Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Κ εγω 19-20 περιμένω!!!!μακάρι κορίτσια μου να είστε σας το εύχομαι ολόψυχα!!!ειναι κρίμα ρε γαμωτο να ταλαιπωρουμαστε εμείς οι γυναίκες,για να γίνουμε μάνες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κ εγω 19-20 περιμένω!!!!μακάρι κορίτσια μου να είστε σας το εύχομαι ολόψυχα!!!ειναι κρίμα ρε γαμωτο να ταλαιπωρουμαστε εμείς οι γυναίκες,για να γίνουμε μάνες!!!!

 

μαζι παμε αυτο το μηνα ,,,και με την gianna_p αυτη εινια 14 νομιζω...

αντε να δουμε πια θα το τσακωσει ..ε δεν μπορει ..καποια θα το πιασει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω περιμενω 12 του μηνα αλλα τελικα δε νομιζω να μαι...νομιζω τα συμπτωματα υποχωρουν...σημερα το πρωι νομιζα οτι θα αδιαθετησω...λεσ να ρθει νωριτερα??

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω ξεκινησει απο παλια

Ημουν παντρεμενη και το 2006 εκανα 2 εξωσωματικες φυσικα χωρις αποτελεσμα και χωρις προβλημα

 

Μετα αφου χωρισα γνωρισα τον τωρινο μου συντροφο και ολα καλα

Περυσι σε checkup βρεθηκε ενα προβλημα στο στηθος (insitus) και εγχειριστηκα και εκανα και ακτινοβολιες. Απο αυτο το θεμα μεχρι σημερα ολα καλα

Οποτε ξεκινησαμε με clomiphene και πρεγνυλ.

Αυτα εν ολίγοις

Απο αθηνα ειμαι και σιγα σιγα βλαπεω να γινομαι μονιμοσ κατοικοσ Δαφνίου

angie 77 βλεπω οτι προσπαθεις καιρο..και γω ειχα καποιεσ περιπετιεεσ...εμεινα εγκυοσ τον απριλιο του 2010 τον ιουνιο απεβαλα...μπηκα σε εξετασεισ εκανα σχεδον τα παντα...μου βρηκαν προλακτινη και παιρνω φαρμακο...εκανα κ μια επεμβαση τον ιουνιο 2011 για πολυποδα...απο τοτε ελπιζω αλλα τιποτα ακομα:(

Link to comment
Share on other sites

εγω περιμενω 12 του μηνα αλλα τελικα δε νομιζω να μαι...νομιζω τα συμπτωματα υποχωρουν...σημερα το πρωι νομιζα οτι θα αδιαθετησω...λεσ να ρθει νωριτερα??

ποτε θα ρθεια αυτη η ωρα???:confused:

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα εχω προσπαθησει πολυ

εχω κανει οτι εξεταση μπορεισ να φανταστεισ

τωρα βεβαια ειναι ο πρωτος μηνα με αγωγη αλλα ηδη ειμαι κουρασμενη και απογοητευμενη

τι να πω

ισως αυριο να ειμαι καλυτερα

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαζι παμε αυτο το μηνα ,,,και με την gianna_p αυτη εινια 14 νομιζω...

αντε να δουμε πια θα το τσακωσει ..ε δεν μπορει ..καποια θα το πιασει!

 

μακαρι να το πιασει εστω και μια...να παρουμε θαρρος οι υπόλοιπες

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

πραγματικα εχω προσπαθησει πολυ

εχω κανει οτι εξεταση μπορεισ να φανταστεισ

τωρα βεβαια ειναι ο πρωτος μηνα με αγωγη αλλα ηδη ειμαι κουρασμενη και απογοητευμενη

τι να πω

ισως αυριο να ειμαι καλυτερα

ξερω οτι μπορει να ακουστει κλισέ αλλα η ψυχολογια παιζει σημαντικο ρολο.τη ορωτη φορα που εμεινα προσπαθουσα 6 μηνες και ημουν χαλαρη κ ηρθε...αλλα μετα απο την παλλινδρομη η ψυχολογια μου επεσε στο ναδιρ...να φανταστεις απο τη στεναχωρια και τη κακη ψυχολογια επεσε το ανοσοποιητικο μου και αρρωστησα τοσες φορεσ οσεσ δεν ειχα αρρωστισει τα προηγουμενα χρονια...ασ προσπαθησουμε(οσο γινεται ) να μη απογοητευομαστε....

Link to comment
Share on other sites

ξερω οτι μπορει να ακουστει κλισέ αλλα η ψυχολογια παιζει σημαντικο ρολο.τη ορωτη φορα που εμεινα προσπαθουσα 6 μηνες και ημουν χαλαρη κ ηρθε...αλλα μετα απο την παλλινδρομη η ψυχολογια μου επεσε στο ναδιρ...να φανταστεις απο τη στεναχωρια και τη κακη ψυχολογια επεσε το ανοσοποιητικο μου και αρρωστησα τοσες φορεσ οσεσ δεν ειχα αρρωστισει τα προηγουμενα χρονια...ασ προσπαθησουμε(οσο γινεται ) να μη απογοητευομαστε....

 

τι να πω δεν ξερω...παντως και τοσο καιρο που δεν το ειχα στο νου μου δεν ετυχε..οποτε ειτε το σκεφτεσαι ειτε οχι μαλλον το ιδιο ειναι...απλα μερικες φορες σκεφτομαι οτι ολες οι φιλες μου μενουν εγκυες με τη σκεψη και μονο και εγω ταλαιπωρουμε χωρις αποτελεσμα...

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

τι να πω δεν ξερω...παντως και τοσο καιρο που δεν το ειχα στο νου μου δεν ετυχε..οποτε ειτε το σκεφτεσαι ειτε οχι μαλλον το ιδιο ειναι...απλα μερικες φορες σκεφτομαι οτι ολες οι φιλες μου μενουν εγκυες με τη σκεψη και μονο και εγω ταλαιπωρουμε χωρις αποτελεσμα...

εγω οταν απογοητευομαι σκεφτομαι οτι η επιστιμη εχει προχωρισει τοσο σε αυτο το θεμα που αν το θελω πολυ στο τελος θα τα καταφερω...δε ξερω πωσ.. φυσιολογικα, εξωσωματικη,....οτι αλλο δε ξερω... ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΑΚΟΜΑ

Link to comment
Share on other sites

εγω οταν απογοητευομαι σκεφτομαι οτι η επιστιμη εχει προχωρισει τοσο σε αυτο το θεμα που αν το θελω πολυ στο τελος θα τα καταφερω...δε ξερω πωσ.. φυσιολογικα, εξωσωματικη,....οτι αλλο δε ξερω... ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΑΚΟΜΑ

 

θελω παρα πολύ να το πιστεψω αυτο και συνηθως δεν ειμαι τοσο απαισιοδοξη, δεν ξερω τι με εχει πιασει σημερα..μαλλον οι ορμονες μου κανουν παρτυ..υποσχομαι αυριο θα ειμαι καλύτερααααααα

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...