Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

ειναι πολυ νωρισ ακομα κουκλα...θα το χαλασεισ τζαμπα ..ακομα και να εισαι ..ΑΚΟΥΜΕ ...καλυτερα λιγο αργοτερα..παρα νωρισ και...φολα!

το ξερω εχεις δικιο γι αυτο κ γω δε το κανω ακομα..θα περιμενω την πρωτη μερα καθυστερισης...αλλα περνανε τοσο αργα οι μερες...Αν και νομιζω οτι παραμυθιαζομαι...anyway θα δειξει...εσυ προσπαθεις καιρο??εγω 1 1/2 χρονο περιπου μετα την παλληνδρομη που ειχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ειναι πολυ νωρισ ακομα κουκλα...θα το χαλασεισ τζαμπα ..ακομα και να εισαι ..ΑΚΟΥΜΕ ...καλυτερα λιγο αργοτερα..παρα νωρισ και...φολα!

 

εσυ σημερα φιλεναδα δεν πρεπει να ξυπνησες καλα.....σε εχει φοβηθει το ματι μου......:lol::lol::lol:......αλλα παρολα αυτα οφειλω να πω οτι μας συμβουλευεις πολυ καλα.....καλυτερα να περιμενουμε παρα να φαμε τα μουτρα μας....εχεις δικιο!!!

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΘΕΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΗ ..ΕΙΧΑΜΕ ΟΜΩΣ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓ. ΜΕΡΕΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ..

 

ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΑΛΛΑΖΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ...ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΤΕ??? ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ. ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΑΦΗ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΩ ΜΕΣΑ ΜΟΥ...ΑΡΑΓΕ ΤΩΡΑ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ?? :roll:

Link to comment
Share on other sites

ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΑΛΛΑΖΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ...ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΤΕ??? ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ. ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΑΦΗ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΩ ΜΕΣΑ ΜΟΥ...ΑΡΑΓΕ ΤΩΡΑ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ?? :roll:

 

κοιτα ...μη νομιζεισ οτι και μεισ ...καθε μερα..ειμαστε και γεροι τωρα!!! 33 ο καλοσ μου 34 εγω!! χχιχιιχχι( το τσιμπισα το πιπινι ε?)

αλλα ειπαμε να δουμε ..τι γινεται ...οχι οτι εχω ελπιδες ...αλλα μπορει κιολα .!

ειμαι ..ντεμι! ψιλοουδετερη πια ...δεν θελω να σκεφτομια ουτε αρνητικα ...αλλα ουτε και να καταενθουσιαζομαι .! σκεψου οτι τον προηγ,μηνα ..ειχα πειστει ...οτι θα ειμαι κλπ...που ειχα και καθυστερηση απ το αγχος ...και φολα εφαγα ...

οποτε? ειπα οχι ...προσπαθω να ειμαι ψυχραιμη πια γιατι μονο κακο κανω ..

βεβαια αυτα να στα πω και την αλλη εβδομαδα ,που θα περιμενω ..αλλα πιστευω να κρατηθω ..θα το παρω πολυ αψηφιστα...

κι αν δεν εκατσε ..ευχαρηστηθηκαμε τουλαχιστον το σεξακι μας!

αχ,ερημα μου νιατα,που τσαλακωθηκατε!!!!

:mrgreen:

Ορματε νεοι στα κρεββατια σας!!!!!!!!!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση ...ελπιδας!

εχω σταθερο κυκλο 28 ημερων ..εκανα τεστ ωορηξιας και μου εβγαλε το σαββατο 4/2 διπλη γραμμη ...το ιδιο και την κυριακη 5/2 ..

που σημαινει οτι ...απο το σαββατο που πρωτοεβγαλε την διπλη γραμμη υπολογιζω ..ποσεσ μερες?για ΝΑ ΓΙΝΕΙ ωορηξια?το οποιο ωαριο ζει ποσο ?24 ? 48 ? μερικα λεπτα? ΠΟΣΟ ???

ειχα επαφεσ απο 2/2 μεχρι 6/2 ,καθε μερα

καποια σαιτ μου εβγαζαν οτι θα γινει η ωορηξια.5/2 ή 6/2..εγω αυτες τις μερες ειχα επαφη ..

αναρωτιεμαι ομως,αν το τεστ εβγαλε το σαββατο και την κυριακη (αντιστοιχα 4 και 5 του μηνα) ανεβασμενη LH, τοτε ποτε εγινε αυτη η κωλοωορηξια επιτελουσ????στισ 6 του μηνος??? στις 7 του μηνοσ δεν ειχε ...κοκο! αρα τζαμπα γκρεμισαμε το σπιτι ???

