω......ο γυναικολογος μου, μου εχει πει 6 μηνες...κ εγω αυτον ακουω χι χι χι

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ θα σας πω τη δική μου εμπειρία. Εγώ έχω ένα κοριτσάκι το οποίο το απέκτησα φυσιολογικά, δεν παρουσίασα κανένα πρόβλημα ούτε σε εγκυμοσύνη, ούτε σε γέννα, και γενικά όλα πήγαν μια χαρα...

ΟΜΩΣ ακούστε τι έγινε....

Όταν πήγα για εξέταση μετά τη γέννα, κι ενώ πριν τη γέννα δεν είχα ξαναπάει σε άλλο γυναικολόγο, παρα μόνο για τους υπερήχους μου, η γιατρός που με εξέτασε μου είπε οτι ο τράχηλός μου ήταν σαν ενός μικρού κοριτσιού. Και όταν τη ρώτησα τί σημαίνει αυτό, με ρώτησε εαν είχα κάποιο πρόβλημα στην εγκυμοσύνη, εαν γέννησα πρόωρα, εαν έχασα κάποιο μωρό κτλ. Φυσικά απάντησα αρνητικά σε όλα. Και η απάντησή της ξέρετε ποιά ήταν?

ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΘΑΥΜΑΤΑ!!

Και το θαύμα το έχω στην αγκαλιά μου....

Κουράγιο και υπομονή σε όλες.

Link to comment
Share on other sites

Efi να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου. Ευτυχώς που δεν είχες πάει σε γιατρό πριν μείνεις έγκυος γιατί θα σε είχαν τρελάνει και θα είχες κατααγχωθεί. Καμια φορά καλύτερα να μην ξέρουμε τίποτα, να προχωράμε και ό,τι γίνει.

Κονστανς, γιατί πρέπει να περιμένεις τόσο; Εμένα ο γιατρός μού είπε να περάσουν 3 κύκλοι και να ξεκινήσω. Δεν έκανες λαπαροσκόπηση; Τι τομή έχεις;

Αστεράκι μου, ήρθες και μας φωτισες :P Σε λατρεύω!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ margi. Το μήνυμα που θέλω να περάσω είναι οτι όταν πιστεύουμε οτι κάτι θα γίνει, στην τελική θα γίνει. Εγώ ήμουν σίγουρη οτι θα κάνω παιδί, το ήθελα και πιο πολύ το ευχόμουν και προσευχόμουν γι' αυτό. Και να που έγινε.

Προσευχή, και όλα θα πάνε καλά. Τίποτα δεν είναι στο χέρι μας, όσο κι αν θέλουν να μας κάνουν να το πιστεύουμε αυτό και να εν τέλει να μας εκμεταλλεύονται....

Κορίτσια τίποτα δεν είναι στο χέρι μας...

Ξέρω άτομα που είχαν απογοητευτεί, δεν είχαν καμιά ελπίδα από επιστημονικής απόψεως κι όμως τώρα έχουν όχι μόνο ένα αλλά και τρία και τέσσερα παιδάκια.

Κουράγιο και υπομονή....

Link to comment
Share on other sites

Margi μου δεν το εκανα λαπαροσκοπικα.....αλλα με λαπαροτομια! Καισαρικη τομη....μπροστα....οποτε πρεπει να περιμενω 6 μηνες! Ο γιατρος μου ειπε οτι γυρω στους 3 με 3,5 χρειαζεται για να απορροφηθουν πληρως τα ραμματα (τα εσωτερικα)....κ 6 για να βαλω παλι μπρος. Γυρω στις 12 φεβρουαριου θα τον δω παλι, που κλεινω 3 μηνες απτο χειρουργιο κ θα δω τοτε τι θα μου πει!!!

Αντε να βγαινει μια μια απο το club κ τελευταια κ καταιδρωμενη εγω χαχαχαχα

 

Efi μου να σου ζησει το αγγελακι σου....κ συμφωνω απολυτα μαζι σου!! Τιποτα δεν ειναι στο χερι μας....

 

Υπομονη & Επιμονη...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...