τι να πω ρε γαμωτο.!! με τοσες μερες επαφες και τελικα να μην? παλι τζιφοσ απο τωρα...οποτε ουτε τεστ ουτε διαγωνισμα δεν εχω να ελπιζω παλι

οταν λεμε οτι ζει το σπερματοζ.3 μερες ...κλπ... εννουμε μεσα στον κολπο? κι αν πλυθουμε? η ζει μεσα ..στο ταξιδι που εχει κανει στισ σαλπιγγεσ και αν σκασει το αλλο ..τοτε το τσακωνει???

σορρυ για το μεγαλο μηνυμα αλλα γραψτε μου να ξερω τουλαχιστον τον επομενο μηνα πωσ να το υπολογισω...

Επεξεργάστηκαν by ath_gal1
ερωτηση ...ελπιδας!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kalimera se oles

 

Apla ithela na po kapou ton pono mou

 

Exo arxisei pleon kai apogoiteyomai poli

Exo ksekinisei me clomipfene kai pregnyl kai tora perimeno

I katarameni kanonika einai na erthei 19-20/2

Eimai sigoyri oti tha erthei....

Edo kai 3 meres ponaei i koilia mou kai i mesi mou exo psilopriksimata

Exo varethei pia olo me tin elpida meno

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Kalimera se oles

 

Apla ithela na po kapou ton pono mou

 

Exo arxisei pleon kai apogoiteyomai poli

Exo ksekinisei me clomipfene kai pregnyl kai tora perimeno

I katarameni kanonika einai na erthei 19-20/2

Eimai sigoyri oti tha erthei....

Edo kai 3 meres ponaei i koilia mou kai i mesi mou exo psilopriksimata

Exo varethei pia olo me tin elpida meno

 

καλημερα...περιμενεισ 19=20 ..γιατι πονασ απο τωρα?

Link to comment
Share on other sites

Kalimera

 

Gia pes mou esi??

Mallon i trella mou exei arxisei kai epireazei kai tin koilia mou!!!xaxa

 

εγω τον προηγ. μηνα ...σαλταρα! νομιζα οτι ημουν ..δλ δειχα πολλεσ ελπιδεσ και να σου η καθυστερηση ...και εκανα και χοριακη τη δευτερη μερα καθυστερησης ..και τελικα μετα απο 4 μερες ηρθε...

με επιασε πανικοσ ,καθοτι αγχωνομαι τρελλα και λογω ηλικιας και ..ιστορικου...

εφαγα φολα ..και ειπα ...οτι δεν θα ξανακανω χοριακη και τεστ μεχρι να δω καθυστερηση η καποιο ..ενδεχομενο συμπτωμα ...καθε μηνα να περναμε αυτα...θα βρεθουμε στο δαφνι ...οχι στο μαιευτηριο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kai ego akrivos ta idia eimai sigouri oti tha katalikso me psixofarmaka

ego eimai 35 me oxi kai toso kalo istoriko

kata tous giatrous eimai apolita fisiologiki den yparxei kanena provlima

opote ti????

Apla to kako einai oti arxizo kai den exo elpides

 

κι εγω τοσο ειμαι ..του 77 ....

 

εγω εχω αφαιρεση και ενα ινομυωμα το 2010 τελος ...και φοβαμαι για συμφησεις κουκλα ...

αχ αυτο το αγχος πια !

απο που εισαι ? περιοχη?

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω ξεκινησει απο παλια

Ημουν παντρεμενη και το 2006 εκανα 2 εξωσωματικες φυσικα χωρις αποτελεσμα και χωρις προβλημα

 

Μετα αφου χωρισα γνωρισα τον τωρινο μου συντροφο και ολα καλα

Περυσι σε checkup βρεθηκε ενα προβλημα στο στηθος (insitus) και εγχειριστηκα και εκανα και ακτινοβολιες. Απο αυτο το θεμα μεχρι σημερα ολα καλα

Οποτε ξεκινησαμε με clomiphene και πρεγνυλ.

Αυτα εν ολίγοις

Απο αθηνα ειμαι και σιγα σιγα βλαπεω να γινομαι μονιμοσ κατοικοσ Δαφνίου

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!!!θέλω τη βοήθεια σας!τελευταία περίοδος 25/1 ήρθαμε σε επαφη μια μονο φορά σε μερα ωορρηξιας μετα απο τεστ!χθες το βράδυ δλδ τρεις μερες μετα την επαφη στο σκουπίσμα είδα καφέ υγρα κ σήμερα το πρωί το ίδιο.δεν μου εχει ξανασυμβεί κ ανησυχώ,εχω κ κάτι πονακια χαμηλά,θα αδιαθετησω ξανά;είχατε ποτέ παρόμοια εμπειρία;για εγκυμοσυνη το αποκλείω με μια μονο επαφη,κ απο τόσο νωρίς εμφυτευση;;;φοβάμαι μήπως ειναι κάτι κακό!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!!!θέλω τη βοήθεια σας!τελευταία περίοδος 25/1 ήρθαμε σε επαφη μια μονο φορά σε μερα ωορρηξιας μετα απο τεστ!χθες το βράδυ δλδ τρεις μερες μετα την επαφη στο σκουπίσμα είδα καφέ υγρα κ σήμερα το πρωί το ίδιο.δεν μου εχει ξανασυμβεί κ ανησυχώ,εχω κ κάτι πονακια χαμηλά,θα αδιαθετησω ξανά;είχατε ποτέ παρόμοια εμπειρία;για εγκυμοσυνη το αποκλείω με μια μονο επαφη,κ απο τόσο νωρίς εμφυτευση;;;φοβάμαι μήπως ειναι κάτι κακό!!!!

 

ισωσ ειναι αιματακι επειδη ειχες ωορηξια...! το εχω παθει κι εγω...

μακαρι να εινια εγκυμοσυνη αλλα μου φαινεται λιγο απιθανο..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα.καταρχήν ηρέμησε,μάλλον θα είσαι ακόμα στην ωορηξία και για αυτο είδες τα καφέ υγρα.αν συνεχίσει όμως πάρε ένα τηλ τον γιατρό σου να πας να κάνεις έναν υπέρυχο.

Link to comment
Share on other sites

ισωσ ειναι αιματακι επειδη ειχες ωορηξια...! το εχω παθει κι εγω...

μακαρι να εινια εγκυμοσυνη αλλα μου φαινεται λιγο απιθανο..

 

Σε ευχαριστώ ath!το μυαλό μου πήγε σε κυστη,ινομυωμα,πολλιποδα!!!ασε....κ μενα για εγκυμοσυνη το αποκλείω!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.καταρχήν ηρέμησε,μάλλον θα είσαι ακόμα στην ωορηξία και για αυτο είδες τα καφέ υγρα.αν συνεχίσει όμως πάρε ένα τηλ τον γιατρό σου να πας να κάνεις έναν υπέρυχο.

 

Monicaa σε ευχαριστώ.θα τον πάρω τηλ,απλά δε μου είχε ξανασυμβεί ποτέ,κ επειδή πρώτη φορα κάναμε ελεύθερα κ είπαμε να προσπαθεισουμε,αμέσως πήγε το μυαλο μου στο κακό!δεν είχα ποτέ προβληματακια γυναικολογικα,τώρα που θέλω να γίνω μάνα θα με πιάσουν;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ ath!το μυαλό μου πήγε σε κυστη,ινομυωμα,πολλιποδα!!!ασε....κ μενα για εγκυμοσυνη το αποκλείω!

 

επειδη ειχα και απο αυτο ..(ινομυωμα) ειχα αιμα για 13 μερες..και οχι ...2 οπωσ εγραψες οτι ειχες εσυ ..

τωρα για πολυποδα δε ξερω τι συμπτωματα μπορει να εχεις

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.καταρχήν ηρέμησε,μάλλον θα είσαι ακόμα στην ωορηξία και για αυτο είδες τα καφέ υγρα.αν συνεχίσει όμως πάρε ένα τηλ τον γιατρό σου να πας να κάνεις έναν υπέρυχο.

 

μην πηγαινει συνεχεια το μυαλο σου στο κακο ..

το αιμα του ..ινομυωματος ..ειναι κατακοκκινο..ειναι ..αιμοραγια..και οχι καφε...

Link to comment
Share on other sites

επειδη ειχα και απο αυτο ..(ινομυωμα) ειχα αιμα για 13 μερες..και οχι ...2 οπωσ εγραψες οτι ειχες εσυ ..

τωρα για πολυποδα δε ξερω τι συμπτωματα μπορει να εχεις

 

Τώρα πήγα πάλι τουαλέτα κ είχα καφέ λίγο βέβαια,για να δούμε αν θα συνεχιστεί!τώρα διάβαζα ότι η εμφυτευση γινεται μετα απο 5-6 μερες,οπότε αυτο το αποκλειουμε!

Link to comment
Share on other sites

Τώρα πήγα πάλι τουαλέτα κ είχα καφέ λίγο βέβαια,για να δούμε αν θα συνεχιστεί!τώρα διάβαζα ότι η εμφυτευση γινεται μετα απο 5-6 μερες,οπότε αυτο το αποκλειουμε!

 

ποτε ειχατε σεξ ειπες? και γονιμεσ?

Link to comment
Share on other sites

βρε χαζο τοτε γιατι το αποκελειεισ?

αφου σημερα εχουμε 9 του μηνος ...

μπορει να παιζει και αυτο !

 

Λες ρε σκορπινα να ειμαι τόσο τυχερή;;;μπα μωρε δε νομίζω!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...